PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد nttac

1eng.ir
May 29th, 2009, 15:21
من یه مشکلی با nttac دارم
nttac رو برای یکی از مشتریام نصب کردم، اکانت هم که میسازم کانکت هم میشه
فقط مشکلش اینه که لیست افراد آنلاین رو نشون نمیده !!!
کسی هست بدونه مشکل از چیه ؟

** برای مشتریای دیگه ام تا حالا همچین مشکلی نداشتم ... اولین باره که همچین چیزیو میبینم :دی

NovinServer
May 29th, 2009, 15:28
سلام ، بانک اطلاعاتی را پاک و دوباره بده سپس برنامه را Log Out کن و دوباره وارد شو ! حال Routing را Restart کن ...

اگر مشکل حل نشد بهتره دوباره نصب کنی ...

Amir
May 29th, 2009, 15:38
ببینید اینجا به جوابی میرسید

http://forum.persiannetworks.com/f62/t16481.html

1eng.ir
May 29th, 2009, 15:56
مرسی از راهنمایی دوستان
بقیه نظر دیگه ای دارن ؟

1eng.ir
May 30th, 2009, 16:10
سلام ، بانک اطلاعاتی را پاک و دوباره بده سپس برنامه را Log Out کن و دوباره وارد شو ! حال Routing را Restart کن ...

اگر مشکل حل نشد بهتره دوباره نصب کنی ...
نشد ... :(

NovinServer
May 31st, 2009, 04:21
نشد ... :(

خوب بهتره یکباره دیگه نصب کنی !
حالا خیلی مهمه ایپی نشون بده !

1eng.ir
May 31st, 2009, 12:17
خوب بهتره یکباره دیگه نصب کنی !
حالا خیلی مهمه ایپی نشون بده !
با نصب مجدد هم نشد ...
برای من مهم نیست :دی مشتری وقتی گیر بده نمیشه کاریش کرد!!!

zheeo
January 14th, 2011, 22:26
من هم همین مشکل رو داشتم
ولی حل شد به این طریق عمل کن
ابتدا سرویس رو stop کن
سپس Routing And Remote Access رو restart کن
و دوباره سرویس رو start کن مشکل حل میشه
;)

r3z4
January 15th, 2011, 02:56
کانفیگ مجدد RRAS !
اگه باز حل نشد نصب nttac
من حتی دیدم با نصب مجدد ویندوز حل شده!
اگه nttac خام نیست یا دیتابیس ریستور کردی باید تو جدول active user دیتابیس دنبال حل مشکل باشی

REXNET
January 15th, 2011, 03:52
من یه مشکلی با nttac دارم
nttac رو برای یکی از مشتریام نصب کردم، اکانت هم که میسازم کانکت هم میشه
فقط مشکلش اینه که لیست افراد آنلاین رو نشون نمیده !!!
کسی هست بدونه مشکل از چیه ؟

** برای مشتریای دیگه ام تا حالا همچین مشکلی نداشتم ... اولین باره که همچین چیزیو میبینم :دی

اغلب وقتی از درون خود سرور (Remote Desktop) کنسول NTTacP رو بالا میارید، چنین اتفاقی می افتد. ولی در اتصال راه دور این مشکل مرتفع می شود. شما یکبار از طریق کنسولی که روی PC خودتون نصب کردید به سرور بصورت Remote متصل بشوید و اگر باز هم مشکلی بود می تونم براتون یه نگاه بندازم...

موفق باشید

javadk
January 15th, 2011, 17:28
اغلب وقتی از درون خود سرور (Remote Desktop) کنسول NTTacP رو بالا میارید، چنین اتفاقی می افتد. ولی در اتصال راه دور این مشکل مرتفع می شود. شما یکبار از طریق کنسولی که روی PC خودتون نصب کردید به سرور بصورت Remote متصل بشوید و اگر باز هم مشکلی بود می تونم براتون یه نگاه بندازم...

موفق باشید

-----------
فرقي نميكنه.

در قسمت راديوس تيك use session رو ميزنيد؟

REXNET
January 22nd, 2011, 22:51
-----------
فرقي نميكنه.

در قسمت راديوس تيك use session رو ميزنيد؟

طبق تجربه عرض کردم!! ;)

WeHost.iR
January 22nd, 2011, 23:13
محمد جان داخل Options تب TACACS/Radius پورت های رادیوس رو به 1812 و 1813 به ترتیب قرار بده و تیک Use Session Time Out رو بزن . داخل تب Secrets یک کلمه وارد کن توی جای خالی , توی تب اکانتینگ مطمن شو تیک Enable Odbc Accounting Outop رو زدی و سیو کن حالا از این به بعد برای لاگین به پنل از شما Secret درخواست میشه . برنامه رو ببندو باز کن یوزر admin پسورد admin و حالا Name Or Address رو قرار بده 127.0.0.1 و Encryption Key رو همون کلمه که داخل تب Secrets زدی بزن و وارد شو .
حالا RRas رو باز کن و از روی سرشاخه که اسم VM هستش Propertis بگیر و داخل تب Security هردوی Authentication Provider هارو روی رادیوس ست کن . توی کانفیگ اولین option رادیوس سرور نیم: 127.0.0.1 رو ادد کن و سیکرت رو همون کلمه عبور سیکرت که توی NttAc ست کردی بزن . ok ok و حالا کانفیگ دومی همون سرور نیم همون قبلی و سیکرت قبلی تیک Send Accounting On Off Message بزن و Authentication Type رو PAP قرار بده . حالا Rras ریست کن با سرویس Nttac اوکی میشه

shamimi
January 23rd, 2011, 00:09
با نصب مجدد هم نشد ...
برای من مهم نیست :دی مشتری وقتی گیر بده نمیشه کاریش کرد!!!

سلام استاد از اينجا فيلم آموزشي هست استفاده كن گروه نبرد امنیت (http://security-war.ir/)