PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هاست اشتراکی در دیتا سنتر شرکت اریا شاتل

mohamad--figo
June 24th, 2016, 05:16
سلام.بنده يک کاربر خانگي هستم با مصارف خانگي.و قبلا از اپلودسنتر 4upld استفاده ميکردم و سرعت دانلود بالا ازش داشتم تا 250 کيلو براي هر فايل.الان هم اطلاع داريد که داره ميبنده.به دنبال جايگزين هستم و اينکه خودم اي پي
سروش رسانه دارم البته نتم از مخابراته.دوستان به بنده گفتند که سرور هاي سايت مذکور در مرکز داده شاتل قرار داره.و اين ميتونه در پيدا کردن جايگزين به بنده کمک کنه.به دنبال هاست اشتراکی ميگردم که حتما در مرکز داده شرکت اریا شاتل میزبانی شده باشد و اينکه همه چي به مرکز مخابراتي ربط داره رو هم ميدونم و اينکه خيلي از اپلودسنتر هاي ديگه مثل رودفايل و عصر اپلود و اپلودباز رو امتحان کردم ولي با 4upld فاصله خيلي زيادي دارند در سرعت دانلود واسه بنده مخصوصا به هنگام دانلود شبانه.ممنون ميشم به بنده در اين زمينه کمکي هر چقدر کوچک داشت.فقط براي استفاده خودم هستش.در واقع ميخوام يک اپلودسنتر شخصي براي خودم درست کنم. و ميخواهم با استفاده از سيستم ليچ فايل هاي مستقيم رو (تاکيد ميکنم مستقيم هستند يعني به اکانت نيازي نداشته باشم) رو روي هاست ذخيره کنم و سپس دانلود کنم.تقريبا به هاستي نزديک به 10 يا 20 گيگ نياز دارم هر چند روز يکبار فايل رو منتقل ميکنم يا 5 گيگ يا 10 گيگ يا 20 گيگ که البته سايز تک فايل ها حداکثر بين 5 تا 10 گيگ هستش. و بعد از دانلود کردن پاک ميکنم فايل ها رو تا جا براي فايل بيشتر نياز نباشه.از دوستانی که حتما شرایط بالا یعنی میزبانی سرور در مرکز داده شاتل رو دارا هستند لطفا به بنده خبر بدهند. و اینکه ايا اسکريپت ليچ رو خودمون بايد نصب کنيم؟
بودجه هم تا 20 هزارتومان.متشکرم