PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرتون درباره این دامنه ها چی هست ؟

alimosavi
June 24th, 2016, 03:25
سلام

من دامنه های زیر رو ثبت کردم امشب . نظرتون درباره اینجور دامنه ها چی هست ؟ ارزش ثبت دارن ؟

webhost.bio
vps.bio
voip.bio

hegza
June 24th, 2016, 03:30
سلام

من دامنه های زیر رو ثبت کردم امشب . نظرتون درباره اینجور دامنه ها چی هست ؟ ارزش ثبت دارن ؟

webhost.bio
vps.bio
voip.bio

99 سنت می ارزه.

- - - Updated - - -

بیشتر بدرد ایرانی ها میخوره بیو وی پی اس داغ داغ تازه رسیده
بیو هاست لینوکس
:d

gharibion
June 24th, 2016, 04:22
به فکر فروش هستید یا استفاده خودتان مد نظر هست ؟
اگر به دنبال فروش در اینده هستید فکر نمیکنم کسی زیاد دنبال از این قبیل پسوند ها باشه .

company_hosting
June 24th, 2016, 04:47
99 سنت می ارزه.

- - - Updated - - -

بیشتر بدرد ایرانی ها میخوره بیو وی پی اس داغ داغ تازه رسیده
بیو هاست لینوکس
:d

خدا نکشتت :109::58:

hegza
June 24th, 2016, 04:54
خدا نکشتت :109::58:

:69::69::69:بله دیگه اینجوریاست سید جان :69::69::69:

payamkutah.com
June 24th, 2016, 10:44
زمانی که در دامنه webhost هیچ پسوندی نباشه پسوند bio نیز قابل استفاده خواهد بود.

شاید الان زیاد جلب توجه نکنه ولی بعدا مطمئنا میتونید به قیمت خوبی بفروشید و یا برای خودتون استفاده کنید.

m_dg_farari
June 25th, 2016, 00:20
مسئله اینجاست که هیچ وقت چنین اتفاقی نمیفته که webhost با هیچ پسوندی موجود نباشه.
چون حد اقل در 1 سال اخیر ، ایمیل هایی که رجیسترر ها به من میزنن فقط ، بیش از 300-400 پسوند جدید به صورت جهانی معرفی شده! و هرروز هم جدید معرفی میشه.
کلا سیاست کاری ICANN عوض شده و به زودی شاهد "میلیون" ها پسوند دامین خواهیم بود! قدیما 10 تا پسوند بود! الآن پسوند های جهانی که همه میتونن ثبت کنن (بجز پسوند مربوط به کشور ها که خودشون هزاران هزار هستند ، مثل ac.ir , gov.ir و ...) به بیش از 5000 رسیده.. توی یکی از سایت های رجیسترر بود این آمار یادم نیست کدومشون.

persiancoder
June 25th, 2016, 00:56
نظر دو تا از دوستان خیلی برام جالب بود یکی موردی که از تشبیه گفتاری بیو بجای بیا استفاده شده بود
و مورد دوم پیشنهاد استفاده بعنوان مرجع اطلاع رسانی و توضیحات بود

اما در کل بنظرم دامین های تاپ و زیبایی هستند و برای هر نوع استفاده از دو مورد بالا مناسب هستند

و اما دوستانی که 99 سنت ارزش گذاری کرده بودند بد نیست کمی در مورد قیمت این پسوند جستجو کنند
اگر اشتباه نکنم حداقل قیمت €31.99 هست ، دامین xyz نیست که هم قیمت پفک باشه. معنا داره

programmer6811
June 25th, 2016, 01:01
دامین پسوندش چه قدر هست؟

farshid17
June 25th, 2016, 02:00
نظر دو تا از دوستان خیلی برام جالب بود یکی موردی که از تشبیه گفتاری بیو بجای بیا استفاده شده بود

اما در کل بنظرم دامین های تاپ و زیبایی هستند و برای هر نوع استفاده از دو مورد بالا مناسب هستند

و اما دوستانی که 99 سنت ارزش گذاری کرده بودند بد نیست کمی در مورد قیمت این پسوند جستجو کنند
اگر اشتباه نکنم حداقل قیمت €31.99 هست ، دامین xyz نیست که هم قیمت پفک باشه. معنا داره
دوست عزیز پفک 1000تومن شروع میشه نمیشه باقیمت 190 تومنی این مقایسه کنید دارید به پفک توهیین می کنید :d

hegza
June 25th, 2016, 16:00

دوست من اون لحظه name.com آفر کرده بود اینو برای ما 99 سنت پس لطفا بی اطلاع مطلبی درج نکنید

Happy Hour starts now: $0.99 .BIO domain names For the next two hours, .BIO registrations are just $0.99. The sale ends at 5 p.m. MDT (11 p.m. UTC), and the promo code BIO99 (http://www.us3.list-manage2.com/track/click?u=3ed33822580891424c5756387&id=87221d1c28&e=18bed18e52) will be applied at checkout.

- - - Updated - - -

32095

- - - Updated - - -

دوست عزیز پفک 1000تومن شروع میشه نمیشه باقیمت 190 تومنی این مقایسه کنید دارید به پفک توهیین می کنید :d

در ضمینه دامنه xyz هم مشخص بود سر چی هست. عده ای اسز دوستان این فرصت رو غنیمت شمردن و با این ترفند بجای پرداخت 10 هزار دلار تعداد دامنه ثبت شده رو بالا بردن و تنها با یکی دو میلیون رسیدن به اسلب 12 رسلو