PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کنترل پنل جهت فایل هاستینگ

alimosavi
June 23rd, 2016, 21:52
سلام
بنظرتون از کدوم کنترل پنل برای سرور فایل هاستینگ و بک آپ هاستینگ استفاده کنم ؟

tak--host
June 23rd, 2016, 23:46
Direct Admin

ali.arabi
June 23rd, 2016, 23:48
سلام
بستگی داره ، همه کنترل پنل ها خوب هستند ولی خب معروف ترین ها اول سی پنل بعد پلسک و سپس دایرکت ادمین و سایر کنترل پنل ها است

mizban97
June 23rd, 2016, 23:50
سلام

درود
فقط دایرکت ادمین پیشنهاد میشه.

yourhosting
June 23rd, 2016, 23:51
چیز سلیقه ای هست اما بیشتر بدلیل ارزان بودن لایسنس از دایرکت ادمین استفاده میکنند

hegza
June 24th, 2016, 00:23
درود
بستگی داره به اینکه خودتون فقط استفاده میکنید. یا به دیگران هم میدین.
اگر برای استفاده شخصی هست. باز بستگی داره به سیستم عاملتون.
اگر سیستم عامل رو انتخاب نکردین. بهتره ویندوز باشه. خوب بطبع پلسک برای چند دامنه ارزون در میاد. اما امکاناتی که ویندوز برای مدیریت فایلهاتون میده طبیعتا خیلی خیلی بهتر از لینوکس هست(برای مدیریت فایل و بک آپ)
پ.ن:اگر دوستان لینوکس فرندلی نیان گیر بدن به رابط گرافیکی و وی ان سی دی:

trust toiler
June 24th, 2016, 00:56
درود
بستگی داره به اینکه خودتون فقط استفاده میکنید. یا به دیگران هم میدین.
اگر برای استفاده شخصی هست. باز بستگی داره به سیستم عاملتون.
اگر سیستم عامل رو انتخاب نکردین. بهتره ویندوز باشه. خوب بطبع پلسک برای چند دامنه ارزون در میاد. اما امکاناتی که ویندوز برای مدیریت فایلهاتون میده طبیعتا خیلی خیلی بهتر از لینوکس هست(برای مدیریت فایل و بک آپ)
پ.ن:اگر دوستان لینوکس فرندلی نیان گیر بدن به رابط گرافیکی و وی ان سی دی:

دقیقا !
نسخه گرافیکی لینوکس کار رو خیلی ساده میکنه

میتونید دایرکت ادمین نصب کنید و خیالتون راحت باشه. برای مدیریت هم نسخه گرافیکی لینک بوسیله کنسول !
همچنین میتونید از ریموت دسکتاپ این سیستم استفاده کنید، یکمقدار کانکتش سخت هست اما ارزش داره !

hegza
June 24th, 2016, 01:08
دقیقا !
نسخه گرافیکی لینوکس کار رو خیلی ساده میکنه

میتونید دایرکت ادمین نصب کنید و خیالتون راحت باشه. برای مدیریت هم نسخه گرافیکی لینک بوسیله کنسول !
همچنین میتونید از ریموت دسکتاپ این سیستم استفاده کنید، یکمقدار کانکتش سخت هست اما ارزش داره !
ای ول دمت گرم. :d
خوب چه کاریه لقمه رو دور گردنش بپیچونه؟ حالا اگر بخواد پول لایسنس ویندوز این یک چیزی. بشخه بنده از لینوکس استفاده میکنم. اما قبول کنید بعضا لازمه چندین نرم افزار رو نصب کرد برای اینکد کردن و یا مدیریت فایل و... که لینوکس دهن سرویسی خودش رو داره + رابط گرافیکیشم فشار زیادی میاره و بعضا دچار مشکلم میشه.

fadak
June 24th, 2016, 01:21
سلام
اگر دنبال سادگی هستید بنظرم ویندوز بهتر هست انجین ایکس هم بزارید براش خوب میشه
اما اگر دنبال پایداری هستید از لینوکس استفاده کنید خیلی بهتر جواب میده، لینوکس سخت تر نیست فقط باید بهش عادت کنید ومثل ویندوز هست)تمام کارهای ویندوز را میشه باهاش انجام داد( اگر عادت کنید و پایداریش رو ببینید فکر نکنم دیگه سراغ ویندوز برید

zigma4000
June 24th, 2016, 12:40
سلام

برای فروش این نوع سرویس ها یا برای استفاده خودتون؟

alimosavi
June 24th, 2016, 12:46
برای فروش این نوع سرویس ها یا برای استفاده خودتون؟

برای شخصی که کنترل پنل نیاز نیست .

فکر کنم با توجه به نظر دوستان win + plesk خوب باشه .