PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد هزینه هاست

delshad
June 23rd, 2016, 00:30
سلام خب یه سوالی داشتم من چند تا سایت دارم خیب ماهانه 100 هاست اصلی +25 هاست دانلود و یه جا +14 هزار تومن برای اپلود سنتر یه جا باید پرداخت کنم - کلا هم با هاست دانلود و سایت و فایل ها 50 گیگ هستن الان به نظرتون راهی میرسه که من هزینه هام کمتر بشه سرور مجازی یا چیز دیگه ای

farssub
June 23rd, 2016, 00:32
درود خدمت شما بله امکان کم کردن هزینه هست
در بخش درخواست سرویس های هاست ، سرور ، تاپیک درخواست بزنید همکاران افر بدن

delshad
June 23rd, 2016, 00:34
درود خدمت شما بله امکان کم کردن هزینه هست
در بخش درخواست سرویس های هاست ، سرور ، تاپیک درخواست بزنید همکاران افر بدن

سلام فعلا فقط میخوام راهنمایی کنین که بدونم چیکار کنم

farssub
June 23rd, 2016, 00:36
سلام فعلا فقط میخوام راهنمایی کنین که بدونم چیکار کنم
ماهانه این همه هزینه میکنید یک سرور اختصاصی و یا مجازی تهیه بکنید
اگر به دنبال کم کردن هزینه هستید

bandarit
June 23rd, 2016, 00:36
سلام خب یه سوالی داشتم من چند تا سایت دارم خیب ماهانه 100 هاست اصلی +25 هاست دانلود و یه جا +14 هزار تومن برای اپلود سنتر یه جا باید پرداخت کنم - کلا هم با هاست دانلود و سایت و فایل ها 50 گیگ هستن الان به نظرتون راهی میرسه که من هزینه هام کمتر بشه سرور مجازی یا چیز دیگه ای

سلام و درود

اگر یاهو دارید یا تلگرام از طریق امضا با بنده در تماس باشید تا راهنماییتون کنم

اگر هم ندارید از موارد بالا رو شماره تماس لطف کنید باهاتون تماس بگیرم

موفق باشید

delshad
June 23rd, 2016, 00:42
ماهانه این همه هزینه میکنید یک سرور اختصاصی و یا مجازی تهیه بکنید
اگر به دنبال کم کردن هزینه هستید

خب هایتنگ های معتبر سرور مجازی هم گرون میدن جرات هم نمیکنم از هاستینگ های تازه سرویس بگیرم والا یه دفعه میرن دیگه نمیان یه بار اینجوری شد - تازه کار با سرور مجازی هم بلد نیستم اونم هر ماه لاینسس هم میخواد

gharibion
June 23rd, 2016, 01:10
چند سایتی که دارید پر بازدید هستند ؟

live
June 23rd, 2016, 03:16
سلام

از طریق امضا باهام در تماس باشید

OmidX
June 23rd, 2016, 03:27

یعنی شما حداقل ۱۰۰ وبسایت دارید ک ۲۵ تاشون سایت دانلود هستن ؟ پس با این حساب نباید با هزینه های هاست شون مشکلی داشته باشید !

ببینید ، خرید سرور در شرایطی ب شما پیشنهاد میشه ک دانش فنی و وقت کافی برای مدیریت سرور رو داشته باشید ، در غیر اینصورت یا نمایندگی بگیرید یا از همون هاستینگ اشتراکی استفاده کنید.