PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست تجربه شما در رابطه با contabo

fardadownload
June 22nd, 2016, 19:07
با سلام
امروز از یکی از دوستان که سرور هاستینگ داشت در رابطه با دیتاسنتر سرور اصلیش سوال کردم و گفت که از contabo.com خریداری میکنن
بنده هم قیمت های این دیتاسنتر رو مشاهده کردم و دیدم که چه قیمت ها عالی دارند
حالا میخواستم بدونم که کسی تجربه کار کردن با این دیتاسنتر رو داشته؟کیفیتشون چطوره؟
قیمت وی پی اس (https://contabo.com/?show=vps) هاشون واقعا عالیه،آیا مشکلی با ایران ندارند؟کیفیت پورتشون چطوره؟

live
June 22nd, 2016, 20:42
با سلام
امروز از یکی از دوستان که سرور هاستینگ داشت در رابطه با دیتاسنتر سرور اصلیش سوال کردم و گفت که از contabo.com خریداری میکنن
بنده هم قیمت های این دیتاسنتر رو مشاهده کردم و دیدم که چه قیمت ها عالی دارند
حالا میخواستم بدونم که کسی تجربه کار کردن با این دیتاسنتر رو داشته؟کیفیتشون چطوره؟
قیمت وی پی اس (https://contabo.com/?show=vps) هاشون واقعا عالیه،آیا مشکلی با ایران ندارند؟کیفیت پورتشون چطوره؟
دقیقا از کدوم خدماتش میخواید استفاده کنید ؟

fardadownload
June 22nd, 2016, 21:36
دقیقا از کدوم خدماتش میخواید استفاده کنید ؟
سرور مجازی با هارد ssd

live
June 22nd, 2016, 23:15
سرور مجازی با هارد ssd
من قیمتاشو دیدم اگه بره لینوکس بخواید مشکلی نداره اما به ویندوز که برسه 6 یورو ازتون لایسنس میگیره
با من در ارتباط باشید راهنماییتون میکنم
آی دی تلگرام اون پایین هست

fardadownload
June 23rd, 2016, 01:17
من قیمتاشو دیدم اگه بره لینوکس بخواید مشکلی نداره اما به ویندوز که برسه 6 یورو ازتون لایسنس میگیره
با من در ارتباط باشید راهنماییتون میکنم
آی دی تلگرام اون پایین هست
خریدهم انجام میدین؟
برای میزبانی میخوام
بهتون پیام میدم

live
June 23rd, 2016, 01:34
خریدهم انجام میدین؟
برای میزبانی میخوام
بهتون پیام میدم
حتما با من در تماس باشید

sssoheil
June 23rd, 2016, 13:44
درود

به هیچ وجه این دیتاسنتر پیشنهاد نمیشود.به دلیل backbone پایین دیتاسنتر کیفیت پورت مناسبی ندارند و مهمترین مسئله اینکه پشتیبانی 24 ساعته ندارند و پشتیبانی تایم اداری میباشد.این یعنی اینکه اگر سرور شما در خارج از تایم اداری مشکل سخت افزاری داشت باید تا تایم اداری روز بعد صبر کنید و یا اینکه هزینه بالایی برای پشتیبانی 24 ساعته بصورت جداگانه پرداخت کنید.تجربه مذاکره و همکاری با این دیتاسنتر را داشتیم و بر همین اساس راهنمایی میکنیم!

javadk
June 24th, 2016, 00:31
من پیشنهاد میکنم بصورت مستقیم ,وی پی اس از ovh بگیرید.
سرعتش واقعا بینظیر هست.
فقط اگر خواسته باشید وی پی اس ویندوز بگیرید لایسنس ویندوزش یکم گرون در میاد.

Fracture
June 26th, 2016, 09:01
اینها مثل MyLoc هستند. وقت و هزینتون رو حروم نکنید.