PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمیته فی لترینگ

delshad
June 22nd, 2016, 17:27
سلام من سایتم تو ساماندهی ثبته بعد الان یه ایمیل برام اومد این مطلبو حذف کن بعد من کل توضیحات و لینک ها رو حذف کردم فقط نوشتم به دستور ساماندهی حذف شده و کل مطلب رو حذف نکردم که تو گوگل بمونه - این کسی که ایمیل ها رو میفرسته رباته یا آدم

ali.arabi
June 22nd, 2016, 17:29
سلام
شخص هستش که ایمیل میفرسته ، ربات نیست .

geniune
June 22nd, 2016, 17:34
سلام من سایتم تو ساماندهی ثبته بعد الان یه ایمیل برام اومد این مطلبو حذف کن بعد من کل توضیحات و لینک ها رو حذف کردم فقط نوشتم به دستور ساماندهی حذف شده و کل مطلب رو حذف نکردم که تو گوگل بمونه - این کسی که ایمیل ها رو میفرسته رباته یا آدم

شخص هست که هم ایمیل و هم اس ام اس میده و اگه لینک و ... حذف نشه دردسر ساز هست ...

پیشنهاد میشه حذف کنید مطلب رو ...

زیاد برای ما فرستادن

delshad
June 22nd, 2016, 17:52
http://www.dailymobile.ir/7379/%d9%be%d8%ae%d8%b4-%d8%b2%d9%86%d8%af%d9%87-%d8%b4%d8%a8%da%a9%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%aa%d9%84%d9%88%db%8c%d8%b2%db%8c%d9%88%d9%86%d b%8c-glwiz/
من الان این مطلبو کامل توضیحات و لینک ها رو برداشتم اوکی هست ؟

- - - Updated - - -

شخص هست که هم ایمیل و هم اس ام اس میده و اگه لینک و ... حذف نشه دردسر ساز هست ...

پیشنهاد میشه حذف کنید مطلب رو ...

زیاد برای ما فرستادن
اخه من همین چیزشو پاک کردم و فقط لینک برچسب هاش مونده به خودشم ایمیل زذم دوباره یعنی میگی کلا پاکش کنم

- - - Updated - - -

(:|بابا یه بار سایتمون رو بستن مجبورم کردن 500 آهنگو مطلبو حذف کنم در حالی که تو همه سایتا بود :-bتو سایت های دیگم دیدم فقط توضیحات رو حذف میکنن با لینک های دانلود و به صورت کامل حذف نمیکنن

- - - Updated - - -

:109:تازه اینا کلیه سایت های ایرانی رو محدود کردن و اجازه نمیدن بعضی برنامه ها رو بذاریم در حالی که همه سایت های خارجی ازادن و کاربران ایرانی هم میزن سراغ اون سایت و راحت دانلود میکنن