PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما راجع به سایت های کاهش پینگ و افزایش سرعت اینترنت چیه ؟

st3205
June 21st, 2016, 15:54
با سلام.

از عنوان تاپیک معلومه که موضوع چیه.من خیلی به بازیهای آنلاین علاقه دارم ولی با مشکل پینگ روبرو هستم بعضی وقتا پینگ مناسب هست وبعضی وقتا خیلی بالاست.شب ها هم که بعد ساعت 1 کلا بالاست.

وقتی تو نت سرچ کردم کاهش پینگ سایت های زیادی برا این موضوع بودن حالا نمیدونم واقعیت داره یا نه؟!! همچنین در سایت http://goldping.ir/ سرویس افزایش سرعت اینترنت رو دارن که 10گیگ رو 3500تومن نوشته!!یعنی با این 3500تومن هم سرعت بالا میره و هم میشه10گیگ دانلود کرد ؟!!!

نظر شما راجع به این دوتا موضوع چیه ؟ و چه راه حلی برای کاهش پینگ سراغ دارید ؟

jahromweb
June 21st, 2016, 16:01
باسلام
سرویس کاهش پینگ درواقع یک وی / پی / ان هست که روی یک سرور در یکی از مراکز داده ها که کیفیت مناسبی از نظر پورت دارند راه اندازی شده است.
تاثیر ان ها در پینگ شما زمانی هست که پینگ شما به سرور ان ها مناسب باشد و پینگ سرور ان ها به خارج از کشور نیز عالی باشد اگر مجموع زمان پینگ شما به سرور وی پی ان و پینگ ان ها خارج کمتراز زمان پینگ شما به خارج شود درواقع پینگ کاهش پیدا کرده است.
بحث تاثیر سرعت دانلود نیز به دلیل این است که اخیرا اکثر isp ها سرعت دانلود از داخل کشور را نامحدود کردند براین اساس سرعت دانلود شما از خارج نیز با این وی پی ان که پیوند دهنده ی شما با خارج از کشور است تقریبا برابر با ایران میشود.

st3205
June 21st, 2016, 16:19
باسلام
سرویس کاهش پینگ درواقع یک وی / پی / ان هست که روی یک سرور در یکی از مراکز داده ها که کیفیت مناسبی از نظر پورت دارند راه اندازی شده است.
تاثیر ان ها در پینگ شما زمانی هست که پینگ شما به سرور ان ها مناسب باشد و پینگ سرور ان ها به خارج از کشور نیز عالی باشد اگر مجموع زمان پینگ شما به سرور وی پی ان و پینگ ان ها خارج کمتراز زمان پینگ شما به خارج شود درواقع پینگ کاهش پیدا کرده است.
بحث تاثیر سرعت دانلود نیز به دلیل این است که اخیرا اکثر isp ها سرعت دانلود از داخل کشور را نامحدود کردند براین اساس سرعت دانلود شما از خارج نیز با این وی پی ان که پیوند دهنده ی شما با خارج از کشور است تقریبا برابر با ایران میشود.

خوب این سرویسها فقط برای اینترانت هست یا برا اینترنتهم جواب میده ؟

mgt1234
June 21st, 2016, 17:26
خوب این سرویسها فقط برای اینترانت هست یا برا اینترنتهم جواب میده ؟

سلام
در واقع برای تبدیل اینترانت به اینترنته، اما اینترنت مخابرات در بعضی از شهرها به قدری محدودیت اعمال کرده که خیلی از سایتهای خارجی که ف*ی*ل*ت*ر هم نیستن رو باز نمیکنه (در بعضی از بازه های زمانی)
و بعضی از سایت های خارجی رو خیلی خیلی کند باز میکنه
با سرویس تبدیل این سایتها این مشکل رفع میشه (تست کردم)
یعنی در واقع اختلالات اینترنت رو برطرف میکنه البته به شرطی که از جایی که خریداری میکنید سرور مناسبی داشته باشه و خودش ایجاد اختلال نکنه!!

amin0181
June 21st, 2016, 17:59
این سرویس ها به نحوه ی برای دور زدن محدودیت های داخل استفاده میهش
بله گاهی سرعت شما نیز بالاتر میره
و سرویس شما درسترسی اینترنت خواهد داشت
برای بازی آنلاین در صورتی که سرویس دهنده خوبی پیدا کنید بسیار مناسب است

srsh
June 21st, 2016, 19:42
سلام
در مورد افزایش سرعت روی برخی از isp ها جواب میده بیشتر آسیاتک،شاتل جوابگو بوده
سوالی بود در خدمتیم