PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارائه دهنده درگاه پرداخت اینترنتی | تجارت پال

tejaratpal
June 21st, 2016, 15:29
باسلام
تجارت پال (ارائه درگاه پرداخت آنلاین با امکانات کامل و کارمزد کم) آماده سرویس دهی به وبمستران عزیز می باشد.
زیرساخت بسیار قوی
پشتیبانی 24 ساعته و دوستانه
پلاگینهای متنوع برای هر کسب و کاری
و امکانات بی شمار دیگر....

http://tejaratpal.com

persiancoder
June 21st, 2016, 15:33
سلام با توجه به عدم سابقه قبلی در این زمینه چ تضمینی دارید کاربرانتون به سرنوشت کاربران 20پال دچار نشند؟

- - - Updated - - -

تنها اطلاعات تماسی هم که توی سایتتون هست یک ایمیل و سیمکارت اعتباری رایتل هست.
نه شماره ثابتی نه آدرس تایید شده ای و ...

rezaserver
June 21st, 2016, 15:34
موضوع برنامه امشب ماه عسل احسان علیخانی:

- خوب چیشد که درگاه پرداخت زدی؟
:-<

اشکان
June 21st, 2016, 15:34
دوست عزیز
حداقل اول نماد اعتمادی چیزی تهیه می کردید بشه اعتماد کرد
دیگه جوری شده که درگاه پرداخت بیشتر از سایت موزیک تو اینترنت هست

پ.ن :
یوزرتون هم که کلا بیست روز نیست درست شده

ldda company
June 21st, 2016, 15:35
باسلام
تجارت پال (ارائه درگاه پرداخت آنلاین با امکانات کامل و کارمزد کم) آماده سرویس دهی به وبمستران عزیز می باشد.
زیرساخت بسیار قوی

ظاهرا شاهد درگاه پرداخت واسطه جدیدی هستیم ...
برای شما و تیمتون هم آرزوی موفقیت میکنم ، اما اوضاع حال حاضر و پیشین رو هم مد نظر قرار بدید حتما ...

bahra
June 21st, 2016, 15:40
باسلام
زیرساخت بسیار قوی

موفق و پیروز باشید

DeLtAvPs
June 21st, 2016, 15:40
و باز هم سیستم محبوبxpay
(:|

http://panel.tejaratpal.com/signup/

ldda company
June 21st, 2016, 15:41
ظاهرا بعضی از جاهای سایت شما لینک داده میشه به http://xpayment.ir/ که یک اسکریپت درگاه پرداخت واسطه هست ...

لطفا بیشتر در مورد سیستم خودتون و امکاناتش توضیح بدید . همچنین چه طرح هایی برای کاربرانتون در نظر گرفتید ؟

- - - Updated - - -

و باز هم سیستم محبوبxpay
(:|

بله درسته . توی بعضی از صفحات هم لینک داده میشه به Xpay ...
ظاهرا سیستمشون از اول کد نویسی نشده و اختصاصی نیست ...

peym@n
June 21st, 2016, 15:59
ظاهرا بعضی از جاهای سایت شما لینک داده میشه به http://xpayment.ir/ که یک اسکریپت درگاه پرداخت واسطه هست ...

لطفا بیشتر در مورد سیستم خودتون و امکاناتش توضیح بدید . همچنین چه طرح هایی برای کاربرانتون در نظر گرفتید ؟

- - - Updated - - -

بله درسته . توی بعضی از صفحات هم لینک داده میشه به Xpay ...
ظاهرا سیستمشون از اول کد نویسی نشده و اختصاصی نیست ...

درود
توضیحات در لینک زیر موجود هست
http://xpayment.ir/features
همه ایده ها ست
ماشالله xpayment یه کاری کرد که آمریکا با ما نکرد
یاحق

amin0181
June 21st, 2016, 16:40
درگاه هایی که سابقه داشتن و همه جوره بین کاربرا جا افتاده بودن بسته شدن
بعد از اون 15تا درگاه جدید اومدن ، یکی در می.ن هم بستن
چه جوریاست ؟

geniune
June 21st, 2016, 16:53
تاپیک رو دیدیم و امید داشتیم و برای فعالان جدید آرزوی موفقیت میکردیم تا اینکه دیدیم از پایه مشکل داره و اعتماد سازی و سیستم صفر :|

tejaratpal
June 21st, 2016, 17:47
دوستان هیچ اجباری در استفاده از سیستم ما نیست ! پس لطفا الکی اسپم ندین که اسکریپت فلانه و...
کسی نیاز داشته به درگاه بدون حاشیه، استفاده میکنه و ما هم با کمال میل میزبانی و پشتیبانی ارائه میدیم
درهر صورت راضی نگه داشتن مشتری جز اصلی ترین الویت های ماست
موفق باشید
:53:

- - - Updated - - -

تاپیک رو دیدیم و امید داشتیم و برای فعالان جدید آرزوی موفقیت میکردیم تا اینکه دیدیم از پایه مشکل داره و اعتماد سازی و سیستم صفر :|

هدف من از ایجاد این تاپیک تنها معرفی درگاه بود, اعتماد رو میذارم در اختیار مشتری
اگه مشکل خاصی یا باگ در سیستم مشاهده کردین میتونید لطف کنید با بنده تماس بگیرید و موضوع را در میان بگذارید سپاسگذارم

chichosting.net
June 21st, 2016, 17:47
باسلام
زیرساخت بسیار قوی

خدا قوت

mhiizadi
June 21st, 2016, 18:51
خدمتی جدید از xPAY :d

- - - Updated - - -

درگاه هایی که سابقه داشتن و همه جوره بین کاربرا جا افتاده بودن بسته شدن
بعد از اون 15تا درگاه جدید اومدن ، یکی در می.ن هم بستن
چه جوریاست ؟
این مورد رو جناب فخر آبادی باید پاسخ گو باشد!
با اینکه میدونستند چنین مشکلاتی صد در صد پیش خواهد آمد ؛ اقدام به فروش عمومی کردند !
به هر حال بنده این کارشون رو جز سوء استفاده از فرصت و خراب تر کردن وضعیت نت نمیبینم .
ارادت .

Raymvnd
June 21st, 2016, 19:04
خدمتی جدید از xPAY :d

- - - Updated - - -

این مورد رو جناب فخر آبادی باید پاسخ گو باشد!
با اینکه میدونستند چنین مشکلاتی صد در صد پیش خواهد آمد ؛ اقدام به فروش عمومی کردند !
به هر حال بنده این کارشون رو جز سوء استفاده از فرصت و خراب تر کردن وضعیت نت نمیبینم .
ارادت .

قبلا بهشون گفتم کو گوش شنوا...
فروش پی در پی اسکریپت پرداخت واسط باعث به وجود آمدن درگاه واسطه قارچی میشه که امکان کلاهبرداری کاربران در آن وجود دارد...

nevergotme
June 21st, 2016, 19:14
الان من بعده این مشکلات یه اسکریپت درگاه واسط درست کنم بر فرض مثال ، بعد بخاطر اینکه یه سری کلاهبردار هستند نباید پروژه خودمو بفروشم ؟ حرفایی میزنیدا

emadhashemi
June 21st, 2016, 19:15
این اسکریپت به خودی خود مشکلی نداره! استفادش مهمه! از هر برنامه ای میشه هم استفاده صحیح کرد هم نا صحیح
شما به یه برنامه نویس دیگه هم سفارش بدین براتون مینویسه
در اصل این سیستم برای این بوجود اومد که مثلا شما یه درگاه بانکی از ملت دارین (مستقیم) بعد میخواین هم تراکنش هاتون رو آنلاین ببینین هم سایت دیگه هم دارین
این رو با یه api یا مرچنت کد بهش وصل کنید نیازی به کدنویسی مجدد برای سایت دیگتون نباشه.
که اتفاقا برنامه ی خوبی هستش انصافا ئ مشکلی نیستش.
اینی که دوستان میگن و مقصر رو برنامه نویس میدونن یه جورایی، که دقیقا میشه سیاست غلط که توی جامعه میبینیم! به جای آموزش و خودکنترلی با پیلتر کردن و پاک کردن صورت مسئله مواجه میشیم این همه سال پیلتر کردن اینترنت رو الان دیگه مشکل نا امن بودن فضای نت حل شده؟ نه والا بدترم شده، این همه سال رو دولت اگه آموزش میداد خیلی بیشتر نتیجه میگرفت
با حذف این اسکریپت مشکل حل نمیشه یه اسکریپت دیگه میاد جاش، اولا باید آموزش داده بشه به کاربرا و وب مسترا که سمت هر درگاهی نرن، مخصوصا تو این وضعیت تا جایی که ممکنه از درگاه های معتبر و قدیمی استفاده کنن.

هر چند به شخص مخالف تاسیس درگاه های جدید حداقل تو این بازه ی زمانی هستم ولی
برای تیم تچارت پال آرزوی موفقیت میکنم

almandata
June 21st, 2016, 19:26
دوستانی که میگن جناب فخر ابادی چرا فروش عمومی کردن

ایشون اعلام کردن دسترسی میگیرم که کسی سو استفاده نکنه ده صفحه اسپم ارسال شد شما این حق رو نداری

حالا فقط اسکریپت رو میفروشه کاری به طرف نداره میگن چرا اینطوری می کنید

بهرحال اون کسی که کلاهبرداری می کنه با اسکریپت ده میلیونی هم میتونه کلاهبرداری کنه

persiancoder
June 21st, 2016, 19:27
دوستان هیچ اجباری در استفاده از سیستم ما نیست ! پس لطفا الکی اسپم ندین که اسکریپت فلانه و...
کسی نیاز داشته به درگاه بدون حاشیه، استفاده میکنه و ما هم با کمال میل میزبانی و پشتیبانی ارائه میدیم
درهر صورت راضی نگه داشتن مشتری جز اصلی ترین الویت های ماست
موفق باشید
:53:

- - - Updated - - -

هدف من از ایجاد این تاپیک تنها معرفی درگاه بود, اعتماد رو میذارم در اختیار مشتری
اگه مشکل خاصی یا باگ در سیستم مشاهده کردین میتونید لطف کنید با بنده تماس بگیرید و موضوع را در میان بگذارید سپاسگذارم

با اینجور صحبت کردن بجز چندین مبتدی مشتری سراغ شما نخواهد امد
کمی سیاست های روابط عمومیتون رو تغییر بدید نه برای این پروژه بلکه برای تمامی پروژه های غیرحضوری مهمترین عامل روابط عمومی هست

tejaratpal
June 21st, 2016, 19:31
این اسکریپت به خودی خود مشکلی نداره! استفادش مهمه! از هر برنامه ای میشه هم استفاده صحیح کرد هم نا صحیح
شما به یه برنامه نویس دیگه هم سفارش بدین براتون مینویسه
در اصل این سیستم برای این بوجود اومد که مثلا شما یه درگاه بانکی از ملت دارین (مستقیم) بعد میخواین هم تراکنش هاتون رو آنلاین ببینین هم سایت دیگه هم دارین
این رو با یه api یا مرچنت کد بهش وصل کنید نیازی به کدنویسی مجدد برای سایت دیگتون نباشه.
که اتفاقا برنامه ی خوبی هستش انصافا ئ مشکلی نیستش.
اینی که دوستان میگن و مقصر رو برنامه نویس میدونن یه جورایی، که دقیقا میشه سیاست غلط که توی جامعه میبینیم! به جای آموزش و خودکنترلی با پیلتر کردن و پاک کردن صورت مسئله مواجه میشیم این همه سال پیلتر کردن اینترنت رو الان دیگه مشکل نا امن بودن فضای نت حل شده؟ نه والا بدترم شده، این همه سال رو دولت اگه آموزش میداد خیلی بیشتر نتیجه میگرفت
با حذف این اسکریپت مشکل حل نمیشه یه اسکریپت دیگه میاد جاش، اولا باید آموزش داده بشه به کاربرا و وب مسترا که سمت هر درگاهی نرن، مخصوصا تو این وضعیت تا جایی که ممکنه از درگاه های معتبر و قدیمی استفاده کنن.

هر چند به شخص مخالف تاسیس درگاه های جدید حداقل تو این بازه ی زمانی هستم ولی
برای تیم تچارت پال آرزوی موفقیت میکنم

بله قدیمی بودن و داشتن سابقه یکی از فاکتور های مهمه،
اما از نظر بنده می بایست به سیستمهای جدید هم فرصت داد تا خودشون رو ثابت کنن
و برنامه ریزی شده تا جلب رضایت کنیم با ارائه خدمات با کیفیت و پشتیبانی درجه یک :53:

sepahanserver
June 21st, 2016, 19:32
قبلا تابستون که میشد شاهد هاستینگ های تابستانه بودیم

الان شاهد درگاه پرداخت تابستانه :|

tejaratpal
June 21st, 2016, 19:40
با اینجور صحبت کردن بجز چندین مبتدی مشتری سراغ شما نخواهد امد
کمی سیاست های روابط عمومیتون رو تغییر بدید نه برای این پروژه بلکه برای تمامی پروژه های غیرحضوری مهمترین عامل روابط عمومی هست

اهل سیاست های جانبی و پیچیده کردن امور نیستم متاسفانه یا خوشبختانه

refigh
June 21st, 2016, 23:30
نمیدونم چرا احساس میکنم 20 پال شعبه 2 هستید :دی

Raymvnd
June 21st, 2016, 23:57
ببین دوستان من...
فروش اسکریپت مالی درگاه واسطه پی در پی مشکل زاست...
در کجای دنیا این همه درگاه واسطه داریم؟
در سطح جهانی حدودا ۱۵۰ تا درگاه واسطه پرداخت داریم! ولی توی ایران چی؟ درگاه واسطه به قارچی راه اندازی میشه و بالا میاد به مشتریان میگه بیا از ما استفاده کن وازیر سریع و غیره ...توی ایران نزدیک ۵۰ تا درگاه واسطه راه اندازی شده که ۹۹ درصد آن بسته شده یا ***** شدند یا کلاهبرداری شده...
در سطح جهانی راه اندازی درگاه واسطه نیازمند تایید و مدارک بانک مرکزی هستش که بتونید بالا بیارید ولی اگه تایید بانک مرکزی نبود درگاه پرداخت واسطه به صورت قارچی رشد می کرد و امکان کلاه برداری آن وجود داره ولی توی ایران متاسفانه قانون درست حسابی سیستم مالی نداریم که از جیب مردم محافظت کنه!
به فروشنده اسکریپت توصیه می کنم اسکریپتی به فردی فروخته از ایشون مدرک مهم دریافت کنن که امکان پیگیری داشته باشه که یه وقت خدانکرده کلاهبرداری بشه و بسته شه بتونیم ازت پیگیری کنیم....

peym@n
June 24th, 2016, 12:06
درود
برای تیم تجارت پال نهایت آرزوی پیشرفت را دارم
ولی متاسفانه پیشرفت نخواهید کرد
کم کمش بنده این اسکریپت رو تو 10 تا سایت دیدم
پس ایده یکی
امکانات یکی هست
اگر میخواهید پیشرفت کنید
پس باید یه چیزای شما داشته باشید که دیگران ندارند
ایده های پیدا کنید شما رو از بقیه رقیب هاتون یک قام جلو تر کنند
موفق باشید

sazsaz
June 24th, 2016, 12:54
بعید می بینم نتیجه مثبتی داشته براشون. ولی از خدا می خوام این جوان ها هم به آرزوشون برسن

viasky
June 24th, 2016, 14:21
Powered By xPay

leberman
June 24th, 2016, 14:21
یک زماتی popup ها مد شده بود الان درگاه پرداخت ها فردا یه چیز دیگه...
شخصا مخالف رقابت نیستم اما حداقل ۲-۳ قابلیت اضافه تر از سایت های مشابه بدید بنویسن ، مشتری بدونه برا سایتتون ارزش قائل هستید و فردا نمیبندین و... !

bahra
June 24th, 2016, 14:40
کسی می دونه راز این درگاه های واسط چیه؟
خودشون می دونن ***** می شن یا مشتری ندارن ولی خرج می کنند و درگاه می سازند!
اگه یه منفعتی داره یکی بگه ما هم بریم یه درگاه باز کنیم

viasky
June 24th, 2016, 15:03
کسی می دونه راز این درگاه های واسط چیه؟
خودشون می دونن ***** می شن یا مشتری ندارن ولی خرج می کنند و درگاه می سازند!
اگه یه منفعتی داره یکی بگه ما هم بریم یه درگاه باز کنیم

باسلام
اگر کار به صورت اصولی انجام بشه واقعا مشکلی پیش نمیاد
ولی خوب... اگر دقت‌کنید درگاه هایی که با قدرت شروع کرده اند ( نه با یک اسکریپت عمومی) همچنان با برجا هستند با موجود تمام مشکلات
ولی متاسفانه این اسکریپت از این جهت قابل اعتماد نیست که
هرکسی‌می‌تونه راه اندازی کنه ، بعد از‌ مدتی جمع کنه ( کلاه برداری)
پس از مدتی مجدد با یک اسم دیگه فعالیت کنه
چون برای بنده و شما قابل تشخیص نیست یک نفر می تونه بی نهایت این کار و انجام بده چون ما نمی تونیم ثابتدکنیم ارتباطی بین درگاه ها وجود داره
متاسفانه دلیل اصلی اون هم این هست که بدون محدودیت ارائه شد
دقیقا هم ردیف یک قالب فروخته شد
فردی که عمل کلاه برداری انجام میده حتی حاضر هست برای هر دوره جدید یکبار برای اسکریپت پرداخت انجام بده( اگر محدودیتی باشه )
ولی وقتی شما هزینه کنید جهت شروع کرد ، کارمند + امنیت + کیفیت + امکانات جدید + محیط اختصاصی...
به مشکل نخواهید خورد چون هدف شما متفاوت میشه
پیروز باشید

Hologram
June 24th, 2016, 15:50
انشالله موفق باشید.

almandata
June 24th, 2016, 16:46
تاپیک تجارت پال هستش راجب ثامن حرف میزنن:|

کسایی که میگن طرف اگه کاربلد باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد

جهان پی سیبا پال پی لاین درگاه پرداخت همه اینا بیخود بودن الکی بودن؟امنیت نداشتن؟کارمند نداشتن؟

عجب حرف هایی زده میشه !:|

با عقل جور نمیاد الان دولت کلا با درگاه پرداخت مشکل داره چون میخواد مستقیم کارها انجام بشه

الان من کلی بانک زدن برای دریافت درگاه اختصاصی با کلی امتیاز در حالی که درگاه واسط هیچ سودی نداره !

به زودی همه به سمت درگاه اختصاصی میرن

و ایشالله دوست عزیزمون که این سایت رو راه اندازی کرده همیشه موفق و سربلند باشه

m_dg_farari
June 24th, 2016, 23:49
اول از همه آرزوی موفقیت میکنم برای تیم تجارت پال

خیلی جالبه برام که دوستان زیادی اومدن گیر دادن به "فروشنده اسکریپت" !!!
این موارد چه ارتباطی به فروشنده اسکریپت داره؟
whmcs باید فقط به 4 تا شرکت سیستمش رو بفروشه و از هر 4 تا شرکت هم سفته بگیره که اگه یه روزی با سیستمش کلاه برداری شد بره پیگیری کنه؟ مگه fbi اه!؟
چه ارتباطی به برنامه نویس داره!؟
دوستانی که در این تاپیک شرکت کردن تقریبا 99% اشون هاستینگ دارن (حد اقل یه ریسلر دارن!!) و بیش از 80% اشون هم با برنامه نویسی آشنا هستن.
یک شخص بیاد به شما بگه برای من یه برنامه بنویس که وصل بشه به درگاه بانک و پرداخت داخلش انجام بشه. شما هم مینویسی و در اختیارش میذاری. حالا این شخص توسط برنامه شما کلاه برداری میکنه. به شما مربوطه؟!؟!؟!؟
یه هاست میفروشین به یه شخص. فرداش روی اون هاست سایت مبتذل میاره بالا. به شما مربوطه؟!؟!؟ (حتی قانون بی در و پیکر خود ما هم چنین چیزی رو به شما مربوط نمیکنه!!! از شما میخواد که مشخصات مشتری رو در اختیارشون بذارید و سرویسش رو مسدود کنید!! شما رو مجازات نمیکنن)

واقعا خنده داره که دوستان میان میگن "برنامه نویس نباید سیستمش رو به صورت عمومی بفروشه" یا "باید مدارک بگیره از خریدار"
واقعا دوستان کمی فکر کنید بعد در جای عمومی ، به صورت مکتوب ، نظر بدید!!!!

Raymvnd
June 25th, 2016, 00:34
اول از همه آرزوی موفقیت میکنم برای تیم تجارت پال

خیلی جالبه برام که دوستان زیادی اومدن گیر دادن به "فروشنده اسکریپت" !!!
این موارد چه ارتباطی به فروشنده اسکریپت داره؟
whmcs باید فقط به 4 تا شرکت سیستمش رو بفروشه و از هر 4 تا شرکت هم سفته بگیره که اگه یه روزی با سیستمش کلاه برداری شد بره پیگیری کنه؟ مگه fbi اه!؟
چه ارتباطی به برنامه نویس داره!؟
دوستانی که در این تاپیک شرکت کردن تقریبا 99% اشون هاستینگ دارن (حد اقل یه ریسلر دارن!!) و بیش از 80% اشون هم با برنامه نویسی آشنا هستن.
یک شخص بیاد به شما بگه برای من یه برنامه بنویس که وصل بشه به درگاه بانک و پرداخت داخلش انجام بشه. شما هم مینویسی و در اختیارش میذاری. حالا این شخص توسط برنامه شما کلاه برداری میکنه. به شما مربوطه؟!؟!؟!؟
یه هاست میفروشین به یه شخص. فرداش روی اون هاست سایت مبتذل میاره بالا. به شما مربوطه؟!؟!؟ (حتی قانون بی در و پیکر خود ما هم چنین چیزی رو به شما مربوط نمیکنه!!! از شما میخواد که مشخصات مشتری رو در اختیارشون بذارید و سرویسش رو مسدود کنید!! شما رو مجازات نمیکنن)

واقعا خنده داره که دوستان میان میگن "برنامه نویس نباید سیستمش رو به صورت عمومی بفروشه" یا "باید مدارک بگیره از خریدار"
واقعا دوستان کمی فکر کنید بعد در جای عمومی ، به صورت مکتوب ، نظر بدید!!!!

ببخشید اینایی گفتی چه ربطی به هاستینگ داره؟
درباره فروش اسکریپت درگاه واسطه به صورت عمومی خیلی هم مشکل زاست...
طرف میره اسکریپت می گیره و سایت بالا میاره و بعد از سایت می ببنده مبلغ رو میداره میره و اخرشم هم پیگیری نمیشه قضیه همین ۲۰ پال و چندتا درگاه دیگه...
توی سطح جهانی فروش اسکریپت درگاه واسطه نیاز به مجوز هستش و مثل ایران نیستند که راحت مجوز ندادن خیالت راحت شی بره درگاه واسطه بزنه...
این اسکریپت از جیب ما پول جا به جا می کنه و صبح تا شب استرس می گیریم مبادا طرف سایت پرداخت تعطیل شه پول هامون ب***ه اخرشم بدبخت شیم...اینکه پول از جیب شما ب***ه خوشحال میشید؟ :|
حتی اگه خودم اسکریپت درگاه واسطه پرداخت بسازم فروش عمومی نمی زارم چون دوست ندارم درگاه پرداخت قارچی رشد کنه و کلاه برداری ادامه پیدا کنه...

هر چی از ننه قهر می کنه میره درگاه واسطه می زنه! ببخشید به مدیر تجارت پال برنخوره ها به همه گفتم...هر چیزی حساب و کتاب داره و قانون داره و فلانی .....

m_dg_farari
June 25th, 2016, 00:39
این آقا اسکریپت به کلاه بردار نمیفروشه.
استفاده از اسکریپت هم بر عهده ایشون نیست! نوع استفاده هم همینطور.
برنامه نویسی ، محیطی رو فراهم آورده برای انجام یک سری تراکنش های مالی
حالا دوست داره این سیستمش رو به صورت عمومی بفروشه.
خلافه؟ قانون باید باهاش برخورد کنه
من و شما نمیتونیم تعیین تکلیف کنیم بگیم چرا فروختی!!!

ایشون یک برنامه نویس هست که برنامه ای نوشته و میفروشه.
چاقو فروخته میشه ، میشه باهاش میوه پوست کند ، میشه آدم کشت. ربطی به فروشنده چاقو نداره!!!

Raymvnd
June 25th, 2016, 00:58
این آقا اسکریپت به کلاه بردار نمیفروشه.
استفاده از اسکریپت هم بر عهده ایشون نیست! نوع استفاده هم همینطور.
برنامه نویسی ، محیطی رو فراهم آورده برای انجام یک سری تراکنش های مالی
حالا دوست داره این سیستمش رو به صورت عمومی بفروشه.
خلافه؟ قانون باید باهاش برخورد کنه
من و شما نمیتونیم تعیین تکلیف کنیم بگیم چرا فروختی!!!

ایشون یک برنامه نویس هست که برنامه ای نوشته و میفروشه.
چاقو فروخته میشه ، میشه باهاش میوه پوست کند ، میشه آدم کشت. ربطی به فروشنده چاقو نداره!!!

عزیز من برنامه نویسی قانون داره و هر چیزی توی زندگی قانون داره ...البته توی ایران قانون درست و حسابی وجود نداره...
طرف از کجا بدونه این فرد کلاهبرداره و یا پاکه یا مورد اعتماده که بهش اسکریپت بفروشه ....
این اسکریپت به دلیل قیمت پایینی که داره به راحتی قابل دسترسه و زمینه کلاهبرداری بیشتر فراهم میشه و اگه طرف بخواد جدی مثل زرین پال فعالیت کنه و حقوق کاربران احترام بزاره یه ۱۰ میلیونی یا ۱۵ میلیونی بزاره روش اسکریپت از نو بنویسه و شروع به فعالیت کنه البته این مبلغی که گفتم انگیزه بیشتر برای فعالیت هستش وگرنه بیشتر از اینکه به خودت ضرر زده و به کاربر همین که امکان پیگیری وجود نداره!
قانون وجود نداره که برخورد کنه...آیا قانونی وجود داره جلوی رشد قارچی درگاه واسطه بگیره یا نه؟
ایشون برنامه نویس باشه از وجدانی داشته باشه اسکریپت عمومی نمی فروخت انقدر باعث کلاهبرداری ها و تعطیلی های بیشتر درگاه واسطه نمی شد الان توی همین انجمن کلی شکایت و سرخوردگی درگاه واسطه متقلب داشتند که برای پیگیری چیزی گیرشون نیامد...
مورد آخر بخش چاقون و جنس فلانی نیار که ربطی به برنامه نویسی نداره...

m_dg_farari
June 25th, 2016, 01:16
عزیز من برنامه نویسی قانون داره و هر چیزی توی زندگی قانون داره ...البته توی ایران قانون درست و حسابی وجود نداره...
طرف از کجا بدونه این فرد کلاهبرداره و یا پاکه یا مورد اعتماده که بهش اسکریپت بفروشه ....
این اسکریپت به دلیل قیمت پایینی که داره به راحتی قابل دسترسه و زمینه کلاهبرداری بیشتر فراهم میشه و اگه طرف بخواد جدی مثل زرین پال فعالیت کنه و حقوق کاربران احترام بزاره یه ۱۰ میلیونی یا ۱۵ میلیونی بزاره روش اسکریپت از نو بنویسه و شروع به فعالیت کنه البته این مبلغی که گفتم انگیزه بیشتر برای فعالیت هستش وگرنه بیشتر از اینکه به خودت ضرر زده و به کاربر همین که امکان پیگیری وجود نداره!
قانون وجود نداره که برخورد کنه...آیا قانونی وجود داره جلوی رشد قارچی درگاه واسطه بگیره یا نه؟
ایشون برنامه نویس باشه از وجدانی داشته باشه اسکریپت عمومی نمی فروخت انقدر باعث کلاهبرداری ها و تعطیلی های بیشتر درگاه واسطه نمی شد الان توی همین انجمن کلی شکایت و سرخوردگی درگاه واسطه متقلب داشتند که برای پیگیری چیزی گیرشون نیامد...

من ترجیحا بحث رو با شما ادامه نمیدم چون هم تاپیک موضوعش این نیست و هم اینطور که من نتیجه گرفتم از فرمایشات شما:

کلا فقط شما درست میگید و حرف های شما مرتبط هست. دیگران بی ربط حرف میزنن.
عمدتا با کسانی که با چنین عقایدی بحث میکنن ، نتیجه ای از بحث حاصل نمیشه.

موفق باشید

Raymvnd
June 25th, 2016, 01:20
من ترجیحا بحث رو با شما ادامه نمیدم چون هم تاپیک موضوعش این نیست و هم اینطور که من نتیجه گرفتم از فرمایشات شما:

کلا فقط شما درست میگید و حرف های شما مرتبط هست. دیگران بی ربط حرف میزنن.
عمدتا با کسانی که با چنین عقایدی بحث میکنن ، نتیجه ای از بحث حاصل نمیشه.

موفق باشید

قرار نیست بحث رو ادامه پیدا کنه ... یه جوری حرف می زنی که بر عکس در میاد...
ولش این بحث از حوصله من و شما خارجه ...دیگه ادامه ندید...
موفق باشید...

DANG3R
June 25th, 2016, 08:44
درود
حالا وجدانا اعتماد سازی نمیکنید لااقل لینکاتونو درست کنید نصفش به سایت ایکس پی متصل میشه
.
همین الان سریع نصب کردید معرفی کردید؟
نا سلامتی درگاه پرداخته فروشگاه فروش شلغم که نیست
،
تو این چند وقته نیک فقط پال ثبت میکنه
،،،
امیدوارم موفق باشید

HNet
June 26th, 2016, 21:40

سلام دوست عزیز
حرف شما مثل این است که ماشین رو به کسایی بفروشیم که مطمئن باشیم کار خلاف نمیکنند!
مشکل اینجاست که نباید فله ای اعتماد کرد.
وقتی درگاه واسطی هیچ چیزی برای اعتماد ندارد نیازی نیست اعتماد کنیم که فردا پی شکایت باشیم.
ضمنا گفتید ایران قانون نداره، داره ولی اجرا نمیشه، این سایت ها هم بعد از یه مدتی شناسایی و ***** میشوند.
موفق باشید.

nevergotme
June 26th, 2016, 22:10
طرف میره مولتی میسازه بیاد اینجا هر چی دلش خواست بگه ، آفرین.

viasky
June 26th, 2016, 22:26
هر سیستمی که با قصد کلاه برداری راه اندازی بشه
یا وسط کار تغییر جهت بده به نوعی ما مسئول نیستیم
مقصر کاربرانی هستند که درجه آگاهی خودشون و بالا نمی برند
ساده باور می کنند
ولی همین آدم وقتی فروشگاه میره : پول پاره قبول نمی کنه ، پاکت شیر اگر پاره شده باشه اون و نمی خره و..‌.
فقط به این دلیل که آموزش دیگه ، شیوه ی خرید صحیح و...
همین آدم بزرگ میشه ماشین میخره
شاید بار اول سرش کلاه بره ولی رفته رفته تجربه کسب میکنه
تا جایی که هرکی بخواد ماشین بخره این شخص هم با خودش می بره
تمام این اتفاقات دو اصل و نشون میده
تجربه
آموزش
تجربه که به راحتی به دست میاد درگاه های مختلف( جی پال و بیست پلل و...)
سرور هم بسیار هست( ولت سرور و...) یا به صورت انفرادی پیش میاد
یعنی سرویس دهنده قانونی هست ، همه چیز و یه جوری می چینه که حق با خودش باشه ، سندی هم باشه پاکسازی میکنه و...
بعد می بینید کاربر بیچاره فقط ۴ بار به سرور لوگین کرده ، ۲ بارش اکسپلورر بالا نیموده اصلا و اون ۲ بار هم....
باز حق با سرویس دهنده میشه ( نمی دونم چجوری)
ولی تمام این ها تجربه هستند

اما آموزش
کدام یک از ما قدیمی تر ها در راستای معرفی و شفاف سازیدخدمات اقدامی کردیم ؟
بیانه ای ، تاپیکی
که کاربر عزیز ، دوست من
سرور میگیری این حقوق مسلم شماست.....
سرویس دهنده خوب هم این خصوصیات و داره...

درگاه خواستید این حقوق شما...
ویژگی های یک درگاه خوب...
و بعد از تمام این ها: خصوصیات سرویس دهنده بد و متخلف

در تمام توضیحات هم اسمی از جا و شخص و برندی نبریم
تا انتخاب و خود کاربر یادبگیره
حتی اونی که 26 Jun عضو شده..‌‌..
ولی متاسفانه فقط دعواها پر رنگ میشه
مقصر اصلی خیلی از کلاه برداری ها افراد آگاهی هستند که سکوت کردند ( از نظر من)
پیروز باشید

SibaPal
June 26th, 2016, 22:33
از مالتی یوزر عزیز بسیار ممنون هستیم

Lordeh
June 26th, 2016, 22:40
عمو فدات عزیزم
لینک تاپیک اینجارو دادن و از اونجایی که خیلی جالب بودی جوابتو دادم
توضیح بده چرا به وی پی ان فروشا و سایت متخلف درگاه میدادی ؟ همین الان هم نصف سایت های وی پی ان از شما استفاده میکنن
کسی که راجب اینو اون بد میگه اول خودشو درست میکنه
این وسط تو با همه مشکل داری یادمه با جهان پی و پی لاین هم یه زمان درگیر بودی
اسکریپت 2 مل یا 7 مل فرقی نداره مهم اینه که درست استفاده کنیم
سعی کن درست شی

# سیبا پال هیچجوره پیشنهاد نمیشه ! مواظب باشید برای شیرین کردن خودش شمارو به بقیه نفروشه
تمام

موفق باشید

Unknowv2
June 26th, 2016, 22:44
مولتی یوزر بود کاشکی - ماشاله ما تا اینجا یوزر میسازیم بن میکنن کلا مشکل دارن با بنده
اکانت سالمی نمونده که بخوام با اکانت اصلی پیام بدم !
قطعا شما هم اگر جوابی داشتید عرض میکردید
دوستان کلا متوجه شدن چی به چی هست دیگه فکر کنم سیباپال از ترس اینکه یک وقت سایت های جدید بالا بیان ترس دارن و اینجور خراب کردن افراد مختلف در تاپیک چیزی دور از انتظار نیست

refigh
June 27th, 2016, 12:55
عمو فدات عزیزم
لینک تاپیک اینجارو دادن و از اونجایی که خیلی جالب بودی جوابتو دادم
توضیح بده چرا به وی پی ان فروشا و سایت متخلف درگاه میدادی ؟ همین الان هم نصف سایت های وی پی ان از شما استفاده میکنن
کسی که راجب اینو اون بد میگه اول خودشو درست میکنه
این وسط تو با همه مشکل داری یادمه با جهان پی و پی لاین هم یه زمان درگیر بودی
اسکریپت 2 مل یا 7 مل فرقی نداره مهم اینه که درست استفاده کنیم
سعی کن درست شی

# سیبا پال هیچجوره پیشنهاد نمیشه ! مواظب باشید برای شیرین کردن خودش شمارو به بقیه نفروشه
تمام

موفق باشید

من طی چند ماه که از سیبا پال استفاده میکنم کوچیکترین مشکلی باهاشون نداشتم
تسویه بسیار بسیار عالی
پاسخگوی به مشتری بسیار مودبانه و فوری

از دید بنده سیبا پال در حال حاضر بهترینه

DANG3R
June 28th, 2016, 00:47
ببینید من مدیر 20 پال هستم

هر کسی وجود داره شماره تماسش رو پخ کنه تا باهاش تماس بگیرم !

متاسفانه کسی وجود این حرفارو نداره ! چرا ؟؟ چون مستند نیست واسه خراب کردنه. اینا همه تبلیغاته واسه بیست پال و 60 پال !

ما که با زبون خوش و مودبانه به نتیجه نرسیدیم با یه مشت اراذل و بی پول و بدبخت اینترنتی که تو عمروشن جر و بزه راه اندازی 1 سایت و سرویس اینترنتی رو ندارن فقط تماشا میکنن زر میزنن !

اگه اطلاعات فیک واسه خراب کردن 20 پال و 60 پال که مشخص نیست از کجای خواهر و مادرتون در میارین و اینجا میزارین ، 1 ذره وجود دارین و ناموس دارین تک تکتون (دشمنان) شماره تماس هاتون رو پخ کنید تا ببینم چند چندیم!
بهتره بزنیم جاده خاکی ببینیم کی کیو ... میکنه !

لاتیو پر میکنیم بیبنم کی لای 2 تا پاش مردونگی هست تا شماره شو پخ کنه !!! ببینم چند تا با وجود پیدا میشه

ما نه از کسی کلاه برداری کردیم نه چیزی اگه خدای نکرده این کارو کرده بودیم که 1 نفر قرص و محکم الان مارو متهم کرده بود و زیر پرونده اش بودیم !

پس حرف مفت تو این انجمن نزنید. اگه میزنید پاش واستید پخ بدید تا جوابتونو بدم !

حالا اگه ما صرفا قبل از بیست پال توی درگاههای دیگه ای عضو بودیم دلیل نمیشه بیاین مارو خراب کنین. خب از لای 2 تا پاتوون چیزی هست چرا مستقیم زنگ نمیزنین؟!

درود بر تو عزیز دل
عزیز من این طرز حرف زدن یا پست گذاشتن کاملا اشتباه و برای کسب و کارتون واقعا مضر هست
بنده به عنوانپ یک مشتری اگر بخواهم از بیست پال درگاه بگیرم با خواندن پستتون به هبچ وجه این کارو نمیکنم
،
بنده کاری به سوابق شما یا اوشون ندارم اما واقعا زننده هست
،
در ضمن آقای سیبا پال عزیز شما امانت دار اطلاعات مردم هستی نباید جایی فاش کنید اطلاعات مردم رو مگر به مراجع قضایی

باتشکر

almandata
June 28th, 2016, 01:16
جناب سیبا پال واقعا امنیت کاربراتون در این حده؟

چون رقیب شدن همه چیو فاش می کنید؟

ماشالله به این امنیت کاربر :)

جناب بیست پال بنظرم شما سعی کنید رو سایتتون کار کنید بیاد بالا کلا بیاید بالا هرچی میخوان حرف بزنن وقتی کاربراتون شما رو قبول دارن هرچی حرف بزنن مهم نیست

ایشالله از حاشیه دور بشید

armin.rf
June 28th, 2016, 01:29
امکان دیلت اکانت در سیبا پال وجود داره ؟
والا با این پست ها ترسیدیم تا چند روز اینده کپی و اسکن شناسنامه ها رو هم پخش کنن :|

خیلی حرفه ای دارید رفتار میکنید یه خورده ....

friend_sre
June 28th, 2016, 01:33
من کاری به بقیه ندارم ولی طرز حرف زدن 20 پال نشون میده خیلی ادم داغونیه ... لای پا و ... این ها چه مزخرفاتیه بلغور میکنی؟
اخه تو کی هستی بخوان دشمنت بشن ...
خیلی تابلو از تجارت پال تعریف کردی که خیلی بزرگه و فراتر از و. ... که احتمال میدم اونم خودت راه انداخته باشی .. چون همه میدونن سیستم اون هم xpay هست و چیز جدیدی برای تعریف نداره .
سیباپال هم کارت زشت بود ولی این 20 پال واقعا طرز حرف زدنش نشونه شخصیته نداشته اش هست .

Mr.Te0
June 28th, 2016, 03:35
تهمت زدن و خراب کردن یکدیگر این روز ها بسیار عادی شده است.
ما در جایگاهی نیستیم که در باره کسی قضاوت کنیم.

امام صادق علیه السلام می فرمایند:
کسی که به منظورعیب جویی و ریختن آبروی مومن واین که او را از نظرمردم بیندازد سخنی را نقل کند، خداوند او را از ولایتش بیرون کرده، به سوی ولایت شیطان می فرستد ولی شیطان هم او را نمی پذیرد .

تاپیک به دلیل انحراف از موضوع اصلی ، بسته شد.