PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونگی انجام افرهای سیستمهای تشخیص انسان

jpmo02
June 21st, 2016, 14:57
سلام
برخی از سایتهای خارجی هستند که برای تشخیص اینکه اسنان هستیم یا نه میگن باید یکی از کارهای زی رو انجام بدی
یا سایتی باز کنی وفرمش رو پر کنی یا نرم افزاری نصب کنی و..
سایتی هست که برام مهمه ومیخوام این کارهایی که میگه رو برای وریفای کردن اینکه اسنانم انجام بدم
البته برای اینکه مطمئنم امنیت نداره روی vpsانجام میدم که اگر کاری بشه برام دردسر ایجاد نکنه
ولی هرکاری میکنم نمیتونم این وریفای رو بگیرم
فکر کنم بهش میگن survey
کسی میدونه باید چطور این سیستمهای وریفای رو تایید کرد؟
یااینکه میشه کاری کرد که با کد یاریکپچا اونها رو جایگزین کنم؟سپاس

SaeedFazlollahzadeh
June 21st, 2016, 15:15
ما که هنوز تاحالا ندیدیم کسی از سد این survey ها گذشته باشه و سالم به مقصد رسیده باشه
من حتی یه دفعه یه surveyی رو به امید این که رئیس جمهور آمریکا بشم و پرسرعت ترین نت جهان رو داشته باشم هم پرش کردم و یک هفته درگیرش شدم، و وقتی هم آخرش فهمیدم سر کاری بود، تا یک روز فقط نشستم گریه کردم:d
البته بستگی داره که دنبال چی باشید، اما 99.9999999999999999% این surveyها الکی و سر کاریه

iHSG
June 21st, 2016, 15:53
سلام
حق با SaeedFazlollahzadeh (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=106867) هستش منم یه زمانی دنبال یه نرم افزار به نام XBox Live Gold Generator میگشتم که مثلاً اکانت گلد ایکس باکس رایگان میساخت اما همه سایت هایی که گذاشته بودن Survey داشتن حتی Survey همه شون هم با اطلاعات حقیقی پر میکردم اما هیچ کدوم آخر به نتیجه نمی رسید.
به نظر من این Survey ها فقط یه جور کلک هستن یعنی یه چیزی که اصلاً وجود نداره رو اینطوری با Survey میذارن که اطلاعات افراد رو به دست بیارن مثلاً من زمانی که کامپیوترم فقط DirectX 10 پشتیبانی میکرد و بازی Crysis 3 که تازه آمده بود با DirectX 11 بود و من نمی تونستم اجرا کنم به یه چیزی به نام Crysis 3 DirectX 10 Path رسیدم که ادعا میکرد یه کاری میکنه این بازی در DirectX 10 هم اجرا بشه اما اینم همش با Survey بود و آخر سر هیچ وقت نتونستم Crysis 3 رو تو DirectX 10 اجرا کنم.