PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در whmcs یا whm و درخواست حل مشکل

rahcode
June 21st, 2016, 12:19
سلام.
بنده یه سیستم هاست دارم حالا 2 نفر که از من هاست گرفتن یا هاست دادم بهشون بعد مدت بین 7 تا 5 روز هاست خودکار ساسپند میشه در صوتری که زمان هاست یک ماهس وقتی هم هاست رو باز میکنم باز بعد مدتی ساسپند میشه و هی باید از پنل بازش کنم
میخواستم مشکل رو بدونم - تو دلیل هم زده عدم پرداخت سررسید اما تاریخ ها فکر میکنم درست باشن

sarvar
June 21st, 2016, 12:26
سلام
بريد تو سرويس مورد نظر و يك عكس بگيريد تا ببينم مشكل از كجاست

iHSG
June 21st, 2016, 12:27
سلام
تاریخ میلادی سرور رو با تاریخ انقضاء اون سرویس مقایسه کنید شاید مشکل از این باشه.

rahcode
June 24th, 2016, 11:16
عکس از یکی از سرویس های پیوست شد همه سرویس ها این مشکلو دارن

iHSG (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=114610) عزیز! تاریخاش هم امکان داره مشکل داشته باشه چون جدید ترین اپدیت whmcs نصب کردم و تاریخ شمسی نداشت ممنون میشم کمکم کنید مشکل حل شه

هاست 97
June 24th, 2016, 12:04
درگاه بانکی ندارید؟

زمانی که سفارش تایید میشود بر اساس سیکل مثلا ماهانه تاریخ سر رسید بعدی باید یک ماه به جلو برود
یکی از دلایل عدم متد پرداخت هست و شما احتمالا دستی تایید میکنید و برای همین موضوع تاریخ آپدیت نمیشود

rahcode
June 24th, 2016, 15:43
بله دستی تایید میکنم
درگاه وصل نکردم فعلا بهش
الان مشکل کجاس و باید چی کنم؟

bahra
June 24th, 2016, 15:50
تاریخ انقضا رو دستی وارد کنیدمثلا برای یک ماه بعد ببینید ساسپند میشه

mnajafi33
June 24th, 2016, 16:32
سلام.
بنده یه سیستم هاست دارم حالا 2 نفر که از من هاست گرفتن یا هاست دادم بهشون بعد مدت بین 7 تا 5 روز هاست خودکار ساسپند میشه در صوتری که زمان هاست یک ماهس وقتی هم هاست رو باز میکنم باز بعد مدتی ساسپند میشه و هی باید از پنل بازش کنم
میخواستم مشکل رو بدونم - تو دلیل هم زده عدم پرداخت سررسید اما تاریخ ها فکر میکنم درست باشن

فاکتور رو هم به صورت دستی تایید کندی اگه فاکتور رو تایید نکنید همین جور میشه
فاکتور رو به صورت پرداخت شده تایید کنید

آرکانت
June 24th, 2016, 19:05
سلام.

ممکن است مشکل از تاریخ پرداخت در فاکتور شما باشد

درصورت نیاز بصورت رایگان براتون انجام میشه

melismspanel
June 24th, 2016, 19:13
در زمان تایید دستی دقت کنید که زمان سررسید یک ماهه باشد.

تاریخ هاتون رو چک کنید

rahcode
June 25th, 2016, 02:41
چک کردم عکس گذاشتم براتون ی نگا کنید یک ماهس
واقعا گیج شدم الان باید چی کنم؟

bandarit
June 25th, 2016, 04:05
سلام.

سلام و درود اگر مشکل شما هنوز حل نشده با بنده در تماس باشید تا بصورت رایگان مشکل شمارو حل کنم
موفق باشید

rahcode
June 26th, 2016, 04:27
سلام و درود اگر مشکل شما هنوز حل نشده با بنده در تماس باشید تا بصورت رایگان مشکل شمارو حل کنم
موفق باشید
سلام ممنون میشم کمکم کنید

rahcode
June 27th, 2016, 15:27
مشکلو کسی نمیتونه حل کنه؟

mnajafi33
June 27th, 2016, 15:31
مشکلو کسی نمیتونه حل کنه؟

با یاهو یا تگلرام من در ارتباط باشید

sarvar
June 27th, 2016, 15:31
سلام
لطفا در تلگرام با من در تماس باشيد
تلگرام: sarvarjafari

rahcode
June 27th, 2016, 15:33
تلگرام ریپورتم این ایدیه : ghasemi_alireza

و الان میام یاهو

netaram
June 27th, 2016, 15:52
با سلام
بهترین راه حل accept کردن order هست که باعث میشه تاریخ ها تغییر کنند ، یا در زمان تایید صورتحساب ، وضعیت را paid نکنید ، بلکه add payment کنید تا سرویس خودکار فعال و تمدید شود.

موفق باشید