PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایتهای پر بازدید ایرانی سروراشون رو از کی میخرن؟

agrb.siyah
June 20th, 2016, 15:24
سلام
سایتهایی مثل دیجی کالا ، کلوب ، بلاگفا ، مای اف سی
آیا مستقیم خودشون تو دیتا سنتر کلو میکنن یا ؟

hegza
June 20th, 2016, 15:30
سلام

یجی کالا در افرانت کولو کرده
بلاگفا کولو کانادا داره
کلوب/میهن بلاگ/آپارات هم متعلق به صبا ایده هست که عقلانی هست اگر در ایران هستند کولو کنند که بدون شک کردن.

alirezakaj
June 20th, 2016, 15:37
سلام

ممکنه نخریده باشن احتمال زیاد
به صورت اسپانسری بهشون رایگان میدن .
شما میتونید ای پی سایت ها رو دربیارید و whois بگیرید میفهمید مال کدوم دبتاسنتر هست

rasoul123
June 20th, 2016, 15:44
اکثرا هاست دی ال
ولی کلا ما هم دیگه میریم سمت همین هاست دی ال
یه میزبان درست حسابی پیدا نمیشه تو نت همشون ماه اول خوب ماه دوم سرور دوان سی پنل خراب کلود قطع عدم تیکت جواب دادن

agrb.siyah
June 20th, 2016, 15:46
اکثرا هاست دی ال
یه میزبان درست حسابی پیدا نمیشه تو نت همشون ماه اول خوب ماه دوم سرور دوان سی پنل خراب کلود قطع عدم تیکت جواب دادن
هاست دی ال مال آسیا تک هست
همه این سایتهایی که گفتم تو دیتا سنتر های پارس آنلاین و افرانت هست

- - - Updated - - -

ممکنه نخریده باشن احتمال زیاد
به صورت اسپانسری بهشون رایگان میدن .
شما میتونید ای پی سایت ها رو دربیارید و whois بگیرید میفهمید مال کدوم دبتاسنتر هست
مگر من گفتم مال کدوم دیتا سنترن؟ این رو خودم میدونم

hegza
June 20th, 2016, 15:56
هاست دی ال مال آسیا تک هست
همه این سایتهایی که گفتم تو دیتا سنتر های پارس آنلاین و افرانت هست

منظورتون این بود با آسیاتک کار میکنه؟!!
وگرنه هاست دی ال متعلق به شرکت آسیا تک نیست با شهراد هم کار میکنه که به نوعی اونم آسیاتکیه چون سایتش با قالب و اسکریپت قدیم آسیاتک بالا اورده

hostorder
June 20th, 2016, 16:18
اکثر سایت ها در هاست دی ال میزبانی میشند.

emperatoor73
June 21st, 2016, 02:16
اکثرا بر روی هاست دی ال اسپانسری میشن. البته نت افراز هم سایت های پربازدیدی مثل اندرویدیها را میزبانی میکنه

فرستاده شده از CHM-U01ِ من با Tapatalk

geniune
June 21st, 2016, 02:25
هاست دی ال > آسیاتک

ما هم هاست سایت و هم سرور از هاست دی ال داریم بسیار عالیه

melismspanel
June 21st, 2016, 08:42
بیشنر سایت هی پربازدید از هاست دی ال سرویس دارن

سیدرضا بازیار
June 21st, 2016, 10:57
واقعا موندم این هاست دی ال چی داره که بقیه ندارن؟؟؟
هنوز پس از سالها دلیلش رو نفهمیدم

iHSG
June 21st, 2016, 11:13
واقعا موندم این هاست دی ال چی داره که بقیه ندارن؟؟؟
هنوز پس از سالها دلیلش رو نفهمیدم

هاست دی ال اکثر مشتری هاش رو به خاطر اسپانسر سایت های معروفی مثل دانلود ها و سافت 98 و... شدن به دست آورده و میاره.
به اونا رایگان بالاترین کیفیتشون رو میدن بعد ملت فکر میکنن چه هاستینگی باید باشه که این سایت های معروف ازشون خریدن و اونا هم میرن میخرن.
حتی مطمئن باشید کیفیتی که به شما میدن اصلاً کیفیتی نیستش که فقط برای نمونه بودن به این سایت های معروف دادن.

مثلاً من ازشون یه سرورمجازی گرفتم که رنج آی پی که بهم دادن تقریباً شبیه رنج آی پی سایت downloadha.com بود اما حتی وقتی هیچی رو سرور من به جز یه آپاچی ساده نصب نبود باز پینگ downloadha.com چندین برابر سریعتر از پینگ سرور من بود.
نکته دیگه اینکه طبق گفته خودشون این سایت های معروف رو روی آسیاتک میزبانی میکنن اما سرویس های دیگه که ملت میخرن رو روی شهراد شبکیه که البته مثلاً اون موقع میگفت سرور مجازی تا 4 پلن اول روی شهراد هستش و از پلن 4 به بعد می تونیم روی آسیاتک میزبانی کنیم.

من که اصلاً هاست دی ال رو به کسی پیشنهاد نمیکنم چون فقط خرج الکی هستش مثلاً تو همین انجمن طرف برای یه سایت تازه تاسیس رفته هاست 70 هزار تومان ماهانه هاست دی ال رو خریده و بعدش گفته به دلیل کمبود بودجه می خواد بفروشه خب آخه همون سایت تازه تاسیس رو میشد با 3 هزار تومان ماهانه هم راه انداخت.به نظر من از این جهت هاست دی ال تا حدودی ملت ساده که تازه با هاست و دامین و... هم آشنا شدن رو گول هم میزنه.

Z.eus
June 21st, 2016, 11:45
دوستان عزیز ما ایرانی ها عادت کردیم به دو چیز: ۱. از کاه کوه ساختن ۲. مرده پرستی

ببینید عزیز؛ هاست دی ال یکی از دلایلی که مطرح شده قدیمی بودنش هست. تقریبا مثل دیجیکالا که وقتی استارت کرد خیلی رقیب نداشت و یا اصلا نداشت.

بنده با پشتیبانی‌شان برای یک موضوعی ارتباط برقرار کردم ولی آنچنان رسمی نبود طرز برخوردشان. به هر حال؛

این شرکت در نقطه و درجه خوبی ایستاده است و حقیقت را نمی‌توان انکار کرد ولی اینطور نیست که هاستینگ خوب دیگر نداشته باشیم و فقط hostdl بهترین باشد ;)

موفق باشید.

amin0181
June 21st, 2016, 11:52
اکثر این سایت ها به صورت اسپانسری میزبانی میشوند یا از طریق درج تبلیغ با هزینه کمتر
-
این که دوستان بر علیه هاست دی ال صحبت میکنن درست نیست
یکی از بهترین سرویس دهنده هایی هستند که باهاشون کار کردم
هاست دی ال = آسیا تک هست خدمات ارزون تر نیز ارائه میکنه نسبت به خود اسیاتک
( از سرویس اشتراکی نمیشه انتظار یک خدمات خاص و اختصاصی رو داشت )
-
اون کسی هم که میره ماهی 70.000 میده و سرویسی که دریافت میکنه ( اون میاد یه 2600-e5 میزاره ما داریم اینجا L 5500 میدیم - یکی 3میلیون یکی 300.000 تومن )
واسش داره پشتیبانی میگیره - سرویس با کیفیت خوب میگیره - با اطمینان خرید میکنه
با یه سرویس 3.000 تومنی اون طرف باید بیکار باشه که واسه خاطر 3.000 تومن بیاد 1ماه ساپورت بده
-
وقتی ای پی یک سرور شبیه سایت دیگه ای هست لزوما نباید کیفیت ها یکی باشه ( در تمام پرو وایدر ها به این صورت هست که فرقی بین کاربرای عادی و گلد قرار میگیره در نوع خدمات )
بهتر است که ما هم خدمات و کیفیت سرویس ها رو به این سایت ها برسونیم ی
چون خیلی از افرادی که اینجا حضور دارند خدماتی که ارائه میکنن و دانش فنی که دارند از کل یک شرکت نیز بالاتره به دلیل این که با علاقه دارن کار و انجام میدن

SaMaN0861
June 21st, 2016, 12:03
با سلام
من کاری به صحبت های بقیه دوستان ندارم ! فقط تجربه به من ثابت کرده سایت پر ترافیک میزبانی داخل کشور فقط دردسر داره !
چون هیچکدام از دیتاسنتر ها هنوز که هنوزه نمیتونن جلوی اتک های سنگین رو بگیرن (دوستان صاحب نظر لازم به ذکر است برای این حرف مدرک دارم !) و به طور مثال اگر حمله ای بر روی دیتاسنتر انجام بشه همرو میبندن و جدیداً هم مد شده که آی پی ایران اکسس میشه ! که جالب هست ایران اکسس میشه ولی یک ISP داخل ایران نمیتونه باز کنه ! (به دلیل اینکه هنوز رنج آی پی همدیگه رو ندارن !!)
به شخصه یک Dedicated داخل کشور انگلیس تهیه کردم و با NGINX_Apache یک سایت پر ترافیک بهمراه فایل ها دانلودیش (حدود 1 ترابایت) رو میزبانی میکنم داون تایم هم ندارم !!

emperatoor73
June 21st, 2016, 14:11
با سلام
من کاری به صحبت های بقیه دوستان ندارم ! فقط تجربه به من ثابت کرده سایت پر ترافیک میزبانی داخل کشور فقط دردسر داره !
چون هیچکدام از دیتاسنتر ها هنوز که هنوزه نمیتونن جلوی اتک های سنگین رو بگیرن (دوستان صاحب نظر لازم به ذکر است برای این حرف مدرک دارم !) و به طور مثال اگر حمله ای بر روی دیتاسنتر انجام بشه همرو میبندن و جدیداً هم مد شده که آی پی ایران اکسس میشه ! که جالب هست ایران اکسس میشه ولی یک ISP داخل ایران نمیتونه باز کنه ! (به دلیل اینکه هنوز رنج آی پی همدیگه رو ندارن !!)
به شخصه یک Dedicated داخل کشور انگلیس تهیه کردم و با NGINX_Apache یک سایت پر ترافیک بهمراه فایل ها دانلودیش (حدود 1 ترابایت) رو میزبانی میکنم داون تایم هم ندارم !!
به نظر من هاست دی ال فقط هاست دانلودهاش خوبه... الان اکثر سایتهای فیلم و سریال از هاست دی ال هاست دانلود اسپانسری دارن

WAREZZ
June 22nd, 2016, 03:30
این سایت های پربازدید تمام سرور هاشون رو اسپانسری میگیرن؟
یعنی سروری که سایت روش هست و تمام سرور های دانلودشون رو هم؟

hoster
June 22nd, 2016, 04:09
از قدیم گفتن هر چقدر پول بدین همون قدر آش بهتون میدن

حتی همون سرویس دهنده هایی که به گفته شما کیفیت ندارن اگر قیمت هارو افزایش دهند می تونن به کاربر منابع های بهتری اختصاص دهند و پشتیبانی رو نیز با استخدام کارمند بهبود بخشند !

اکثرا در ابتدای کار به دنبال ارزان ترین ها هستند و کیفیت رو زیاد مهم نمیدون بعد از اینکه کارشان رشد کرد و در آمد بهتری کسب کردن و اون موقع به فکر کیفیت میفتند و بیشتر هزینه میکنند
و از قدیم نیز گفتن نو که میاد به بازار کهنه میشه دل آزار !

rezaonline.net
June 22nd, 2016, 05:28
اکثرا هاست دی ال

هیچ کدومشون hostdl نیستن دوست عزیز
با توجه به ماهیت این شرکتها دیگه نیاز به تامین سرور از طریق یک واسطه ای مثل هاست دی ال نیست خودشون یا مستقیم از دیتاسنتر خرید میکنند یا کلو میکنند مثلا
myfc پارس آنلاین هست

ali215215
June 26th, 2016, 16:10
زیاد فرقی ندارد
در بعضی از سایت های پر بازدید دیده اید که نوشته
"این سایت مثلا توسط فلان شرکت میزبانی می شود"
این همان ریسپانسری است
این هاست دی ال، خیل هم قیمت هاش بالا است
کلا هاست پر بازدید، در همهی سایتهای استفادهاز هارد اس اس دی است و باز بودن پورت سرور
این هاست های دانلود، فقط سرور اصلص سایت مهم است و هاست های دانلود زیادفرقی ندارد
مثلا هاستهای المان هم خیل خوب هستند برای دانلود
همین

emperatoor73
June 26th, 2016, 17:01
زیاد فرقی ندارد
در بعضی از سایت های پر بازدید دیده اید که نوشته
"این سایت مثلا توسط فلان شرکت میزبانی می شود"
این همان ریسپانسری است
این هاست دی ال، خیل هم قیمت هاش بالا است
کلا هاست پر بازدید، در همهی سایتهای استفادهاز هارد اس اس دی است و باز بودن پورت سرور
این هاست های دانلود، فقط سرور اصلص سایت مهم است و هاست های دانلود زیادفرقی ندارد
مثلا هاستهای المان هم خیل خوب هستند برای دانلود
همین
عزیز منظورتون اسپانسری هست احیانا؟
در ضمن بیشتر سایت ها برای بازاریابی جمله ای که ذکر کردین را مینویسن

AmirWWP
June 26th, 2016, 17:21
والا من موندم شما چی از هاست دی ال دیدید که انقدر ازشون بد تعریف میکنید، من برای سرور گیم ازشون چندین بار سرور خریدم و واقعاً پشتیبانی و کیفیتش حرف نداشت، واقعاً با اینکه از 10-20 جا تاحالا سرور گرفتم هاست دی ال بهترین بوده واسه من و سرور رو کامل تحویل دادن.

mohsen1771
June 26th, 2016, 17:24
هاست میزبانی درست حسابی میخوای
بدون دردسر بری 1 ماه بعد بیای ببینی سایتت اکیه
تیکت هارو خوب جواب میدن
فقط نت افراز

hegza
June 26th, 2016, 18:31
هاست میزبانی درست حسابی میخوای
بدون دردسر بری 1 ماه بعد بیای ببینی سایتت اکیه
تیکت هارو خوب جواب میدن
فقط نت افراز
فکر نکنم کلمه فقط اینجا مناسب باشه. حداقل 20 سرویس دهنده خوب در کشور داریم.

mohsen1771
June 26th, 2016, 18:46
فکر نکنم کلمه فقط اینجا مناسب باشه. حداقل 20 سرویس دهنده خوب در کشور داریم.
بله خیلی سرویس دهنده های خوبم هستن.. من با اکثرا کار کردم.
ولی نظر بنده اینه که بهترین نت افرازه

ldda company
June 26th, 2016, 18:55
ما همین الانش هم سرویس دهنده هایی داریم که با احساس مسئولیت کار میکنن و از جون و دل برای کاربرانشون مایه میزارن ...
فقط باید زحمت پیدا کردنشون رو به خودتون بدید . که این پیدا کردن هم از راه هایی مثل آزمون و خطا و ... به دست میاد ...

سرویس دهنده هایی که نصفه شبه هم به 15 دقیقه نرسیده پاسخ تیکت رو میدن ...

AmirWWP
June 26th, 2016, 20:26
ما همین الانش هم سرویس دهنده هایی داریم که با احساس مسئولیت کار میکنن و از جون و دل برای کاربرانشون مایه میزارن ...
فقط باید زحمت پیدا کردنشون رو به خودتون بدید . که این پیدا کردن هم از راه هایی مثل آزمون و خطا و ... به دست میاد ...

سرویس دهنده هایی که نصفه شبه هم به 15 دقیقه نرسیده پاسخ تیکت رو میدن ...

من ساعت 4 صبح تیکت زدم در عرض 2 دقیقه جواب دادن (هاست دی ال)

rasoul123
July 1st, 2016, 18:32
شما یه هاستی معرفی کنید مثل هاست دی ال باشه سرور های ایرنشون
هر جا میرم داون تایم داره یا مشکلات دیگه
خب معرقی کنید اگه دارید میگید فقط هاست دی ال نیست پس بگید کجا خوبه

agrb.siyah
July 2nd, 2016, 02:57
شما یه هاستی معرفی کنید مثل هاست دی ال باشه سرور های ایرنشون
هر جا میرم داون تایم داره یا مشکلات دیگه
خب معرقی کنید اگه دارید میگید فقط هاست دی ال نیست پس بگید کجا خوبه
طلا هاست
موافقین قیام کنند

chaishpish
July 2nd, 2016, 03:35
ما هم ارائه میدیم البته بستگی به پولتون داره روی ایران
مثلا با 500 هرار تومن ماهی هاست خوبی میتونید تهیه کنید
همه چیزی بستگی به پول شما داره به هر حال از هر جا میخواید بگیرید
ابری باشه-مانیتورینگ روی هاست هاش باشه

Farid Saadat
July 2nd, 2016, 09:23
درود. از ارائه دهنده هايي مانند هاست دي ال و نت افزار. البته اينجا هم برخي از دوستان ميتونن سرويس بسيار باكيفيت تر ارائه بدن.
موق باشيد

Sent from my iphone using taptalk