PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست اموزش ايجاد هاست براي دامنه فارسي

teiran
May 29th, 2009, 05:25
سلام
اقا من ميخوام براي يك دامنه به نام
ايرانيان.ايران

"پسوند همون ايران كه ايرانيك ثبت ميكنه"بسازم لطفا راهنمايي كنيد در Create a New Account چطور بسازم ممنون

__OMID__
May 29th, 2009, 05:58
فکر کنم باید از این جور کدها استفاده بشه بازم من خبر ندارم :دی

xn--mgba3a4f16a
این کد یعنی ایران :دی

یکی ممکنه توضیح بده

IFACO.Net
May 29th, 2009, 06:14
بیشتر از 90 درصد کسانی که دامنه فارسی ایرانی ثبت می کنند، بیخیالش میشند !

TruthPraiser
May 29th, 2009, 07:08
سلام
اقا من ميخوام براي يك دامنه به نام
ايرانيان.ايران

"پسوند همون ايران كه ايرانيك ثبت ميكنه"بسازم لطفا راهنمايي كنيد در Create a New Account چطور بسازم ممنون

آدرسش که این می شه:

xn--mgbaa2b2gbxd.xn--mgba3a4fra

فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه که بتونین همین رو برای جایی استفاده کنین , البته تو هنگام ثبت یه دامنه با پسوند .ایران بصورت پیشفرض پسوند .IR هم بهش الصاق می شه که اگه مشکلی باشه می تونین از اون استفاده کنین.

بیشتر از 90 درصد کسانی که دامنه فارسی ایرانی ثبت می کنند، بیخیالش میشند !

چه آمار دقیقی!!!

معمولا این نوع دامنه ها (غیر حروف انگلیسی) تو هیچ کجای دنیا به عنوان دامنه های اصلی استفاده نمی شه و به عنوان دامنه دوم یا forward به آدرس اصلی وب سایت استفاده می شه.

IFACO.Net
May 29th, 2009, 07:32
آدرسش که این می شه:

xn--mgbaa2b2gbxd.xn--mgba3a4fra

فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه که بتونین همین رو برای جایی استفاده کنین , البته تو هنگام ثبت یه دامنه با پسوند .ایران بصورت پیشفرض پسوند .ir هم بهش الصاق می شه که اگه مشکلی باشه می تونین از اون استفاده کنین.

چه آمار دقیقی!!!

معمولا این نوع دامنه ها (غیر حروف انگلیسی) تو هیچ کجای دنیا به عنوان دامنه های اصلی استفاده نمی شه و به عنوان دامنه دوم یا forward به آدرس اصلی وب سایت استفاده می شه.

برید قسمت دامنه های آزاد شده سایت نیک ، متوجه آماری که گفتم میشید !

TruthPraiser
May 29th, 2009, 10:28
آزاد می شه ولی نه دیگه 90% از فهرست یا 90% ثبت شده ها.