PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد انتخاب بانک و درگاه الکترونیک

quest
June 19th, 2016, 15:02
درود
بانک حساب ما از صادرات هست.. احتمالا درگاه بانکی می ده این بانک درسته؟

حالا سوال اینجاست که آیا در قسمت پرداخت آنلاین فاکتور ها توسط مشتری امکان انتخاب درگاه برای پرداخت وجود دارد؟ به عنوان مثال مشتری درگاه بانک ملت را برای پرداخت انتخاب کند با وجود اینکه حساب ما و درگاه ما از بانک دیگری است.

fadak
June 19th, 2016, 15:29
با سلام
بله دوست عزیز بعضی از درگاه ها این قابلیت رو دارن که از یه بانک دیگه حساب معرفی کنی
یعنی از بانک "الف" درگاه بگیری و به حساب شما در بانک "ب" مبلغ واریز بشه
با کمی جستجو میتونید این بانکها رو پیدا کنید
اینجا میتونید مشخصات هرکدوم رو ببینید و مقایسه کنید : https://www.shaparak.ir/content?id=290

negarnovin
June 19th, 2016, 15:36
سلام بانک صادرات نمیدونم درگاه بانکی بده یا نه
ولی مشکلی نداره شما اگر درگاه از بانکی بگیرید افزاد دیگر با هر کارتی از هر بانکی می توانند پول برای شما واریز کنند مشکلی وجود ندارد ولی فکر نکنم بانک صادرات درگاه بانکی بده

quest
June 25th, 2016, 23:18
نه منظور من اینکه مثلا ما از بانک الف حساب داریم..
برای پرداخت فاکتور توسط مشتری ، امکان پرداخت توسط درگاه ب وجود دارد؟ برای این امکان چه باید کرد؟

+ و اینکه چه بانکی رو برای دریافت درگاه پیشنهاد می کنید؟

friend_sre
June 25th, 2016, 23:32
سلام

صادرات خودش درگاه نداره ولی با درگاه های سامان و مبناکارت قرار داد داره و به مشتری هاش از درگاه اونها میده.

منظور شما رو هم فهمیدم .

خیر شما از هر بانکی درگاه بگیرید شخص پرداخت کننده از هر کارت شتاب هر بانک دیگه ای میتونه پرداخت کننه .

پرداخت از طریق کلیه کارت های عضو شتاب

amin0181
June 26th, 2016, 01:14
در حال حاضر بانک ها و درگاه ها به صورت یکپارچه خدمات ارائه میکنند
بانک صادرات نیز اگه اشتباه نکنم از سامان کیش خدمات ارائه میکنه از خود سایت اقدایم کنید
میشکلی در پرداخت ها وجود نداره

iranpersian
June 26th, 2016, 02:26
برای پرداخت فاکتور توسط مشتری ، امکان پرداخت توسط درگاه ب وجود دارد؟ برای این امکان چه باید کرد؟

با سلام خدمت شما دوست عزیزم
بنده بانک ملت رو در این زمینه بهترین بانک میدونم و هیچ قطعی از طرف درگاه بانک ملت تا به الان ندیدم. علاوه بر این بانک ملت اون زمان که هیچکی اینترنت بانک درست حسابی نداشت اون داشت و خدماتش واقعا بروز بوده تا به الان و واقعا میتونه از بانک صادرات با خدمات ضعیف و اینترنت بانک ضعیفی که از اول داشته که با کلی دوندگی یه رمزیاب دادش بهم و اینترنت بانکش پر از ارر بوده در گذشته رو جایگزین باشه من اصلا از بانک صادرات راضی نبودم تا به الان و جز سرکار رفتن ازش چیزی ندیدم.

gharibion
June 26th, 2016, 02:41

ببینید شما برای اینکه بتونید به مشتری تون اختیار بدید که از درگاه الف و ب و پ به انتخاب خودش انتخاب کنه برای پرداخت باید , هر سه درگاه رو گرفته باشید , لکن مشتری شما با کارت عضو شتاب در هر درگاهی قادر به پرداخت هست .

- - - Updated - - -

سلام

صادرات خودش درگاه نداره ولی با درگاه های سامان و مبناکارت قرار داد داره و به مشتری هاش از درگاه اونها میده.

منظور شما رو هم فهمیدم .

خیر شما از هر بانکی درگاه بگیرید شخص پرداخت کننده از هر کارت شتاب هر بانک دیگه ای میتونه پرداخت کننه .

پرداخت از طریق کلیه کارت های عضو شتاب

همچنین کارت اعتباری ایران کیش که بنده این مورد رو پیشنهاد می کنم .