PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مودم dlink 2750 "سردرد" میاره؟

amk
June 19th, 2016, 14:57
سلام

امروز میخواستم یه مودم 2750 دی لینک بخرم که تو دیجی کالا دیدم دو نفر اینجوری کامنت گذاشتن:

"دوسال پیش خریدم واقعا تا سر کوچه انتن داشتم.ولی داخل خونه وقتی روشن بود اعضای خانواده ام سردرد عجیبی میگرفتن.خودم نمیدونستم..وقتی که ب دکتر مراجعه کردم.گفت به خاطر وای فایی هست که تو خونتونه.من این مودم رو با سرعت 8 مگ استقاده کردم..ولی اومدم سری فروختمش.ب ارامش رسیدم..از نظر من بهترین مودمه از لحاظ سیگنال ولی امواجش خیلی مضره واسه بدن.."

و

"در کل برای مصرف موقت و اداری توصیش می کنم ولی برای استفاده طولانی مدت و خانگی (بخصوص به خاطر خطرات امواج بالاش توی محیط خونه) توصیه نمی کنم. شدیدا توصیه می کنم بجای بالا بردن قدرت وایفا مراقب امواج مضر این دستگاه ها باشید. خودم در اولین فرصت با یک مودم دارای استاندارد سلامت امواج جای گزینش می کنم. "

کسی از دوستان از این مودم استفاده می کنه؟

majids
June 19th, 2016, 19:19
خصوصیاتش چی زده؟؟
من 2740 دارم، بد نبوده.

---------
پ.ن : صابون (http://bleachingcreamforface.ir/category/%d8%b5%d8%a7%d8%a8%d9%88%d9%86-%d8%b3%d9%81%db%8c%d8%af-%da%a9%d9%86%d9%86%d8%af%d9%87-%d8%b5%d9%88%d8%b1%d8%aa/)

DEFALT
June 19th, 2016, 22:06
درود ، دوستان عزیز به نظرتون مودم tplink-td8817 ( تک آنتن ) هم میتوند مشکل ساز شود یا کلاً این نوع مودم موردی پیش نمیارد !؟

Z.eus
June 19th, 2016, 22:17
درود؛
این موارد و تلفن های همراه یک معیاری دارند به نام sar که اثر امواج بر بافت زنده را اندازه گیری میکند.
هر چه مقدار sar کمتر باشد آسیب کمتری دارد.
بدرود.

gholamkale
June 19th, 2016, 22:19
درود ، دوستان عزیز به نظرتون مودم tplink-td8817 ( تک آنتن ) هم میتوند مشکل ساز شود یا کلاً این نوع مودم موردی پیش نمیارد !؟
درود
8817 داشتم وای فای نداشت عوضش کردم 8151 گرفتم تک آنتنه

Ramin
June 19th, 2016, 22:26
این موارد از نظر علمی هنوز به این شکل ثابت نشده است (به صورت 100%) هر چند مقاله های زیادی در رد و تائید این موارد و نیز امواج تلفن همراه وجود دارد. اما قدرت تلقین روحی اثبات شده است

Z.eus
June 19th, 2016, 22:48
این موارد از نظر علمی هنوز به این شکل ثابت نشده است (به صورت 100%) هر چند مقاله های زیادی در رد و تائید این موارد و نیز امواج تلفن همراه وجود دارد. اما قدرت تلقین روحی اثبات شده است
بله هنوز ۱۰۰٪ تائید نشده است ولی این مورد تحت عنوان Electromagnetic hypersensitivity مطرح است.
برای مثال افرادی را در دنیا داریم که برای اینکه بتوانند زندگی کنند لباسی می‌پوشند که امواج از آن رد نشود چراکه امواج بسیار باعث اذیت آنها می‌شود.
تصویر:
https://s3media.247sports.com/Uploads/Assets/141/561/3561141.jpg
مورد دیگر در سریال you better call saul بود که موبایل و.. را داخل خانه نمی بردند! البته مشخص است که صرفا فیلم بوده است ولی واقعیت دارد.
برای اطلاعات بیشتر میتوانید به این مطلب مراجعه فرمایید:
https://en.wikipedia.org/wiki/Electromagnetic_hypersensitivity

DEFALT
June 19th, 2016, 22:50
دوست عزیز رامین جان گرامی شما میفرمایید یعنی مشکل ساز نیست !؟

پ.ن » البته بعضی جاها بنده مطالعه کردم نوشته بودن کلاً به مودم وای فای زیاد نزدیک نباشید و وقتی استفاده نمیکنید خاموش کنید ؟

سوال : دوستان به نظرتون مودم وای فای در اتاق خواب هست و ما در اتاق اصلی استفاده میکنیم مشکل ساز شود ؟

موفق باشید .

Ramin
June 19th, 2016, 23:48
دوست عزیز رامین جان گرامی شما میفرمایید یعنی مشکل ساز نیست !؟

پ.ن » البته بعضی جاها بنده مطالعه کردم نوشته بودن کلاً به مودم وای فای زیاد نزدیک نباشید و وقتی استفاده نمیکنید خاموش کنید ؟

سوال : دوستان به نظرتون مودم وای فای در اتاق خواب هست و ما در اتاق اصلی استفاده میکنیم مشکل ساز شود ؟

موفق باشید .

بنده در جایگاهی قرار ندارم که این موضوع را رد یا تائید کنم. تنها باید در نظر داشته باشید اگر همین حالا در نت سرچ کنید مقاله ها و نظریات مختلفی را خواهید یافت که تعدادی این موضوع را رد می کنند و تعدادی این موضوع را تائید می کنند (مضر بودن طیف فرکانسی وای-فای و نیز حتی تلفن همراه) . در جامعه پزشکی نیز همین موضوع ضادق هستند. پزشکان شناخته ای شده در دنیا هستند که پیشنهاد دارند از این امواج تا حد ممکن دوری کنید و نیز عده ای دیگر عنوان می کنند مشکلی ندارد! نتیجه گیری کلی اینکه به نظر بنده بهتر است زیاد نگران این موضوع نباشیم. چون زندگی حال حاضر ما با این موارد گره خورده است . چطور شما می توانید خانه خود را در برابر امواج تلفن همراه عایق کنید؟ و یا می توانید کلاً سیستم وای -فای را تا پایان عمر برای خود تعطیل کنید؟در مکان عمومی چطور؟به مدیر مجموعه اعلام می کنید: لطفاً تا زمانی که بنده حضور دارم وای-فای را غیرفعال کنید؟!
در نتیجه در این مورد بهتر است کلاً فکر خود را مشغول نکنید. مانند همین موردی که استارتر محترم بیان نموده است ! فرد مورد نظر یک مودم خریداری نموده است در حالی که هیچ اطلاعاتی از آن ندارد. چون تصور داشته این مودم خیلی قوی است ( به دلیل ظاهر مودم و تعداد انتن ها) همین ممکن است باعث تلقین روحی و ایجاد مشکل شده است. در حالی که اگر دقیق بررسی کنید شاید در کل تفاوت آن مودم با مودم قبلی ایشان تنها چند دسی بل بوده و باند فرکانسی نیز یکسان بوده است

امیدوارم مقصود خود را به درستی منتقل کرده باشم

trust toiler
June 19th, 2016, 23:50
با سلام و عرض ادب

با گذاشتن یک کاکتوس کنار مودم، خودتون رو راحت کنید

تمام امواج مخرب ناشی از wi-fi رو جذب میکنه !

Download
June 20th, 2016, 01:20
با سلام و عرض ادب

با گذاشتن یک کاکتوس کنار مودم، خودتون رو راحت کنید

تمام امواج مخرب ناشی از wi-fi رو جذب میکنه !

هیچ ربطی نداره وکاکتوس کاری انجام نمیده

ثابت نشده که وای فای تاثیر بذاره ,ولی خوب هرچی که کمتر تحت امواج باشه بدن به نظرم بهتر هست کسایی که بدنشون حساسه میتونن از سنگ ها استفاده کنن یه سری سنگها هست که خواص خاصی داره

trust toiler
June 20th, 2016, 02:46
هیچ ربطی نداره وکاکتوس کاری انجام نمیده

ثابت نشده که وای فای تاثیر بذاره ,ولی خوب هرچی که کمتر تحت امواج باشه بدن به نظرم بهتر هست کسایی که بدنشون حساسه میتونن از سنگ ها استفاده کنن یه سری سنگها هست که خواص خاصی داره

جناب هیچوقت اینقدر از خودمطمئن صحبت نکنید !

بد نیست یک سرچ بزنید بعد نظر بدید

یک نمونه :
http://iranfanavari.ir/%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%DA%A9%D8%A7%DA%A9%D8%AA%D9%88%D8%B3-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%AC-%D9%88%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D8%A7-%D8%AC%D8%B0%D8%A8-%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D9%86%D8%AF/

hegza
June 20th, 2016, 02:52
جناب هیچوقت اینقدر از خودمطمئن صحبت نکنید !

بد نیست یک سرچ بزنید بعد نظر بدید

یک نمونه :
http://iranfanavari.ir/%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%DA%A9%D8%A7%DA%A9%D8%AA%D9%88%D8%B3-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%AC-%D9%88%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D8%A7-%D8%AC%D8%B0%D8%A8-%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D9%86%D8%AF/

ببین دوست عزیز هنوز منبع معتبری ضرر امواج وای فای رو نه رد کرده نه قبول . حالا کاکتوس میتونه من نمیدونم.
موبایل و پارازیت بخاطر طول موج هائی که ایجاد میکنن مخرب هستند و شکی توش نیست اما وای فای ساختاری کاملا متفاوت داره.
زمانی میگفتن امواج لب تاپ مرد رو اخته میکنه اونو رو پاتون نزارید. درست میگفتن ولی علت رو اشتباه بیان میکردن. چون گرمائی که فن لب تاب تولید میکنه باعث میشه دمای .... مرد رو گرمتر کنه و فرایند طبیعی اونو مختل کنه دی: