PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بالا نیومدن سایت بعد 5ماه

vatan3da
June 19th, 2016, 14:04
سلام دوستان عزیز
من 1ماه قبل از عید مبلغ500هزار تومان به تیم سون سو دادم
که با کلمه(دانلودآهنگ دیس لاو)سایت مارو بیار صفحه اول(باکلمه( دانلود آهنگ جدید) صفحه8 )
20عدد بک لینک فقط از سایت های فیلم واهنگ گرفتم(همشون الکسای زیر 1000داشتن)وهر ماه بازم چندتا اضافه میکردم
هاست رو از بهترین جا گرفتم
طبق اموزش های خودشون پست میزارم
خلاصه فعالیت کردم
قبل از سو رتبه الکسای من 8هزار بود والانم روی 8هزار
سایت هایی که صفحه اول هستن بیشترشون نه ارشیو خوبی دارن ونه بک لینک دارن
حتی سو هم نکردن
ولی خب بازم صفحه اول هستن
من ماهی 120کم کم خرج سایتم هست
توی این 5ماه کل هزینه هام برابر با:1میلیون دویست هزار تومان هست(پاپ اپ میگرفتم الان زیر 1000بود رتبم

ولی هیچ پیشرفتی نکردیم
به ایشونم زنگ میزنم میگم چرابالا نمیاد سایت میگه به ما مربوط نیست!
میگم پول برگشت بزن.میگه دلیل بیارین که ما کاری نکردیم!(خب من اگر سو بلد بودم پول به این نمیدادم!
الان به نظر شما دوستان بهترین راه چیه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
www.vatan3da.ir (http://www.vatan3da.ir)

mchteh
June 19th, 2016, 14:14
عرض سلام و ادب
سئو بچه بازی نیست که هرکی از راه میرسه بگه سئو کارم و شما هم بگی چشم
اشتباه از خودتون که درست رزومه ی تیم مربوط رو بررسی نکردید الانم حق اعتراضی ندارید چون قطعا اونا زیر بار نمیرن

در مورد پاپ اپ و بک لینک
پاپ اپ ک کلا استفاده نکن مناسب نیست
در مورد بک لینکم ایا شما دانشش رو دارید ک خودتون لینک سازی کردید؟یکی از اشتباهات رایج تو وب ایران ک خیلیا مرتکبش میشن اینه ک پولشون بابت بک لینک میریزن دور
صدتا سایت بک لینک میخرن اما فقط یکیش میاد بالا
چون بک لینک هم دانش خودشو داره هر چند کوچیک
قرارنیست شما هر بک لینکی ک دلت خواست بخری و جواب بده

ادرس سایتتو به تلگرامم بفرست راهنماییت کنم چیکار کنی

اشتباه نکنم قبلاهم تلگرام با شما صحبت کرده بودم دوسه ماه پیش گفتم اینجوری ک داری پیش میره باید قید سایتتون تو گوگل بزنید ولی توجه نکردید
09107588129

vatan3da
June 19th, 2016, 14:17
بک لینک هارو مدیر انجمن وبلاگ نویسان دادن با همکاری سون سو
به گفته خودشون روی اصول
من خودم یه وبلاگ دارم با کامه (دانلود فیلم ایرانی)صفحه اوله
بدون هیچ خرجی رسیده به این رتبه

mchteh
June 19th, 2016, 14:20
بک لینک هارو مدیر انجمن وبلاگ نویسان دادن با همکاری سون سو
به گفته خودشون روی اصول

گفته ی خودشون ول کن اگه بلد بودند که الان وضعیت سایتتون این نبود-

هم شما هم بقیه دوستان یاد بگیرید به تیمی ک رزومه قوی نداره پروژه ندید ک پولتون ب باد نره
حتی اگه تیمی هم رزومه خوب داره بلز رزومشو بسنجید بررسی کنید ببینید چجوری بالا اوردن و....

دوستانی مث شما میرید سایتتون میدید به افراد داغون گند میزنند تو سایتتون بعد میاید میگید بالا نیومد
این باعث میشه بقیه هم به و و سئوکار بدبین بشن در صورتی ک هیلی از سئوکارا توهمین ایران هستند ک کارشون فوق العادس

شما هم تلگرام مشکلتو حل میکنم نگران نباش

farssub
June 19th, 2016, 14:21
سئو هیچ مضمون خاصی نداره!!!
تو ایران یه چیز مضخرف جا افتاده
برای جا اقتادن در گوگل باید چند صد المان رو رعایت کرد!!!

tak--host
June 19th, 2016, 14:23
گفته ی خودشون ول کن اگه بلد بودند که الان وضعیت سایتتون این نبود-

هم شما هم بقیه دوستان یاد بگیرید به تیمی ک رزومه قوی نداره پروژه ندید ک پولتون ب باد نره
حتی اگه تیمی هم رزومه خوب داره بلز رزومشو بسنجید بررسی کنید ببینید چجوری بالا اوردن و....

دوستانی مث شما میرید سایتتون میدید به افراد داغون گند میزنند تو سایتتون بعد میاید میگید بالا نیومد
این باعث میشه بقیه هم به و و سئوکار بدبین بشن در صورتی ک هیلی از سئوکارا توهمین ایران هستند ک کارشون فوق العادس

شما هم تلگرام مشکلتو حل میکنم نگران نباش
شما الان میخواید بگید حرف شما درسته؟
اول اروم باشید و تایپ اهسته انجام بدید این دوستمون در نمیرن و حتما سئوش رو میدن شما انجام بدی
لطف کنید به همه از یک دید نگاه نکنید! سئو چیزی نیست که شما و یا ما و بقیه از پس بر میان باید روی اصول کار کرد!

mchteh
June 19th, 2016, 14:29
سئو هیچ مضمون خاصی نداره!!!
تو ایران یه چیز مضخرف جا افتاده
برای جا اقتادن در گوگل باید چند صد المان رو رعایت کرد!!!

اتفاقا مضمون خاص داره
سئو صدوبیست فاکتوره
شامل فاکتورای اصلی و فرعی
سئو معجزه نیست سئو فقط بهینه سازیه
سئو تقویته

شما یه ساختمونی ک تو جنوب تهران غیر اصولی ساخته شده با یه ساختمونی ک تو شمال تهران اصولی ساخته شده
از نظر مقاومت ا***تیک بودن.از نظر عایق بودن و.....و صدتا فاکتور دیگ متفاوتن
کار سئوهم همینه ک فقط سایت ب استاندارد لازم برسون اون چیزی ک شما رو میاره بالا سئو نیست محتواس سئو فقط صلاحیت سایتتومحتواته برای بالا بودن

امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم

- - - Updated - - -

شما الان میخواید بگید حرف شما درسته؟
اول اروم باشید و تایپ اهسته انجام بدید این دوستمون در نمیرن و حتما سئوش رو میدن شما انجام بدی
لطف کنید به همه از یک دید نگاه نکنید! سئو چیزی نیست که شما و یا ما و بقیه از پس بر میان باید روی اصول کار کرد!

حرف غلطی دیدید تو پیامام؟
من نیاز به پروژه جدید ندارم به اندازه کافی پروژه دارم رزومم بمبه هفته ای چند پروژه هم دارم رد میکنم

این دوستمونم اگ اینقد عصبی شدم براش چون اشناست و همکار و از قبل میشناسمش از قبلم بهش گفتم راهی ک میری غلطه الان بهش رسید

برای سئو لازم نیست سایتتون دست من یا کسی بدید فقط چشماتون باز کنید و قبول کنید بلد نیستید بعد یکم وقت بذارید یاد بگیرید سئو پیچیدس ولی خوشبختانه یه سری قوانین ثابته پس برای همه قابل یادگیریه

اصول چیه؟اصول چیزی ک گوگل پاندا و گوگل پنگوئن تعیین میکنید و ثابته شاید سالی چند گزینه متغیر باشه

دوستان من قصد بی ادبی و جسارت ندارم اگه اینقد تند صحبت میکنم دلم برای شماها میسوزه
لطفا یا سابتتون ندید کسی سئو کنه خودتون یاد بگیرید یا اگه میدید به کسی بدید ک پولتون ب باد نده که نه شما اسیب ببینید نه بقیه سئوکارای کاربلد

موفق باشید

tak--host
June 19th, 2016, 14:33
اتفاقا مضمون خاص داره
سئو صدوبیست فاکتوره
سئو تقویته

شما یه ساختمونی ک تو جنوب تهران غیر اصولی ساخته شده با یه ساختمونی ک تو شمال تهران اصولی ساخته شده
کار سئوهم همینه ک فقط سایت ب استاندارد لازم برسون اون چیزی ک شما رو میاره بالا سئو نیست محتواس سئو فقط صلاحیت سایتتومحتواته برای بالا بودن

- - - Updated - - -

من نیاز به پروژه جدید ندارم به اندازه کافی پروژه دارم رزومم بمبه هفته ای چند پروژه هم دارم رد میکنم

این دوستمونم اگ اینقد عصبی شدم براش چون اشناست و همکار و از قبل میشناسمش از قبلم بهش گفتم راهی ک میری غلطه الان بهش رسید

برای سئو لازم نیست سایتتون دست من یا کسی بدید فقط چشماتون باز کنید و قبول کنید بلد نیستید بعد یکم وقت بذارید یاد بگیرید سئو پیچیدس ولی خوشبختانه یه سری قوانین ثابته پس برای همه قابل یادگیریه

اصول چیه؟اصول چیزی ک گوگل پاندا و گوگل پنگوئن تعیین میکنید و ثابته شاید سالی چند گزینه متغیر باشه

دوستان من قصد بی ادبی و جسارت ندارم اگه اینقد تند صحبت میکنم دلم برای شماها میسوزه
لطفا یا سابتتون ندید کسی سئو کنه خودتون یاد بگیرید یا اگه میدید به کسی بدید ک پولتون ب باد نده که نه شما اسیب ببینید نه بقیه سئوکارای کاربلد

موفق باشید
دوست عزیز تشکر از توجه شما
ولی شما اگه بیل زن هستید بی زحمت باغچه خودتون رو بیل بزنید
دوست عزیز شما چند مدت پیش در همین انجمن برای سایت هایی قبیل
http://mymelodystar.ir/
http://musicall.studio/
دنبال سئو کار و خرید بک لینک و لینک سازی بودید!!!

shatech
June 19th, 2016, 14:34
اتفاقا مضمون خاص داره
سئو صدوبیست فاکتوره
سئو تقویته

- - - Updated - - -

موفق باشید

عزیزم شما خودتون طبق همکاری هایی که باهاتون داشتم متوجه شدم هیچی بلد نیستید حالا اومدید از بقیه ایراد بگیرید؟

mchteh
June 19th, 2016, 14:53
عزیزم شما خودتون طبق همکاری هایی که باهاتون داشتم متوجه شدم هیچی بلد نیستید حالا اومدید از بقیه ایراد بگیرید؟

بله
د,ستان ایشونم یکی از همون افرادی ک داره جامعه کدنویسی به گند میمشه
شات پیاماشونم موجوده

من به ایشون ی اسکریپت دادم فارسی کنه گفت یروزه میدم
یروز شد سه روز و ندادن
فقط چرخوندن
بعد چهارروز گفتم اقا لغو نمیخواد راست چین کنی
اقا شروع کرد چرت و پرت گفتk و دیلیت اکانت زد

الانم ک میاد تو انجمنا هرتاپیکی من میزنم میاد تاپیک میزنه ک بگه خوبه

به ایشون گفتم اقا ادرس سایتت
یه دامنه به من داد گفت قراره این شایتمون بشه خخخخ

اگه لازمه شات پیام بذارم در تاپیک جداگانه که بشناسید ایشونو

جناب محترم شما اگه دوروزه اومدی تو وب
من شش ساله تو وبم
به اندازه موهای سرت تو بخشای مهتلف نمونه کار دلرم
اژ نمونه کارای اشغال تا نمونه های فوق شاخ
یه شخصی نامتعهدی مث شما نمیتونه اعتبار منو خدشه دار کنه دفعه بعدم حرکتت تکرار شه تموم تاپیکایی ک اومدی پیام منو اسپم کردی جمع اوری میشه و به مدیر انجمن گزارش داده میشه

- - - Updated - - -

دوست عزیز تشکر از توجه شما
ولی شما اگه بیل زن هستید بی زحمت باغچه خودتون رو بیل بزنید
دوست عزیز شما چند مدت پیش در همین انجمن برای سایت هایی قبیل
http://mymelodystar.ir/
http://musicall.studio/
دنبال سئو کار و خرید بک لینک و لینک سازی بودید!!!

جفت سایت ها برای دوستان من هست
اقای ساسان شادرو و اقای فرشاد تقدیمی
اگر دامنه و....بنام منه دلیل اینه اینه بنده خداها سردر نمیارن فقط پست گذاشتن و کار با گوگل وبمستر بلدند
من فقط تو عالم رفاقت و اینکه چهارده سالی موزیسینم دارم کمکشون میکنم تو پشتیبانی و....
و فقط باموزش درست پست گذاشتن ک بهشون یاد دادم بدون هیچ کار اضافه دیگ ای تو هیلی از پست ها و کلمات بالان کاش بررسی میکردید
سایت استودیو ک تخصصیه
سایت اهنگم تو اکثر پستا بالاس و ..‌.سئوش دست من نیست ک بالاباشه ولی باز برید از نظر محتوایی بررسی کنید بعد نقد کنید

ایشون هم اعتقادی ب سئو نداشتند و بااینکه بالای صد نمونه کار نشونشون دادم گفتند نه ما بک لینک میخوایم
و چون من اصلا بک لینک استفاده نمیکنم چون دلم بحال پول مشتریام میسوزه اینجا تاپیک زدم هرکی لینک سازی بلده پیام بده ایا کار بدی کردم؟

- - - Updated - - -

لطفا تاپیک به اسپم نکشید برای اسودگی خیال همه شما دوستان من سایت ایشون در کلمه مربوطه میارم بالا در همین تاپیک اعلام میکنم اون موقع میتونید نقد کنید
موفق باشید

tak--host
June 19th, 2016, 14:55
بله
د,ستان ایشونم یکی از همون افرادی ک داره جامعه کدنویسی به گند میمشه
شات پیاماشونم موجوده

من به ایشون ی اسکریپت دادم فارسی کنه گفت یروزه میدم
یروز شد سه روز و ندادن
فقط چرخوندن
بعد چهارروز گفتم اقا لغو نمیخواد راست چین کنی
اقا شروع کرد چرت و پرت گفتk و دیلیت اکانت زد

الانم ک میاد تو انجمنا هرتاپیکی من میزنم میاد تاپیک میزنه ک بگه خوبه

به ایشون گفتم اقا ادرس سایتت
یه دامنه به من داد گفت قراره این شایتمون بشه خخخخ

اگه لازمه شات پیام بذارم در تاپیک جداگانه که بشناسید ایشونو

جناب محترم شما اگه دوروزه اومدی تو وب
من شش ساله تو وبم
به اندازه موهای سرت تو بخشای مهتلف نمونه کار دلرم
اژ نمونه کارای اشغال تا نمونه های فوق شاخ
یه شخصی نامتعهدی مث شما نمیتونه اعتبار منو خدشه دار کنه دفعه بعدم حرکتت تکرار شه تموم تاپیکایی ک اومدی پیام منو اسپم کردی جمع اوری میشه و به مدیر انجمن گزارش داده میشه

- - - Updated - - -

جفت سایت ها برای دوستان من هست
اقای ساسان شادرو و اقای فرشاد تقدیمی
اگر دامنه و....بنام منه دلیل اینه اینه بنده خداها سردر نمیارن فقط پست گذاشتن و کار با گوگل وبمستر بلدند
من فقط تو عالم رفاقت و اینکه چهارده سازی موزیسینم دارم کمکشون میکنم تو پشتیبانی و....
و فقط باموزش درست پست گذاشتن ک بهشون یاد دادم بدون هیچ کار اضافه دیگ ای تو هیلی از پست ها و کلمات بالان کاش بررسی میکردید
سایت استودیو ک تخصصیه
سایت اهنگم تو اکثر پستا بالاس و ..‌.سئوش دست من نیست ک بالاباشه ولی باز برید از نظر محتوایی بررسی کنید بعد نقد کنید

ایشون هم اعتقادی ب سئو نداشتند و بااینکه بالای صد نمونه کار نشونشون دادم گفتند نه ما بک لینک میخوایم
و چون من اصلا بک لینک استفاده نمیکنم چون دلم بحال پول مشتریام میسوزه اینجا تاپیک زدم هرکی لینک سازی بلده پیام بده ایا کار بدی کردم؟
این نشد جواب که
کسی که سئو کار هست بدون بک لینک سایتو میکشه بالا!!!!
کسی که دنبال سئو کار و خرید بک لینکه دانشی نداره که بخواد نمونه کار داشته باشه!!!
از شما خواهش دارم در زمینه ایی که تخصص ندارید و دانش کافی ندارید ادعا نکنید!
بنده هم ادعایی ندارم ، پس لطف کنید خودتون رو ادم خوبه جلوه ندید و بقیه رو کلاهبردار

اگر فکر میکنید فقط شما خوب هستید ، باشه دوست عزیز شما خوب ، ملت ایران همگی بد!

mchteh
June 19th, 2016, 15:03
این نشد جواب که
کسی که سئو کار هست بدون بک لینک سایتو میکشه بالا!!!!
کسی که دنبال سئو کار و خرید بک لینکه دانشی نداره که بخواد نمونه کار داشته باشه!!!
از شما خواهش دارم در زمینه ایی که تخصص ندارید و دانش کافی ندارید ادعا نکنید!
بنده هم ادعایی ندارم ، پس لطف کنید خودتون رو ادم خوبه جلوه ندید و بقیه رو کلاهبردار

اگر فکر میکنید فقط شما خوب هستید ، باشه دوست عزیز شما خوب ، ملت ایران همگی بد!

عزیزدلم چرا گزافه گویی میکنی؟اینک یکی دوست نداره پروژشو بده دست من دلیل بر بلد نبودن من میشه؟
خب الان همه اینجا فهمیدند شما هدفت چیه خخخخ وگرنه خیلی شیک تماس میگرفتی باهاشون پیگیری میکردی
شما اومدی اینجا رو هوا داری حرف میزنی که چی؟....

کسایی ک بامن کار کردند قدرت ;ار منو دیدند شماهم همینجوری بچره تو تاپیکا رو هوا بگو این خوبه اون بده

موفق باشید.

tak--host
June 19th, 2016, 15:05
عزیزدلم چرا گزافه گویی میکنی؟اینک یکی دوست نداره پروژشو بده دست من دلیل بر بلد نبودن من میشه؟
خب الان همه اینجا فهمیدند شما هدفت چیه خخخخ وگرنه خیلی شیک تماس میگرفتی باهاشون پیگیری میکردی
شما اومدی اینجا رو هوا داری حرف میزنی که چی؟....

کسایی ک بامن کار کردند قدرت مار منو دیدند شماهم همینجوری بچره تو تاپیکا رو هوا بگو این خوبه اون بده

موفق باشید.
قول شرف میدم شما از سئو هیچی بلد نیستید!!!
شرط هم خواهم بست که رده سنی زیر 18 سال دارید!!
لحن صحبتتون همه چیز رو کامل مشخص کرده!!

mchteh
June 19th, 2016, 15:11
قول شرف میدم شما از سئو هیچی بلد نیستید!!!
شرط هم خواهم بست که رده سنی زیر 18 سال دارید!!
لحن صحبتتون همه چیز رو کامل مشخص کرده!!
پسر گلم چند تا نمونه کار بدم؟
عموجان اسکن کارت ملی بدم ببینید جای پسرمید

من لحن صحبتم با تمام رقیبام ک هیچی از سئو بارشون نیست و دارن گند میزنند تو سایتای وبسمترای بنده خدا و پولشون میخورنند همینه

شما هم اگ رقیب نبودی نیتت خیر بود اولا پیگیری میکردی بعد حرف میزدی

ثانیا وقتی گفتم پروژه ایشون دست منه و نتیجه همینجا اعلام میشه میرفتی پی کارت

دفعه اول نیستش که عزیزم من هردفعه تاپیک میزنم چهارنفر مث شما میان بدون دانش کافی و بدون تحقیق چرتو پرتاشون اشتراک میذارن

ولی بقیه اونقدی ک شما فکر میکنی ساده نیستند میرند تحقیق میکنند بعد قضاوت میکنند
پست این بنده خدا اسپم نکنید
بازم گفتم نتیجه سایت ایشون بعد انجام همینجا اعلام میشه
در ضمن بدون استفاده از بک لینک گل من

روز خوش

emperatoor73
June 19th, 2016, 15:26
استارتر چه بخوان چه نخوان تاپیکشون به اسپم کشیده شد

دوست عزیز همونطور که داخل تاپیک گفتید سایت های موزیک و اتودیو مال شما نیست
پس لطفا لینک این سایت ها را از داخل امضا بردارید که مردم فکر بد نکنند
امیدوارم این پروژه شما هم موفق باشه
منتظر نتیجه کارتون میمونم

mchteh
June 19th, 2016, 15:34
استارتر چه بخوان چه نخوان تاپیکشون به اسپم کشیده شد

دوست عزیز همونطور که داخل تاپیک گفتید سایت های موزیک و اتودیو مال شما نیست
پس لطفا لینک این سایت ها را از داخل امضا بردارید که مردم فکر بد نکنند
امیدوارم این پروژه شما هم موفق باشه
منتظر نتیجه کارتون میمونم

ممنون از پست خوبتون
بله مال من نیست مال دوستان لینکشونم تو رودربایسی تو امضا
ممنون
بله حتما نتیجه کار توسط خود مدیر وطن صدااینجا اعلام میشه

tak--host
June 19th, 2016, 15:44
پسر گلم چند تا نمونه کار بدم؟
عموجان اسکن کارت ملی بدم ببینید جای پسرمید

من لحن صحبتم با تمام رقیبام ک هیچی از سئو بارشون نیست و دارن گند میزنند تو سایتای وبسمترای بنده خدا و پولشون میخورنند همینه

شما هم اگ رقیب نبودی نیتت خیر بود اولا پیگیری میکردی بعد حرف میزدی

ثانیا وقتی گفتم پروژه ایشون دست منه و نتیجه همینجا اعلام میشه میرفتی پی کارت

دفعه اول نیستش که عزیزم من هردفعه تاپیک میزنم چهارنفر مث شما میان بدون دانش کافی و بدون تحقیق چرتو پرتاشون اشتراک میذارن

ولی بقیه اونقدی ک شما فکر میکنی ساده نیستند میرند تحقیق میکنند بعد قضاوت میکنند
پست این بنده خدا اسپم نکنید
بازم گفتم نتیجه سایت ایشون بعد انجام همینجا اعلام میشه
در ضمن بدون استفاده از بک لینک گل من

روز خوش
شما که جاب نوه منی ، حرفم سنگین بود کمرم شکست!
منتظر اسکن کارت ملی و شناسنامه هستم
ایشون اگر کارای سایتشون رو به شما یک نفر بسپرن بنده از همینجا با این انجمن خداحافظی میکنم
چون برای یک بچه 16 17 ساله سئو مفهومی جز پلاگین های وردپرس نداره!
شما لطف بکنید هر زمان نیاز به سئو کار ، و بک لینک داشتید به دوسایت زیر سربزنید کارشون خوبه
fastseo.ir
اعلام هم کنید چیزی از سئو بلد نیسیتید بلکه بهتون تخفیف بدن
بنده حرفی ندارم
موفق باشی سئو کار قهار و قدر در ایران

mchteh
June 19th, 2016, 16:01
ایشون اگر کارای سایتشون رو به شما یک نفر بسپرن بنده از همینجا با این انجمن خداحافظی میکنم
شما لطف بکنید هر زمان نیاز به سئو کار ، و بک لینک داشتید به دوسایت زیر سربزنید کارشون خوبه
fastseo.ir
بنده حرفی ندارم

موفق و موید باشید جناب رقیب اینقدم با بک لینک و دانش داغونتون سایتوپول مردم به فنا ندید
نتیجه سایت ایشونم همینجا مشخص میشه
روزخوش

emperatoor73
June 19th, 2016, 17:11
fastseo.ir
بنده حرفی ندارم
و سایت دومی؟ یک ادرس گذاشتید

فرستاده شده از CHM-U01ِ من با Tapatalk

saeedj
June 20th, 2016, 16:45
ممنون از پست خوبتون
بله مال من نیست مال دوستان لینکشونم تو رودربایسی تو امضا
ممنون
بله حتما نتیجه کار توسط خود مدیر وطن صدااینجا اعلام میشه

جسارتا بلورهاست مال شما نبود و Id yahoo bolorhost مال شما نيست؟

melismspanel
June 20th, 2016, 17:05
قرار نیست کسی با خریدن بک لینک به راحتی بالا بیاد.

کسی هم نمیتونه به شما تضمین کنه که ما مثلا تو چند ماه ساییتتون رو بیاره بالا.

بالا اومدن تو رتبه گوگل به عوامل زیادی بستگی داره. لینک بیلدینگ - پست اختصاصی - شبکه های اجتماعی- و دیگر عوامل