PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب از بین سرویس دهندگان ؟

vahidmoghadam
June 19th, 2016, 12:36
سلام دوستان
بنده قصد تهیه یک سرور مجازی لینوکس ایران دارم ، با شرایطی که بنده دارم این سه شرکت رو مناسب دیدم، حالا موندم کدوم رو انتخاب کنم، میخواستم ببینم از شما دوستان کسی اگر تجربه ای با این شرکت ها داره به من هم بگه
یک) server.ir
دو) mihanwebhost.com
سه) mihanmizban.com

ممنون

amin0181
June 19th, 2016, 13:39
سلام
تا جایی که اطلاع دارم هر سه شرکت در پارس آنلاین و از یک آپ لینک هستند
-
میزبانی در دیتاسنتر اختصاصی میهن وب هاست
نکته جالی هست که میهن وب هاست دیتاسنتر شده ( سایتی که اینچنین ادعایی میکنه بنظر مناسب نیست )

vahidmoghadam
June 19th, 2016, 13:50
سلام
تا جایی که اطلاع دارم هر سه شرکت در پارس آنلاین و از یک آپ لینک هستند
-
میزبانی در دیتاسنتر اختصاصی میهن وب هاست
نکته جالی هست که میهن وب هاست دیتاسنتر شده ( سایتی که اینچنین ادعایی میکنه بنظر مناسب نیست )

امین خان خیلی ممنون از پاسخگویی ،
بله سرور آی آر و میهن میزبان رو که مطمئنم از پارس آنلاین دارن ... بیشتر از نظر پشتیبانی و همکاری و کمک مشتری بودن و اصولی کارکردنشون و از این دست مسایل پرسیدم
میهن وب هاست ظاهرا خودش اومده یه لینک 100 مگابیتی گرفته و یه اتاقک دیتاسنتر هم گرفته و یه دیتاسنتر مدیوم راه انداخته و از عکسهاش به نظرم اومد مال خودش باشه ... آخه دیتاسنتر پارس آنلاین اون شکلی نیست

hostorder
June 19th, 2016, 13:58
از هر جا می خرید سمت میهن وب هاست نرید

melismspanel
June 19th, 2016, 14:04
server.ir بگیرید به نظرمون بهتره

vahidmoghadam
June 19th, 2016, 14:15
از هر جا می خرید سمت میهن وب هاست نرید

ممنونم ، اما امکانش هست براتون که تجربتون رو بگید ؟

amin0181
June 19th, 2016, 14:16
آپلینک 100مگابیتی و یه نیم رک واقعا دیتاسنتر نیست ! ( اینجوری نصف دوستان ما باید اعلام کنند دیتاسنتر دارن این نحوه نوشتن بیشتر جهت اغراق برای جذب کاربر هست )
بنظرم server.ir پشتوانه مالی خوبی که داره میتونه به نسبت خدمات بهتری نیز ارائه کنه ( قاعدتا ای
اما در کل تقریبا در یک سطح هستند

- - - Updated - - -

آپلینک 100مگابیتی و یه نیم رک واقعا دیتاسنتر نیست ! ( اینجوری نصف دوستان ما باید اعلام کنند دیتاسنتر دارن این نحوه نوشتن بیشتر جهت اغراق برای جذب کاربر هست )
بنظرم server.ir پشتوانه مالی خوبی که داره میتونه به نسبت خدمات بهتری نیز ارائه کنه ( قاعدتا ای
اما در کل تقریبا در یک سطح هستند

persianws
June 19th, 2016, 14:17
mihanmizban
ولی
قبلا از سایت جهش سرور / سرور از اسیاتک داشتیم از نظر قیمت و پشتیبانی و کیفیت خوبی داشتن ... با تیکت باهاشون در تماس باشید

vahidmoghadam
June 19th, 2016, 14:23

موافقم ... الان با این حساب خود بنده دو تا دیتاسنتر دارم یکی در منزل و یکی در دفتر کارم :d

- - - Updated - - -

mihanmizban
ولی
قبلا از سایت جهش سرور / سرور از اسیاتک داشتیم از نظر قیمت و پشتیبانی و کیفیت خوبی داشتن ... با تیکت باهاشون در تماس باشید

ممنون از راهنماییتون ... نمی دونم چرا از آسیا تک اصلا دل خوشی ندارم ... شاید به خاطر تجربه بد 7-8 سال پیش برای گرفتن ADSL از این شرکت باشه ... ولی از همون موقع یه چوب کبریتم از آسیاتک دیگه نگرفتم ...
بیشتر مد نظرم دیتاسنترهای افرانت و پارس آنلاین هست

persianws
June 19th, 2016, 14:32
ممنون از راهنماییتون ... نمی دونم چرا از آسیا تک اصلا دل خوشی ندارم ... شاید به خاطر تجربه بد 7-8 سال پیش برای گرفتن ADSL از این شرکت باشه ... ولی از همون موقع یه چوب کبریتم از آسیاتک دیگه نگرفتم ...
بیشتر مد نظرم دیتاسنترهای افرانت و پارس آنلاین هست

اسیاتک و پارس انلاین فک کنم از هر دو سرویس میدن

vahidmoghadam
June 19th, 2016, 14:35
اسیاتک و پارس انلاین فک کنم از هر دو سرویس میدن

خیر ظاهرا از زیر ساخت و آسیاتک فقط سرویس دارن ... و سرور آسیاتک شون رو که دیدم متاسفانه سی.پی.یو ضعیفی در مقایسه با سرور آی.آر و میهن وب هاست و میهن میزبان داره ...

company_hosting
June 19th, 2016, 14:43
خیر ظاهرا از زیر ساخت و آسیاتک فقط سرویس دارن ... و سرور آسیاتک شون رو که دیدم متاسفانه سی.پی.یو ضعیفی در مقایسه با سرور آی.آر و میهن وب هاست و میهن میزبان داره ...

سلام

چرا از همین کاربران انجمن تهیه نمیکنید ؟

vahidmoghadam
June 19th, 2016, 14:53
سلام

چرا از همین کاربران انجمن تهیه نمیکنید ؟

من کسی رو نمیشناسم ، لطفا معرفی کنید

amin0181
June 19th, 2016, 15:00
http://www.webhostingtalk.ir/forumdisplay.php?f=13
-
از این بخش درخواست افر بدین