PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام بانک حساب باز کنم

مینا-صیفی
June 19th, 2016, 11:58
با سلام خدمت کاربران گرامی
من حدود 8 سال با بانک ملی کار کردم که راضی و مشکلی نداشتم و حالا بانک ملی سامانه اینترنت بانک جدید راه اندازی کرده به نام بام که یکسری مشکلاتی به وجود اورده در ثبت نام و مواردی پشتیبانی به ما گفت که شما هم جای من باشید بیخیال میشید بانک دیگه کار میکنید حال ناراضی هستم و قصد دارم بانک جدیدی حساب باز کنم sms بانک و اینترنت بانک کل خدمات انلاین کار میکنم و کل خدمات انلاین را داشته باشه بین سینا و پاسارگاد و ملت مانده ام نمیدونم کدام را انتخاب کنم کدام رضایت دارید شما ها در خدمات انلاین پنل کاربری کارپسند و کامل نت بانک و sms بانک سریع و مجانی داشته باشه ( بانک ملی sms بانک را پولی کرده 1 ساله 10 تومان جالبه )

دوستان 1 سوال اگر ما حساب خود را کار دیگه نکنیم خودش بسته میشه بعد چند سال یا خیر همیشه فعال میمونه حساب ؟ اگر بسته میشه بعد از چند سال بسته میشه ممنون میشم اینم بگید .

sms بانک همه جا پولی شده ؟

با تشکر

bandarit
June 19th, 2016, 12:00
من حدود 8 سال با بانک ملی کار کردم که راضی و مشکلی نداشتم در خدمات انلاین و حالا بانک ملی سامانه اینترنت بانک جدید راه اندازی کرده به نام بام که یکسری مشکلاتی به وجود اورده در ثبت نام و مواردی پشتیبانی به ما گفت که شما هم جای من باشید بیخیال میشید بانک دیگه کار میکنید حال ناراضی هستم و قصد دارم بانک جدیدی حساب باز کنم sms بانک و اینترنت بانک کل خدمات انلاین کار میکنم و کل خدمات انلاین را داشته باشه بین سینا و پاسارگاد و ملت مانده ام نمیدونم کدام را انتخاب کنم کدام رضایت دارید شما ها در خدمات انلاین پنل کاربری کارپسند و کامل نت بانک و sms بانک سریع و مجانی داشته باشه ( بانک ملی sms بانک را پولی کرده 1 ساله 10 تومان جالبه ) با تشکر

سلام و درود 4 ساله با ملت کار میکنم خدمات اینترنت بانک و همراه بانک و sms هم دارم اما بابت sms پولی کم نکردند

ata3929
June 19th, 2016, 12:21
بانک ملت و توصیه میکنم و تا الان خودم هم باهاش کار کردم و راضی هستم از خدماتش

هیچ حسابی بسته نمیشه و هر موقع که خواستین میتونید خودتون ببندین
برای یکی از آشناهامون بود حسابش مال اون زمان که دفتچه سیاه سفید بود داشت از بانک ملی همین چند وقت پیش رفت و حسابش و بست و موجودی حسابش و هم دریافت کرد

sepahanserver
June 19th, 2016, 12:29
سلام و درود 4 ساله با ملت کار میکنم خدمات اینترنت بانک و همراه بانک و sms هم دارم اما بابت sms پولی کم نکردند
درود

بانک ملت sms های برداشت رو رایگان فعال میکنه
ولی برای فعال سازی sms هنگام واریز به حساب سالانه از حساب شما هزینه کسر میشود.

Armis
June 19th, 2016, 12:46
من حدود 8 سال با بانک ملی کار کردم که راضی و مشکلی نداشتم و حالا بانک ملی سامانه اینترنت بانک جدید راه اندازی کرده به نام بام که یکسری مشکلاتی به وجود اورده در ثبت نام و مواردی پشتیبانی به ما گفت که شما هم جای من باشید بیخیال میشید بانک دیگه کار میکنید حال ناراضی هستم و قصد دارم بانک جدیدی حساب باز کنم sms بانک و اینترنت بانک کل خدمات انلاین کار میکنم و کل خدمات انلاین را داشته باشه بین سینا و پاسارگاد و ملت مانده ام نمیدونم کدام را انتخاب کنم کدام رضایت دارید شما ها در خدمات انلاین پنل کاربری کارپسند و کامل نت بانک و sms بانک سریع و مجانی داشته باشه ( بانک ملی sms بانک را پولی کرده 1 ساله 10 تومان جالبه )

دوستان 1 سوال اگر ما حساب خود را کار دیگه نکنیم خودش بسته میشه بعد چند سال یا خیر همیشه فعال میمونه حساب ؟ اگر بسته میشه بعد از چند سال بسته میشه ممنون میشم اینم بگید .

sms بانک همه جا پولی شده ؟

با تشکر

سلام
پیشنهاد من به شما بانک ملت هست. در زمینه خدمات آنلاین واقعا خوب کار میکنه
بابت پیامک باید بگم پیامک های برداشت بصورت پیشفرض رایگان فعال هستند اما واریز رو باید برید پول پرداخت کنید . فکر میکنم سالیانه 5000 تومان باشه !!! دقیق اطلاعی ندارم . ولی خدمات پنل این بانک حتما شما رو راضی نگه می داره
در ضمن حساب ها بسته نمی شن اما یک سری از بانک ها فکر میکنم غیر فعال میکنن حساب رو اما ملت اینطوری نیست. مثلا بانک سامان، اگر یک سال فعالیتی نداشته باشی خود به خود حساب غیر فعال میشه و باید حتما یک واریزی داشته باشه تا دوباره فعال شه

xmohammadx
June 19th, 2016, 12:50
با سلام
من تا چند وقت پیش بانک ملت کار می کردم
ولی یک ماهی میشه رفتم بانک مسکن خیلی عالی هستش
به نظر من بهترین اینترنت بانک رو داره

مینا-صیفی
June 19th, 2016, 12:53
فعلا بیشترین رای رو ملت اورد بازم نظر بدید راجب ملت و پاسارگاد کسی نظری نداد
دوستان بانک پاسارگاد هم sms بانکش پولیه ؟

bahra
June 19th, 2016, 12:56
درود
4سال بانک ملت کار می کنم
بانکداری اینترنتی دارند که واقعا برای افراد مشغول به کسب و کار اینترنتی یه نیاز است.

mgt1234
June 19th, 2016, 12:59
سلام
میشه لطف کنید مواردی که پشتیبانی گفت و باعث شد شما بیخیال این بانک بشید رو بگید؟
شاید ما هم بیخیال شدیم، سریعتر اقدام کنیم واسه یه بانک دیگه :d

sarvar
June 19th, 2016, 13:01
فعلا بیشترین رای رو ملت اورد بازم نظر بدید راجب ملت و پاسارگاد کسی نظری نداد
دوستان بانک پاسارگاد هم sms بانکش پولیه ؟
سلام
بنده به شما پاسارگاد رو پيشنهاد ميدم
اينترنت بانك بسيار خوبي داره با تمام امكانات
از اينترنت بانك ميتوانيد حساب ديگري هم باز كنيد به صورت آنلاين
و كارت هم درخواست بديد
همراه بانك خوبي هم داره
sms هم از همون اول براي شما فعال است هم دريافت هم برداشت

persiancoder
June 19th, 2016, 13:06
شما اگر یک ماه با ملت کار کنید بخوبی متوجه میشد از نظر خدمات الکترونیک به همه بانک ها از جمله ملی برتری داره.

mnajafi33
June 19th, 2016, 13:13
من الان هم ملت دارم هم تجارت با هردوشون کار میکنم
اینترنت بانک امکاناتش خوبه ملت رو پیشنهاد میدم
sms هم هر دوتاشون واریزش بابت یک سال 10 هزار تومن میگیرن

مینا-صیفی
June 19th, 2016, 13:15
سلام
میشه لطف کنید مواردی که پشتیبانی گفت و باعث شد شما بیخیال این بانک بشید رو بگید؟
شاید ما هم بیخیال شدیم، سریعتر اقدام کنیم واسه یه بانک دیگه :d
والا من برای بابام ثبت نام در بام کردم بدونه مشکل اما برای من مشکل داره بانک ملی پشتیبانی تهران زنگ زدم گفت ماله شما بخاطر این ارور های مختلف میده ثبت نام نمیشه که چون مغایرت ثبت احوال نمیدونم حل نکرده و شماره شناسنامه شما نمیدونم مورد تائید چی چی نیست باس برید استعلام بگیرید تا سامانه بام ثبت نام گنید من خودم نفهمیدم منظورش این بود برم دوندگی کنم در ثبت احوال یا امور مشترکین تا اونارو حالی کنم ... ایا بفهمند حل بشه ایا نشه خوب اگر من این کارای ادازی و اعصاب خوردی را بخوام داشته باشم در این گرما میرم مستیقیم نزدیک خونمون بانک ملت زیر کولر میشینم 1 حساب جدید راحت همون جا رمز نتی و اینترنت بانک میگیرم sms بانکم فعال میکنم با خوش حالی و تنوع هم هست بانک دیگه کار کنم دیگه اون دردسر ها را ندارم . اما شما اگر سامانه بام ثبت نام کردید که هیچی اگر نشد شما هم دردسر بزرگی دارید که حوصله دوندگی را خیلی ها مثله من ندارند .

sarvar
June 19th, 2016, 13:27
والا من برای بابام ثبت نام در بام کردم بدونه مشکل اما برای من مشکل داره بانک ملی پشتیبانی تهران زنگ زدم گفت ماله شما بخاطر این ارور های مختلف میده ثبت نام نمیشه که چون مغایرت ثبت احوال نمیدونم حل نکرده و شماره شناسنامه شما نمیدونم مورد تائید چی چی نیست باس برید استعلام بگیرید تا سامانه بام ثبت نام گنید من خودم نفهمیدم منظورش این بود برم دوندگی کنم در ثبت احوال یا امور مشترکین تا اونارو حالی کنم ... ایا بفهمند حل بشه ایا نشه خوب اگر من این کارای ادازی و اعصاب خوردی را بخوام داشته باشم در این گرما میرم مستیقیم نزدیک خونمون بانک ملت زیر کولر میشینم 1 حساب جدید راحت همون جا رمز نتی و اینترنت بانک میگیرم sms بانکم فعال میکنم با خوش حالی و تنوع هم هست بانک دیگه کار کنم دیگه اون دردسر ها را ندارم . اما شما اگر سامانه بام ثبت نام کردید که هیچی اگر نشد شما هم دردسر بزرگی دارید که حوصله دوندگی را خیلی ها مثله من ندارند .
بانك ملي كلا بانك جالبي نيست مشتري مداري كه اصلا ندارن
خدمات هم كه اصلا بدرد نميخوره

amin0181
June 19th, 2016, 13:28
اکثرا میگن ملت چون اکثر کسایی که اینجا هستیم اولین درگاهمون رو از ملت گرفتیم
-
بنظر ملت خیلی خوبه امکانت مناسبی هم داره
اما پاسارگاد هم کمتری نداره و بنظرم از ملت بهتر است ا

مینا-صیفی
June 19th, 2016, 13:41
دقیقا دیروز رفتم بانک ملی sms بانک فعال کنم بعد به کارمندش میگم میخوام سامانده اینترنت بانک بام ثبت نام کنم میگه بام ؟ چی هست ؟ بعد گفت برو باجه فلانی رفتم گفت بله اول sms بانک فعال کنید بعد خودتون تو سایت ثبت نام کنید . ولی کلا دولتی همینه خدماتش و پاسخ گویی و غیره به پای خصوصی ها نمیرسه اما بانک پاسارگاد خیلی خوشکله هم کارت عابر هم داخل بانکش هم پسخ کارمنداش رفته بودم پاسارگاد قبلا چند سال پیش حساب ببندم با 2 تا enter زدن بدونه اینکه فرم 5 تا بده پر کنم برام بست . اما ملی حساب بستم چند سال پیش چند تا برگه A4 داده میگه پر کن وقت ما رو گرفت اما پاسارگاد خیلی خوشکل بدونه دردسر کارت رو گرفت سوراخ کرد و کارت ملی خواست همین . کلا ملی با این کارش که سامانه بانک را عوض کرد و این مشکلات را بحوجود اورد دیگه کار نمیکنم سراغ ملت یا پاسارگاد میرم منتظر نظرات دیگران هم هستم .

- - - Updated - - -

اکثرا میگن ملت چون اکثر کسایی که اینجا هستیم اولین درگاهمون رو از ملت گرفتیم
-
بنظر ملت خیلی خوبه امکانت مناسبی هم داره
اما پاسارگاد هم کمتری نداره و بنظرم از ملت بهتر است ا
sms بانک پاسارگاد مجانی هست ؟
کارت بانکی را پاسارگاد همون موقع تحویل میده مثل ملی ؟ ( چند سال پیش 3 روز بعد پاسارگاد تحویلم داد انی باشه خوب میشه )

- - - Updated - - -

ملت کارت را همون موقع تحویل میده یا .. چند روز بعد تحویل میده ؟

Santourio
June 19th, 2016, 13:43
منم به شما پاسارگاد رو پيشنهاد ميكنم واقعا حرف نداره

persianws
June 19th, 2016, 13:58
بانک ملت استفاده میکنیم بخصوص اپلیکیشن موبایلشون تمام نیازها برطرف میکنه ... خدمات خوبی از طریق سایت و باشگاهشون ارائه میکنند !
در مورد هزینه پیامک فعلا که چیزی کسر نشده بابت اطلاع رسانیشون ... البته بانکای خصوصی در زمینه مشتری مداری خیلی بهتر عمل میکنند ...

amin0181
June 19th, 2016, 13:59
دقیقا دیروز رفتم بانک ملی sms بانک فعال کنم بعد به کارمندش میگم میخوام سامانده اینترنت بانک بام ثبت نام کنم میگه بام ؟ چی هست ؟ بعد گفت برو باجه فلانی رفتم گفت بله اول sms بانک فعال کنید بعد خودتون تو سایت ثبت نام کنید . ولی کلا دولتی همینه خدماتش و پاسخ گویی و غیره به پای خصوصی ها نمیرسه اما بانک پاسارگاد خیلی خوشکله هم کارت عابر هم داخل بانکش هم پسخ کارمنداش رفته بودم پاسارگاد قبلا چند سال پیش حساب ببندم با 2 تا enter زدن بدونه اینکه فرم 5 تا بده پر کنم برام بست . اما ملی حساب بستم چند سال پیش چند تا برگه A4 داده میگه پر کن وقت ما رو گرفت اما پاسارگاد خیلی خوشکل بدونه دردسر کارت رو گرفت سوراخ کرد و کارت ملی خواست همین . کلا ملی با این کارش که سامانه بانک را عوض کرد و این مشکلات را بحوجود اورد دیگه کار نمیکنم سراغ ملت یا پاسارگاد میرم منتظر نظرات دیگران هم هستم .

- - - Updated - - -

sms بانک پاسارگاد مجانی هست ؟
کارت بانکی را پاسارگاد همون موقع تحویل میده مثل ملی ؟ ( چند سال پیش 3 روز بعد پاسارگاد تحویلم داد انی باشه خوب میشه )

- - - Updated - - -

ملت کارت را همون موقع تحویل میده یا .. چند روز بعد تحویل میده ؟
پاسارگاد یادم هست آنی بود
ملت 7روز
ملی هم یادم هست طول داده بود

melismspanel
June 19th, 2016, 14:01
بانک ملت رو ما پیشنهاد میدیم. بابت خدمات خوبی که ارائه مبده. چه اینترنت بانک - تلفن بانک - درگاه

مینا-صیفی
June 19th, 2016, 14:51
دوستان در سایت بانک پاسارگاد گشتم دیدم پنل مشترکین مثل جاهای دیگه نداره یعنی خدماتش باز هست چایی نداره که نام کاربری رمز عبور وارد کنیم که وارد پنل بشیم مدلش اینطوریه ؟
همراه بانک برنامه نصب کنیم فعال میشه یا نیاز به رمز خاص داره از بانک باس گرفت فعال کرد ؟ و ایا همراه بانک از نت استفاده میکنه یا از شارژ پولی گوشی کم میکنه یا پول از حساب کم میشه یا کلا رایگانه ؟

CC Server
June 19th, 2016, 14:57
دوستان در سایت بانک پاسارگاد گشتم دیدم پنل مشترکین مثل جاهای دیگه نداره یعنی خدماتش باز هست چایی نداره که نام کاربری رمز عبور وارد کنیم که وارد پنل بشیم مدلش اینطوریه ؟
همراه بانک برنامه نصب کنیم فعال میشه یا نیاز به رمز خاص داره از بانک باس گرفت فعال کرد ؟ و ایا همراه بانک از نت استفاده میکنه یا از شارژ پولی گوشی کم میکنه یا پول از حساب کم میشه یا کلا رایگانه ؟

داره

https://ib.bpi.ir/

مینا-صیفی
June 19th, 2016, 15:02
داره

https://ib.bpi.ir/
چرا اسمش رو گذاشته مجازی !!!!!! لااقل میذاشت پنل کاربری مشترکین یا پنل اینترنت بانک من گیج شدم فکر کردم مجازی هست ...
پس اونی که لینک دادم باز بود اون چیه پس کدام استفاده باس کرد ؟
راجب همراه بانک هم پاسخ بدید در پست قبلی .

negarnovin
June 19th, 2016, 15:20
سلام بانک ملت به پرداخت از همشون بهتره

sarvar
June 19th, 2016, 15:29
چرا اسمش رو گذاشته مجازی !!!!!! لااقل میذاشت پنل کاربری مشترکین یا پنل اینترنت بانک من گیج شدم فکر کردم مجازی هست ...
پس اونی که لینک دادم باز بود اون چیه پس کدام استفاده باس کرد ؟
راجب همراه بانک هم پاسخ بدید در پست قبلی .
اينترنت بانك رو كه دوستان لينك دادن
همراه بانك هم بايد بريد از شعبه فعال كنيد
براي استفاده هم نياز به اينترنت دارد

مینا-صیفی
June 19th, 2016, 15:49
اينترنت بانك رو كه دوستان لينك دادن
همراه بانك هم بايد بريد از شعبه فعال كنيد
براي استفاده هم نياز به اينترنت دارد
اما من چه ملی چه پاسارگاد داشتم قبلا اصلا شعبه نرفتم نرم افزار نصب کردم تنظیم کردم فعال شد . جدیدا اینطور شده باید بانک بریم !!!!
فقط از اینترنت استفاده میکنه همراه بانک ؟ یعنی از شارژ گوشی یا حسابمون پول کم نمیشه ؟
جریان اینکه سایت بانک پساراگاد موجودی و انتقال وجه و دیگر خدمات فعال هست باز هست دیگه چه لزومی داره اینترنت بانگ بگیرید !!!!!!

arvin_b
June 19th, 2016, 16:37
سلام
بانک ملت توصیه میشه حدود 6 سال هست استفاده میکنم اینترنت بانک پنل خوبی داره راضی هستم
با موبایل هم کار کردم برنامه خیلی خوبی داره بنده که کاملا از سرویس ها راضی هستم مخصوصا انتقال کارت به کارت از طریق گوشی که خیلی از بانک ها انتقال کارت به کارت ندارند پایا یا چیز های دیگه دارند

پیام های واریز به حساب هزینه سالیانه داره

ولی با توجه به امکانات پنل اینترنتی و موبایل بانک بنده نیاز زیادی ندیدم فعال کنم

ColdWorld
June 19th, 2016, 16:49
اگر یه سیستم خوب و راحت و کارآمد و سریع می خواهید بین این سه بانکی که گفتید بانک "ملت" فقط پیشنهاد میشه.

مینا-صیفی
June 19th, 2016, 16:53
اگر یه سیستم خوب و راحت و کارآمد و سریع می خواهید بین این سه بانکی که گفتید بانک "ملت" فقط پیشنهاد میشه.
سوال که هست اینه همراه بانک یا همون موبایل بانک به صورت افلاین کار میکنه یا با نت کار میکنه یا رایگان هست از حساب پول کم نمیشه کارمزدی چیزی ب***ه یا از شارژ پولی گوشیمون کم بشه ؟
و برای همراه بانک حتما باس بانک رفت ؟ چون قبلا من برای همراه بانک اصلا بانک نرفتم خودم نصب کردم برنامه رو فعال کردم .

persiancoder
June 19th, 2016, 17:02
سوال که هست اینه همراه بانک یا همون موبایل بانک به صورت افلاین کار میکنه یا با نت کار میکنه یا رایگان هست از حساب پول کم نمیشه کارمزدی چیزی ب***ه یا از شارژ پولی گوشیمون کم بشه ؟
و برای همراه بانک حتما باس بانک رفت ؟ چون قبلا من برای همراه بانک اصلا بانک نرفتم خودم نصب کردم برنامه رو فعال کردم .

همراه بانک ملت نسخه اندروید دو گزینه داره در تنظیمات که دست خودتون هست. میتونید بذاریدش روی sms که طبیعتا با شارژتون داده منتقل میکنه.
یا میتونید بذارید روی internet که هیچ کاری به شارژتون نداره و فقط از اینترنتتون استفاده میکنه.

روی آیفون هم فقط امکان استفاده از اینترنت هست. و بصورت sms نداره.

راستی کارت رو هم آنی میده ... دوستان گفتن 7 روزه اون واسه سالهای قبل هست ...

- - - Updated - - -

برای فعالسازی باید حتما به بانک مراجعه کنید. که همان زمان باز کردن حساب میتونید اقدام کنید.

Ramin
June 19th, 2016, 17:08
سلام

تاپیک شما خیلی به موضوع انجمن مرتبط نمی باشد . در خصوص مشکل شما : سامانه بام جهش بزرگ بانک ملی برای تکمیل خدمات اینترنتی این بانک بوده است و قرار است در آینده به صورت کلی جایگزین سامانه "سبا" شود . مزیت بزرگ آن نیز عدم نیاز به توکن می باشد.
در خصوص مشکلی که شما دارید: برخی بانک ها به صورت آنلاین با بانک اطلاعاتی اداره ثبت و احوال ارتباط برقرار کرده اند . شما یک مشکل مغایرت در اطلاعات حساب و سامانه ثبت و احوال دارید. به عبارت دیگر در زمان باز کردن حساب متصدی مربوطه به صورت سهواً موردی را خلاف واقع وارد نموده است(ممکن است حتی این مورد خیلی ساده و پیش پا افتاده باشد) و این موضوع در حال حاضر مغایرت محسوب می شود. یعنی اطلاعات حساب شما در بانک ملی با اطلاعات موجود در اداره ثبت و احوال همخوانی ندارد . این موضوع یک احتمال دیگر نیز می تواند داشته باشد ، آنکه شما تغییراتی در شناسنامه خود داشته اید و چون قبلا حساب را باز کرده اید اطلاعات حساب بانکی شما طبق اطلاعات شناسنامه قدیم است و این مورد باعث مغایرت شده است. هر چند در حال حاضر دلیلی مغایرت برای شما خیلی مهم نمی باشد . راه حل: به شعبه افتتاح کننده حساب مراجعه کنید.اعلام کنید 1- استعلام ثبت احوال را از سیستم اخذ کنند 2- طبق استعلام اخذ شده اطلاعات شناسنامه ای شما را در سیستم بانک ملی چک و اصلاح کنند . پس از این مرحله 48 ساعت بعد می توانید بدون مشکل در سامانه بام ثبت نام به عمل آورید.
شاید از کلمه "استعلام" تصور کنید دوندگی دارد و یا نامه نگاری ! خیر به این شکل نیست. هر شعبه یک توکن دارد ( شبیه یک فلش مموری کوچک است) این ابزار ، وسیله رمزنگاری برای اتصال سیستم بانک به سامانه آنلاین ثبت و احوال است. معمولاً در اختیار معاون شعبه قرار داده شده است که چون اطلاعات کافی ندارند آنرا در گاو صندوق قرار می دهند و استفاده ای نمی کنند ! این ابزار را به سیستم وصل می کنند. کد ملی شما را وارد می کنند. بر اساس کد ملی یک برگه پرینت اطلاعات هویتی شما همان لحظه از سامانه اداره ثبت و احوال اخذ می شود و اطلاعات صاحب حساب را بر اساس این برگه اصلاح می کنند.تمام!
کل پروسه کمتر از 5 دقیقه زمان نیاز دارد و آنهم در شعبه افتتاح کننده حساب انجام می شود.شما ضمن مراجعه بر "استعلام ثبت و احوال" اصرار داشته باشید. تنها همین گره گشای شما است.اگر اطلاعاتی در این زمینه نداشتند درخواست کنید با شماره:83386-021 تماس داشته باشند (قسمت همکاران) تا برای اخذ استعلام ثبت احوال به صورت تلفنی راهنمایی شوند. کلاً مساله سخت و پیچیده ای نیست و در چند دقیقه قابل انجام است.

mhiizadi
June 19th, 2016, 17:09
ملت و سامان

mohsen1771
June 19th, 2016, 17:21
ملت
سامان
پاسارگاد

مینا-صیفی
June 19th, 2016, 18:52
سلام

تاپیک شما خیلی به موضوع انجمن مرتبط نمی باشد . در خصوص مشکل شما : سامانه بام جهش بزرگ بانک ملی برای تکمیل خدمات اینترنتی این بانک بوده است و قرار است در آینده به صورت کلی جایگزین سامانه "سبا" شود . مزیت بزرگ آن نیز عدم نیاز به توکن می باشد.
در خصوص مشکلی که شما دارید: برخی بانک ها به صورت آنلاین با بانک اطلاعاتی اداره ثبت و احوال ارتباط برقرار کرده اند . شما یک مشکل مغایرت در اطلاعات حساب و سامانه ثبت و احوال دارید. به عبارت دیگر در زمان باز کردن حساب متصدی مربوطه به صورت سهواً موردی را خلاف واقع وارد نموده است(ممکن است حتی این مورد خیلی ساده و پیش پا افتاده باشد) و این موضوع در حال حاضر مغایرت محسوب می شود. یعنی اطلاعات حساب شما در بانک ملی با اطلاعات موجود در اداره ثبت و احوال همخوانی ندارد . این موضوع یک احتمال دیگر نیز می تواند داشته باشد ، آنکه شما تغییراتی در شناسنامه خود داشته اید و چون قبلا حساب را باز کرده اید اطلاعات حساب بانکی شما طبق اطلاعات شناسنامه قدیم است و این مورد باعث مغایرت شده است. هر چند در حال حاضر دلیلی مغایرت برای شما خیلی مهم نمی باشد . راه حل: به شعبه افتتاح کننده حساب مراجعه کنید.اعلام کنید 1- استعلام ثبت احوال را از سیستم اخذ کنند 2- طبق استعلام اخذ شده اطلاعات شناسنامه ای شما را در سیستم بانک ملی چک و اصلاح کنند . پس از این مرحله 48 ساعت بعد می توانید بدون مشکل در سامانه بام ثبت نام به عمل آورید.
شاید از کلمه "استعلام" تصور کنید دوندگی دارد و یا نامه نگاری ! خیر به این شکل نیست. هر شعبه یک توکن دارد ( شبیه یک فلش مموری کوچک است) این ابزار ، وسیله رمزنگاری برای اتصال سیستم بانک به سامانه آنلاین ثبت و احوال است. معمولاً در اختیار معاون شعبه قرار داده شده است که چون اطلاعات کافی ندارند آنرا در گاو صندوق قرار می دهند و استفاده ای نمی کنند ! این ابزار را به سیستم وصل می کنند. کد ملی شما را وارد می کنند. بر اساس کد ملی یک برگه پرینت اطلاعات هویتی شما همان لحظه از سامانه اداره ثبت و احوال اخذ می شود و اطلاعات صاحب حساب را بر اساس این برگه اصلاح می کنند.تمام!
کل پروسه کمتر از 5 دقیقه زمان نیاز دارد و آنهم در شعبه افتتاح کننده حساب انجام می شود.شما ضمن مراجعه بر "استعلام ثبت و احوال" اصرار داشته باشید. تنها همین گره گشای شما است.اگر اطلاعاتی در این زمینه نداشتند درخواست کنید با شماره:83386-021 تماس داشته باشند (قسمت همکاران) تا برای اخذ استعلام ثبت احوال به صورت تلفنی راهنمایی شوند. کلاً مساله سخت و پیچیده ای نیست و در چند دقیقه قابل انجام است.
اره همین چیزی که میگفتید رو اون خانومه پشتیبانی گفت بهم من فکر کردم باید دردسر اینور انور ادارات برم الان به این شماره پشتیبانی ملی که دادید زنگ زدم گفت خیلی ها این مشکل را دارند شما شعبه برید بگید استعلام ثبت احوال بگیرید خودشون میدونند سریع انجام میدند اینا ممنون اقا رامین نزدیک بود ایت مشکل منجرب به بستن حساب و بانک دیگه باز گنم که فردا صبح میرم اینو انجام میدم و حساب جدیدی باز نمیکنم .همین ملی کار میکنم پست را حذف کنید یا ببندید . تشکر

Ramin
June 19th, 2016, 22:30
اره همین چیزی که میگفتید رو اون خانومه پشتیبانی گفت بهم من فکر کردم باید دردسر اینور انور ادارات برم الان به این شماره پشتیبانی ملی که دادید زنگ زدم گفت خیلی ها این مشکل را دارند شما شعبه برید بگید استعلام ثبت احوال بگیرید خودشون میدونند سریع انجام میدند اینا ممنون اقا رامین نزدیک بود ایت مشکل منجرب به بستن حساب و بانک دیگه باز گنم که فردا صبح میرم اینو انجام میدم و حساب جدیدی باز نمیکنم .همین ملی کار میکنم پست را حذف کنید یا ببندید . تشکر

بله به شعبه مراجعه کنید و همانطور که در متن قبل عرض کردم درخواست کنید "استعلام ثبت و احوال " را از سیستم اخذ کنند و همچنین مشخصات شما را (مشخصات ثبت شده برای حساب) را چک کنند. شماره همراه ثبت شده خودتان را نیز حتماً چک کنید خصوصا اگر تغیر سیم کارت داشته اید.اگر هم بعد از گفتن عبارت "استعلام ثبت و احوال" همانند علامت سوال شما را نگاه کردند به معاون شعبه مراجعه کنید و درخواست کنید با همان شماره که در پست قبل اعلام شد تماس داشته باشند و مشکل را شرح دهند تا راهنمایی بشوند که در سیستم به چه شکل باید عمل کنند

ColdWorld
June 19th, 2016, 22:35
به صورت افلاین میشه استفاده کرد (با اس ام اس کار می کنه) و از شارشتون هم کم می کنه به ازای هر درخواست و پاسخ 10 تومان.
بله باید به بانک برید و رمز و کد دسترسی بگیرید.انتفال وجه خارح شبکه (اگر ملت به ملت نباشه) 500 تومان کارمزد داره و تا سقف 3 میلیون هم مییشه انتقال وجه داد.

مینا-صیفی
June 19th, 2016, 22:39
بله به شعبه مراجعه کنید و همانطور که در متن قبل عرض کردم درخواست کنید "استعلام ثبت و احوال " را از سیستم اخذ کنند و همچنین مشخصات شما را (مشخصات ثبت شده برای حساب) را چک کنند. شماره همراه ثبت شده خودتان را نیز حتماً چک کنید خصوصا اگر تغیر سیم کارت داشته اید.اگر هم بعد از گفتن عبارت "استعلام ثبت و احوال" همانند علامت سوال شما را نگاه کردند به معاون شعبه مراجعه کنید و درخواست کنید با همان شماره که در پست قبل اعلام شد تماس داشته باشند و مشکل را شرح دهند تا راهنمایی بشوند که در سیستم به چه شکل باید عمل کنند
من فردا صبح میرم نزدیک ترین شعبه بانک ملی ام بهشون میگم همچین مشکلی در سامانه جدید بام هست موقع ثبت نام و با پشتیبانی تماس داشتم گفتند برید بهشون بگید استعلام ثبت احوال مغایرت بگیرند اینا حل میشه همینو بهشون فردا میگم اگر حل نکردن از همان جا حساب را خالی میکنم + اینکه میبندم سپس بانک ملت حساب باز میکنم حالا خودشون میدونند خیلی ممنون از راهنمایی شما. این پست هم حذف کنید یا غیره .

payamkutah.com
June 19th, 2016, 22:40
سلام
بانک ملت خوب هست ولی برای پیام های واریز باید 10 تومن برای 1 سال پرداخت کنید.
بانک پاسارگاد تا جایی که میدونم واریز های 50 هزار تومان به بالا رو اس ام اس میزنه و کمتر رو نمیزنه (ولی جدیدا انگار کلا پولی کرده)

بانک هایی که باهاشون کار میکنیم و اس ام اس واریز و پرداختشون رایگان هست:

1- بانک سپه + پیامک رایگان
2- بانک انصار + پیامک رایگان
3- بانک شهر + پیامک رایگان