PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا میشه این پیج رو به دکمه پرداخت تبدیل کرد ؟

CC Server
June 18th, 2016, 15:27
سلام

یه حساب در لینک زیر دارم :

https://epay.ebsamen.com/payments/deposit/charge

میخواستم به چیزی شبیه به دکمه پرداخت تبدیلش کنم . فقط میخوام مبلغ و شماره حساب بصورت پیشفرض وارد شده باشه که لازم نباشه کاربر دستی وارد کنه

برنامه نویسان عزیز ایا راه حلی براش هست ؟

modiranhosting
June 18th, 2016, 15:34
سلام

یه حساب در لینک زیر دارم :

https://epay.ebsamen.com/payments/deposit/charge

میخواستم به چیزی شبیه به دکمه پرداخت تبدیلش کنم . فقط میخوام مبلغ و شماره حساب بصورت پیشفرض وارد شده باشه که لازم نباشه کاربر دستی وارد کنه

برنامه نویسان عزیز ایا راه حلی براش هست ؟

درود

به راحتی قابل انجام هستش.

منتها اطلاعات حساب فقط نمایش داده میشه و در واقع به درگاه شما واریز انجام میشه. درست متوجه شدیم ؟

Yas-Host
June 18th, 2016, 15:36
سلام.

بله امکانش وجود دارد و بسیار ساده است.

یک فرم بسیار ساده دارد که به /payments/deposit/confirm پست می شود.

در بخش ارسالی شما امکان ارسال آفر وجود ندارد.

CC Server
June 18th, 2016, 15:38
درود

به راحتی قابل انجام هستش.

منتها اطلاعات حساب فقط نمایش داده میشه و در واقع به درگاه شما واریز انجام میشه. درست متوجه شدیم ؟

بله من در این موسسه یه حساب دارم که از این طریق با کارت های شتاب قابل شارژ هست میخواستم از این قابلیت به عنوان دکمه پرداخت برای سایتم استفاده کنم

مشکلی نیست که اطلاعات نمایش داده بشه

فقط لازم نباشه که کاربر بصورت دستی وارد کنه

من کاری که انجام دادم این بود : پیج رو سیو کردم و اطلاعات رو در فایل html وارد کردم در ظاهر درست بود ولی موقع پرداخت خطا داد و قبول نکرد

Yas-Host
June 18th, 2016, 15:41
مشکلی نیست که اطلاعات نمایش داده بشه

فقط لازم نباشه که کاربر بصورت دستی وارد کنه

من کاری که انجام دادم این بود : پیج رو سیو کردم و اطلاعات رو در فایل html وارد کردم در ظاهر درست بود ولی موقع پرداخت خطا داد و قبول نکرد

شما با استفاده از یک فرم ساده مبلغ و شماره تماس و ایمیل را در وب سایت خود برای مثال site.com/payment.php را از کاربر دریافت می کنید.

سپس با استفاده از اطلاعات دریافتی و یک سری validate هایی که در ثامن وجود دارد اقدام به ارسال درخواست مبتنی بر POST به آدرس payments/deposit/confirm می کنید . سپس اگر خروجی اوکی باشد به درگاه بانکی هدایت خواهد شد(کاربر شما) سپس بعد از واریز وجه و برگشت به سایت بانک ثامن اقدام به نمایش کد رهگیری یا صفحه موفقیت پرداخت می نمایید.

cacodemon
June 18th, 2016, 15:45
همه دارن از این موسسه فرار میکنن ها :109:

فقط خبر ها دنبال کنید خدایی نکرده دچار ضرر نشید

CC Server
June 18th, 2016, 16:13
شما با استفاده از یک فرم ساده مبلغ و شماره تماس و ایمیل را در وب سایت خود برای مثال site.com/payment.php را از کاربر دریافت می کنید.

سپس با استفاده از اطلاعات دریافتی و یک سری validate هایی که در ثامن وجود دارد اقدام به ارسال درخواست مبتنی بر POST به آدرس payments/deposit/confirm می کنید . سپس اگر خروجی اوکی باشد به درگاه بانکی هدایت خواهد شد(کاربر شما) سپس بعد از واریز وجه و برگشت به سایت بانک ثامن اقدام به نمایش کد رهگیری یا صفحه موفقیت پرداخت می نمایید.

تشکر از راهنمایی

یه مشابهش رو در بانک مهر اقتصاد پیدا کردم فکر کنم مطمئن تر از موسسه باشن :

https://vas.mebank.ir/transfer

میشه این رو هم به دکمه پرداخت تبدیل کرد ؟ اگه جواب مثبته که یه حساب باز کنم و مزاحمتون بشم برای کدنویسیش

Yas-Host
June 18th, 2016, 16:18
تشکر از راهنمایی

یه مشابهش رو در بانک مهر اقتصاد پیدا کردم فکر کنم مطمئن تر از موسسه باشن :

https://vas.mebank.ir/transfer

میشه این رو هم به دکمه پرداخت تبدیل کرد ؟ اگه جواب مثبته که یه حساب باز کنم و مزاحمتون بشم برای کدنویسیش

موسسه ثامن نیز معتبر است

اما اخیرا ما باید بابت وامی که سال 93 ازشون گرفتیم 27درصد همراه با دیرکرد و جریمه ها 28 میلیون پرداخت کنیم!! (وام اصلش 17 میلیون بوده) تازه شکایت هم کردند و دستور توقیف اموال هم صادر شده!!!

فرم ارسال شده دارای کپچا می باشد.

RealHAM
June 18th, 2016, 17:04
سلام

فرم ثامن دارای CSRF است و به نظر بنده نمی توان مقادیر را به جز از خود سایت ثامن ارسال کرد

<input type="hidden" name="1228600634" value="20-0-BA93B338F4BB7EB46F4A0FF6ED56A38F"></input>
<input type="hidden" name="1228600634" value="21-0-01EB920D773A0E5E6787BDD5A1102B39"></input>