PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دلیل گرانی اینترانت چیست؟

سیدرضا بازیار
June 18th, 2016, 11:20
من میخواستم یه خط رو بخرم و به اینترانت رو در کنار اینترنت وصل کنم واسه دانلود از سایت های ایرانی
اما درد کمال تعجب سرعت اینترانت از اینترنت کمتر هست و قیمتش هم بالا:d
http://www.bistnet.ir/ADSL/Tarrifs

دلیلش چیه؟

من میخوام حدود ۵۰ گیگ فایل دانلود کنم. راه حل چیه که با هزینه کم دانلود کنم؟

mizban97
June 18th, 2016, 11:25
من میخواستم یه خط رو بخرم و به اینترانت رو در کنار اینترنت وصل کنم واسه دانلود از سایت های ایرانی

دلیلش چیه؟

سلام
معمولا تعرفه عادی اینجوریه
بهتره از شرکت های خصوصی تهیه کنید که بهتون فشفشه و آفر های ویژه میدن که ارزان تر تموم میشه.
بهتره با شرکت ارائه دهنده اینترنت خود تماس بگیرید.

iranpersian
June 18th, 2016, 11:53
با سلام خدمت دوستان عزیزم و قبولی طاعات و عباداتتون

بهترین راه و کم هزینه ترین راه حل فعلی اینه که اگر یک خط ایرانسل دارید بسته ۳ هزار تومانی اینترنت ۵ گیگ (از ساعت ۶ الی ۱۲ ) رو فعال کنید و گوشیتون رو با لپتاپتون هات اسپات کنید و اگر گوشی آنتن نمیده کنار پنجره قرارش بدید.

فقط قبل باید برنامه "ایرانسل من" رو روی گوشیتون نصب کنید.

http://eform.irancell.ir/Portal/Home/?142470/

التماس دعا از همگی عزیزان

- - - Updated - - -

با سلام.
تمایل داشته باشید فایلهاتون با سرعت بالا و قیمت مناسب دانلود و روی هارد یا dvd تحویلتون میشه.
سلام دوست خوبم
لطفا قیمتتون رو برای دانلود ۵۰ گیگ و رایت روی DVD اعلام کنید.

salar123-user8
June 18th, 2016, 12:05
راه زیاده. های وب فشفشه. ایرانسل طرح روزانه 5 گیگ تا 12 ظهر 2 هزار تومن. همراه اول نامحدود شبانه شبی هزار تومن میتونید شبی 3 تا 8 گیگ دانلود کنید 2 تا 7 صبح. اینترنت نامحدود صبانت.

- - - Updated - - -

اگه دانلودتون هر ماه هست میتونید یه dedecated ه 1مگ هم بخرید ماهی 50 تا 100 هزار تومن. البته بستگی به شرکت داره بعضی شرکتا تا 500 هم میرسه

iranpersian
June 18th, 2016, 12:13
بله اگر پارامتر سرعت آنچنان مهم نباشه (دانلود با پورت 100 رو با دانلود از سیم کارت دم پنجره یکی کردن) حرفتون صحیحه.

ایرانسل الان سرعت دانلودش برای من ۴ مگابایت در ثانیه هست با idm

nevergotme
June 18th, 2016, 12:22
اصن شما بگو سرعت 1 گیگابیته! وقتی حجمی باشه مفتش گرونه

zartosht
June 18th, 2016, 12:37

دلیلش چیه؟

یک سیم کارت 4 جی ایرانسل ، شبانه رایگان اگر منطقه شما 4 جی انتن بده میتونی راحت دانبود کنی

iranpersian
June 18th, 2016, 13:02
اصن شما بگو سرعت 1 گیگابیته! وقتی حجمی باشه مفتش گرونه

دوست عزیزم اگر سرعت دانلود ۴ مگابایت در ثانیه در نظر بگیرید اینکی که شما گفتید سرعت پورت شبکه ۱ گیگابیت نمیشه. (و اگر منظورتون از ۱ گیگابایتی که گفتید سرعت دانلود بود که اصلا چنین چیزی روی سرور های خونگی و تجاری هم وجود نداره.)

وقتی سرعت دانلود ۴ مگابایت در ثانیه باشه یعنی سرعت پورت شبکه داره ازش مقدار دقیقا ۳۳Gbps استفاده میکنید.

نحوه تبدیل سرعت دانلود kb/sec یا Mb/sec به مقدار استفاده شده از سرعت پورت شبکه که واحدش Gbps یا Mbps هست رو میتونید طبق تصویر پیوست در سایت زیر ملاحظه کنید:

31898

- - - Updated - - -

ما الان سرور هامون سرعت پورت شبکه 1Gbps واقعی دارن که سرعت دانلود میشه حدود 900Mbps

اگر فردی دانلود و آپلود زیادی داره میتونه یک سرور اجاره کنه و روش ویندوز نصب کنیم براش و بدون اینکه از حجم اینترنتش کم بشه در داخل سرور آپلود و دانلود کنه. که در زیر میتونید سرعت سرور در تاپ وب رو که از بیشترین حد ممکن هست ملاحظه کنید.

31901

nevergotme
June 18th, 2016, 14:14
وقتی سرعت دانلود ۴ مگابایت در ثانیه باشه یعنی سرعت پورت شبکه داره ازش مقدار دقیقا ۳۳Gbps استفاده میکنید.

:109:

اصن شما منظورمه منو متوجه نشدید متاسفانه کاری با عددو ارقام ندارم من.

hegza
June 18th, 2016, 16:04
:109:

اصن شما منظورمه منو متوجه نشدید متاسفانه کاری با عددو ارقام ندارم من.

اصلا غصه نخور من منظورت رو گرفتم :d

amin0181
June 18th, 2016, 16:34
دوست عزیزم اگر سرعت دانلود ۴ مگابایت در ثانیه در نظر بگیرید اینکی که شما گفتید سرعت پورت شبکه ۱ گیگابیت نمیشه. (و اگر منظورتون از ۱ گیگابایتی که گفتید سرعت دانلود بود که اصلا چنین چیزی روی سرور های خونگی و تجاری هم وجود نداره.)

نحوه تبدیل سرعت دانلود kb/sec یا Mb/sec به مقدار استفاده شده از سرعت پورت شبکه که واحدش Gbps یا Mbps هست رو میتونید طبق تصویر پیوست در سایت زیر ملاحظه کنید:

31898

- - - Updated - - -

ما الان سرور هامون سرعت پورت شبکه ۱Gbps واقعی دارن که سرعت دانلود میشه حدود ۹۰۰ مگابایت در ثانیه

اگر فردی دانلود و آپلود زیادی داره میتونه یک سرور اجاره کنه و روش ویندوز نصب کنیم براش و بدون اینکه از حجم اینترنتش کم بشه در داخل سرور آپلود و دانلود کنه. که در زیر میتونید سرعت سرور در تاپ وب رو که از بیشترین حد ممکن هست ملاحظه کنید.

31901

ما الان سرور هامون سرعت پورت شبکه ۱Gbps واقعی دارن که سرعت دانلود میشه حدود ۹۰۰ مگابایت در ثانیه
جان ؟
یه صفر و کم کنید ( 900 ؟ )
اما برای پورت اختصاصی شما باید به طور متوسط در در شبکه خالی حدودا 125 مگابایت بر ثانیه دریافت کنید
به ازای پورت 1 گیگابیتی که دریافت کردین

- - - Updated - - -

دلیلش چیه؟

ایرانسل تعرفه های خوبی داره
تاجایی که خبر دارم از شاتل هم میتونید سرویس اینترانت تهیه کنید هزینه ترافیک پایینتر

xwoman2
June 18th, 2016, 17:25
جان ؟
اما برای پورت اختصاصی شما باید به طور متوسط در در شبکه خالی حدودا 125 مگابایت بر ثانیه دریافت کنید

- - - Updated - - -

تاجایی که خبر دارم از شاتل هم میتونید سرویس اینترانت تهیه کنید هزینه ترافیک پایینتر
شاتل تو سایتش که چیزی نزده.هزینه ترافیک چه قدر میشه واسه اینترانت ؟(به ازای هر گیگ)
ممنون

amin0181
June 18th, 2016, 17:35
شاتل تو سایتش که چیزی نزده.هزینه ترافیک چه قدر میشه واسه اینترانت ؟(به ازای هر گیگ)
ممنون
درسته در سایت اعلام نکردن
اما مدتی پیش به علت محدود کردن سرویس اینترنتم تماس گرفتم که ....
اما اعلام کردن برای جلو گیری این موارد از اینترانت استفاده کنید که محدودیتی نیز روی سرویس شما اعمال نمیشه
بهتر هست با بخش فروش تهران تماس بگیرید
-
شهرستان الان تماس گرفتم برای همین موضوع
میگه اینترانت چیه ؟ :|

xwoman2
June 18th, 2016, 17:38
درسته در سایت اعلام نکردن
اما مدتی پیش به علت محدود کردن سرویس اینترنتم تماس گرفتم که ....
اما اعلام کردن برای جلو گیری این موارد از اینترانت استفاده کنید که محدودیتی نیز روی سرویس شما اعمال نمیشه
بهتر هست با بخش فروش تهران تماس بگیرید
-
شهرستان الان تماس گرفتم برای همین موضوع
میگه اینترانت چیه ؟ :|
دقیقا این مشکل رو همه ی ای اس پی ها دارن.روی سایت های وب درباره ی سرویس اینترانت توضیح دادن اما تماس که گرفتم گفتم چنین چیزی نیاز دارم.گفتن نداریم.اینترانت چی هست اصلا؟گفتم روی سایتتون وجود داره.این وری جوابمو داد : لطفا مطالب روی سایت رو از طریق همون خود سایت پی گیر باشید. :d

iranpersian
June 18th, 2016, 19:10
جان ؟

- - - Updated - - -

من که عرض کردم سرعت فوق العاده بالایی داره اگر خواستید به شما دوست عزیز میتونم تست رایگان به صورت تلفنی بدون پرداخت هزینه ای بدم خودتون تست کنید. در صورت نیاز تماس بگیرید.
همچنین برای دوستان دیگه نیز امکان تست رایگان 6 ساعته در سایت دریافت کنن:
www.topw.co/vps

amin0181
June 18th, 2016, 19:13
من که عرض کردم سرعت فوق العاده بالایی داره اگر خواستید به شما دوست عزیز میتونم تست رایگان به صورت تلفنی بدون پرداخت هزینه ای بدم خودتون تست کنید. در صورت نیاز تماس بگیرید.
همچنین برای دوستان دیگه نیز امکان تست رایگان 6 ساعته در سایت دریافت کنن:
www.topw.co/vps (http://www.topw.co/vps)
اولا که لازمه یاد آوری کنم این نحوه تبلیغ کردن درست نیست
شما لطف کنید از یکی از سایت ها یه دانلود بزنید از روی سرور تا تفاوت سرعت پورت 1 گیگابیت رو که فرمودین 900 مگابایت هست به ما هم تو یه عکس از روی سرور نشون بدین
-
تست رایگان و تلفنی به چه صورت هست ؟
شماره تماس بدین تماس گرفته میشه :)

a970
June 18th, 2016, 19:15

31898

- - - Updated - - -

31901

900 مگابیت هست جناب ، نه 900 مگابایت
شما که فروشنده هستید باید این موارد را رعایت کنید ، پس فردا شخصی سرور با پورت یک گیگابیت خریداری می کند انتظار پورت 10Gbit دارد!

amin0181
June 18th, 2016, 19:20
شما که فروشنده هستید باید این موارد را رعایت کنید ، پس فردا شخصی سرور با پورت یک گیگابیت خریداری می کند انتظار پورت 10Gbit دارد!
جالب تر اصرار کردن ایشون هست

1 گیگابیت واقعی - 900 مگابایت :|
-
روی شبکه 10 گیگ هم باید از هارد گرفته تا مین برد به درستی کار کنن تا به این پرفورمنس برسن
انشالله شماره تماس میدن باهاشون صحبت کنیم - افر خوبی دادن با تست و پورت 900 مگابایتی

iranpersian
June 18th, 2016, 19:21

من نقل قول از دوستمون کردم که گفتن 1 گیگابیت.
ما روی سرورssd چون از پورت یک گیگ 100% اختصاصی استفاده میکنیم چنین سرعتی دارید و میتونید طبق عکس ارایه شده تست کنید.

nevergotme
June 18th, 2016, 19:27
داداش ، 1 گیگابیت گفتم یعنی اینکه 125 مگابایت سرعت دانلود باشه. اشکال نداره خودمم تا یه زمانی نمیدونستم.

http://www.shatel.ir/bit-or-byte/default.loco

iranpersian
June 18th, 2016, 19:28
اولا که لازمه یاد آوری کنم این نحوه تبلیغ کردن درست نیست
شما لطف کنید از یکی از سایت ها یه دانلود بزنید از روی سرور تا تفاوت سرعت پورت 1 گیگابیت رو که فرمودین 900 مگابایت هست به ما هم تو یه عکس از روی سرور نشون بدین
-
تست رایگان و تلفنی به چه صورت هست ؟
شماره تماس بدین تماس گرفته میشه http://www.webhostingtalk.ir/images/IPBPRO/smilies_IPBPRO/1.gif

برای دریافت تست رایگان بدون پرداخت هیچگونه هزینه که به شما هم ارایه میشه میتونید با شماره تماس ثابت ذکر شده درسایت تماس بگیرید.
www.topw.co/vps (http://www.topw.co/vps)
02166525002
02166558552
09128018288

سرعت دانلود دقیقا همین تصویر هست که در ابتدای پست ذکر شده که به واحد Mbps هست.

http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=31901&d=1466238568&thumb=1 (http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=31901&d=1466238568)

amin0181
June 18th, 2016, 19:48
مورد رفع شد
انشالله همکار گرامی دقت بیشتری داشته باشند که ابهامی پیش نیاد و اصرار بر اشتباه نداشته باشند
شرمنده که تاپیک کمی منحرف شد اما خارج از بحث سرعت شبکه نبود

jahromweb
June 18th, 2016, 19:51
من نقل قول از دوستمون کردم که گفتن 1 گیگابیت.
ما روی سرورssd چون از پورت یک گیگ 100% اختصاصی استفاده میکنیم چنین سرعتی دارند مشاریان.
سلام
اس اس دی در صورتی که پورت وجود داشته باشد و هارد جوابگوی سرعت پورت نباشد اثر خواهد داشت.
اگر شما کارت شبکه ی ۱ گیگابیت سراغ دارید که ۹۰۰ مگابایت بر ثانیه سرعت دارد(!)‌ اطلاع بدهید شماره موبایل بنده 09172593746 هست بنده خریدارم :->. سرعت شبکه ی دیتاسنتر و ... هم به کنار!
من کارت شبکه رو تست میکنم اصلا ۵۰۰ مگابایت برثانیه (یعنی معادل ۴ گیگابیت برثانیه ) هم به من سرعت بده عالی هستo:-)

amin0181
June 18th, 2016, 19:57
سلام
اس اس دی در صورتی که پورت وجود داشته باشد و هارد جوابگوی سرعت پورت نباشد اثر خواهد داشت.
اگر شما کارت شبکه ی ۱ گیگابیت سراغ دارید که ۹۰۰ مگابایت بر ثانیه سرعت دارد(!)‌ اطلاع بدهید شماره موبایل بنده 09172593746 هست بنده خریدارم :->. سرعت شبکه ی دیتاسنتر و ... هم به کنار!
من کارت شبکه رو تست میکنم اصلا ۵۰۰ مگابایت برثانیه (یعنی معادل ۴ گیگابیت برثانیه ) هم به من سرعت بده عالی هستo:-)
مهدی جان
اصلاح شد
1 گیگابیت که به طور عادی 900مگابیت سرعت میده و به طور عادی 100% بهربرداری و نخواهد داشت
روی صحبت این دوستمون هم از بابت تست خطاب به فروشندگاه سرور با اپشن اورسل هست

iranpersian
June 18th, 2016, 19:59
سلام

لطفا با شماره ذکر شده با همکارم جهت دریافت تست کاملا رایگان تماس بگیرید و در صورت که صحت عکس ذکر شده را مشاهده کردید در همین تاپیک اعلام کنید که دیگر دوستان هم باورشون بشه.

jahromweb
June 18th, 2016, 20:03
لطفا با شماره ذکر شده با همکارم جهت دریافت تست کاملا رایگان تماس بگیرید و در صورت که صحت عکس ذکر شده را مشاهده کردید در همین تاپیک اعلام کنید که دیگر دوستان هم باورشون بشه.
اهان بسیار عالی چون گفته بودید سرعت ۹۰۰ مگابایت هست من تعجب کردم Mbps درواقع مگابابیت بر ثانیه هست نه مگابایت
موفق باشید

mizban97
June 18th, 2016, 20:09

31898

- - - Updated - - -

ما الان سرور هامون سرعت پورت شبکه 1Gbps واقعی دارن که سرعت دانلود میشه حدود 900Mbps

31901

سلام
دوست عزیز این عکس که قرار دادید زیاد عجیب نیست
این عکس مربوط به تست سرور های هتزنر آلمان می باشد.
که تمام سرور های اختصاصی ما هم دقیقا همین سرعت دارا هستند و این انحصاری شما نمی باشد که زیاد بزرگ کردید!
Hosted by Alsfeld
located in Germany
موفق باشید.

- - - Updated - - -

خدمت شما
از پورت شما هم کمی قوی تر هست.

http://www.speedtest.net/result/5094075563.png

سیدرضا بازیار
June 18th, 2016, 21:12
فکر کنم تاپیک یکم منحرف شد...
ممنون از پاسخ همه شما عزیزان :53:

انشاالله واسه دانلود سعی میکنم به شما عزیزان مراجعه کنم
با تشکر

iranpersian
June 18th, 2016, 23:34
خدمت شما
از پورت شما هم کمی قوی تر هست.

دوست عزیزم سرعت دانلود سرور در زمان های مختلف که کمی تفاوت داره طبیعی هست و در کیفیت سرور قاعدتا خللی وارد نمیکنه.
الان طبق تصویری که ملاحظه میکنید همین سرور رو مجدد تست گرفتم و رسید به ۹۲۰ Mbps ولی دلیل نمیشه که بگم کمی از سرور شما قوی تر.

31908