PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لحظه الکترونیک ، دیتاسنتر ایرانی !!؟؟؟؟؟؟

adnan
November 9th, 2010, 12:45
سلام.

من داشتم برای گرفتن سرور در داخل ایران گشتی در اینترنت می زدم که سایت lahzeh.asia را پیداکردم .

این سایت مدعی اولین دیتاسنتر ایرانی است . با 80،000 تومان سرور اختصاصی می دهد که در هیچ سایتی نمی توان سرور ایرانی با این قیمت پیدا کرد !!!

ایمیل آنها Info@datahost.ir است که سایتش غیرفعال است .
تلفن آنها 2220014-0528 است که تماس گرفتم شماره فروشگاهی بود که هیچ شناختی به لحظه الکترونیک نداشت !!

کلا ممکن است این سایت زمانی فعالیت داشته که تعطیل شده یا کلا از اول هم وجود خارجی نداشته !!

کسی اطلاعاتی از این سایت دارد ؟

alisc
November 9th, 2010, 12:49
سلام.

من داشتم برای گرفتن سرور در داخل ایران گشتی در اینترنت می زدم که سایت lahzeh.asia را پیداکردم .

این سایت مدعی اولین دیتاسنتر ایرانی است . با 80،000 تومان سرور اختصاصی می دهد که در هیچ سایتی نمی توان سرور ایرانی با این قیمت پیدا کرد !!!

ایمیل آنها Info@datahost.ir است که سایتش غیرفعال است .
تلفن آنها 2220014-0528 است که تماس گرفتم شماره فروشگاهی بود که هیچ شناختی به لحظه الکترونیک نداشت !!

کلا ممکن است این سایت زمانی فعالیت داشته که تعطیل شده یا کلا از اول هم وجود خارجی نداشته !!

جالبه !

من اسمش رو شنیدم ، ( فکر کنم معروف باشه ) ولی این دامینش نبود ! خیلی وقت پیش ها دیده بودمش !

adnan
November 9th, 2010, 13:01
در این انجمنها قبلا درموردش بحث شده ولی نتیجه گیری نشده ! :

اولين ديتاسنتر ايراني - Hostiran Networks (http://forums.hostiran.net/showthread.php?t=169)
اولين ديتاسنتر ايراني - MajidOnline Forums (http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=88299)

irlogo
November 9th, 2010, 13:04
تا اونجایی که یادمه سایت های فروش لحظه
lahzeh.net
lahzeh.info

بودند

مدیریت اقای عباچی و خانم دلاوری
فروش هاستینگ خانم کلانتری
ظاهرا سرور ها از خودشونه و هنای باند از چند جا

من قبلا شبکه سپنتاشون رو تست کرده بودم

adnan
November 9th, 2010, 13:11
درحال حاضر که ایمیل و تلفن ها پاسخی داده نمی شود .

J4vad
November 9th, 2010, 13:11
سلام.

ایمیل آنها [برای مشاهده لینک عضو شوید ] است که سایتش غیرفعال است .

دوست عزیز آدرسی که دادید در واقع در حال طراحی است و هنوز کامل نشده است که توسط بنده طراحی این سایت انجام می شد که در حال حاضر به دلیل مشغله کاری نتوانستم آن را کامل کنم .

آدرس سایت اصلی lahzeh.info می باشد و شماره تلفن شرکت نیز 02166914954 می باشد . شماره تلفن و ... که در سایتی که آدرس دادید هستند مطعلق به شخص دیگری است که قالب سایت از ایشون خریداری شده بود و هنوز اون ها رو تغییر ندادیم .... که اصلا این آدرس هم در جایی ثبت نشده و فقط برای تست روی .asia بالا آورده بودیم ....

البته فکر می کنم در حال حاضر ارائه سرورهای ایرانی را به اشخاص حقیقی را متوقف کرده اند . برای آگاهی بیشتر تماس بگیرید.

موفق باشید .

mr.bahram
November 9th, 2010, 13:49
برادر عباچی دیگر کار وب هاست نمی کنه خودش و به همان کار اصلی شرکت میپردازه
نیما فیری ارتباط مستقیم با شرکت لحظه داره و چندین سال هست داره باهاشون کار می کنه اگر راهنمایی بخواید می تونید ازشون راهنمایی بگیرید
نمایش مشخصات: nimafire - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/19)
ایمیل بخش فروش لحظه هم این هست
lahzeh24@yahoo.com
sale_lahzeh@yahoo.com

mibfa
November 9th, 2010, 14:41
كلا فكر كنم غير فعال شده باشند چون تو سايتشان وضعيت سرور ها غير فعال بود