PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند یه php کار کاملا حرفه ای و مسلط

hasanvps
June 18th, 2016, 00:49
یه برنامه نویس حرفه ای php میخوام که اینکاره باشه هرکی میاد یه جا رو خراب میکنه یه جار رو دست بعد هم میگه نمیتونم یا تنبلی میکنه .

اسکریپت vip من جوری هستش که از نظر حجمی و روزانه همه چی رو محدود میکنه الان وقتی کاربر دانلود میکنه میتونه لینکی که تو دانلود منیجر هستش رو به همه بده واسه دانلود و البته بگم که وقتی کاربر دانلود رو شروع میکنه اسم فایل هم تو دانلود منیجر عوض میشه .

یعنی کاربرای دیگه بدون نیاز به یوزر پسورد دانلود میکنن فقط کافیه لینو از کس دیگه بگیرن . اذعان میکنم اسکریپت من هیچ مشکلی جز این نداره همه چیزش تست شده .

هر کس میتونه از الان بام شروع کنه همین الان ایدی تلگرام یا تماسشو بده الان کارو شروع کنیم اگه برنامه نویس بتونه شبانه هم کار کنه خیلی خوبه من شبا بیشتر بیکارم

T.Toosi
June 18th, 2016, 01:59
باسلام، ابتدا نمونه لینک همراه با یوزر و پسورد بفرستید که تا حدودی طریقه لینک جنریت یا کارکرد اسکریپت مشخص شود، باید ابتدا دید میشود خواسته شما را در اسکریپت پیاده سازی کرد یا خیر.

hasanvps
June 18th, 2016, 02:06
باسلام، ابتدا نمونه لینک همراه با یوزر و پسورد بفرستید که تا حدودی طریقه لینک جنریت یا کارکرد اسکریپت مشخص شود، باید ابتدا دید میشود خواسته شما را در اسکریپت پیاده سازی کرد یا خیر.

نمونه لینک دانلود

http://s1.hamrah-gsm.com/tmp/c4779762076c849730da81a2e770e496.rar

اگه ممکنه ای دی تلگرام بدین به صورت مستقیم با هم صحبت کنیم

hasanvps
June 18th, 2016, 05:11
up
منتظر دوستان حرفهای هستم

ms313
June 18th, 2016, 15:51
دوست عزیز نیاز به بررسی اسکریپت هست ببینم میشه یا نه داما تو اسکریت های دیگه اینکار رو انجام دادیم !

hasanvps
June 18th, 2016, 15:59
دوست عزیز نیاز به بررسی اسکریپت هست ببینم میشه یا نه داما تو اسکریت های دیگه اینکار رو انجام دادیم !

دوست عزیز ای دی تلگرامتونو بدین باهم در تماس باشیم

ms313
June 18th, 2016, 16:02
دوست عزیز ای دی تلگرامتونو بدین باهم در تماس باشیم

@ms31376

arash_fa
July 21st, 2016, 22:16
عزیزم این که دیگه اینقدر تخصص نیاز ندارد

از forcedownload باید استفاده کرد که به راحتی حتی میشه برای هر کاربر هم لینک جدا ایجاد کرد چه برسی به اینکه کاربر مهمان بتونه دانلود کنه

شما لینک مستقیم را دو دستی یحتمل تقدیم کردید

sardarn
July 22nd, 2016, 12:01
سلام

می شه کاری کرد که هرلینک تولید شده فقط روی یک ip درخواست دهنده فعال باشه ولی اگه دو نفر با یک اکانت وارد سایت تون بشن و هر کدوم جدا درخواست بدن و لینک جدایی بگیرن هیچ کاریش نمی شه کرد.برا این مشکل دوم فکری کردین؟
مشکل اول با محدودیت ip گذاشتن می شه رفع کرد.

موفق باشید