PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درگاه بانک - dargahbank.ir

DJ_2015
June 17th, 2016, 18:55
سلام
من چند روز پیش طبق پیشنهاد دوستان همین انجمن در درگاه بانک ( dargahbank.ir ) ثبت نام کردم و با مطالعه قوانین ان تصمیم گرفتم از خدمات این درگاه واسط استفاده کنم.
در قوانین سایت چیزی در مورد غیر قانونی بودن فعالیت سایتم ذکر نشده و حتی در مورد دریافت لوگو سامندهی و دریافت نماد الکترونیک ذکر نشده.
متاسفانه این درگاه پس از گرفتن اطلاعات کامل و ارسال مدارک, زمانی که درخواست درگاه دادم با اقدامی تعجب بر انگیز روبرو شدم! سایتم را بدون دلیل موجه تایید نکردند و علت را که جویا شدم گفتن درگاه دادن به من برای انها ریسک پذیر هست.و برای رفع این مورد در چت ابتدا از من خواستن لوگوی ساماندهی در سایت قرار بدم.
همین کار را هم کردم ولی زمانی که در تیکت بهشون پیام دادم که بررسی کنند و درگاه را برایم فعال کنن بازم براشون کافی نبود و درخواست نماد کردن!!!!

من از چندین درگاه واسط مختلف استفاده کردم. در هیچ کدام پیش نیامده که درخواست درگاه برای سایتم را تایید نکنند. حتی از درگاه واسط x یکی از باسابقه ترین ها در این حوزه هست و در قوانین سختتگیر میباشد با ارائه لوگوی ساماندهی در سایتم موافقت نمود و درگاه را برایم فعال کرد.
هر چه پیگیری با پشتیبانی کردم متاسفانه نتیجه نداشت.
جدای از اینکه وقت و هزینه بابت نوشتن پلاگین این درگاه شد این اقدامات درگاه بانک به هیچ عنوان درست نبود و یکی از مضخرف ترین درگاه هایی بود که تا این حد تصمیمات افراطی داشته باشد و قوانینشون مشخص نباشه و هر سری درخواست جدید داشته باشند! کلا این درگاه کاربر را به بازی گرفته و معلوم نیست با خودشون چند چند هستند........اخرش هم که قانع نشدند گفتند از درگاه همکاران دیگر استفاده کنید!
+
مورد دیگری که از روند کار این درگاه واسط ناراضی بودم در قوانینش ذکر شده:

۷- امکان درخواست درگاه بدون تایید مدارک میسر است اما برای ثبت درخواست واریز از درگاه بانک به حساب بانکی ، کاربر باید مدارک خود را تایید کند
زمانی که نسبت به ثبت درخواست درگاه اقدام کردم از من خواستتند که مشخصات را کامل و مدارک را ارسال کنم

اپدیت:

خب اکانت منو الان بدون دلیل گرفتن حذف(مسدود) کردن و بند 13 قوانینشون رو نقض کردند!!!

13- امکان حذف اکانت، تصاویر و مدارک ارسال شده و یا اطلاعات وارد شده در سایت درگاه بانک وجود ندارد. لذا پیش از ثبت نام دقت نمائید.
ازشون علت حذف شدن اکانت رو خواستم از گفت و گو خارج شدن و دسترسی منو بستن.

http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=31894&d=1466190957&thumb=1 (http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=31894&d=1466190957)

!ین اقدام من قصد تخریب و... نیست.بلکه تجربه کار با این از این درگاه بود.

DEFALT
June 17th, 2016, 19:05
سلام
من چند روز پیش طبق پیشنهاد دوستان همین انجمن در درگاه بانک ( dargahbank.ir ) ثبت نام کردم و با مطالعه قوانین ان تصمیم گرفتم از خدمات این درگاه واسط استفاده کنم.
در قوانین سایت چیزی در مورد غیر قانونی بودن فعالیت سایتم ذکر نشده و حتی در مورد دریافت لوگو سامندهی و دریافت نماد الکترونیک ذکر نشده.
متاسفانه این درگاه پس از گرفتن اطلاعات کامل و ارسال مدارک, زمانی که درخواست درگاه دادم با اقدامی تعجب بر انگیز روبرو شدم! سایتم را بدون دلیل موجه تایید نکردند و علت را که جویا شدم گفتن درگاه دادن به من برای انها ریسک پذیر هست.و برای رفع این مورد در چت ابتدا از من خواستن لوگوی ساماندهی در سایت قرار بدم.
همین کار را هم کردم ولی زمانی که در تیکت بهشون پیام دادم که بررسی کنند و درگاه را برایم فعال کنن بازم براشون کافی نبود و درخواست نماد کردن!!!!

من از چندین درگاه واسط مختلف استفاده کردم. در هیچ کدام پیش نیامده که درخواست درگاه برای سایتم را تایید نکنند. حتی از درگاه واسط x یکی از باسابقه ترین ها در این حوزه هست و در قوانین سختتگیر میباشد با ارائه لوگوی ساماندهی در سایتم موافقت نمود و درگاه را برایم فعال کرد.
جدای از اینکه وقت و هزینه بابت نوشتن پلاگین این درگاه شد این اقدامات درگاه بانک به هیچ عنوان درست نبود و یکی از مضخرف ترین درگاه هایی بود که تا این حد تصمیمات افراطی داشته باشد و قوانینشون مشخص نباشه و هر سری درخواست جدید داشته باشند! کلا این درگاه کاربر را به بازی گرفته و معلوم نیست با خودشون چند چند هستند........اخرش هم که قانع نشدند گفتند از درگاه همکاران دیگر استفاده کنید!
این اقدام من قصد تخریب و... نیست.بلکه تجربه کار با این از این درگاه بود.
درود ، دوست عزیز خوب هر شرکت یا سایت درگاه پرداختی سیاست های خودش رو دارد !

پ.ن » اینا به این دلیل نماد اعتماد و لوگو ساماندهی میخواهند که چون شدیداً بهشون گیر میدند و اگر اشتباهی به یک نفر v-p-n یا فیل-تر شکن فروش و ... سرویس بدند ، چیلتر میشند .

البته بنده از درگاه بانک بدون هیچ مشکلی درگاه گرفتم .

میشه بفرمایید فعالیت سایت شما در کدام حوزه می باشد ؟

موفق باشید .

payamkutah.com
June 17th, 2016, 19:13
سلام

+
مورد دیگری که از روند کار این درگاه واسط ناراضی بودم در قوانینش ذکر شده:

۷- امکان درخواست درگاه بدون تایید مدارک میسر است اما برای ثبت درخواست واریز از درگاه بانک به حساب بانکی ، کاربر باید مدارک خود را تایید کند
زمانی که نسبت به ثبت درخواست درگاه اقدام کردم از من خواستتند که مشخصات را کامل و مدارک را ارسال کنم

!ین اقدام من قصد تخریب و... نیست.بلکه تجربه کار با این از این درگاه بود.

سلام
دوست عزیز معلوم هست که شما قصد تخریب ندارید از لحن حرف هاتون کاملا مشخصه.
ولی این رو بدونید که هر مجموعه ای قوانین خودش رو داره و شما اگر میخواین از خدماتش استفاده کنید باید قوانینش رو رعایت کنید.

الان میبینید که درگاههای واسط رو با یه بهونه ای ***** میکنند ، خوب شاید دیدند که سایت شما اگر تائید بشه باعث ***** شدن اون سایت میشه و برای همین تائید نکردند.

قوانینی هم که فرمودید به نظر غیر منطقی هم نیست و میبایست شما هم رعایت کنید.تائید مدارک کار زیاد سختی هم نیست.

پیشنهاد میشه همیشه فکر نکنید همه چیز اونطور که ما میخوایم هست و اگر نبود باید باب میل ما باشه.
اگر از خدمات سایت اشاره شده ناراضی بودید از یک سایت دیگه استفاده کنید.در این صورت هم شما رضایت خواهید داشت و هم خود سایت!!!

DJ_2015
June 17th, 2016, 19:14
درود ، دوست عزیز خوب هر شرکت یا سایت درگاه پرداختی سیاست های خودش رو دارد !

پ.ن » اینا به این دلیل نماد اعتماد و لوگو ساماندهی میخواهند که چون شدیداً بهشون گیر میدند و اگر اشتباهی به یک نفر v-p-n یا فیل-تر شکن فروش و ... سرویس بدند ، چیلتر میشند .

البته بنده از درگاه بانک بدون هیچ مشکلی درگاه گرفتم .

موفق باشید .
درود. ایا بهتر نبود در قوانینشان بطور کامل توضیح میدادند که این نوع فعالیت نیاز به اخذ نماد و لوگو هست و بعد کاربر با پذیرش قوانین اقدام به ارسال مدارک و مشخصات خود کند؟
فعالیت سایت من در ارائه سرویس کاهش پینگ و تبدیل اینترانت به اینترنت هست.
از من ابتدا در تلفن و چت خواستند تا لوگو ساماندهی در سایت بزارم ولی بعد از این کار از من نماد خواستن. خودشون میدونستن که فعالیت سایت من مشکلی ندارد ولی باز با اینحال کاربر را به بازی گرفتند. من میدونم که با ارائه نماد هم یه بازی دیگه در میاوردن.

DEFALT
June 17th, 2016, 19:16
درود. ایا بهتر نبود در قوانینشان بطور کامل توضیح میدادند که این نوع فعالیت نیاز به اخذ نماد و لوگو هست و بعد کاربر با پذیرش قوانین اقدام به ارسال مدارک و مشخصات خود کند؟
از من ابتدا در تلفن و چت خواستند تا لوگو ساماندهی در سایت بزارم ولی بعد از این کار از من نماد خواستن. خودشون میدونستن که فعالیت سایت من مشکلی ندارد ولی باز با اینحال کاربر را به بازی گرفتند. من میدونم که با ارائه نماد هم یه بازی دیگه در میاوردن.
خوب دوست عزیز من واقعاً حرفی ندارم ، شاید اینا به هر دلیل شده میخواستند بهتون سرویس ارائه ندند ! ولی حرفتون رو کامل قبول دارم ..

موفق باشید .

arminak
June 17th, 2016, 19:19
با این همه قوانینو سخت گیری هایی که گذاشتن فکر کنم مستقیم از بانک درگاه میگرفتید بهتر بود !!

payamkutah.com
June 17th, 2016, 19:22

اگر قرار باشه که نماد بگیرید چه کاری به درگاههای واسط دارید ، میرید از درگاه مستقیم بدون درد سر استفاده میکنید دیگه.

از یه درگاه دیگه استفاده کنید و خیالتون رو راحت کنید.
چندتا درگاه هستند که فعالیت خوبی دارند.

DJ_2015
June 17th, 2016, 19:29
سلام
دوست عزیز معلوم هست که شما قصد تخریب ندارید از لحن حرف هاتون کاملا مشخصه.
ولی این رو بدونید که هر مجموعه ای قوانین خودش رو داره و شما اگر میخواین از خدماتش استفاده کنید باید قوانینش رو رعایت کنید.

الان میبینید که درگاههای واسط رو با یه بهونه ای ***** میکنند ، خوب شاید دیدند که سایت شما اگر تائید بشه باعث ***** شدن اون سایت میشه و برای همین تائید نکردند.

قوانینی هم که فرمودید به نظر غیر منطقی هم نیست و میبایست شما هم رعایت کنید.تائید مدارک کار زیاد سختی هم نیست.

پیشنهاد میشه همیشه فکر نکنید همه چیز اونطور که ما میخوایم هست و اگر نبود باید باب میل ما باشه.
اگر از خدمات سایت اشاره شده ناراضی بودید از یک سایت دیگه استفاده کنید.در این صورت هم شما رضایت خواهید داشت و هم خود سایت!!!
سلام بر شما
من صحبت های شما را قبول دارم. ولی همانطور که به کاربر
DEFALT (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=121204) هم گفتم: (بهتر نبود در قوانینشان بطور کامل توضیح میدادند که این نوع فعالیت نیاز به اخذ نماد و لوگو هست و بعد کاربر با پذیرش قوانین اقدام به ارسال مدارک و مشخصات خود کند؟)
در مورد حساسیت درگاه ها از ترس ***** شدن شرایطشون رو درک میکنم. ولی اینا موظف هستند تا موضع و قوانین خودشون در مورد فعالیت سایتهایی مثل من در قسمت قوانین درج کنند و اینکه تر و خشک را با هم نسوزانند و یک فروشنده فیلتــر شکن و فروشنده سرویس کاهش پینگ را یکسان ندانند.(بهر حال من اولین نفری نبودم که چنین فعالیتی دارم و باید درسایت ذکر شود).

من بیشتر از ناراحت هستم که مدارکم و مشخصاتم را در اخیتارشان گذاشتم و بدون اینکه ابتدا درخواست درگاه برای سایتم(طبق قوانین سایتشان) تایید کنند از من درخواست مدارک و... را کردند. و اخرش با هزار بهانه گفتن درگاه نمیدیم!!

- - - Updated - - -

با این همه قوانینو سخت گیری هایی که گذاشتن فکر کنم مستقیم از بانک درگاه میگرفتید بهتر بود !!

اگر قرار باشه که نماد بگیرید چه کاری به درگاههای واسط دارید ، میرید از درگاه مستقیم بدون درد سر استفاده میکنید دیگه.

از یه درگاه دیگه استفاده کنید و خیالتون رو راحت کنید.
چندتا درگاه هستند که فعالیت خوبی دارند.

اره والا! خیلی مسخره هست کارشون....

payamkutah.com
June 17th, 2016, 19:31
سلام بر شما
من صحبت های شما را قبول دارم. ولی همانطور که به کاربر
DEFALT (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=121204) هم گفتم: (بهتر نبود در قوانینشان بطور کامل توضیح میدادند که این نوع فعالیت نیاز به اخذ نماد و لوگو هست و بعد کاربر با پذیرش قوانین اقدام به ارسال مدارک و مشخصات خود کند؟)
در مورد حساسیت درگاه ها از ترس ***** شدن شرایطشون رو درک میکنم. ولی اینا موظف هستند تا موضع و قوانین خودشون در مورد فعالیت سایتهایی مثل من در قسمت قوانین درج کنند و اینکه تر و خشک را با هم نسوزانند و یک فروشنده فیلتــر شکن و فروشنده سرویس کاهش پینگ را یکسان ندانند.(بهر حال من اولین نفری نبودم که چنین فعالیتی دارم و باید درسایت ذکر شود).

من بیشتر از ناراحت هستم که مدارکم و مشخصاتم را در اخیتارشان گذاشتم و بدون اینکه ابتدا درخواست درگاه برای سایتم(طبق قوانین سایتشان) تایید کنند از من درخواست مدارک و... را کردند. و اخرش با هزار بهانه گفتن درگاه نمیدیم!!

بله - حرف شما رو کاملا قبول دارم ، وقصد دفاع از اونا رو هم نارم.
به نظر من قانون نماد و ستاد ساماندهی رو جدیدا به قوانینشون اضافه کردند و تا به حال به قوانینشون اضافه نکردند .شاید اگر مورد شما چند بار براشون تکرار بشه و کاربران مثل شما اعتراض داشته باشند به قوانین اضافه میکنند.

DJ_2015
June 17th, 2016, 23:46
خب اکانت منو الان بدون دلیل گرفتن حذف کردن و بند 13 قوانینشون رو نقض کردند!!!

13- امکان حذف اکانت، تصاویر و مدارک ارسال شده و یا اطلاعات وارد شده در سایت درگاه بانک وجود ندارد. لذا پیش از ثبت نام دقت نمائید.

31894

payamkutah.com
June 17th, 2016, 23:55
خب اکانت منو الان بدون دلیل گرفتن حذف کردن و بند 13 قوانینشون رو نقض کردند!!!

31894

شما که با این درگاه فعالیتی نکردید؟تراکنشی هم نداشتید.

پیشنهاد میکنم زیاد خودتون رو درگیر نکنید ، این کار به غیر از ناراحتی هیچ سودی براتون نخواهد داشت.

نیازی هم نیست که اکانت شما رو حذف کنند ، اکانت شما رو غیر فعال میکنند که اگر شما از مراجع قضایی خواستید پیگیری کنید مستندات رو در اختیار اونا قرار بدن.پس حذف نکردند و فقط دسترسی شمارو غیر فعال کردند.

DJ_2015
June 18th, 2016, 00:10
شما که با این درگاه فعالیتی نکردید؟تراکنشی هم نداشتید.

پیشنهاد میکنم زیاد خودتون رو درگیر نکنید ، این کار به غیر از ناراحتی هیچ سودی براتون نخواهد داشت.

نیازی هم نیست که اکانت شما رو حذف کنند ، اکانت شما رو غیر فعال میکنند که اگر شما از مراجع قضایی خواستید پیگیری کنید مستندات رو در اختیار اونا قرار بدن.پس حذف نکردند و فقط دسترسی شمارو غیر فعال کردند.

خیر هیچ فعالیتی نداشتم. فقط ازشون خواستم برای بعضی مسائل دلیل بیاورند و چون جوابی نداشتند اقدام به این کار کردن.
یکی از این موارد برای نماد بود. که در تیکت به من چنین پاسخی دادن:

نمادهای شرکت را می توانید از سایت شرکت simanet.co (http://simanet.co/) مشاهده فرمایید.

در جوابشون که گفتم ملاک نماد برای دامنه
dargahbank.ir هست نه یک دامنه دیگر که گرفتن دسترسی اکانت منو بستن و هر چی ازشون در چت انلاین دلیل خواستم سریع گفت و رو ترک میکردن و بلاک میکردن!

واقعا متاسفم برای این درگاه واسط که حتی به قوانین خودشون پایبند نیستن.
چند مورد از قوانینشون رو نقض کردن که پیگیری میکنم حتما.

par30fun
June 18th, 2016, 15:06

آدرس سایتتون چیه ؟؟
من گروهشون رو بالای 2 ماه میشناسم بجز خوبی چیز نداشتن

friend_sre
June 18th, 2016, 19:42
خیر هیچ فعالیتی نداشتم. فقط ازشون خواستم برای بعضی مسائل دلیل بیاورند و چون جوابی نداشتند اقدام به این کار کردن.
یکی از این موارد برای نماد بود. که در تیکت به من چنین پاسخی دادن:

در جوابشون که گفتم ملاک نماد برای دامنه
dargahbank.ir هست نه یک دامنه دیگر که گرفتن دسترسی اکانت منو بستن و هر چی ازشون در چت انلاین دلیل خواستم سریع گفت و رو ترک میکردن و بلاک میکردن!

واقعا متاسفم برای این درگاه واسط که حتی به قوانین خودشون پایبند نیستن.
چند مورد از قوانینشون رو نقض کردن که پیگیری میکنم حتما.

حتی دامنه zarinpal.com هم نماد نداره . این بیچاره ها که تازه 1 ماهه راه افتادن ...

همه پرداخت های واسط بدون نماد هستن

DJ_2015
June 18th, 2016, 20:40
حتی دامنه zarinpal.com هم نماد نداره . این بیچاره ها که تازه 1 ماهه راه افتادن ...

همه پرداخت های واسط بدون نماد هستن

بله کلا هیچ درگاه واسطی نماد نداره.
اینا از من بی جهت طلب نماد کردن تا درگاه بدن منم دلیلی ندیدم که بعد از دریافت نماد از درگاه واسط درگاه بگیرم. زرین پال که در قوانین سخت گیر هست با ارائه لوگوی سامندهی در سایتم بهم درگاه داد. ولی اینا گیر سه پیچ به نماد دادن که رو دست زرین پال زدن در سخت گیری قوانین.
گرچه این کارشون جالب نبود اما باید همان ابتدا در قوانینشون بطور کامل و دقیق اینجور مسائل رو هم ذکر میکردن تا کاربر بعد از پذیرش قوانین ,وپس از اینکه مطمئن شد سایتش از نظر قوانین اینها خلاف قوانین نیست مدارک و مشخصات خودشو در اختیار اینا بزاره .نه اینکه بعد از ارسال مدارک و کامل کردن مشخصات تازه برای دادن درگاه شرط ساماندهی و نماد بزارن!!

geniune
June 19th, 2016, 15:52
قضیه ی ***** شدن پذیرنده خیلی از درگاه های واسط رو ترسوند و سختگیری هایی هم که میشه با اینکه ناراحت کننده ولی قابل درکه ...
بنده هم چند روزی میشه از درگاه بانک سرویس گرفتم مشکلی خداروشکر نداشته با لوگوی ستاد ساماندهی به بنده درگاه دادند

laser1
June 19th, 2016, 18:17
این درگاه یه دز.د حر.ام خور به تمام معنا است
سایت منو تائید کردن گذاشت مبلغش به 50تومن که رسید حساب رو بستن
گفتیم سایت ما چه اشکالی داره گفتن مشکوکه
ببین چقدر این مردمان حرام خور و *** هسند که بهانه مشکوک بودن سایت مبلغ رو بالا میکشن
هیچ ایرادی در سایت نمیتونن بگیرن ، جالبه موقع تایید هم مشکوک نیست ها
ولی موقع ***.ی و حر.ام خوری که میرسه مشکوکه
سرطان بشه این پول هایی که میدز.دید بیفته تو جون بچه هاتون ایشالا

amin0181
June 19th, 2016, 18:24
متاسفانه با بسته شدن درگاه هایی که به درستی داشتن کارشون رو انجام میدادن
راه واسه افراد این چنینی باز کردن
بهتر هست قانونی اقدام کنید

laser1
June 19th, 2016, 18:24
این درگاه یه د ز .د حر.ام خور به تمام معنا است
ببین چقدر این مردمان حرام خور و د.ز. د هسند که بهانه مشکوک بودن سایت مبلغ رو بالا میکشن
ولی موقع د.ز. د.ی و حر.ام خوری که میرسه مشکوکه

DJ_2015
June 19th, 2016, 18:58
قضیه ی ***** شدن پذیرنده خیلی از درگاه های واسط رو ترسوند و سختگیری هایی هم که میشه با اینکه ناراحت کننده ولی قابل درکه ...
بنده هم چند روزی میشه از درگاه بانک سرویس گرفتم مشکلی خداروشکر نداشته با لوگوی ستاد ساماندهی به بنده درگاه دادند

لوگوی ساماندهی شما توسط کارشناس تایید شده بود قبل از اینکه درگاه بدن به شما؟

- - - Updated - - -

ببین چقدر این مردمان حرام خور و د.ز. د هسند که بهانه مشکوک بودن سایت مبلغ رو بالا میکشن

در رابطه با مشکل شما که منم ازشون سوال کردم ببینید چی جواب دادن:

31923

اینا حق نداشتن پول شما رو مسدود کنن.(طبق حرفی که در تیکت به من زدن)

par30fun
June 19th, 2016, 19:37

به نظرم هر درگاهی کاملا حق داره .. مخصوصا توی این آشفته بازاری که هست !!
کاملا طبیعیه وقتی یه سایتی رو اول کار بررسی میکنن و بهش درگاه میدن اگه فرداشت تخلف کرد باید هزارتا بلا سرش بیارن ..

توی قانون همه درگاه ها هم هست :
زرین پال :
https://www.zarinpal.com/terms.html
بند 37 : زرین‌پال اجازه دارد، کاربرانی که خلاف قوانین فوق را اجرا می‌کنند متوقف کرده و تصمیم‌گیری نهائی در مورد حساب و موجودی آن را به‌صراحت به کاربر متخلف اعلام نماید.
---------------
درگاه بانک :
http://dargahbank.ir/terms
بند های 10 ، 11 و 12
---------------
فرا گیت :
https://faragate.com/page/terms
بند 3 : کاربرانی که بعد از عضویت ، قوانین فراگیت را نقض نمایند ، کاربر خاطی محسوب شده و حساب کاربری آنها مسدود خواهد شد .
---------------
شتاب ها :
http://www.shetabha.com/news/view/41
---------------

من خودم یکی از آشناهام توی درگاه پرداخت بود ، نرم افزار ردیاب و اینا میفروخت 269 تومنش رو مسدود کرد ..
کسی که تخلف کرد نباید توقع چیزی داشته باشه !! :68:

laser1
June 19th, 2016, 20:01
به نظرم هر درگاهی کاملا حق داره .. مخصوصا توی این آشفته بازاری که هست !!
کاملا طبیعیه وقتی یه سایتی رو اول کار بررسی میکنن و بهش درگاه میدن اگه فرداشت تخلف کرد باید هزارتا بلا سرش بیارن ..

توی قانون همه درگاه ها هم هست :
زرین پال :
https://www.zarinpal.com/terms.html
بند 37 : زرین‌پال اجازه دارد، کاربرانی که خلاف قوانین فوق را اجرا می‌کنند متوقف کرده و تصمیم‌گیری نهائی در مورد حساب و موجودی آن را به‌صراحت به کاربر متخلف اعلام نماید.
---------------
درگاه بانک :
http://dargahbank.ir/terms
بند های 10 ، 11 و 12
---------------
فرا گیت :
https://faragate.com/page/terms
بند 3 : کاربرانی که بعد از عضویت ، قوانین فراگیت را نقض نمایند ، کاربر خاطی محسوب شده و حساب کاربری آنها مسدود خواهد شد .
---------------
شتاب ها :
http://www.shetabha.com/news/view/41
---------------

من خودم یکی از آشناهام توی درگاه پرداخت بود ، نرم افزار ردیاب و اینا میفروخت 269 تومنش رو مسدود کرد ..
کسی که تخلف کرد نباید توقع چیزی داشته باشه !! :68:

من یه باز از سایت mandrill که سرویس ایمیل میده یه سرویسی خریداری کردم به قیمت 10 دلار
فرداش حساب رو بستن و دیگه ایمیل نمیرفت
چند روز بعد ایمیل دادن که آقا شما ایرانی هستی ما ازت خوشمان نمیاد یا به هر دلیلی که دلمان میخواد نمیخواهیم به شما سرویس ارائه بدهیم و حق هم دارند به هر کسی که میخوان سرویس ارائه ندهند
و با وجود اینکه به راحتی میتونستن پول را بالا بکشن و من هیچ کاری از دستم بر نمیومد مبلغ رو حدود 1 ماه بعد برگشت زدند

برای اینکه واقعا د.ز د نیستند ولی این آقایون هستند
کی گفته هرچجوری دلشون میخواد هر سایتی رو مشکوک بدونن؟؟
کدوم مرجعی اجازه میده هر سایتی رو که دلشون میخواد مشکوک بدونن و پول رو بالا بکشن
طبیعتا حق دارند سرویس ارائه ندهند
ولی هیچ قانونی در هیچ جای جهان اجازه نمیده یه سایتی این چنینی با تصمیم خودش پول رو بالا بکشه
برای اینکه
د.ز. د و حر.ام خور هستند
باز هم میگم ایشالا این پولی که از من دز. دیدند سرطان بشه بیفته توی جونشون

CC Server
June 19th, 2016, 20:17
من از فراگیت و سیباپال درگاه داشتم حسابم مسدود شد ولی موجودی رو برام تسویه کردند

روال کار اینه اگر کسی تخلف کرد درگاهش مسدود میشه و خدمات رسانی بهش قطع میشه . دیگه نباید حسابش رو بالا کشید که !

par30fun
June 19th, 2016, 20:25
من از فراگیت و سیباپال درگاه داشتم حسابم مسدود شد ولی موجودی رو برام تسویه کردند

روال کار اینه اگر کسی تخلف کرد درگاهش مسدود میشه و خدمات رسانی بهش قطع میشه . دیگه نباید حسابش رو بالا کشید که !

به نظرم اول اینکه هر سایتی قانون خودش رو داره ..
بعد هم اینکه اگر بخاطر تخلف شما سایتشون به مشکل بر بخوره یا هر چیزی چی ؟؟؟
اصلا چرا یکی که درگاه میگیره باید تخلف کنه ؟؟ مگه قوانین رو نخونده ؟ یا نمیدونه داره تخلف میکنه ؟؟ پس مشکل از کسی هست که تخلف میکنه ..

payamkutah.com
June 19th, 2016, 20:29
این درگاه یه دز.د حر.ام خور به تمام معنا است
ببین چقدر این مردمان حرام خور و *** هسند که بهانه مشکوک بودن سایت مبلغ رو بالا میکشن
ولی موقع ***.ی و حر.ام خوری که میرسه مشکوکه

اول اینکه برای اثبات این ادعاتون حتما باید مدرک یا سندی رو قرار بدید ( بنا به قوانین انجمن)

دوم اینکه اگر پول شما رو بلوک کردند میتونید بصورت قانونی به پلیس فتا شکایت کنید و کل مبلغ رو دریافت کنید

CC Server
June 19th, 2016, 21:01
به نظرم اول اینکه هر سایتی قانون خودش رو داره ..
بعد هم اینکه اگر بخاطر تخلف شما سایتشون به مشکل بر بخوره یا هر چیزی چی ؟؟؟
اصلا چرا یکی که درگاه میگیره باید تخلف کنه ؟؟ مگه قوانین رو نخونده ؟ یا نمیدونه داره تخلف میکنه ؟؟ پس مشکل از کسی هست که تخلف میکنه ..

به هر دلیلی که درگاه تشخیص بده که تخلفی صورت گرفته درگاه رو مسدود میکنه .

ولی موجودی طرف رو که نمیشه بالا کشید ! این کار خودش تخلفه و قابل شکایت و پیگیری !

par30fun
June 19th, 2016, 22:32
یکی از اطلاعیه های درگاه بانک دقیقا همین رو گفته ..
http://dargahbank.ir/%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D9%85%D9%87%D9%85-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9