PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال ترافیک centos به ******

hoka
June 17th, 2016, 14:28
سلام دوستان

چطوری میشه تمامی ترافیک سنت او اس رو به یک ****** انتقال داد ؟ مثل کاری که برای کنترل پهنای باند سرور های مجازی میکنن

pardazit.net
June 17th, 2016, 15:20
با سلام و عرض ادب

باید تانل (Tunnel) بزنید

- - - Updated - - -

ببخشید نمیدونم درست متوجه شدم یا نه مورد شما مصرف ترافیک هست یا مثلا برای دور زدن سی پنل برای سرور ایران و یا کنترل پهنای باند؟

اگر برای تحریم های سی پنل است که همان روش تانل

مورد بعدی اگر برای مانیتورینگ کردن شبکه و کنترل مصرف ترافیک هست میتوانید از پنل مانیتورینگ PTRG استفاده کنید + فعال کردن SNMP در سرور لینوکس و مشاهده لحظه به لحظه ترافیک و هر آنچه نیاز دارید

اما اگر میخواهید صرفا پهنای باند را کنترل کنید و مثلا محدودیت اعمال کنید با قرار دادن شبکه روتر و با استفاده از میکروتیک تا هم پهنای باند را کنترل کنید هم پورت ها و ...

amin0181
June 17th, 2016, 16:07
سلام دوستان

چطوری میشه تمامی ترافیک سنت او اس رو به یک ****** انتقال داد ؟ مثل کاری که برای کنترل پهنای باند سرور های مجازی میکنن
به یک چی ؟
مورد مصرفتون رو بفرمایید
-
موارد مربوط به تانلینگ در اینجا ممنوع است

hoka
June 17th, 2016, 20:47
با سلام و عرض ادب

باید تانل (Tunnel) بزنید

- - - Updated - - -

ببخشید نمیدونم درست متوجه شدم یا نه مورد شما مصرف ترافیک هست یا مثلا برای دور زدن سی پنل برای سرور ایران و یا کنترل پهنای باند؟

اگر برای تحریم های سی پنل است که همان روش تانل

مورد بعدی اگر برای مانیتورینگ کردن شبکه و کنترل مصرف ترافیک هست میتوانید از پنل مانیتورینگ PTRG استفاده کنید + فعال کردن SNMP در سرور لینوکس و مشاهده لحظه به لحظه ترافیک و هر آنچه نیاز دارید

اما اگر میخواهید صرفا پهنای باند را کنترل کنید و مثلا محدودیت اعمال کنید با قرار دادن شبکه روتر و با استفاده از میکروتیک تا هم پهنای باند را کنترل کنید هم پورت ها و ...

آموزش تانل زدن رو میخواستم عزیز

در آخر همین پست میگم میخوام چکار کنم

به یک چی ؟
مورد مصرفتون رو بفرمایید
-
موارد مربوط به تانلینگ در اینجا ممنوع است
بله ممنون .

باید از طریق ****** وصل بشوید به ******
البته خیلی دقت کنید که پورت ****** باید باز باشه و از پروتکل ******* استفاده کنید چون هنوز محدودیتی روش از طرف ************** اعمال نشده
موفق باشید

دقیق متوجه نشدم عزیز . شیوه ی فیل... کلمات نزاشت بفهمم چی شده

ببینید من در شبکه محلی یک سنت او اس دارم . میخوام ترافیک کل سنت او اس رو از یک پر..کسی خارجی عبور بدم که بتونم یک چیزایی رو تست کنم روش . یعنی کل پورت سنت او اس بره از توی پرو-کسی خارجی رد بشه

viasky
June 17th, 2016, 20:48
با سلام
دوست گرامی به زودی توضحات کامل و خدمت شما عرض خواهم کرد
hoka
June 17th, 2016, 22:10
با سلام
دوست گرامی به زودی توضحات کامل و خدمت شما عرض خواهم کرد
ممنون میشم عزیز جان فراموشتون نشه . خیلی واجب هست / متشکر

amin0181
June 17th, 2016, 22:50
برای این کار شما نیاز به روتینگ دو مرحله ای دارین
کانفیک و راه اندازی بسیار ساده ای دارند
-
البته لازم به ذکر هست که

32-2: هر گونه بحث و تبادل نظر در خصوص راه های عبور از فــ یـــ لــــ تــــــر ، نرم افزارها ، معرفی سایتهای فــ یـــ لــــ تــــــر شده ، نحوه کانفیگ سرورها جهت موارد فوق ، خرید و فروش اکانت ها ، برنامه های مربوطه و کلیه موارد مربوط به این موضوع به هر نحو اکیدا ممنوع می باشد ! شرکت در بحث ها و مطالب فوق نیز به معنی عدم رعایت این بند از قوانین می باشد و در صورت مشاهده دسترسی کاربران خاطی به انجمن مسدود خواهد شد.