PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور اختصاصی یا مجازی؟ مارکتی یا اصل؟

Pital
June 16th, 2016, 23:22
درود

امیدوارم طاعات و عباداتتون مقبول درگاه حق باشه، سایت دانلود دارم و سرور مجازی از آلمان دارم. ظرفیت یک ترابایت داره که تا الان 70% اش پرشده. دیدم نمیصرفه 100تومن بدم یک ترا هارد بهش اضافه کنن و هزینه رو دوشم سنگینی کنه پس تصمیم گرفتم بیام اینجا با شما عزیزان یک مشورتی داشته باشم

- سرور اختصاصی یا مجازی؟

والاهر سایت دانلودی که پا بگیره، مدیرسایت تصمیم به خرید سرور اختصاصی میگیره حالا چه از داخل ایران چه از خارج. گفتگوی چندین نفر رو در همین انجمن دیدم که بنظرشون تهیه سرور اختصاصی خیلی بهتر و به صرفه تر میومد تا خرید سرور مجازیی که منابعش هم اشتراکیه. خودم تصمیم دارم سرور اختصاصی بگیرم و یک عزیزی برام بخره، ویندوز سرور 2008 روش نصب کنه(درست مثله سرور مجازی فعلیم) و فایل های سرور مجازیمو به سرور اختصاصی جدیدم انتقال بده اونم بدون مشکل و دردسر.

یک پشتیبانی ماهیانه ای هم داشته باشه و هزینه رو برام پرداخت کنه که به ارز میشه و منم هزینه ریالیشو تقدیم میکنم. اگر شما شخصی رو میشناسید که سابقه درخشانی در این زمینه داره لطفا معرفی کنید
با عرض معذرت نمیتونم به کسانیکه تایید نمیشن یا سابقه ندارند اعتماد کنم، جسارت نشه و به این عزیزان برنخوره و لطفا شخصی میخوام رو معرفی کنند

- سرور اختصاصی مارکتی یا اصل؟

گشتم و خوندم و یک نتیجه گیریی کردم که سرورهای مارکتی تو 60% تاپیک ها اصلا پیشنهاد نمیشه! من دنبال سرور SYS بودم که پلن اولش با قیمت 25یورو هزینه اشه و قبلش نظرم روی سرورهای مارکتی هتزنر بود که اکثرا با هارداش مشکل داشتن و عده ای هم گفتن دوسالی میشه کیفیت خوبی پیدا کرده خلاصه این وسط موندم :109:

ته بودجه 100 الی 125 تومنه و فعلا با وضعیت سایت که هزینه چندانی ازش درنمیاد نمیتونم مبلغ رو بالاتر ببرم. یک سرور میخوام با پورت مناسب نسبت به ایران و سرعت دانلود بالا - کیفیت قابل قبول یا خوب - خود سرور هم سرعت دانلود بالایی داشته باشه که برای دانلود مثلا یک بازی 60گیگی که خودتون میدونید چیه :d چندین و چند ساعت معطلم کنه. هاردهاش هم باکیفیت باشن = نیاز به ssd ندارم!

مورد آخر اینکه چون استفاده برای سایت دانلود و ارائه لینک دانلوده(البته حتما بصورت ویندوز سرور 2008!) پس نیاز به رم آنچنانی و سیستم غول نیست فقط سی پی یوش در حدی باشه که موقع زیپ و آنزیپ کردن سرعت خوبی بده و در اولویتم کیفیت پورت و سرعت بالاست بعد کیفیت هارد و حجم مناسب

پیشاپیش متشکرم

پست آپدیت شد( دوستانیکه در پ.خ پیام میدن و قصد مشاوره دارند شرمنده دسترسی به تلگرام ندارم )

mizban97
June 16th, 2016, 23:33
درود

امیدوارم طاعات و عباداتتون مقبول درگاه حق باشه، سایت دانلود دارم و سرور مجازی از آلمان دارم. ظرفیت یک ترابایت داره که تا الان 70% اش پرشده. دیدم نمیصرفه 100تومن بدم یک ترا هارد بهش اضافه کنن و هزینه رو دوشم سنگینی کنه پس تصمیم گرفتم بیام اینجا با شما عزیزان یک مشورتی داشته باشم

- سرور اختصاصی یا مجازی؟

والاهر سایت دانلودی که پا بگیره، مدیرسایت تصمیم به خرید سرور اختصاصی میگیره حالا چه از داخل ایران چه از خارج. گفتگوی چندین نفر رو در همین انجمن دیدم که بنظرشون تهیه سرور اختصاصی خیلی بهتر و به صرفه تر میومد تا خرید سرور مجازیی که منابعش هم اشتراکیه. خودم تصمیم دارم سرور اختصاصی بگیرم و یک عزیزی برام بخره، ویندوز سرور 2008 روش نصب کنه(درست مثله سرور مجازی فعلیم) و فایل های سرور مجازیمو به سرور اختصاصی جدیدم انتقال بده اونم بدون مشکل و دردسر.

یک پشتیبانی ماهیانه ای هم داشته باشه و هزینه رو برام پرداخت کنه که به ارز میشه و منم هزینه ریالیشو تقدیم میکنم. اگر شما شخصی رو میشناسید که سابقه درخشانی در این زمینه داره لطفا معرفی کنید
با عرض معذرت نمیتونم به کسانیکه تایید نمیشن یا سابقه ندارند اعتماد کنم، جسارت نشه و به این عزیزان برنخوره و لطفا شخصی میخوام رو معرفی کنند

گشتم و خوندم و یک نتیجه گیریی کردم که سرورهای مارکتی تو 60% تاپیک ها اصلا پیشنهاد نمیشه! من دنبال سرور SYS بودم که پلن اولش با قیمت 25یورو هزینه اشه و قبلش نظرم روی سرورهای مارکتی هتزنر بود که اکثرا با هارداش مشکل داشتن و عده ای هم گفتن دوسالی میشه کیفیت خوبی پیدا کرده خلاصه این وسط موندم :109:

ته بودجه 100 الی 125 تومنه و فعلا با وضعیت سایت که هزینه چندانی ازش درنمیاد نمیتونم مبلغ رو بالاتر ببرم. یک سرور میخوام با پورت مناسب نسبت به ایران و سرعت دانلود بالا - کیفیت قابل قبول یا خوب - خود سرور هم سرعت دانلود بالایی داشته باشه که برای دانلود مثلا یک بازی 60گیگی که خودتون میدونید چیه :d چندین و چند ساعت معطلم کنه. هاردهاش هم باکیفیت باشن = نیاز به ssd ندارم!

مورد آخر اینکه چون استفاده برای سایت دانلود و ارائه لینک دانلوده(البته حتما بصورت ویندوز سرور 2008!) پس نیاز به رم آنچنانی و سیستم غول نیست فقط سی پی یوش در حدی باشه که موقع زیپ و آنزیپ کردن سرعت خوبی بده و در اولویتم کیفیت پورت و سرعت بالاست بعد کیفیت هارد و حجم مناسب

پیشاپیش متشکرم

پست آپدیت شد( دوستانیکه در پ.خ پیام میدن و قصد مشاوره دارند شرمنده دسترسی به تلگرام ندارم )

سلام
پیشنهاد بنده خرید سرور اختصاصی هست چون براتون از نظر هزینه به صرفه تر در میاد.
سرور از مارکت هتزنر بگیرید کقایت میکنه میتونید به سرور با هارد 6 ترابایت و رم 16 گیگ و پردازنده زئون بگیرید کیفیتش متوسط رو به بالا هست
برای شروع کار شما مناسب هست هر وقت که پیشرفت کردید میتونید سرور های بهتر بخرید.
در مورد برند اصلی عرض کنم دقیقا همون قطعات مارکتی به شما ارائه میدن اما کانفیگ سرور ها متفاوت هست.
چند سوال ازتون میپرسم جواب بدید تا بیشتر راهنمایی بشید.
استفاده شما از سرور دقیقا چیه؟
دوست دارید هارد داشته باشید یا پردازنده قوی ؟
کارتون سبک هست یا سنگین؟
نهایت بودجه شما چقدر هست؟
قصد نصب چند عدد سرور مجازی دارید؟

company_hosting
June 16th, 2016, 23:40
درود

- سرور اختصاصی یا مجازی؟

پیشاپیش متشکرم

سلام
پیشنهاد در دو حالت هست
سرور مجازی با قیمت مناسب
سرور اختصاصی با قیمت مناسب ...

فرق در مدیریت هست

در رابطه با نظر دادن با توجه به هزینه شما هر دو مورد امکان پذیر هست

شما در قسمت درخواست سرویس پست بدهید افرهای ارائه میشود که بسیار مناسب افرادی مثل شما خواهد بود

موفق باشید

Pital
June 16th, 2016, 23:44
چند سوال ازتون میپرسم جواب بدید تا بیشتر راهنمایی بشید.
استفاده شما از سرور دقیقا چیه؟
دوست دارید هارد داشته باشید یا پردازنده قوی ؟
کارتون سبک هست یا سنگین؟
نهایت بودجه شما چقدر هست؟
قصد نصب چند عدد سرور مجازی دارید؟

گرچه تمامی موارد مو به مو در تاپیک توضیح داده شد اما خدمت شما :

1. نصب یک ویندوز سرور 2008 و استفاده از سرور اختصاصی بعنوان سرور مجازی(بقول خودتون به صرفه تره)
2. پردازنده در حدی باشه که بطورمثال یک فایل زیپ 20گیگی رو در زمان مناسبی استخراج کنه و از طرفی یک فایلی که تصمیم به زیپ کردنش دارم رو سریع زیپ کنه. بعدش یک هارد تا 4ترابایت کفایت میکنه و نیازمو تا دو الی سه سال برطرف میکنه
3. کارم به اینصورته که بازیهای جدید رو از سایت های خارجی دانلود میکنم بعد اکسترکت میکنم و در نهایت بصورت پارتهای چندگیگی زیپشون میکنم + با مرورگر فایرفاکس یا کروم گاهی اوقات در سایت های گیم میگردم. درهمین حد
4. از 100 الی 125هزارتومن
5. تنها برای سایت خودم که یک عدد میشه

- - - Updated - - -

سلام
پیشنهاد در دو حالت هست
سرور مجازی با قیمت مناسب
سرور اختصاصی با قیمت مناسب ...

فرق در مدیریت هست

در رابطه با نظر دادن با توجه به هزینه شما هر دو مورد امکان پذیر هست

شما در قسمت درخواست سرویس پست بدهید افرهای ارائه میشود که بسیار مناسب افرادی مثل شما خواهد بود

موفق باشید

بله در جریانم - اما شیب ملایمی به طرف خرید سرور اختصاصی منو سوق میده که بنظرم وقتی خرید چه سرور با چه مشخصات و چه کشوری نهایی شد اونوقت اقدام به درخواست میکنم

mizban97
June 16th, 2016, 23:44
گرچه تمامی موارد مو به مو در تاپیک توضیح داده شد اما خدمت شما :

1. نصب یک ویندوز سرور 2008 و استفاده از سرور اختصاصی بعنوان سرور مجازی(بقول خودتون به صرفه تره)
2. پردازنده در حدی باشه که بطورمثال یک فایل زیپ 20گیگی رو در زمان مناسبی استخراج کنه و از طرفی یک فایلی که تصمیم به زیپ کردنش دارم رو سریع زیپ کنه. بعدش یک هارد تا 4ترابایت کفایت میکنه و نیازمو تا دو الی سه سال برطرف میکنه
3. کارم به اینصورته که بازیهای جدید رو از سایت های خارجی دانلود میکنم بعد اکسترکت میکنم و در نهایت بصورت پارتهای چندگیگی زیپشون میکنم + با مرورگر فایرفاکس یا کروم گاهی اوقات در سایت های گیم میگردم. درهمین حد
4. از 100 الی 125هزارتومن
5. تنها برای سایت خودم که یک عدد میشه

بسیار عالی تمام موارد دقیق گفتید.
برای شما همون سروری که در پست اول گفتم مناسب هست میتونید تهیه کنید و مشکلی هم ندارد.
برای دریافت آفر لطفا در بخش درخواست ها تاپیک ایجاد کنید تا همکاران بتونند به شما آفر ارسال کنند.

Pital
June 16th, 2016, 23:50
بسیار عالی تمام موارد دقیق گفتید.
برای شما همون سروری که در پست اول گفتم مناسب هست میتونید تهیه کنید و مشکلی هم ندارد.
برای دریافت آفر لطفا در بخش درخواست ها تاپیک ایجاد کنید تا همکاران بتونند به شما آفر ارسال کنند.

اون آفری که مدنظرتونه رو تقریبا 15روز قبل رفتم در مارکت هتزنر دیدم. عزیز درسته که دارم هزینه کمی میکنم و خودم قبول دارم اما ناچارم چون سرور مجازی فعلیم سه الی چهار بار قطعی تا 1روز کامل داشته و کاربرانم اذیت شدند. اگر بنا به هزینه و خرید باشه پس یک انتخاب بهتر خیلی کارهامو جلو میبره. ظاهرا بعضیا هستن از سرور مارکتی هتزنر دل خوشی ندارند و به هیچ وجه پیشنهاد نمیدن. اگر بد میگم شما راهنماییم کن

Z.eus
June 16th, 2016, 23:50
ببینید، شما اگر بدون راید استفاده میکنید، حداقل روی نو یا کهنه بودن هارد، میزبان کارکرد، نوع دقیق هارد (اینترپرایز و..) باید دقت داشته باشید.

پیشنهاد بنده استفاده از راید 10 سخت افزاری است. ولی با توجه به اینکه میفرمایید میخواهید هزینه ها اقتصادی باشد، یک سرور مجازی با هارد اختصاصی (ترجیحا نو) بگیرید کفایت میکند.

نصب سیستم عامل و.. معمولا روی سرور های اختصاصی انجام می‌شود و فرد واسطه یا خود دیتاسنتر کار را انجام میدهند.

در کل سمت سرور های مارکتی نرید بهتر هست. برای ۲۰ - ۳۰ هزارتومان اختلاف هزینه با زحمات چندین ساله خودتان بازی نکنید.

موفق باشید.

mizban97
June 16th, 2016, 23:54
اون آفری که مدنظرتونه رو تقریبا 15روز قبل رفتم در مارکت هتزنر دیدم. عزیز درسته که دارم هزینه کمی میکنم و خودم قبول دارم اما ناچارم چون سرور مجازی فعلیم سه الی چهار بار قطعی تا 1روز کامل داشته و کاربرانم اذیت شدند. اگر بنا به هزینه و خرید باشه پس یک انتخاب بهتر خیلی کارهامو جلو میبره. ظاهرا بعضیا هستن از سرور مارکتی هتزنر دل خوشی ندارند و به هیچ وجه پیشنهاد نمیدن. اگر بد میگم شما راهنماییم کن

عزیز اتفاقا هیچ مشکلی ندارد ما خودمون در حال استفاده هستیم.
شما حتما از جایی خریداری کردید که منابع سرور فول هست و روی سرور شلوغی هستید که سرور اصلی جوابگو نیست! ( البته ممکن هست دلایل دیگه ای داشته باشد که نیازمند بررسی هست)
بنده صادقانه خدمت شما عرض میکنم نسبت به هزینه ای که میکنید سرور های مارکتی کیفیت مطلوبی به شما ارائه میکنند.
شما اگر بودجتون افزایش بدید سرور های بهتری قابل ارائه هست اما چون بودجه شما محدود هست گفتم ولی مطمئن باشید سرور مارکتی هیچ مشکلی ندارد بنده به شما تضمین میکنم.
سوال دیگه ای هست بفرمایید؟

Pital
June 17th, 2016, 00:02
عزیز اتفاقا هیچ مشکلی ندارد ما خودمون در حال استفاده هستیم.
شما حتما از جایی خریداری کردید که منابع سرور فول هست و روی سرور شلوغی هستید که سرور اصلی جوابگو نیست! ( البته ممکن هست دلایل دیگه ای داشته باشد که نیازمند بررسی هست)
بنده صادقانه خدمت شما عرض میکنم نسبت به هزینه ای که میکنید سرور های مارکتی کیفیت مطلوبی به شما ارائه میکنند.
شما اگر بودجتون افزایش بدید سرور های بهتری قابل ارائه هست اما چون بودجه شما محدود هست گفتم ولی مطمئن باشید سرور مارکتی هیچ مشکلی ندارد بنده به شما تضمین میکنم.
سوال دیگه ای هست بفرمایید؟
سروری که پیشنهاد کردید آپتایم چند داره؟

قیمت اش چقدره؟ لطفا لینک سرور هم بگذارید برم دوباره ببینمش

الان که با سرور مجازی آلمان کار میکنم سرور از نظر سرعت دانلود فوق العاده است ولی این قطعی های یکروزه که در مدت 9ماه فقط 4بار اتفاق افتاد و نارضایتی از پشتیبانی شرکت فعلی باعث شده سمت خرید سرور جدید برم

mizban97
June 17th, 2016, 00:05
سروری که پیشنهاد کردید آپتایم چند داره؟

قیمت اش چقدره؟ لطفا لینک سرور هم بگذارید برم دوباره ببینمش

الان که با سرور مجازی آلمان کار میکنم سرور از نظر سرعت دانلود فوق العاده است ولی این قطعی های یکروزه که در مدت 9ماه فقط 4بار اتفاق افتاد و نارضایتی از پشتیبانی شرکت فعلی باعث شده سمت خرید سرور جدید برم

کلا آپتایم تمام سرور های هتزنر بالا هست 99% گارانتی هست.
https://robot.your-server.de/order/market
از لینک بالا میتونید سرور ها ببینید مشخصاتش این بود : رم 16 گیگ با 6 ترابایت هارد و پردازنده زئون.
اگر قطعی در سرویس دارید امکان داره سرورتون اورسل شده است.
اورسل به چه معناست ؟
یعنی اینکه منابع اختصاصی بهتون داده نشده است و سرورتون از نظر رم و سیپیو لیمیت شده است.

Pital
June 17th, 2016, 00:09
از لینک بالا میتونید سرور ها ببینید مشخصاتش این بود : رم 16 گیگ با 6 ترابایت هارد و پردازنده زئون.
اورسل به چه معناست ؟
یعنی اینکه منابع اختصاصی بهتون داده نشده است و سرورتون از نظر رم و سیپیو لیمیت شده است.

یک دسترسی درست حسابی به ویندوز سرورم ندارم البته نه از نظر اتصال بلکه از نظر پنلی که با مرورگر بتونم برم کنترلش کنم. الان چندماهه وضعم اینه

هیچگونه دسترسی به پنل مرورگری سرورم ندارم

alirezakaj
June 17th, 2016, 00:11
سرور اختصاصی بگیرید با قیمت مناسب میدن همین جا .
به صرفه تر هست
موفق باشید

Pital
June 17th, 2016, 00:14
اورسل به چه معناست ؟

درمورد آفر منظورتون سرور با این پردازنده بود : Intel Xeon E3-1245V2 ؟

اگر آره ، دلیل انتخاب نکردن پردازنده اینتل چی هست؟ میخوام بدونم از روی کنجکاوی - چون پردازنده فعلی سرور مجازیم i7 - 2600 3.4ghz هست

mizban97
June 17th, 2016, 00:17
یک دسترسی درست حسابی به ویندوز سرورم ندارم البته نه از نظر اتصال بلکه از نظر پنلی که با مرورگر بتونم برم کنترلش کنم. الان چندماهه وضعم اینه

هیچگونه دسترسی به پنل مرورگری سرورم ندارم

میتونستید از فروشنده سرور درخواست کنید تا در صورت امکان بهتون پنل سرور یا دسترسی کنسول ارائه بدن.
به هر حال شما با خرید سرور اختصاصی دسترسی کامل به محتوای سرورتون دارید میتونید راحت هر تغییری خواستید اعمال کنید.
لطفا از بخش درخواست تاپیک بزنید در خدمتتون هستیم.

- - - Updated - - -

درمورد آفر منظورتون سرور با این پردازنده بود : Intel Xeon E3-1245V2 ؟

اگر آره ، دلیل انتخاب نکردن پردازنده اینتل چی هست؟ میخوام بدونم از روی کنجکاوی - چون پردازنده فعلی سرور مجازیم i7 - 2600 3.4ghz هست

بله دقیقا ؛ انتخاب کردن یا نکردن؟
بنده پردازنده اینتل زئون ترجیح میدم نسبت به پردازنده های سری i7 چرا ؟
چون پردازنده i7 برای کامپیوتر های خانگی مناسب هستند.
اما پردازنده ها سری Xeon مناسب برای سرور و هاستینگ هستند.
شما با پردازنده های زئون میتونید عملکرد بهتری داشته باشید.

Pital
June 17th, 2016, 00:20
میتونستید از فروشنده سرور درخواست کنید تا در صورت امکان بهتون پنل سرور یا دسترسی کنسول ارائه بدن.
به هر حال شما با خرید سرور اختصاصی دسترسی کامل به محتوای سرورتون دارید میتونید راحت هر تغییری خواستید اعمال کنید.
لطفا از بخش درخواست تاپیک بزنید در خدمتتون هستیم.

- - - Updated - - -

بله دقیقا ؛ انتخاب کردن یا نکردن؟
بنده پردازنده اینتل زئون ترجیح میدم نسبت به پردازنده های سری i7 چرا ؟
چون پردازنده i7 برای کامپیوتر های خانگی مناسب هستند.
اما پردازنده ها سری Xeon مناسب برای سرور و هاستینگ هستند.
شما با پردازنده های زئون میتونید عملکرد بهتری داشته باشید.
ممنون که هنوز دارید همکاری میکنید در راهنمایی

راستش ترغیب شدم بدونم چرا قویترن در صورتیکه قصدم اینه ویندوز سرور نصب بشه و تقریبا به سیستم خانگی شبیهه؟ اگر میشه و حالشو در این ماه مبارک دارید بفرمایید

mizban97
June 17th, 2016, 00:29
ممنون که هنوز دارید همکاری میکنید در راهنمایی

راستش ترغیب شدم بدونم چرا قویترن در صورتیکه قصدم اینه ویندوز سرور نصب بشه و تقریبا به سیستم خانگی شبیهه؟ اگر میشه و حالشو در این ماه مبارک دارید بفرمایید

خواهش میکنم
شما طبیعتا باید روی سرور اصلی مجازی ساز نصب کنید.
در کل برای مجازی ساز پردازنده زئون سازگاری بهتری داره.
البته بعضی از پردازنده های آی سون و زئون بیشتر شبیه بهم هستند اما از نظر کلاک فرکانس متفاوت هستند تقریبا قدرتشون برابر هست.
اگر کارتون بازم سبک هست یعنی نمیخواید انکود و ویدئو تبدیل کنید و کار های سنگین ندارید همون i7 2600 یا i7 3770 اوکی هست.

Pital
June 17th, 2016, 00:36
خواهش میکنم
شما طبیعتا باید روی سرور اصلی مجازی ساز نصب کنید.
در کل برای مجازی ساز پردازنده زئون سازگاری بهتری داره.
البته بعضی از پردازنده های آی سون و زئون بیشتر شبیه بهم هستند اما از نظر کلاک فرکانس متفاوت هستند تقریبا قدرتشون برابر هست.
اگر کارتون بازم سبک هست یعنی نمیخواید انکود و ویدئو تبدیل کنید و کار های سنگین ندارید همون i7 2600 یا i7 3770 اوکی هست.

تفاوت قیمت ریالیشون در چه حده؟ اگر واقعا خوبه و تو زیپ کردن و اکسترکت به وضوح میتونم سرعتشو حس کنم همینی که میگید بهتره

البته i7-2600 که دارم واقعا خوبه اما بعضی وقتا نمیدونم چی میشد که سرعت اکسترکت یک فایل 2گیگ با سرعت اکسترکت یک فایل 20گیگی که قبلا درکمترین زمان انجام میشد برابر بود. اعصاب خورد کن میشد

سرعت دانلود داخل ویندوز سرور از اسپیدتست میتونید قرار بدید ممنون میشم

mizban97
June 17th, 2016, 00:40
تفاوت قیمت ریالیشون در چه حده؟ اگر واقعا خوبه و تو زیپ کردن و اکسترکت به وضوح میتونم سرعتشو حس کنم همینی که میگید بهتره

البته i7-2600 که دارم واقعا خوبه اما بعضی وقتا نمیدونم چی میشد که سرعت اکسترکت یک فایل 2گیگ با سرعت اکسترکت یک فایل 20گیگی که قبلا درکمترین زمان انجام میشد برابر بود. اعصاب خورد کن میشد

سرعت دانلود داخل ویندوز سرور از اسپیدتست میتونید قرار بدید ممنون میشم

قربان اینجا بخش آموزشی هست نمیتونم قیمت و کیفیت پورت قرار بدم.
اما تفاوت قیمتشون کمه.

emperatoor73
June 17th, 2016, 01:27
سلام
من نمیگم سرور مارکتی بد هست یا اینکه راهنمایی ها و حرف های دوستان را زیر سوال ببرم
ولی اگر میخواهید سرور کارکتی بخرید به نظر من درخواست بدین براتون هارد نو ببندن
با اگر واقعا اطلاعاتی دارید که خیلی با ارزش هستن از فرانسه سرور تهیه کنید. همین دوست عزیزمون میزبان 97 فکر کنم بتونن از فرانسه خریداری کنن

البته اگر در روز یک ترابایت ترافیک مصرفی دارید هاست دی ال بهتون سرور اسپانسری میده
با تشکر