PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکلات گوشی با اینترنت 4g

mehdi741
June 16th, 2016, 12:10
ضمن عرض سلام دوستان بنده قصد خرید گوشی honor5x رو دارم که ازش بیشتر به عنوان مودم استفاده کنم برای اینترنت 4G ایرانسل شنیدم از دوستان که اینترنت 4G رو گوشی زیاد داغ میکنه وقتی به سیستم وصل باشه ممنون میشم یه راهنمایی کنید

miladtnt
June 16th, 2016, 17:54
ضمن عرض سلام دوستان بنده قصد خرید گوشی honor5x رو دارم که ازش بیشتر به عنوان مودم استفاده کنم برای اینترنت 4g ایرانسل شنیدم از دوستان که اینترنت 4g رو گوشی زیاد داغ میکنه وقتی به سیستم وصل باشه ممنون میشم یه راهنمایی کنید
هیچگاه از گوشی بعنوان مودم استفاده نکنین ! هات اسپات موبایل برای استفاده موقت و انتقال فایل تو مدت کم هست نه مودم شدن گوشی! اینکار به گوشیتون اسیب میرسونه ! یه مودم 4g سیمکارت خود تهیه کنید اندازش به اندازه یه فلش یو اس بی هست به سیستم وصل کنید و از هات اسپاد لپتاپ استفاده کنید ( البته اینم برای مودم شدن نیست ولی هرچی باشه از مودم گوشی قوی تر و بهتره )
و یا از مودم های 4g ایرانسل استفاده کنین که اینکار بهترین گزینس

OmidX
June 16th, 2016, 18:09
هیچگاه از گوشی بعنوان مودم استفاده نکنین ! هات اسپات موبایل برای استفاده موقت و انتقال فایل تو مدت کم هست نه مودم شدن گوشی! اینکار به گوشیتون اسیب میرسونه ! یه مودم 4g سیمکارت خود تهیه کنید اندازش به اندازه یه فلش یو اس بی هست به سیستم وصل کنید و از هات اسپاد لپتاپ استفاده کنید ( البته اینم برای مودم شدن نیست ولی هرچی باشه از مودم گوشی قوی تر و بهتره )

من جاهایی ک اینترنت ندارم ، آیفون 6s plus رو مودم usb مک کردم ، الان شش ماهه هیچ مشکلی هم پیش نیومده تا حالا :دی

با همین اینترنت ایرانسل ، شبی ۲۰ گیگ دانلود میکنم :دی (تو سه ساعت)

miladtnt
June 16th, 2016, 19:12
من جاهایی ک اینترنت ندارم ، آیفون 6s plus رو مودم usb مک کردم ، الان شش ماهه هیچ مشکلی هم پیش نیومده تا حالا :دی

با همین اینترنت ایرانسل ، شبی ۲۰ گیگ دانلود میکنم :دی (تو سه ساعت)
پورت یو اس بی ایفون کجا هو ا وی کجا؟؟؟؟؟
فک کنم اصلا usb2 سرعت فورجی رو نتونه انتقال بده
شما کیفیت هو آ وی رو با ایفون مقایسه میکنین؟ واقعا دی:

mehdi741
June 17th, 2016, 10:20
================================================== ===========
من نمیدونم این بنده خدا چیکار کرده ادمین موقوفش کرد .. واقعا من تو دو راهی گیر کردم از سایر دوستان هم تقاضای راهنمایی دارم بودجه ام به اندازه 700 تومنه
موندم مودم 4g بگیرم یا اینکه گوشی هواوی HONOR5X از دوستان اگر کسی تجربه تلخی از مودم کردن گوشی با اینترنت 4G داره اینجا بیان کنه برام ..دوستمون اشاره کردن هیچ گاه از گوشی به عنوان مودم استفاده نکنید یعنی چه مشکلاتی ممکنه برای گوشی پیش بیاد ؟؟؟

Moh9reX
June 17th, 2016, 10:25
مشکلی پیش نمیاد. من هم آیفون هم Z1 Compact سونی رو به عنوان مودم، بمدت طولانی استفاده کردم.

فقط ترجیحاً جایی گوشیتون رو قرار بدید که هم خنک باشه هم آنتن فول باشه! اینطوری مشکلی پیش نمیاد.

salar123-user8
June 17th, 2016, 11:07
مشکل پیش نمیاد ولی پیشنهاد نمیشه. باطری گوشی فشاره زیادی رو متحمل میشه و همچنین عمر خیلی کوتاه تر گوش از سمتی هواوی گوشی نیست که بخواید یه سره به این صورت بهش فشار بیارید. از طزفی انتن دهی و نگه داری باطری مودم های جیبی بهتره و قابلیت اتصال انتن خارجی رو دارن یه سریشون. و حتی به تنهایی انتن دهیشون بهتره. در کل توصیه میشه مودم خریداری کنید. و در اخر این که موبایل برای اتصال 1 تا 2 کاربر بیشتر مناسب نیست.