PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال اطلاعات به هاست جدید

quest
June 15th, 2016, 21:35
درود
چطور باید اطلاعات سایت هارو شامل فایل و دیتابس به هاست جدید انتقال داد؟
از سی پنل آلمان به دایرکت آدمین ایران

a.e
June 15th, 2016, 21:39
با سلام و عرض ادب

بهترین و مطمئن ترین روش، انتقال دستی است که در ابتدا شما باید فایل ها را از طریق ftp به هاست جدید منتقل نمایید و سپس اقدام به ایمپورت و انتقال دیتابیس ها فرمایید.

quest
June 15th, 2016, 21:40
با سلام و عرض ادب

بهترین و مطمئن ترین روش، انتقال دستی است که در ابتدا شما باید فایل ها را از طریق ftp به هاست جدید منتقل نمایید و سپس اقدام به ایمپورت و انتقال دیتابیس ها فرمایید.
میشه آموزش این کارو بزارید که چطور باید انجام داد؟

kool
June 15th, 2016, 22:33
سلام
یک بکاپ از فایل ها ایجاد کنید و یک خروجی از دیتابیس سپس فایل ها را به روی هاست جدید منتقل کنید بعد یک دیتابیس ایجاد کنید و دیتابیس رو ایمپورت کنید و در فایل کانفیگ اسکریپت خود اطلاعات دسترسی دیتابیس جدید رو ویرایش کنید.
بعد هم که تغییرات دی ان اس رو انجام میدید . اکانت ایمیل روی هاست قبلی ایجاد کرده باشید نیز در جدید نیز ایجاد کنید و نیز اگه نیاز بود از ایمیل ها نیز بکاپ داشته باشید.

farhadhelix
June 15th, 2016, 22:37
شما تو پنل فعلیتون لاگین شید و کل پوشه public_html رو فشرده کنید و انتقال بدید به هاست جدید

از طریق phpmyadmin هاست فعلیتون هم export کنید و در هاست جدید دیتابیسر رو بسازید و فایل بک اپ رو import کنید

اگه البته اسم دیتا بیس ها یکی نیست باید تو فایل های کانفیگ سایتتون مقادیر رو به مقادیر جدید تغییر بدید

quest
June 15th, 2016, 22:49
سلام
یک بکاپ از فایل ها ایجاد کنید و یک خروجی از دیتابیس سپس فایل ها را به روی هاست جدید منتقل کنید بعد یک دیتابیس ایجاد کنید و دیتابیس رو ایمپورت کنید و در فایل کانفیگ اسکریپت خود اطلاعات دسترسی دیتابیس جدید رو ویرایش کنید.
بعد هم که تغییرات دی ان اس رو انجام میدید . اکانت ایمیل روی هاست قبلی ایجاد کرده باشید نیز در جدید نیز ایجاد کنید و نیز اگه نیاز بود از ایمیل ها نیز بکاپ داشته باشید.
ویرایش شد : تشکر

- - - Updated - - -

یه سوال : حجم دیتابس ایمپورت شده روی هاست جدید نزدیک

0.5820 مگابایت هست..!
درحالیکه فایل دانلود شده یا فایل دیتابس در سی پنل بیشتر از این حرفا بود..

مشکلی که نداره؟
چون فعلا فایل هارو انتقال ندادم از سی پنل نمی دونم درست منتقل شده یا نه.. گرچه خود دایرکت ادمین تایید کرد درست بوده.

a.e
June 15th, 2016, 23:09
پس از ایمپورت کردن و در دسترس قرار دادن، سایت را چک کنید در صورتی که مشکلی از سوی دیتابیس وجود داشته باشه مشخص میشود.

ممکن است پس از ایمپورت دیتابیس به دلیل ریپیر شدن دیتابیس حجم آن کاهش داده شود.

kool
June 16th, 2016, 04:31
ویرایش شد : تشکر

- - - Updated - - -

یه سوال : حجم دیتابس ایمپورت شده روی هاست جدید نزدیک

0.5820 مگابایت هست..!
درحالیکه فایل دانلود شده یا فایل دیتابس در سی پنل بیشتر از این حرفا بود..

مشکلی که نداره؟
چون فعلا فایل هارو انتقال ندادم از سی پنل نمی دونم درست منتقل شده یا نه.. گرچه خود دایرکت ادمین تایید کرد درست بوده.

بله امکان کم شدن حجم فایل خروجی وجود داره چون فشرده میشه معمولا.
فرمت خروجی چی هست؟ .gz ؟ میتونه روی هاست مثلا 10 مگ باشه ولی export فشرده بشه نیم مگ. این نرمال هست.
البته بعد از راه اندازی روی هاست جدید سایت رو باز کنید و چند صفحه قدیمی و نسبتا جدید باز کرده و بررسی کنید اشکال و کم و کسری نباشه!
و نیز اگه سایت جدید باشه حتما فایل های روی هاست از حجم دیتابیس خیلی بیشتر خواهد بود.

quest
June 16th, 2016, 10:57
برای انتقال فایل ها از سی پنل به دایرکت ادمین بک آپ رو کجا باید ایمپورت کرد؟؟!!!

و اینکه میشه با زیپ کردن فایل های هاست قبل و آپلود در هاست جدید و آن زیپ کردنشون ، اون هارو منتقل کرد؟ (حجم فایل ها خیلی بالاست 10 مگ و دایرکت ادمین فقط 20 مگ آپلود می زاره):

kool
June 16th, 2016, 11:27
از طریق ftp انتقال بدید محدودیت نخواهد داشت

quest
June 16th, 2016, 11:44
از طریق ftp انتقال بدید محدودیت نخواهد داشت
ftp رو باید اکانت تو هاست مقصد ساخت یا مبدا؟یا فرقی نمی کنه؟

برای انتقال آموزش هست تو این تالاز؟

persian.developer
June 16th, 2016, 11:55
آموزشهای زیادی از سالهای گذشته در انجمن وجود داره با کمی جستجو به نتیجه خوبی خواهید رسید.

در مورد تبدیل سی پنل به دایرکت ادمین بی دردسرترین کار ارائه فول بکآپ به مدیر سرور هست، مدیر سرور براحتی میتوانند بکآپ را تبدیل و ریستور کنند.

kool
June 16th, 2016, 13:02
ftp رو باید اکانت تو هاست مقصد ساخت یا مبدا؟یا فرقی نمی کنه؟

برای انتقال آموزش هست تو این تالاز؟

در هاست مقصد ایجاد کنید تا فایل رو بسته به حجم آن از روی سیستم خود یا سرور مجازی و... منتقل کنید.
بله باید که باشه سرچ کنید. نبود هم گوگل بهترین دوست شماست برای جستجو.

quest
June 16th, 2016, 13:32
ممنون دوستانوو
فایل ها منتقل شد
اما الان فکر کنم دیتابس درست منتقل نشده چون صفحه اول سایت ، صفحه ساخت سایت وردپررس اومده که یوزر نیم و پسورد برای اکانتتون بسازید..

انتقال دیتابس رو فکر کنم اشتباه انجام دادم..
از دیتابس سایت بک اپ زدم تو سی پنل.. تو دایرکت ادمین مقصد دیتابس ساختم و بک آپ رو ایمپورت کردم روش..
یوزرنیم پسورد دیتابس فایل های هاست رو هم مطابق با یوزرنیم پسورد جدید کردم.
مشکل چیه؟

bahra
June 16th, 2016, 13:33
ممنون دوستانوو
فایل ها منتقل شد
اما الان فکر کنم دیتابس درست منتقل نشده چون صفحه اول سایت ، صفحه ساخت سایت وردپررس اومده که یوزر نیم و پسورد برای اکانتتون بسازید..

انتقال دیتابس رو فکر کنم اشتباه انجام دادم..
از دیتابس سایت بک اپ زدم تو سی پنل.. تو دایرکت ادمین مقصد دیتابس ساختم و بک آپ رو ایمپورت کردم روش..
یوزرنیم پسورد دیتابس فایل های هاست رو هم مطابق با یوزرنیم پسورد جدید کردم.
مشکل چیه؟

فایل کانفیگریشن رو ادیت کردید؟

quest
June 16th, 2016, 13:40
فایل کانفیگریشن رو ادیت کردید؟
بله
فقط یوزرنیم و نام دیتابس رو تغییر دادم چون هاست جدید روی دامنه ی دیگه و هاست دیگه ای هست

- - - Updated - - -

wh-configh

bahra
June 16th, 2016, 13:43
wp-config.php

- - - Updated - - -

DB_NAME
DB_USER
DB_PASSWORD
DB_HOST
رو تغییر بدید
دیتابیس رو از پی اچ پی ادمین ایمپورت کردید؟

quest
June 16th, 2016, 13:46
wp-config.php

- - - Updated - - -

DB_NAME
DB_USER
DB_PASSWORD
DB_HOST
رو تغییر بدید
دیتابیس رو از پی اچ پی ادمین ایمپورت کردید؟
از طریق MySQL Management در دایرکت ادمین دیتابس ساختیم و بعد بک اپ دیتابس قدیم رو روش ایمپورت کردیم

bahra
June 16th, 2016, 13:49
اگر از قسمت از دایرکت ادمین ایمپورت کردید حتما وارد پی اچ پی ادمین بشید و چک کنید
بعضی اوقات دیتابیس از آن قسمت درست ایمپورت نمی شود

kool
June 16th, 2016, 14:09
صفحه اول سایت ، صفحه ساخت سایت وردپررس اومده که یوزر نیم و پسورد برای اکانتتون بسازید..

مجدد با دقت چک کنید به احتمال زیاد اطلاعات دسترسی دیتابیس رو در فایل کانفیگ وردپرس به درستی وارد نکرده اید

quest
June 16th, 2016, 14:17
مجدد با دقت چک کنید به احتمال زیاد اطلاعات دسترسی دیتابیس رو در فایل کانفیگ وردپرس به درستی وارد نکرده اید
این اطلاعات باید ، اطلاعات دیتابسی که جدید ساخته می شه باشه دیگه درسته؟ که دیتابس قبلی روش ایمپورت شده

چندبار چک کردم ولی نتیجه ای نرسیدم..

اگر نتونم باید بدم پشتیبانی انجام بده احتمالا

quest
June 16th, 2016, 16:32
مشکل در بک آپ گرفتن از دیتابس قبلی بود که اشتباه انجام می شد و دیتابس صحیح دانلود نمیشد..
مشکل رفع شد
باتشکر از همه دوستان و بزرگواران که وقت گذاشتند و کمک کردند

melismspanel
June 27th, 2016, 14:54
جهت انتقال از cpanel به دایرکت ادمین باید از پوشه public_html بک آپ بگیرید دستی انتقال بدین به دایرکت ادمین. دیتابیس رو نیز در cpanel export و در دایرکت ادمین inport کنید. قسمت phpmyadmin