PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرداخت در محل

n4ser
June 15th, 2016, 19:08
من یک چیزی رو میخام باپست بفرستم برای کسی اما میخوام بعد از تحویل هزینه رو بهمامور پست تحویل بده ایا راهی هست؟

ali215215
June 15th, 2016, 19:35
بله
زیاد
فروشگاه های واسطه ای
هموار و ووو زیاد است
عضو شید و تمام

n4ser
June 15th, 2016, 19:47
بله
زیاد
فروشگاه های واسطه ای
هموار و ووو زیاد است
عضو شید و تمام

میشه لینک یکیشو بدی؟

ali215215
June 15th, 2016, 19:49
سرچ کنید
هموار
یا فروشگاه اینترنتی

company_hosting
June 15th, 2016, 19:49
من یک چیزی رو میخام باپست بفرستم برای کسی اما میخوام بعد از تحویل هزینه رو بهمامور پست تحویل بده ایا راهی هست؟

سلام

شرکت تیپاکس سرچ کن و ادرس دفتر شهرتون بگیر
اینکارو انجام میدن قیمتشون بسیار عالی هست ...

این بریا ارسال هست
==
برای تحویل هزینه کالا باید از شرکت های واسط استفاده کنی ...

persiancoder
June 15th, 2016, 20:17
pardakht.ir

AliFatehi
June 15th, 2016, 20:42
داشتن نماد و ثبت ساماندهی برای استفاده از این سیستم الزامی هست.
هزینه از 50 الی 150 تومن در سال متغیر هست.
تسویه شرکت ها هم متفاوته که ممکنه در هفته یک یا سه روز باشه.
بهتره برای اینجور سوالها به انجمن شاپ کیپر سر بزنید که تخصصی فروشگاههای اینترنتی هست.

n4ser
June 16th, 2016, 19:54
خب ممکنه شرکت پستی که مبلغ رو از مشتری تحویل میگیره به صورت کارات به کارات یا انلاین واریز کنه یا نه فقط با پست وجوه نقد رو دست صاحبش میرسونن؟ کلا کار این جور شرکت ها چجوریه؟

AliFatehi
June 16th, 2016, 20:35
خب ممکنه شرکت پستی که مبلغ رو از مشتری تحویل میگیره به صورت کارات به کارات یا انلاین واریز کنه یا نه فقط با پست وجوه نقد رو دست صاحبش میرسونن؟ کلا کار این جور شرکت ها چجوریه؟

شرکت های واسط پستی فقط وظیفه مرتب سازی و ارسال سفارش رو به پست دارن. وگرنه کار اصلی رو پست انجام میده و تسویه حسابهای پست یک جور هست و شرکت ها از خودشون چیز خاصی ندارن فقط حواستون باشه که یه موقع شرکتهای معلوم الحال شمارو گول نزنن.
بهتره در انجمن شاپ کیپر جستجو کنید خیلی مطالب هست و میتونید برای تاییدیه گرفتن یه تاپیک اونجا بزنید و یکی از معتبرترین شرکتهارو انتخاب کنید. الان http://websky.ir رو همه پیشنهاد میدن. مثلا هموار الان با کلی شکایت و بدهی داره دست و پنجه نرم میکنه پس نمیتونه گزینه مناسبی باشه.

n4ser
June 18th, 2016, 19:32
من یک عدد مودم سیمکارت خور دارم میخام برا یکی تو تهران پست کنم که وقتی به دست گیرنده رسید مبلغش رو به پست نحویل بده کدوم شرکت پیشنهاد میدین؟ ایا هزینه اینکار چقد میشه؟