PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه آنالیز کلمات گوگل کار می کنه و چه کلماتی برای فروشگاه کتاب خوبه ؟

radar
November 8th, 2010, 19:31
درباره آنالیز کلمات کلیدی در گوگل می خواستم بدونم و همچنین چه کلمات کلیدی برای فروشگاه کتاب خوبه یا حق

behrooz_iri
November 8th, 2010, 19:48
برای شما : خرید قرآن -خرید آنلاین قرآن -خرید پستی قران - فروش ...... - خرید دیوان حافظ ( یا هر کتابی دیگه دارید - فروش.... خرید پستی ..... )

توصیه اکید : تبلیغات هدفمند و کلمات کلیدی کاملا مرتبط اگه یک نفر بیاد 1 محصول بخره بهتره که 200 نفر بیاند 2 تا بخرند !!!

Reza.exe
November 8th, 2010, 19:48
اگر توضیح کلی می خوای که واقعا از حوصله خارج هست :d
اگر فروشگاه داری پیشنهاد می کنم بدید یه نفر براتون SEO
را انجام دهد
اگر وردپرس هست من می تونم کمکتون کنم

در مورد keyword هم ، چند تا می گذارم
خرید , خرید پستی کتاب , کتاب , دانلود کتاب , خرید کتاب , خرید کتاب کمک اموزشی , خرید کتاب پزشکی
و...

behrooz_iri
November 8th, 2010, 19:59
اگر توضیح کلی می خوای که واقعا از حوصله خارج هست :d
اگر فروشگاه داری پیشنهاد می کنم بدید یه نفر براتون SEO
را انجام دهد
اگر وردپرس هست من می تونم کمکتون کنم

در مورد keyword هم ، چند تا می گذارم
خرید , خرید پستی کتاب , کتاب , دانلود کتاب , خرید کتاب , خرید کتاب کمک اموزشی , خرید کتاب پزشکی
و...

سئو معایب و مزایایی داره

1- در دراز مدت به صرفه تر از تبلیغ هست
2- هزینه کمتری نسبت به تبلیغ داره
3- نمیشه تمام خواسته ها رو با سئو مرتفع کرد
4- زمان بر هست
5-شما میتونید برای سایت ایشون 50 کلمه کلیدی مفید رو پیدا کنید در حالی که برای سئو شما حتی اگه بتونید یک نفر رو بیارید که تو 5 کلید واژه بیاره صفحه اول گوگل شاه کار کردید
6- سئو برای جستجو های غیر قابل پیش بینی بهتره

Reza.exe
November 8th, 2010, 21:49
سئو معایب و مزایایی داره

1- در دراز مدت به صرفه تر از تبلیغ هست
2- هزینه کمتری نسبت به تبلیغ داره
3- نمیشه تمام خواسته ها رو با سئو مرتفع کرد
4- زمان بر هست
5-شما میتونید برای سایت ایشون 50 کلمه کلیدی مفید رو پیدا کنید در حالی که برای سئو شما حتی اگه بتونید یک نفر رو بیارید که تو 5 کلید واژه بیاره صفحه اول گوگل شاه کار کردید
6- سئو برای جستجو های غیر قابل پیش بینی بهتره
مورد 6 که الان زیاد جواب نمی ده ( زود بلاک می شه )
ولی خب کسایی هستند که 20 تا فروشگاه می زنند و می دن طرف سئو کنه روزی هم از کل سایت ها 800~900 تا ورودی می گیرند
که خیلی به صرفه هست

radar
November 9th, 2010, 18:05
دوستان یه حولی به فروشگاه منم بدین یه کم تو گوگل رتبش بیاد بالا ، من بودجه سئو ندارم بدم ، این کتاب ها هم امانی به من دادن گول قیمتارو نخورید وضع ما هم تعریفی نداره ! دانشجوئی گفتن و... یا حق :54: ،

behrooz_iri
November 9th, 2010, 19:05
چقدر میتونی هزینه کنی ؟

radar
November 9th, 2010, 20:35
ای بابا ما دیگه آفتاب دمه بومیم ! هیچ تومن نمیتونم ولی مرام این رو داریم که اگر فروش رفت بالا جبران کنیم | یا حق

Reza.exe
November 9th, 2010, 20:43
ای بابا ما دیگه آفتاب دمه بومیم ! هیچ تومن نمیتونم ولی مرام این رو داریم که اگر فروش رفت بالا جبران کنیم | یا حق
اگر وردپرسی بودید حتما کمکتون می کردم

behrooz_iri
November 9th, 2010, 20:50

من از سئو چیز زیادی سرم نمیشه ولی سئو رایگان شما رو به موفقیت نمیرسونه !!!