PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 150 درصد سود ماهانه از سرمایه شما ! ( تست شده)

Mr.Pouria
June 12th, 2016, 21:16
سلام خدمت همه کاربرا ...

امروز میخوام یه سایت رو بهتون معرفی کنم که یک شرکت ثبت شده در آمریکا هست و دارای 3 دیتاسنتر اختصاصی ماینینگ در اسیا ، آمریکا و اروپا میباشد ! (طبق برسی های انجام شده در این چند ماه اخیر صحت این گفته سایت تایید شدش )

من توی این سایت مدت زیادی هست عضو هستم (از تاریخ 94/11) و تا امروز به صورت کاملا منظم روزانه پرداخت کردن ...

سود دهی سایت بین 130 تا 160 درصد متغیر هست و این بسته به سرمایه اولیه ای که شما در سایت قرار میدید دارد . ( در صورتی که میخواید قبل از سرمایه گذاری مقدار سود خودتون رو حساب کنید میتونید اعلام کنید تا بهتون اطلاعات دقیق بدم )

بعضی از دوستان توی تلگرام در باره این سایت ازم سوال های زیاید میپرسیدن که من چنتا از کلی تریناش رو در قالب نکته براتون مینویسم.

نکته 1 : اگر قصد سرمایه گذاری زیر 100 دلار رو دارید پیشنهاد میکنم فردی رو پیدا کنید و باهاش در سرمابه گذاری شریک بشید ( سرمایه بیشتر = سود بیشتر )

نکته 2 : از بخش تنظیمات میتونید درخواست کنید که سود به صورت روزانه واریز حساب شما بشه و یا در سایت بر روی هم جمع بشه ( ساعت واریز سود حساب شما بر اساس ساعت GMT هست به این معنا که سود حساب های ایرانی ساعت 3:30 الی 5 صبح واریز میگردد)

نکته 3 : اگر برای شروع بر فرض مثال 10 دلار قرار بدید و بعد از N روز بیاید 10 دلار دیگه قرار بدید سرمایه شما به 20 دلار میرسد و از اون موقع به بعد سود بر اساس 20 دلار پرداخت مشه...

برای عضویت در سایت به این لینک برید : https://hashocean.com (https://goo.gl/whSeQ6)

هر سوالی در رابطه با این سایت دارید میتونید با من تماس بگیرید و پاسختون رو بدم ...

شماره من جهت تلگرام ، وات ساپ ، تماس و پیامک : 09196976418

این سایت از سال 2015 تا امروز درحال فعالیت میباشد و شرکت ثبت شده در کریکلند آمریکا هست

ciel2050
June 12th, 2016, 21:26
سلام

۲-۳ تا سوال برام پیش اومده ممنون میشم جواب بدید

۱.واریزش به چه حسابیه ؟ بیت کوین ؟

۲.اگر من در اول ۱۰ دلار سرمایه گذاری کنم بعد از سودش هم بهم سود میده یا باید اونو بگیرم و دوباره انتقال بدم ؟

۳.اگه بخوام کل سرمایه رو برداشت کنم مشکلی نداره ؟

Mr.Pouria
June 12th, 2016, 21:53
سلام

۲-۳ تا سوال برام پیش اومده ممنون میشم جواب بدید

۱.واریزش به چه حسابیه ؟ بیت کوین ؟

۲.اگر من در اول ۱۰ دلار سرمایه گذاری کنم بعد از سودش هم بهم سود میده یا باید اونو بگیرم و دوباره انتقال بدم ؟

۳.اگه بخوام کل سرمایه رو برداشت کنم مشکلی نداره ؟

سلام خدمت شما

1 - واریز به حساب بیت کویین هست

2 - سودی که داده میشه به سرمایه تبدیل نمیشه اما میتونید سود پرداخت شده را بر روی سرمایه خودتون قرار بدید .

3- طبق گفته خود سایت اصل پول را میتوان با هماهنگی از سمت پشتیبانی پس گرفت (فقط پولی که به صورت سرمایه قرار داده شده بدون سود اما زیر 2 ماه اصل پول شما بر میگرده) همچنین سایت 5 دلار به عنوان هدیه عضویت به شما جهت سرمایه گذاری هدیه میده

- - - Updated - - -

یکی از دوستان توی یاهو ازم درخواست چند گردش آخر حسابم رو خواست که از بابت سود دهی مطمعن بشه ... گفتم شاید برای بقیه هم سوال بشه و بخوان ببینن ...

7 روز گردش آخر حساب من به صورت زیر هست :

http://up.vbiran.ir/uploads/18803146575348133560_Snapshot_2016-06-12_215104.png

Raymvnd
June 12th, 2016, 22:18
درود ....
بهتره ریسک بالایی داشته باشید چون سرمایه گذاری در سایت اینترنتی واقعا خطر پذیره....
من علاقه ای به سرمایه گذاری در این گونه سایت ها ندارم .... دوستان می خواهند در چنین سایت های سرمایه گذاری کنن مواظب باشن...
موفق باشید...

Mr.Pouria
June 12th, 2016, 22:27
درود ....
بهتره ریسک بالایی داشته باشید چون سرمایه گذاری در سایت اینترنتی واقعا خطر پذیره....
من علاقه ای به سرمایه گذاری در این گونه سایت ها ندارم .... دوستان می خواهند در چنین سایت های سرمایه گذاری کنن مواظب باشن...
موفق باشید...

تشکر از نظر شما اما خوب من تا الان حدود 6 برابر سرمایه ای که قرار دادم را دریافت کردم !

admiral0011
June 12th, 2016, 22:34
راستکی من نگرفتم خخخخ از شرکت هرم ی هم داره بیشتر سود میده ایران بود میگفتم نماد اما امریکا از کجا اطمینان داری

بعد الان من صد دلار بزار چی میشه چقدر سود میده

پول بلوکه نمی کند

فرستاده شده از hi6210sftِ من با Tapatalk

Mr.Pouria
June 12th, 2016, 22:41
راستکی من نگرفتم خخخخ از شرکت هرم ی هم داره بیشتر سود میده ایران بود میگفتم نماد اما امریکا از کجا اطمینان داری

بعد الان من صد دلار بزار چی میشه چقدر سود میده

پول بلوکه نمی کند

نماد که جای خود داره توی ایران شرکت ثبت شده هم کلاه برداری میکنه :d

معمولا تمامی سایت هایی که حداقل برداشتی کمی دارن و پرداخت هاشون خیلی دقیق و سر وقت هست کلاه برداری نمیکنن مخصوصا اگه شرکت ثبت شده باشه ... این سایت تاجایی که پشتیبانی به من توضیح داد ( پشتیبانی خود سایت ) ارز های متفرغه رو استخراج میکنن سپس به بیت کویین تبدیل میکنن و سود کاربرا رو میدن ...

در صورتی که 100 دلار بزارید روزانه 1.48 سنت بهتون سود میده و در ماه 44.5 دلار مجموع سود شما هست ( بسته به ارزش بیت کویین چند دلار بالا پایین میشه)

خیر پول بلوکه نمیکنن و با توجه به اینکه بیت کویین یک پول آزاد هست هیچ وقت تحریم نمیشه (در 7 سالی که از تولد بیت کویین میگذره هنوز هیچ تحریمی علیه هیچ یک از سایت ها انجام نشده)

admiral0011
June 12th, 2016, 22:45
یعنی تو ماه سه پول دو برابر میشه که تو ایران معروف بانک هاش سود زیادی میدند هفت هشت برابر بیشتر داداش شک برنگیزه خخخخ اینا پول چاپ می کند خوب با کم شروع کرد زیادم اعتماد نکرد

Mr.Pouria
June 12th, 2016, 22:49
یعنی تو سه پول دو برابر مشه که تو ایران معروف بانک هاش سود زیادی می ند هفت هشت برابر بیشتر داداش شک برنگیزه خخخخ اینا پول چاپ می کند خوب با کم شروع کرد زیادم اعتماد نکرد

بانک های ایرانی روی پروژه های داخلی سرمایه گذاری میکنن به همین دلیل سود آنچنانی نداره ( با حساب اینکه پول قبل از رسیدن به حساب شما کلی سحم اینو اون کم میشه )

اما بیت کویین پولی هست که در یک روز کلی تغیرات میکند ! به نمودار 10 روز گذشته بیت کویین نگاه کنید بیش از 100 دلار ارزش مند تر از روز های گذشته شده ! و با توجه به اینکه مالیات و غیره ازش کم نمیشه سود بیشتری به کاربر میرسه ....

بازم برای دوستانی که نمیخوان ریسک زیادی بکنن از کم شروع کنن و قتی اعتماد سازی شد بینشون مبلغ را میتونن بالا ببرن ....

007
August 9th, 2016, 14:18
سلام خدمت همه کاربرا ...

امروز میخوام یه سایت رو بهتون معرفی کنم که یک شرکت ثبت شده در آمریکا هست و دارای 3 دیتاسنتر اختصاصی ماینینگ در اسیا ، آمریکا و اروپا میباشد ! (طبق برسی های انجام شده در این چند ماه اخیر صحت این گفته سایت تایید شدش )

من توی این سایت مدت زیادی هست عضو هستم (از تاریخ 94/11) و تا امروز به صورت کاملا منظم روزانه پرداخت کردن ...

سود دهی سایت بین 130 تا 160 درصد متغیر هست و این بسته به سرمایه اولیه ای که شما در سایت قرار میدید دارد . ( در صورتی که میخواید قبل از سرمایه گذاری مقدار سود خودتون رو حساب کنید میتونید اعلام کنید تا بهتون اطلاعات دقیق بدم )

بعضی از دوستان توی تلگرام در باره این سایت ازم سوال های زیاید میپرسیدن که من چنتا از کلی تریناش رو در قالب نکته براتون مینویسم.

نکته 1 : اگر قصد سرمایه گذاری زیر 100 دلار رو دارید پیشنهاد میکنم فردی رو پیدا کنید و باهاش در سرمابه گذاری شریک بشید ( سرمایه بیشتر = سود بیشتر )

نکته 2 : از بخش تنظیمات میتونید درخواست کنید که سود به صورت روزانه واریز حساب شما بشه و یا در سایت بر روی هم جمع بشه ( ساعت واریز سود حساب شما بر اساس ساعت GMT هست به این معنا که سود حساب های ایرانی ساعت 3:30 الی 5 صبح واریز میگردد)

نکته 3 : اگر برای شروع بر فرض مثال 10 دلار قرار بدید و بعد از N روز بیاید 10 دلار دیگه قرار بدید سرمایه شما به 20 دلار میرسد و از اون موقع به بعد سود بر اساس 20 دلار پرداخت مشه...

برای عضویت در سایت به این لینک برید : https://hashocean.com (https://goo.gl/whSeQ6)

هر سوالی در رابطه با این سایت دارید میتونید با من تماس بگیرید و پاسختون رو بدم ...

شماره من جهت تلگرام ، وات ساپ ، تماس و پیامک : 09196976418

این سایت از سال 2015 تا امروز درحال فعالیت میباشد و شرکت ثبت شده در کریکلند آمریکا هست
س
این سایت دیگر دایر نیست؟!
http://hashocean.com/
به اینجا که مراجعه میکنیم دامنه پارک شده است.
ایا شما با سرمایه گذاری خود به مشکل برخورد نکرده اید؟!
ارادت

emperatoor73
August 9th, 2016, 15:01
س
این سایت دیگر دایر نیست؟!
http://hashocean.com/
به اینجا که مراجعه میکنیم دامنه پارک شده است.
ایا شما با سرمایه گذاری خود به مشکل برخورد نکرده اید؟!
ارادت
خخخ. فکر کنم این سایت هم بارش را بسته رفته

فرستاده شده از CHM-U01ِ من با Tapatalk

RealHAM
August 9th, 2016, 15:15
چقد جالب
به نظرم سایت خوبی میومد
امیدوارم بنونم سرمایمو بزارم اونجا
به نظر شما با چقد سرمایه شروع کنم ؟

دوست عزیز کلاهبرداری کردند و رفتند شما می خواهید سرمایه گذاری کنید ؟ !!!

007
August 9th, 2016, 15:20
خخخ. فکر کنم این سایت هم بارش را بسته رفته

فرستاده شده از CHM-U01ِ من با Tapatalk

س با تحقیقی که کردم فعلا منتقل شدن اینجا:
https://hashocean.cloud/
در ثانی حرف و حدیث هایی هم زده میشه راجبه شرکتشون
بهترهست استارتر تاپیک بیاد و در مورد موضوع بیشتر توضیح بده واسمون
و بگه ایا در رابطه با این شرکت به مشکلی برخورد کرده است یا نه؟
ارادت

Mr.Pouria
August 9th, 2016, 17:15
س با تحقیقی که کردم فعلا منتقل شدن اینجا:
https://hashocean.cloud/
در ثانی حرف و حدیث هایی هم زده میشه راجبه شرکتشون
بهترهست استارتر تاپیک بیاد و در مورد موضوع بیشتر توضیح بده واسمون
و بگه ایا در رابطه با این شرکت به مشکلی برخورد کرده است یا نه؟
ارادت

سلام خدمت شما و بقیه مشترکین تاپیک

امروز از سمت یکی از دوستان اطلاع پیدا کردم که تاپیک نیاز به پاسخ داره ( اطلاعیه ای از این بابت برام ایمیل نشده بود و به دلیل اینکه دیر پاسخ میدم شرمنده ) اومدم پاسخ دوستان رو بدم ...

سایت حدودا دو ماه پیش مشکلاتی براش پیش اومد و تا جایی که من فهمیدم یکی از شریک های سایت که دامنه به نام اون بوده چون دامنه ارزش بالایی پیدا کرده اونو به شرکت هایی که در زمینه خرید و فروش دامنه هستن فروخته ...

در غیاب سایت اصلی حدودا 10 تا سایت با اسم و ادرس های شبیه به سایت اصلی بالا اومدن و کلی پیج ... همچنین یه چنتا خبر خوندم که FBI نیز وارد ماجرا شده ...

توی این همه دستان حدودا 40 روز پیش سایت با دامنه https://hashocean.cloud/ بالا اومده و خبر هایی که به گوش میرسه میگن که این سایت سایت اصلی هست و طبق نوشته درون سایت هم تمامی سایت ها و ایمیل هایی که میاد و درخواست دریافت پول میکنن تا پولتون رو به حسابتون واریز کنن جعلی هست و به هیچ وج پاسخشون رو ندید ...

منم مثل بقیه دوستانی که سرمایه چه کم چه زیاد گذاشتن منتظر بازگشت سایت و دریافت پولم هستم ...

در حال حاظر 19 روز دیگه سایت بالا میاد که باید صبر کنیم ببینیم چی میشه به شخصه امید وارم سایت بالا بیاد و مجدد بشه استفاده کرد

Raymvnd
August 9th, 2016, 17:40
سلام خدمت شما و بقیه مشترکین تاپیک

امروز از سمت یکی از دوستان اطلاع پیدا کردم که تاپیک نیاز به پاسخ داره ( اطلاعیه ای از این بابت برام ایمیل نشده بود و به دلیل اینکه دیر پاسخ میدم شرمنده ) اومدم پاسخ دوستان رو بدم ...

سایت حدودا دو ماه پیش مشکلاتی براش پیش اومد و تا جایی که من فهمیدم یکی از شریک های سایت که دامنه به نام اون بوده چون دامنه ارزش بالایی پیدا کرده اونو به شرکت هایی که در زمینه خرید و فروش دامنه هستن فروخته ...

در غیاب سایت اصلی حدودا 10 تا سایت با اسم و ادرس های شبیه به سایت اصلی بالا اومدن و کلی پیج ... همچنین یه چنتا خبر خوندم که FBI نیز وارد ماجرا شده ...

توی این همه دستان حدودا 40 روز پیش سایت با دامنه https://hashocean.cloud/ بالا اومده و خبر هایی که به گوش میرسه میگن که این سایت سایت اصلی هست و طبق نوشته درون سایت هم تمامی سایت ها و ایمیل هایی که میاد و درخواست دریافت پول میکنن تا پولتون رو به حسابتون واریز کنن جعلی هست و به هیچ وج پاسخشون رو ندید ...

منم مثل بقیه دوستانی که سرمایه چه کم چه زیاد گذاشتن منتظر بازگشت سایت و دریافت پولم هستم ...

در حال حاظر 19 روز دیگه سایت بالا میاد که باید صبر کنیم ببینیم چی میشه به شخصه امید وارم سایت بالا بیاد و مجدد بشه استفاده کرد

درود...به هیچ سایتی نباید اعتماد کرد بنابراین این مشکلات خیلی پیش میاد که پول کاربران رو بالا می کشد....

Farid Saadat
August 9th, 2016, 17:50
درود...به هیچ سایتی نباید اعتماد کرد بنابراین این مشکلات خیلی پیش میاد که پول کاربران رو بالا می کشد....
درود. دوست عزيز قابل توجه شما ، ايشون قبلا فرمودند كه ٦ برابر سرمايه اى كه گذاشته بودند رو برداشت كردند. بهتره كه زود قضاوت نكنيم و اميدوار باشيم مشكل سايتشون حل بشه. موفق باشيد

Raymvnd
August 9th, 2016, 18:42
درود. دوست عزيز قابل توجه شما ، ايشون قبلا فرمودند كه ٦ برابر سرمايه اى كه گذاشته بودند رو برداشت كردند. بهتره كه زود قضاوت نكنيم و اميدوار باشيم مشكل سايتشون حل بشه. موفق باشيد

درود..
دوست عزیز..قرار نیست زود قضاوت کنم...من این گونه سایت های که سابقه دو سال دارن دیدم ;آمدند و رفتند و پول کاربران بالا کشیدند...
بنابراین این گونه سایت نمیشه اعتماد کرد ...سایت کلیکی و تبلیغاتی همین طور...
بنابراین سرمایه گذاری در اینترنت ریسک پذیر و خطر پذیریه...

DEFALT
August 9th, 2016, 19:07
درود ، به نظر بنده هم کامل سرمایه در اینترنت ریسک پذیری بالایی نیاز دارد ، ما تو دنیای واقعی نمیتونیم این ریسک رو قبول کنیم !

پ.ن : حالا باید ریسک بکنیم و تو دنیای مجازی سرمایه گذاری کنیم که هیچ چیز از هویت اصلی شخص مذکور نداریم و داشته باشیم هم 100 درصد مطمئن نیستیم اون هست !

پ.ن : ریسک رو اون موقع باید قبول کرد که یک قرار دادی بین شما و فرد مذکور با شرح کامل نوشته شود .

موفق باشید .

live
August 9th, 2016, 20:39
به نظر من تو این قضایا بیشتر سر ایرانیا کلاه میره و دلیلشم مشخصه

Raymvnd
August 9th, 2016, 20:56
به نظر من تو این قضایا بیشتر سر ایرانیا کلاه میره و دلیلشم مشخصه

فقط واسه ایران نیست همه جای دنیای هست که سرتون کلاه میره

Iranicaserver
August 9th, 2016, 21:03
با سلام خدمت دوستان صحبت های من ارتباطی با استارتر ندارد
واقعا خندم میگیره این داستان ها رو مشنوم و میبینم هنوز کسانی هستند دنبال اینجور برنامه ها و سود های نجومی
دوستان عزیز کجای دنیا سود نجومی بی دردسر پیدا می شود که یک سایت بخواهد به شما سود بدهد این همه بانک داخلی و کلاه بردار داخلی که جمع کردن رفتن نمونش پدیده بانک میزان و الی ماشالله
طرف تو تایوان تا تایلند نشته دورهمی یه سایت زدن ملت رو تلکه می کنند به اسم سود 10000000 درصد این کشور های شرق آسیا کلاه بردارهای عجیبی هستند

ادم برای هر پولی که می خواد در بیاره باید زحمت بکشه حالا طرف 10 سال کار کرده بعد از این مدت داره سود میگیره از تجارتش دلیل نمیشه که ما هم بدون زحمت و مفت درجا پولدار بشیم یک شبه

پس بهتره از این خواب ها بیدار بشیم و کار کنیم شرافتمندانه

موفق باشید

delta
August 9th, 2016, 21:19
اگر میخواهید ریسک کنید حداقل برید شرطبندی اینترنتی مثل توتو بزنید حداقل ریسکتون درست باشه پولشم میگیرید...اشتباه باشه میبازید...نیازی نیست بشینید منتظر کی پولتون به باد میره