PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی سایت زیپ آپلود با اسکریپت اختصاصی _ آپلود مادام العمر فایل

rezaonline.net
June 12th, 2016, 20:50
با سلام سایت آپلود سنتر زیپ آپلود به نشانی http://zipupload.ir تحت مالکیت شرکت زاگرس وب افزار غرب
بعد از دو ماه برنامه نویسی اختصاصی امروز رونمایی شد .
از امکانات این سایت ارائه فضای مناسب 500 گیگ به کاربران جهت ذخیره سازی فایلها
ارائه فایل منیجر جهت حذف فایلها ، اضافه کردن فولدرهای تو در تو ، رمز گذاری برروی
فایل و فولدر ها ، ارائه دسترسی به فایلها و فولدر ها به اشتراک گذاری فایل و فولدر
و قابلیت های بی نظیر دیگر
به طور مثال امکان اضافه کردن آپلود سنتر به وبلاگ است که فایلهای آپلودی در پنل خودتان قرار بگیرد
http://zipupload.ir/home/getJsCode

همچنین امکان آپلود فایل برای کاربران غیر عضو نیز وجود دارد
برای کاربران عضو یک گیگ فضای رایگان و محدودیت آپلود تک فایل 500 مگ میباشد
کاربران غیر عضو محدودیت آپلود تک فایل 50مگا بایتی دارند

پسوندهای قابل قبول در سایت زیپ آپلود جهت آپلود به شرح زیر است
zip ,rar ,txt ,jpg ,jpeg ,png ,gif ,bmp ,pdf ,gz ,gzip ,tar ,psd ,apk ,ppt ,pptx ,rtf ,swf ,pps ,mp3 ,mp4 ,ogg ,php ,asp ,avi ,bz ,bz2 ,ico ,wav ,xls ,xlt ,xlm ,xlsx ,3gp

ذخیره سازی فایلها بصورت مادام العمر میباشد و هیچ فایلی حذف نمیشود مگر اینکه گزارش تخلفی نسبت به آن فایل ارسال شود
و فایل مغایر قوانین سایت باشد !
(خواهشا از آپلود فایلهای نامتعارف ونامناسب خودداری کنید !)
این سایت تابع قوانین ایران میباشد .

با تشکر مدیریت زیپ آپلود دات آی آر
ZipUpload.IR

لطفا در تست این آپلود سنتر یاری کنید و چنانچه مشکلی داشت و جایی خطا داد اطلاع بدید
پیشاپیش ممنون از همکاری شما دوستان WHT :)

Mr.Pouria
June 12th, 2016, 21:01
برسی شد واقعا جالبه فقط یک مورد آقا رضا ! به نظرم اگه کمی وقت بیشتر باری گرافیکش خرج میکردین خیلی بهتر بود و چشم نوار تر میشد اما بازم همین که همچین فضایی رو در اختیار میزارید عالی هست

rezaonline.net
June 12th, 2016, 21:37
برسی شد واقعا جالبه فقط یک مورد آقا رضا ! به نظرم اگه کمی وقت بیشتر باری گرافیکش خرج میکردین خیلی بهتر بود و چشم نوار تر میشد اما بازم همین که همچین فضایی رو در اختیار میزارید عالی هست
سلام خیلی ممنون از نظرتون
برام عجیب هست چون اکثرا همین مساله رو گوشزد میکنن :)
ظاهرا فقط طراحی های من به چشم خودم خوشکل هست و به چشم بقیه خیر :)

nevergotme
June 12th, 2016, 21:41
سروراتون تو ایرانه ؟

Jai
June 12th, 2016, 22:07

رضا جان مگه میشه کسی از دست رنج خودش خوشش نیاد :d همه چی عالیه جز گرافیک که سادست ، اگه 4 5 ساله پیش بود نمیشود گفت گرافیک ش ضعیفه ! اما امروز نه ، دیگه خودت استادی میدونی چی میگم !! یه گرافیک مشتی براش بزنی حله

عقل انسان به چشم هاشه

heatleap
June 12th, 2016, 22:28
لینک مستقیم میدین؟

- - - Updated - - -

ضمنا کاش اپلود از لینک رو قرار میدادین

iamtheone
June 12th, 2016, 23:15
سلام
همین جناب شیخله؟
دو ماه زمان صرف کردید تا اسکریپت مشابه X-file sharing ایجاد کنید؟ ( با امکانات بسیار کمتر )
اگر هدف شما رقابت با این سیستم هست بدون شک با امکانات فعلی که ارائه میدهید شکست خواهید خورد.
متاسفانه در ایجاد سایت های ایرانی مهم ترین عامل یعنی "داشتن ایده خوب" فراموش شده. الان بخاطر احترام و شهرتی که در انجمن دارید کاربران میان و گل و بلبل میگن اما آیا واقعا این سیستم میتونه موفق باشه؟

در زمان ساخت این سیستم از خودتون سوال نپرسیدید مزیت این سیستم نسبت به سیستم های مشابه خارجی چی هست؟

Mr.Pouria
June 12th, 2016, 23:23

به عنوان یه طراحی ساده با لود سریع میشه گفت عالی هست اما اگه بخوایم تو دسته رقابت قرار بدیم بسیار ساده و ابتدایی میشه حسابش کرد ( خودتون در جریان گرافیک های سایت ها هستین دیگه :d )

- - - Updated - - -

سلام
همین جناب شیخله؟
دو ماه زمان صرف کردید تا اسکریپت مشابه X-file sharing ایجاد کنید؟ ( با امکانات بسیار کمتر )
اگر هدف شما رقابت با این سیستم هست بدون شک با امکانات فعلی که ارائه میدهید شکست خواهید خورد.
متاسفانه در ایجاد سایت های ایرانی مهم ترین عامل یعنی "داشتن ایده خوب" فراموش شده. الان بخاطر احترام و شهرتی که در انجمن دارید کاربران میان و گل و بلبل میگن اما آیا واقعا این سیستم میتونه موفق باشه؟

از نظر من یه جورایی مهم امکانات نیست توی اپلود سنتر ...

مهم سرعت دانلود و اپلود هست مثلا 0up سرعتش اصلا مناسب نبود و با اینکه انتقال دادن به ایران هنوزم سرعت خوبی نداره ...

همیشه هم یک اسکریپت از روز تولد کامل نبوده از حالا باید برسی بشه که کاربران کدام بخش رو میپسندن تا توسعه داده بشه ( مثلا کاربران نیاز به لیچ همزمان توی چند سرور مختلف دارن که امنت فایل بیشتر بشه )

iamtheone
June 12th, 2016, 23:28

مهم سرعت دانلود و اپلود هست مثلا 0up سرعتش اصلا مناسب نبود و با اینکه انتقال دادن به ایران هنوزم سرعت خوبی نداره ...

همیشه هم یک اسکریپت از روز تولد کامل نبوده از حالا باید برسی بشه که کاربران کدام بخش رو میپسندن تا توسعه داده بشه ( مثلا کاربران نیاز به لیچ همزمان توی چند سرور مختلف دارن که امنت فایل بیشتر بشه )

در شرایط فعلی که هر روز یک آپلودسنتر ایجاد میشه و از طرفی رقبای قدرتمند بازار رو گرفتند نیاز به امکانات هست. توان سات های قدیمی برای خرید سرور های پرسرعت و کانفیگ خوب به مراتب بیشتر از یک سایت نوپا هست.

persiancoder
June 12th, 2016, 23:28
سیستم کلی سایت خیلی خوب هست. فقط کمی روی ظاهر قالب کار کنید یکم سبک قالب رو امروزی کنید ( فلت + ریسپانسیو )

rezaonline.net
June 13th, 2016, 01:16
سروراتون تو ایرانه ؟

متاسفانه خیر ، سرورهای ایران به دلیل شبکه ضعیف تا دی داس میشن سریع اینترانت میشن ، اخیرا هم به لطف سایتهای خارجی پول بگیر دی داس بزن همه یه پا اتکر شدن
لذا نمیتونیم از سرور ایران استفاده کنیم . (آلمان استفاده میکنیم که پینگ خوبی به ایران دارد)

رضا جان مگه میشه کسی از دست رنج خودش خوشش نیاد همه چی عالیه جز گرافیک که سادست ، اگه 4 5 ساله پیش بود نمیشود گفت گرافیک ش ضعیفه ! اما امروز نه ، دیگه خودت استادی میدونی چی میگم !! یه گرافیک مشتی براش بزنی حله

عقل انسان به چشم هاشه
من بیشتر سبک بودن و راحت بودن کاربر رو در نظر گرفتم و اینکه خودم از این جور طرحهای ساده خوشم میاد ، حقیقتا از روح بی روح و منجمد سایتهای فلت که سردی دارن خوشم نمیاد ، من سایتمو داغش کردم :)
چشم امروز ماشاالله 99 درصد انتقاد ها به ظاهر سایت بود :)

لینک مستقیم میدین؟

- - - Updated - - -

ضمنا کاش اپلود از لینک رو قرار میدادین
برای عکس ها لینک مستقیم میشه برای فایلهای غیر عکس باید به سایت بیایید و یک مرحله کد امنیتی رو رد کنید و لینک مخصوص تولید بشه که تا 48 ساعت مستقیم هست .

در مورد آپلود از لینک هم بررسی میکنیم ولی این قابلیت به دلیل استفاده برای بعضی فایلها ... ممکن هست فایلهای منافی با قوانین آپلود بشود و ایجاد دردسر کند
احتمالا بعدا بصورت فایل private بذاریم.

سلام
همین جناب شیخله؟

در زمان ساخت این سیستم از خودتون سوال نپرسیدید مزیت این سیستم نسبت به سیستم های مشابه خارجی چی هست؟
سلام
حالا من گفتم دو ماه الکی مثلا خیلی کار کردیم روش :)
این اسکریپتی که فرمودید رو من تست نکردم ، اما الان دیدم که رایگان نیست نال شده هستش
مورد بعدی اینکه من که اسکریپتمو نذاشتم جایی بلکه سایتی باهاش زدم ، من برنامه نویسم طبیعتا اگر احساس نیاز کنم به سایتی ، خودم مینویسمش با امکاناتی که لازم هست نه اینکه اسکریپتی رو بیارم نصب کنم (داستان کوزه گر و کوزه شکسته)
اما در مورد رقابت
من این اسکریپتی که فرمودید رو از اینجا http://xfilesharing.com یه تستی کردم ، حقیقتا اسکریپت جالب و با امکاناتی هست
اما اینکه سایت ما ایده خوب دارد یا نه رو نمیدونم چرا شما بدون تست کردن متوجه شدید :)
چند تاشو خدمت شما عرض میکنم با اسکریپت مربوطه مطابقت بدید
یکیش اینکه امکان اشتراک گذاری یک پوشه براش گذاشتیم
مثلا شما چند تا پوشه میسازید به اسم های نمونه سوال پیام نور ، نمونه سوال دانشگاه آزاد و ... و سپس اونو شیر میکنید از این به بعد لینک شیر فولدر رو هر کسی داشته باشه به محتویات بروز اون فولدر دسترسی پیدا میکنه
امکان بعدیش اینکه میتونین پوشه رو پسورد بذارین ، میتونین فایلها رو پسورد بذارین ، میتونین دسترسی private بدین کسی نتونه دانلود کنه برای خودتون باشه فایل
اما در بحث فنی هم این سیستم بصورت multi server storage در سطح لایه نرم افزاری عمل میکنه ، اینکه میشه همزمان ده تا سرور بهش معرفی کرد ، و سیستم هر فایلی رو به یکی از سرور ها جهت آپلود بفرسته
نمیدونم اسکریپتی که گفتید این قابلیت رو داره یا نه
اما این قابلیت یک قابلیت کلیدی هست ، اکثر دوستانی که آپلود سنتر دارن ، بالاخره با حجم بالای چند ترا بایت داده برخورد کردن و میدونن انتقال این اطلاعات به هارد بزرگتر چقدر دردسر داره ، امابا این روش فقط کافی است با پر شدن سرور ها سرور بعدی اضافه شود :)

بعدشم همیشه توی فاز رقابت نباشید با سیستم های خارجی ، مسلما اسکریپتی که گفتید به پای دراپ باکس هم نمیرسه ولی چرا پیاده سازی شده ؟؟؟

دوستانی هم که بخاطر احترام و شهرت(کدوم شهرت ؟! :) ) به بنده لطف میکنن رو حقیقتا نشان از احترام و عزت خودشون هست و دقت کنید در همین تاپیک نقد هم شده و هیچ کاری بی عیب نیست و بنده هم دوست ندارم کسی برایم به به و چه چه کند :)
از نقد تند شما هم بسیار ممنونم .

به عنوان یه طراحی ساده با لود سریع میشه گفت عالی هست اما اگه بخوایم تو دسته رقابت قرار بدیم بسیار ساده و ابتدایی میشه حسابش کرد ( خودتون در جریان گرافیک های سایت ها هستین دیگه )
والا دقیقا امروز یکی از دوستان یه چیز جالب بهم گفت در مورد همین طرح ، گفت تو که نباید خوشت باید ، کاربر باید خوشش بیاد پس برای کاربران یه طرح جذاب و بروز بزن
من نیست خودم قدیمی ام دیگه طرح های ساده با رنگ گرم و بدون عکس و آیکن رو دوست دارم :)

بهرحال یک فایل هست که باید آپلود بشه و لینک داده بشه ، اصل پایه ای هر آپلود سنتر همین هست ، سایر آپشن ها ادویه جاتش هستند که بعضی ها دوست دارن داشته باشه
باید به کاربران احترام گذاشت

سیستم کلی سایت خیلی خوب هست. فقط کمی روی ظاهر قالب کار کنید یکم سبک قالب رو امروزی کنید ( فلت + ریسپانسیو )

سلام ممنون از نظر شما
انشاالله بعد از تست و دیباگ فنی ، تغییر در ظاهر سایت اعمال میکنیم
بازم ممنون

w.h.t
June 13th, 2016, 01:32
سلام آقا رضا

2 مورد:
1-دانلود از لینک!
2-افزایش فضا داشته باشید . مثلا من 1 ترا نیاز دارم هزینش چقدر میشه؟!

موفق باشید

rezaonline.net
June 13th, 2016, 02:00
سلام آقا رضا

2 مورد:
1-دانلود از لینک!
2-افزایش فضا داشته باشید . مثلا من 1 ترا نیاز دارم هزینش چقدر میشه؟!

موفق باشید

سلام وقت بخیر
1. انشاالله اضافه میکنیم
2. امکانپذیر نیست فعلا با عرض پوزش

mhiizadi
June 13th, 2016, 03:39
سلام وقت بخیر
1. انشاالله اضافه میکنیم
2. امکانپذیر نیست فعلا با عرض پوزش
عزیز جان دیتا سنتر مناسبی جهت میزبانی چنین سایتی انتخاب نکرده اید و به زودی متوجه خواهید شد ....
هتزنر المان اصلا مناسب نیست .
به سمت سرور های هلند بروید بهتر هست ؛ هزینه تقریبا در حد هتزنر هست اما سخت گیری یک هزارم هتزنر .

omid1991
June 13th, 2016, 05:40
با سلام سایت آپلود سنتر زیپ آپلود به نشانی http://zipupload.ir تحت مالکیت شرکت زاگرس وب افزار غرب
.........

سلام صبح دوستان بخیر
آقا رضا قبلا هم گفتم برنامه نویسیت حرف نداره ولی گرافیک با عرض پوزش افتضاح
هستی شاپ رنگش شما میگین بنفشه ولی من بیشتر صورتی میبینمش:d - آپلود سنتر هم رنگش :68: - وب شمار هم جالب نبود
آپلود سنتر اگه قالبش فلت و ریسپانسیو باشه و قالب عکسی نداشته باشه من که همه فایل هامو میندازم توش با بقیه کاری ندارم :d

البته همه اینا نظر شخصیه

مخلص شما آران

Iranicaserver
June 13th, 2016, 07:31
با سلام و تشکر بابت این ایده خوب انشاله که همیشگی باشید
سایت خودتون رو هم اگر می تونید یکم گرافیکی تر کنید جذاب تر می شود و کاربر پسند تر البته این نظر شخصی بنده است
با تشکر از زحمات شما برای وب فارسی

T.Toosi
June 13th, 2016, 09:04
باسلام، معمولا برنامه نویس ها طراح های خوبی نیستند، سایت شما هم دیدم یاد ورژن های اولیه yetishare و xfs افتادم چون همینطور ساده بودنند و به مرور زمان ارتقا پیدا کردند.

خسته نباشید میگم، اگر فرصت کردید امکانات دو اسکریپت بالا را هم مشاهده کنید و به مرور زمان شما هم اضافه کنید مثل دسترسی ftp، rewards، تهیه اسکرین شات از فیلم و عکس ها، فایل منیجر آژاکسی (مخصوصا فایل منیجر مثل yetishare) که باعث صرف جویی در زمان و راحتی کاربر میشود، کانورتر فیلم و عکس، geo upload و... که به نظر بنده در حال حاظر این امکانات برای یک آپلودسنتر ضروری است، موفق باشید.

iamtheone
June 13th, 2016, 10:58
سلام
حالا من گفتم دو ماه الکی مثلا خیلی کار کردیم روش :)
این اسکریپتی که فرمودید رو من تست نکردم ، اما الان دیدم که رایگان نیست نال شده هستش
مورد بعدی اینکه من که اسکریپتمو نذاشتم جایی بلکه سایتی باهاش زدم ، من برنامه نویسم طبیعتا اگر احساس نیاز کنم به سایتی ، خودم مینویسمش با امکاناتی که لازم هست نه اینکه اسکریپتی رو بیارم نصب کنم (داستان کوزه گر و کوزه شکسته)
اما در مورد رقابت
من این اسکریپتی که فرمودید رو از اینجا http://xfilesharing.com یه تستی کردم ، حقیقتا اسکریپت جالب و با امکاناتی هست
اما اینکه سایت ما ایده خوب دارد یا نه رو نمیدونم چرا شما بدون تست کردن متوجه شدید :)
چند تاشو خدمت شما عرض میکنم با اسکریپت مربوطه مطابقت بدید
یکیش اینکه امکان اشتراک گذاری یک پوشه براش گذاشتیم
مثلا شما چند تا پوشه میسازید به اسم های نمونه سوال پیام نور ، نمونه سوال دانشگاه آزاد و ... و سپس اونو شیر میکنید از این به بعد لینک شیر فولدر رو هر کسی داشته باشه به محتویات بروز اون فولدر دسترسی پیدا میکنه
امکان بعدیش اینکه میتونین پوشه رو پسورد بذارین ، میتونین فایلها رو پسورد بذارین ، میتونین دسترسی private بدین کسی نتونه دانلود کنه برای خودتون باشه فایل
اما در بحث فنی هم این سیستم بصورت multi server storage در سطح لایه نرم افزاری عمل میکنه ، اینکه میشه همزمان ده تا سرور بهش معرفی کرد ، و سیستم هر فایلی رو به یکی از سرور ها جهت آپلود بفرسته
نمیدونم اسکریپتی که گفتید این قابلیت رو داره یا نه
اما این قابلیت یک قابلیت کلیدی هست ، اکثر دوستانی که آپلود سنتر دارن ، بالاخره با حجم بالای چند ترا بایت داده برخورد کردن و میدونن انتقال این اطلاعات به هارد بزرگتر چقدر دردسر داره ، امابا این روش فقط کافی است با پر شدن سرور ها سرور بعدی اضافه شود :)

بعدشم همیشه توی فاز رقابت نباشید با سیستم های خارجی ، مسلما اسکریپتی که گفتید به پای دراپ باکس هم نمیرسه ولی چرا پیاده سازی شده ؟؟؟

دوستانی هم که بخاطر احترام و شهرت(کدوم شهرت ؟! :) ) به بنده لطف میکنن رو حقیقتا نشان از احترام و عزت خودشون هست و دقت کنید در همین تاپیک نقد هم شده و هیچ کاری بی عیب نیست و بنده هم دوست ندارم کسی برایم به به و چه چه کند :)
از نقد تند شما هم بسیار ممنونم .

سلام
خیر رایگان نیست. کسی که میخواد حرفه ای کار کنه از اسکریپت رایگان یا نال شده استفاده نمیکنه بلکه سراغ اسکریپی میره که هم امنیت داشته باشه و هم پشتیبانی قوی برای افزودن امکانات. اسکریپتی که شما با اون آشنایی ندارید مورد استفاده بزرگترین آپلودسنترهای ایران و جهان هست.

تمامی امکاناتی که گفتید رو این سیستم داره با چندین افزونه کاربردی دیگه https://sibsoft.net/xfilesharing.html

عزیز اینکه بخواید سایت آپلودسنتر خودتون رو با اسکریپت خودتون بالا بیارید ارزش نداره. تایم و زحمتی که شما صرف ساخت یک اسکریپت بدون ایده کردید رو اگر به یک ایده اختصاص میدادید کارتون بیشتر به چشم میومد و بهتر میتونستید ازش استفاده کنید و درآمد داشته باشید ( هیچ کس از پول بدش نمیاد :) )
پروژه وبشمار رو تحسین میکنم چون در این زمینه رقیب قدرتمند وجود نداره و وب ایران واقعا به یک سیستم آمارگیر حرفه ای نیاز داره. ولی همین پروژه رو هم به حال خودش رها کردید. http://webshomar.com
بنده عادت ندارم حرفم رو در لفافه بگم اگر از لفظ تند من ناراحت شدید عذر میخوام. حقیقا از این که برنامه نویس توانایی مثل شما چنین کار بی برنامه ای رو بدون شناخت دقیق رقبا انجام داده متاثر شدم.
امیدوارم پروژه جدیدتون موفق باشه

shomalnetwork
June 13th, 2016, 11:54
برات آرزوی موفقیت میکنم
منکه از طرحش خوشم اومد

Geravand79
June 13th, 2016, 12:10
والا برخلاف بقیه نظر من اینه که گرافیک بسیار ساده و چشم نوازه !
من که خیلی از قالبش خوشم اومد ;)

persiancoder
June 13th, 2016, 13:21
سلام صبح دوستان بخیر
آقا رضا قبلا هم گفتم برنامه نویسیت حرف نداره ولی گرافیک با عرض پوزش افتضاح
هستی شاپ رنگش شما میگین بنفشه ولی من بیشتر صورتی میبینمش:d - آپلود سنتر هم رنگش :68: - وب شمار هم جالب نبود
آپلود سنتر اگه قالبش فلت و ریسپانسیو باشه و قالب عکسی نداشته باشه من که همه فایل هامو میندازم توش با بقیه کاری ندارم :d

البته همه اینا نظر شخصیه

مخلص شما آران

امید جان هستی شاپ دیگه خدایی بنفش هست رنگبندیش ! :d
hastishop.ir

almandata
August 6th, 2016, 19:41
اگه بشه قابلیت واتر مارک برای عکسها اضافه کرد

عالیه

ینی من یه لوگو سایتم تو پنلم تو سایت شما اوکی کنم

تو یه قسمت از روی تمامی عکس ها نمایش داده بشه !

قبلا ها خیلی نیاز داشتم ولی هیچ اپلودسنتری نیازمو رفع نکرد

Reza-R2
August 8th, 2016, 23:56
بعد از دو ماه برنامه نویسی اختصاصی امروز رونمایی شد .
از امکانات این سایت ارائه فضای مناسب 500 گیگ به کاربران جهت ذخیره سازی فایلها
ارائه فایل منیجر جهت حذف فایلها ، اضافه کردن فولدرهای تو در تو ، رمز گذاری برروی
فایل و فولدر ها ، ارائه دسترسی به فایلها و فولدر ها به اشتراک گذاری فایل و فولدر
و قابلیت های بی نظیر دیگر
به طور مثال امکان اضافه کردن آپلود سنتر به وبلاگ است که فایلهای آپلودی در پنل خودتان قرار بگیرد
http://zipupload.ir/home/getJsCode

همچنین امکان آپلود فایل برای کاربران غیر عضو نیز وجود دارد
برای کاربران عضو یک گیگ فضای رایگان و محدودیت آپلود تک فایل 500 مگ میباشد
کاربران غیر عضو محدودیت آپلود تک فایل 50مگا بایتی دارند

پسوندهای قابل قبول در سایت زیپ آپلود جهت آپلود به شرح زیر است
zip ,rar ,txt ,jpg ,jpeg ,png ,gif ,bmp ,pdf ,gz ,gzip ,tar ,psd ,apk ,ppt ,pptx ,rtf ,swf ,pps ,mp3 ,mp4 ,ogg ,php ,asp ,avi ,bz ,bz2 ,ico ,wav ,xls ,xlt ,xlm ,xlsx ,3gp

ذخیره سازی فایلها بصورت مادام العمر میباشد و هیچ فایلی حذف نمیشود مگر اینکه گزارش تخلفی نسبت به آن فایل ارسال شود
و فایل مغایر قوانین سایت باشد !
(خواهشا از آپلود فایلهای نامتعارف ونامناسب خودداری کنید !)
این سایت تابع قوانین ایران میباشد .

با تشکر مدیریت زیپ آپلود دات آی آر
ZipUpload.IR

لطفا در تست این آپلود سنتر یاری کنید و چنانچه مشکلی داشت و جایی خطا داد اطلاع بدید
پیشاپیش ممنون از همکاری شما دوستان WHT :)

اون کدها خوب امدید واسه وبلاگهها و سایتهایی که اپلودسنتر ندارن
واقعا سایت ردیفی دارین

hamid53214
August 9th, 2016, 14:31
سلام
خیلی عالیه
سادگی و سرعت بالا
البته باید زیر بازدید بره تا قدرتشو نشون بده
ولی خوبی نوشتن کد جدید اینه که همه چیش دست خودته و خبر داری از همه جاش
به نظر من اگه هیچی هم بهش اضافه نکنی فقط تبلیغات کنی و فابلها رو حذف نکنی درامد خوبی کسب میکنه
من فقط دو تا آپلود سنتر خوب میشاسم که حذف نمیکنن
پرشین گیگ و پیکوفایل
شما هم اگه تا چند سال این رویه رو بتونید دنبال کنید قطعا یه آپلود سنتر معتبر میشید
در عین سادگی
گرافیک اضافه ای نیاز نیست
فقط امکانات کاربردی بدون سنگین شدن فرایند اجرا خوبه اگه اضافه بشه

Farid Saadat
August 9th, 2016, 14:57
درود. بسيار بسيار عالى هستش. فقط ٢ مورد پيشنهادى از نظر بنده حقير :
١- ديتاسنتر هتزنر اصلا مناسب نيست. بهترين گزينه در حال حاظر ، ديتاسنتر هاى هلند هستند و بعد از اون هم كانادا ( به نظر بنده )
٢- موردى كه همه گفتن. گرافيك متوسطى داره. خوبه اما عالى نيست. من كه پيشنهاد ميكنم حداقل به سمت فلت بريد ( هرچند كه پيشنهادم اينه كه فلت هم داره تكرارى ميشه و اگر ميتونيد به فكر يك ايده جديد باشيد ، اما حداقل به فلت فكر كنيد ولى )
با آرزوى موفقيت روز افزون