PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : متصل نشدن به Cpanel و WHM از طریق whmcs

mnajafi33
June 12th, 2016, 16:16
سلام
امروز whmcs رو آپدیت کردم به 6.3.1 همه چیز اوکی بود اما وقتی از منوی مدیریت سرورها در whmcs وقتی روی login to WHM میزنم با خطا

یک خطا به وجود آمده است!
cPanel API Response: Access denied

برخورد میکنم ویرایش هم میکنم یوزر و پسورد رو همدرست وارد میکنم تست اتصال که میزنم خطا " ناموفق: Login Failed"
میده از طریق پنل کاربری هم خطا میده "عملیات ناموفق Unable to auto-login. Please contact support. "

کسی تابحال به این مشکل برنخورده؟؟

bahra
June 12th, 2016, 16:19
سلام
امروز whmcs رو آپدیت کردم به 6.3.1 همه چیز اوکی بود اما وقتی از منوی مدیریت سرورها در whmcs وقتی روی login to WHM میزنم با خطا

یک خطا به وجود آمده است!

برخورد میکنم ویرایش هم میکنم یوزر و پسورد رو همدرست وارد میکنم تست اتصال که میزنم خطا "ناموفق: Login Failed"
میده از طریق پنل کاربری هم خطا میده "عملیات ناموفق Unable to auto-login. Please contact support. "

من قبلا همین مشکل رو داشتم که مربوط به بسته بودن پورت های فایروال بود که باز کردم حل شد

yasserhost
June 12th, 2016, 16:36
سلام

یک خطا به وجود آمده است!

برخورد میکنم ویرایش هم میکنم یوزر و پسورد رو همدرست وارد میکنم تست اتصال که میزنم خطا "ناموفق: Login Failed"

با سلام Remote Access Key رو از whm کپی کنید و بزارید توی whmcs ببینید حل میشه

Home »Clusters »Remote Access Key

mizban97
June 12th, 2016, 16:38
سلام

یک خطا به وجود آمده است!

باسلام
دسترسی برای بنده بفرستید مشکل را حل کنم.
ترجیحا یاهو پی ام بفرستید.

mnajafi33
June 12th, 2016, 16:44
با سلام Remote Access Key رو از whm کپی کنید و بزارید توی whmcs ببینید حل میشه

Home »Clusters »Remote Access Key

ممنون یاسر جان
با راهنمایت درست شد
- - - Updated - - -

باسلام
دسترسی برای بنده بفرستید مشکل را حل کنم.
ترجیحا یاهو پی ام بفرستید.
ممنون درست شد

planday
July 6th, 2016, 23:58
برای خاتمه دادن به این تایپیک اگر این موارد هم انجام دادید و حل نشد تیک مربوط به Tick to use SSL Mode for Connections را بزنید حل می شود این مورد برای سایت هایی که https هستند کاربرد دارد