PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد راه اندازی سایت طراحی

Riko
June 12th, 2016, 01:08
سلام دوستان
به نظر شما برای راه اندازی سایت طراحی چه اسکریپی خوبه ؟

و اسکریپت سفارش طراحی چی خوبه ؟

Raymvnd
June 12th, 2016, 01:17
درود....وردپرس و قالب ساده..
یا می تونید قالب رو خودتان طراحی کنید..

Riko
June 12th, 2016, 01:33
درود....وردپرس و قالب ساده..
یا می تونید قالب رو خودتان طراحی کنید..

فرم سفارش چه افزونه ای خوبه به نظرتون؟

Raymvnd
June 12th, 2016, 01:42
فرم سفارش چه افزونه ای خوبه به نظرتون؟

بهترین فرم گراویتی فرم هستش
http://gravityforms.ir/

iHSG
June 12th, 2016, 12:05
سلام
اما به نظر من یه سایت طراحی چیز خاصی نیاز نداره که بخواد وردپرس باشه.
فقط یه ظاهر زیبا باید باشه و یه بخش نمونه کار ها که شاید چند ماه یه بار عوض بشه و یه بخش استعلام قیمت که مثل همون فرم تماس با ما عمل میکنه و به مدیر نوع سفارش مشتری رو ایمیل میکنه.
به نظر من با این تفاسیر یه HTML ساده با یه فرم تماس با ما ویرایش شده برای بخش استعلام قیمت هم باید کافی باشه چون اگه وردپرس نصب کنید علاوه بر اینکه الکی مصرف سایتتون بالاتره کلی کد php هم الکی اجرا میشه که شما اصلاً تو سایتتون به اونا نیاز هم ندارید.مثلاً به نظر من یه سایت سفارش طراحی حتی نیاز به دیتابیس هم نباید داشته باشه چه برسه به این همه اجرای کد php که در وردپرس هستش.

bahra
June 12th, 2016, 12:14
نظر همه درست و محترم بنده هم یک نظر دارم:

اگر می خواهید سفارش از طریق فرم باشد جوملا نصب کنید و افزونه rsform البته نسخه حرفه ای رو تهیه کنید می تونید هر نوع فرمی را تولید کنید حتی میشود ماشین حساب تعریف کرد که بعد از انتخاب چند گزینه مثلا سئو داشته باشد دامنه خریداری شود و... همه رو جمع بزنه و فاکتور کنه

من 4 سال پیش همینطوری فعالیت می کردم و هیچ مشکلی نداشتم

sepahanserver
June 12th, 2016, 12:31
درود

اگر نیاز هست که داخل سایتتان مطلبی منتشر شود پیشنهاد میگردد از وردپرس استفاده کنید .
اگر خیر ک بهترین حالت برپایی سایت به صورت php و html می باشد .