PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترين هاستينگ ايران

alirexa
June 12th, 2016, 00:46
سلام بچه ها
لطفن اگر ميشه برترين هاستي كه لينوكس ايران ارائه مي ده رو طبق تجربه تون اينجا بفرستيد

خيلي ممنون

majidisaloo1
June 12th, 2016, 07:54
برترین و بهترین را نمیشه به صورت نظره شخصی بیان کرد ....

joomla2
June 12th, 2016, 10:21
با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما در ماه مبارک رمضان،
اکثر هاستینگ ها خوب هستند. چون تلاش کلیه مدیران هاستینگ ها این است که بهترین کیفیت خدمات و پشتیبانی را به مشتریان خود ارائه دهند. هیچکس نمی خواهد مشتری ازش ناراضی باشد.

موفق باشید

alirexa
June 12th, 2016, 14:57

حالا از نظر آپتايم بالا و قابليت ها ميشه چن تا خوبشو بهم معرفي كنيد؟؟؟؟و اينك

ه واقن پشتيباني قوي داشته باشه كه هر لحظه در روز كه مشكلي پيش اومد جوابش داده بشه؟؟؟

Iranicaserver
June 12th, 2016, 15:35
با سلام حقیقت اینکه اینجا همه همکار هستند حتا برخی سایت های بزرگ هاستینگ هم اینجا عضو هستند نمی شود گفت دقیق
اما بزرگ بودن بستگی به خیلی آیتم داره ه کاربرا باید خودشون بهش برسند
یک مورد دیگر برخی شرکت های نوپا هم معمولا تلاش زیادی می کنند که تعدادیشون واقعا زحمت هم میکشند برای بزرگشدن اما زمان بر هست

Riko
June 12th, 2016, 22:11
برتری نمی تونم بگم چون میلیارد هاست فروشان هست :d

شرکت سرور پارس هم خوبه قبلا ازش استفاده می کردم پشتیبانیشون خوبه جوابگو هستن.

شرکت های بزرگی دیگه هم هست من استفاده نکردم چیزی که استفاده کردم بهت گفنم.

persiancoder
June 12th, 2016, 23:18
بنظر من حرفه ای ترین مدیریت رو الآن hostdl.com ارائه میدند.
اگر لیست مشتریاشون رو توجه کنید حرف بنده رو تایید میکنه.

saeed.5570
June 29th, 2016, 15:34
جناب عیسی لو درست میفرمایند . واقعا نمیشه .ممکنه یک کاربر تجربه بدی داشته باشه یک کاربر تجربه خوب.ولی منم میخوام تجربه شخصیمو بگم.من الان روی سرور ایران سرور هستم. پشتیبانی بسیار عالی و سریع . اپتایمش عالی 100 درصد بوده تا الان .ولی سرعتشون عالی نیست .من سرویس ورد پرس رو ازشون گرفتم ماهی 30 تومن .وب سرور لایت اسپید هارد ssd و ovh فرانسه . ولی در داخل مدیریت سرعتم معمولیه و عالی نیست.سرعت سایت هم همینطور . اونم عادیه و عالی نیست.میدونم که این مورد قطعا بر میگرده به تنظیمات و کانفیگ ولی ایران سرور به حد عالی هیچ وقت نمیرسه . نت افراز سرعت سایت نزدیک عالی هستش ولی باز محدودیت های زیادی اعمال میشه و بعضی توابع رو نمیذارن افزایش بدی .ولی خب ایران سرور هر چی بگی میگن چشم . تجربه بعدیم در مورد سرور جناب عیسی لو هست. اینقدر تعریفشونو شنیدم دوست داشتم برم روی سرور ایشون .هاست اشتراکی پربازدیدشونو سفارش دادم به ماهی 22 تومن. خیلی جالب بود واسم. به php.ini دسترسی کامل دادن و سرعت پاسخ دادن تیکت در حد فضایی عالی بود .اماااا..... تیکت هایی که من میدادمو نمیخوندن اصلا .من مثلا چند بار یک فایلو میفرستادم بعد میگفتن اون فایلو بدین که واقعا بهم برخورد.وقتی هم انتقال دادن سایتمو از ایران سرور تمامی لینک ها بروکن شد و کارایی سایت هم خیلی پایین اومد و با مدرک جی تی متریکس به خودشونم نشون دادم.یک حالت خاصی بود . حس کردم میگن همین که هست میخوای بخوای میخوای نخواه !!! در خواست لغو سرویس رو دادم که تمام مبلغو روز بعدش برگردوندن و واضح بود شهرت جناب عیسی لو بخاطر حسن نیتشون و صداقت واقعا حقیقی بوده .میهن وب هاست هم کیفیت و قیمتشون عالیه و پشتیبانیشونم متوسطه و بدیش اینه توابع php.ini رو افزایش نمیدن و بعضیا مثل من ممکنه به مشکل بخورن
نتیجه گیری کلی من اینه :
ایران سرور : کیفیت متوسط پشتیبانی عالی اپتایم 100
نت افراز کیفیت عالی پشتیبانی عالی اپتایم 100 ولی عیبش محدودیت خاص های خاص برای افزایش بعضی مقادیر مثل max input time
انلاین سرور : پشتیبانی بسیار عالی کیفیت برای من ضعیف ( ممکنه برای خیلی ها مشکلات من پیش نیومده باشه ولی کیفیتشون بی نقص باشه من فقط در مورد خودم گفتم ) اپتایم هم قسمت نشد چک کنم .ولی چیزی که منو واقعا شیفته خودش کرد شخصیت خود جناب عیسی لو و صداقت کاریشون بود ولی واقعا لازمه یه رسیدگی به کارمندا بکنن .جسارت نباشه بهشون ولی حس کردم دانش فنی کارمنداشون مقداری پایینه
میهن وب هاست هم کیفیت بسیار عالی پشتیبانی متوسط اپتایمش 99 هست و بعضی وقتا دیدم دان میشه و بدیشون هم محدودیت شدید هاستشون برای تغییر برخی توابع .حسنشون هم قیمت ارزونشون سالی 30 تومن !!!
اینا نظرای شخصی بود
شاد و پیروز باشید

quest
June 29th, 2016, 16:02
بله اینطور موارد کیفی هست.. نمیشه به طور کمی تعیین کرد که بله این شرکت پشتیبانیش 20 هست اون یکی 19/75
ولی به طور کیفی می شه گفت به طور مثال پشتیبانی فلان شرکت قوی تر از فلان شرکت هست..

اما از طرفی تنها ملاک پشتیبانی نیست.. گزینه های مختلفی برای سنجش وجود داره..
از بین این گزینه ها هم برخی برای بعضی مهمتر و برخی کم اهمیت تر هست

و به صورت کلی اگر همه این جوانب سنجیده بشه باز نمیشه به طور کلی گفت فلان شرکت بهتر از فلانه..
ولی همونطور که گفته شد میشه گفت پشتیبانی فلان بهتر از فلان هست ولی قیمتش زیاده یا سرعتش کمه یا..

(دوستان من برم قرص هامو بخورم برمیگردم)
ولی روش فکر کنید

agrb.siyah
June 29th, 2016, 16:14
سلام بچه ها
لطفن اگر ميشه برترين هاستي كه لينوكس ايران ارائه مي ده رو طبق تجربه تون اينجا بفرستيد

خيلي ممنون
من دو ساله از طلاهاست ، هاست پربازدید خریدم تا حالا نه مشکلی پیش اومده نه نیاز به پشتیبانی داشتم.
اگر بخوای دردسر نکشی از اینجا بخر وسلام

- - - Updated - - -

بنظر من حرفه ای ترین مدیریت رو الآن hostdl.com ارائه میدند.
اگر لیست مشتریاشون رو توجه کنید حرف بنده رو تایید میکنه.
والا من یه بار به پشتیبانی اینا تیکت دادم فینگلیش جواب داد که کلا بیخیال شدم چون پشتیبانی که اینجوری مثلا بخواد cool بازی در بیاره بعدا کار میده دست آدم. 😁
گول اون مشتریا رو نخور اونا تو یه دیتاسنتر دیگه ان الباقی هم تو یه دیتاسنتر دیگه.
بازم هر جور صلاحته

saeed.5570
June 29th, 2016, 18:28
[QUOTE=agrb.siyah;1542364]من دو ساله از طلاهاست ، هاست پربازدید خریدم تا حالا نه مشکلی پیش اومده نه نیاز به پشتیبانی داشتم.
اگر بخوای دردسر نکشی از اینجا بخر وسلام

- - - Updated - - -

از سایتایی که اطلاعات کامل نمیدن خوشم نمیاد. فقط نوشته هاست لینوکس ماهی 45 تومان خرید!

quest
June 29th, 2016, 18:43
اگر به دنبال میزبان مناسب برای خود هستید تنها راه پرسش و جستجو هست.

اگر نظر بنده رو بخواید من چندین سال هست با میهن وب هاست کار کردم.. واقعا عالی هست و درجه 1 از لحاظ پشتیبانی و سرویس هایی که ارائه می دن با مناسب ترین قیمت

البته هاستینگ ها براساس تعداد مشتری و سرویس های فروخته شده ، رنک الکسا هم رتبه بندی می شن که همه اینها باز برمیگرده به نوع محصولات و استراتژی خود شرکت.

hoster
June 29th, 2016, 19:01
معیاری برای بررسی " بهترین هاستینگ " وجود ندارد

و هر کسی از یه سرویس دهنده ای خوشش میاد و راضیه !

(( همه یه جورایی خوبن ! ))

saeed.5570
June 29th, 2016, 19:05
معیاری برای بررسی " بهترین هاستینگ " وجود ندارد

و هر کسی از یه سرویس دهنده ای خوشش میاد و راضیه !

(( همه یه جورایی خوبن ! ))
من به عنوان یک کاربر میگم اکثرا یجورایی بدن!! واقعا هنوز هاست عالی و بی نقص ندیدم.هر هاستی باید دلیلی داشته باشه تا نری سمتش

Geravand79
June 29th, 2016, 19:09
نظر شخصی بنده نت افراز و هاست دی ال هستش.

mohsen1771
June 29th, 2016, 19:21
نت افراز

farawebhost
June 30th, 2016, 03:31
سلام دوست عزیز
اکثر همکاران خوب هستن و معمولا سرویس ها باهم تفاوت زیادی نداره

فرستاده شده از KIW-L21ِ من با Tapatalk

trust toiler
June 30th, 2016, 04:17
[QUOTE=agrb.siyah;1542364]
- - - Updated - - -

از سایتایی که اطلاعات کامل نمیدن خوشم نمیاد. فقط نوشته هاست لینوکس ماهی 45 تومان خرید!

برعکس دوست عزیز، اتفاقا کامل ترین اطلاعات رو همین طلاهاست میده !

اینجا رو مشاهده بفرمایید : http://www.talahost.com/product/Porbazdid-5G.htm
شما وقتی روی محصول کلیک کنید، اطلاعات فوق کامل به نمایش در میاد

Farid Saadat
June 30th, 2016, 08:39
به نظر من بهترين كيفيت و سرعت و پشتيباني رو شركت هاي نوپايي دارن كه مديرانشون رو ميشناسين يا معلومه كه بلدن. اين افراد كم ستيت زير سرورشون هست و شما ميتونين كيفيت بهتري دريافت كنين. بازم نظر من بود ( فقط هم درباره ي هاستينگ).
موفق باشيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

majidisaloo1
June 30th, 2016, 12:51
جناب عیسی لو درست میفرمایند . واقعا نمیشه .ممکنه یک کاربر تجربه بدی داشته باشه یک کاربر تجربه خوب.ولی منم میخوام تجربه شخصیمو بگم.من الان روی سرور ایران سرور هستم. پشتیبانی بسیار عالی و سریع . اپتایمش عالی 100 درصد بوده تا الان .ولی سرعتشون عالی نیست .من سرویس ورد پرس رو ازشون گرفتم ماهی 30 تومن .وب سرور لایت اسپید هارد ssd و ovh فرانسه . ولی در داخل مدیریت سرعتم معمولیه و عالی نیست.سرعت سایت هم همینطور . اونم عادیه و عالی نیست.میدونم که این مورد قطعا بر میگرده به تنظیمات و کانفیگ ولی ایران سرور به حد عالی هیچ وقت نمیرسه . نت افراز سرعت سایت نزدیک عالی هستش ولی باز محدودیت های زیادی اعمال میشه و بعضی توابع رو نمیذارن افزایش بدی .ولی خب ایران سرور هر چی بگی میگن چشم . تجربه بعدیم در مورد سرور جناب عیسی لو هست. اینقدر تعریفشونو شنیدم دوست داشتم برم روی سرور ایشون .هاست اشتراکی پربازدیدشونو سفارش دادم به ماهی 22 تومن. خیلی جالب بود واسم. به php.ini دسترسی کامل دادن و سرعت پاسخ دادن تیکت در حد فضایی عالی بود .اماااا..... تیکت هایی که من میدادمو نمیخوندن اصلا .من مثلا چند بار یک فایلو میفرستادم بعد میگفتن اون فایلو بدین که واقعا بهم برخورد.وقتی هم انتقال دادن سایتمو از ایران سرور تمامی لینک ها بروکن شد و کارایی سایت هم خیلی پایین اومد و با مدرک جی تی متریکس به خودشونم نشون دادم.یک حالت خاصی بود . حس کردم میگن همین که هست میخوای بخوای میخوای نخواه !!! در خواست لغو سرویس رو دادم که تمام مبلغو روز بعدش برگردوندن و واضح بود شهرت جناب عیسی لو بخاطر حسن نیتشون و صداقت واقعا حقیقی بوده .میهن وب هاست هم کیفیت و قیمتشون عالیه و پشتیبانیشونم متوسطه و بدیش اینه توابع php.ini رو افزایش نمیدن و بعضیا مثل من ممکنه به مشکل بخورن
نتیجه گیری کلی من اینه :
ایران سرور : کیفیت متوسط پشتیبانی عالی اپتایم 100
نت افراز کیفیت عالی پشتیبانی عالی اپتایم 100 ولی عیبش محدودیت خاص های خاص برای افزایش بعضی مقادیر مثل max input time
انلاین سرور : پشتیبانی بسیار عالی کیفیت برای من ضعیف ( ممکنه برای خیلی ها مشکلات من پیش نیومده باشه ولی کیفیتشون بی نقص باشه من فقط در مورد خودم گفتم ) اپتایم هم قسمت نشد چک کنم .ولی چیزی که منو واقعا شیفته خودش کرد شخصیت خود جناب عیسی لو و صداقت کاریشون بود ولی واقعا لازمه یه رسیدگی به کارمندا بکنن .جسارت نباشه بهشون ولی حس کردم دانش فنی کارمنداشون مقداری پایینه
میهن وب هاست هم کیفیت بسیار عالی پشتیبانی متوسط اپتایمش 99 هست و بعضی وقتا دیدم دان میشه و بدیشون هم محدودیت شدید هاستشون برای تغییر برخی توابع .حسنشون هم قیمت ارزونشون سالی 30 تومن !!!
اینا نظرای شخصی بود
شاد و پیروز باشید

با سلام
بنده با توجه به بازگشت هزینه و تام پروفایلتون سعید تونستم تیکتتون رو پیدا کرده و شما را شناسایی بکنم و تیکت هاتون رو مشاهده بکنم
من اندک مشکلی در همکارانم نمیبینم اگر اجازه بدهید تیکت های شما را به صورت عمومی در همین تاپیک با پاسخ همکارانم بفرستم و خودتان با مرور تیکت ها متوجه مشکل خودتان بشوید :
چیزی که میگین اصلا دقت نمیشد و چند بار فرستادیم اشتباه از جانب شما بوده است . همکاران ما به شما گفتند لینک گزارش جی تی متریکس را ارسال بکنید شما فایل PDF که استناد ندارد به دلیل اینکه قابل تغییر است و ما اصلا بهش نگاه هم نمیکنیم را ارسال کردید که دوباره همکارم گفتند لینک گزارش را بفرستید .... پس این مشکل ما نیست بلکه این مورد مربوط به عدم مطالعه دقیق شما و عدم پاسخ درست به تیکت ها از جانب شما بوده است
مورد مربوط به کانفیگ هایی که خواستید را همکارانم انجام دادند هم فکر نمیکنم مشکلی داشته باشید . مورد مربوط به پی اچ پی کانفیگیور و رم اختصاصی و مجازی را نیز همکارانم به شما آموزش دادند که چه چیزی هست و چه چیزی نیست .
مورد لینک های شکسته شما مربوط به ما نیست ، هر چیزی فایل بک آپ شما باشد همان انتقال میابد و شما میتوانید لینک هایی که وجود دارد را بررسی بکنید احتمالا شکسته هستند .
انتقال سایت شما را نیز همکارانم انجام داده اند و فکر نمیکنم مشکلی در روند انتقال داشته باشید .
سایت شما در جی تی متریکس از نظر سروری هیچگونه مشکلی نداشته است بلکه مشکل شما مربوط به تصاویر و کانتنت های شماست که به سایت شما مربوط می باشد
گزارش جی تی متریکس سایت شما :
https://gtmetrix.com/reports/smilehyper.ir/m8iCXqZW
در ارتباط با اینکه چرا سرعت لود متفاوت است این مورد به عوامل بالایی مرتبط است ، کشوره سروره شرکت قبلی با کشور سرور فعلی شما صد در صد متفاوت است . ارتباط کشور سرور های ما با ارتباط کشوره سرور های شرکت قبلی با سرور های جی تی متریکس که در Vancouver, Canada هستند متفاوت است پس نمیشه مقایسه یکسانی از آنها داشت
برای مثال از آلمان و دیتاسنتر هتزنر پینگ به کانادا 200 میلی ثانیه است ولی از فرانسه به کشور کانادا 120 میلی ثانیه است و این زمان لود را تغییر میدهد در صورتی که مثلا اگر سرور تست جی تی متریکس در آلمان قرار گیرد و شما سایت رو روی دو سرور آلمان و فرانسه تست بکنید طبیعتا سرعت لود در سرور مربوط به آلمان بیشتر است پس نمیشه قضاوتی در ارتباط با این مورد داشت .
قضاوت های جی تی متریکس تنها در موارد وجود مشکل سندیت دارند .

همچنین شما دو کنترل پنل جدای دایرکت ادمین و سی پنل را دارید مقایسه میکنید با دو ساختار مختلف که این دلیل دیگر تفاوت هاست .

موفق باشید
عیسی لو

saeed.5570
June 30th, 2016, 17:14
- - - Updated - - -

با سلام
بنده با توجه به بازگشت هزینه و تام پروفایلتون سعید تونستم تیکتتون رو پیدا کرده و شما را شناسایی بکنم و تیکت هاتون رو مشاهده بکنم
من اندک مشکلی در همکارانم نمیبینم اگر اجازه بدهید تیکت های شما را به صورت عمومی در همین تاپیک با پاسخ همکارانم بفرستم و خودتان با مرور تیکت ها متوجه مشکل خودتان بشوید :
چیزی که میگین اصلا دقت نمیشد و چند بار فرستادیم اشتباه از جانب شما بوده است . همکاران ما به شما گفتند لینک گزارش جی تی متریکس را ارسال بکنید شما فایل PDF که استناد ندارد به دلیل اینکه قابل تغییر است و ما اصلا بهش نگاه هم نمیکنیم را ارسال کردید که دوباره همکارم گفتند لینک گزارش را بفرستید .... پس این مشکل ما نیست بلکه این مورد مربوط به عدم مطالعه دقیق شما و عدم پاسخ درست به تیکت ها از جانب شما بوده است
مورد مربوط به کانفیگ هایی که خواستید را همکارانم انجام دادند هم فکر نمیکنم مشکلی داشته باشید . مورد مربوط به پی اچ پی کانفیگیور و رم اختصاصی و مجازی را نیز همکارانم به شما آموزش دادند که چه چیزی هست و چه چیزی نیست .
مورد لینک های شکسته شما مربوط به ما نیست ، هر چیزی فایل بک آپ شما باشد همان انتقال میابد و شما میتوانید لینک هایی که وجود دارد را بررسی بکنید احتمالا شکسته هستند .
انتقال سایت شما را نیز همکارانم انجام داده اند و فکر نمیکنم مشکلی در روند انتقال داشته باشید .
سایت شما در جی تی متریکس از نظر سروری هیچگونه مشکلی نداشته است بلکه مشکل شما مربوط به تصاویر و کانتنت های شماست که به سایت شما مربوط می باشد
گزارش جی تی متریکس سایت شما :
https://gtmetrix.com/reports/smilehyper.ir/m8iCXqZW
در ارتباط با اینکه چرا سرعت لود متفاوت است این مورد به عوامل بالایی مرتبط است ، کشوره سروره شرکت قبلی با کشور سرور فعلی شما صد در صد متفاوت است . ارتباط کشور سرور های ما با ارتباط کشوره سرور های شرکت قبلی با سرور های جی تی متریکس که در Vancouver, Canada هستند متفاوت است پس نمیشه مقایسه یکسانی از آنها داشت
برای مثال از آلمان و دیتاسنتر هتزنر پینگ به کانادا 200 میلی ثانیه است ولی از فرانسه به کشور کانادا 120 میلی ثانیه است و این زمان لود را تغییر میدهد در صورتی که مثلا اگر سرور تست جی تی متریکس در آلمان قرار گیرد و شما سایت رو روی دو سرور آلمان و فرانسه تست بکنید طبیعتا سرعت لود در سرور مربوط به آلمان بیشتر است پس نمیشه قضاوتی در ارتباط با این مورد داشت .
قضاوت های جی تی متریکس تنها در موارد وجود مشکل سندیت دارند .

همچنین شما دو کنترل پنل جدای دایرکت ادمین و سی پنل را دارید مقایسه میکنید با دو ساختار مختلف که این دلیل دیگر تفاوت هاست .

موفق باشید
عیسی لو
اخه مشکل اینه که همه لینک ها شکسته شده بودن! نمیدونم شایدم چون پنل قبلیم دایرکت ادمین بوده و به سیپنل برام اوردین به مشکلات برخورد کردن.البته من در کل از شما ممنونم بخاطر مشتری مداری خوبتون ولی اگه از 800 لینک سایت من 100 تاش هم میشکست بازم مشکلی نبود مشکل اینجاست که 600 تا از لینک هام شکستن. من تاحالا انتقالی انجام ندادم شایدم واقعا کارمندان شما کارشونو خوب انجام دادن ولی اگه قرار باشه با یک تغیر سرور تمام لینکای یک سایت بشکنه حالت انحصاری پیش میومد و قطعا کسی هاستشو تا ابد عوض نمیکرد!توی این مورد نه علمی دارم نه تجربه ولی با یک شرکت معروف دیگه صحبت کردم گفتن طی انتقالی که اونا انجام میدن نهایت 5 درصد لینکا میشکنن.شاید من اشتباه میکنم.ولی در کل با تمام مشکلاتی که پیش اومد بازم دوست دارم از شما سرور بگیرم و اگه عمری بود ماه آینده یک سرور مجازی احتمالا ازتون تهیه میکنم.حالا برای اینکه بهترین سرعت و کیفیتو رو داشته باشم شما کدوم سرور رو پیشنهاد میکنین؟بجز ایران.بازم سپاس گذارم

hoster
June 30th, 2016, 17:18
من به عنوان یک کاربر میگم اکثرا یجورایی بدن!! واقعا هنوز هاست عالی و بی نقص ندیدم.هر هاستی باید دلیلی داشته باشه تا نری سمتش

پس انتظارات شما بالاست

اگر برای پروژه ویژه و خاصی نیاز به سرویس هاستینگ دارید و تا این حد حساس هستنید تشکیل تیم حرفه ای بدید و هزینه کنید ، کارمند استخدام کنید و سخت افزار تهیه کنید تا به کیفیت مدنظرتان برسید !

saeed.5570
June 30th, 2016, 17:34
پس انتظارات شما بالاست

اگر برای پروژه ویژه و خاصی نیاز به سرویس هاستینگ دارید و تا این حد حساس هستنید تشکیل تیم حرفه ای بدید و هزینه کنید ، کارمند استخدام کنید و سخت افزار تهیه کنید تا به کیفیت مدنظرتان برسید !
شما با توجه به نام کاربریتون احتمالا ارائه دهنده هاست هستین.اکثر افرادی که مثل من فقط یک وب مسترن حرفای منو تایید میکنن که شاید هاست خوب از 1000 شرکت 10-15 تا خوب نهایت باشه.مشکل تمام افراد حالا چه کسبه چه ارائه دهنده هاست چه فروشگاه اینترنتی اینه که خودشونو جای مشتری نمیذارن . من به شخصه فقط 3-4 شرکتو دیدم که بها میدن به مشتری البته خب با همه هاستا کار نکردم قاعدتا ولی ایران سرور نت افراز انلاین سرور و سرور ساز حتی نصف شب هم تیکت بدی همونجا جواب میدن.حالا دوستم روی یکی از شرکتایی که کمتر معروف بود هاست داشت هاردش سوخت تا 2 روز جواب تیکت ندادن بعدش هم گفتن حالا 2 روز دان بودن به جایی بر نمیخوره!!! خیلی از بچه های همین انجمن هم که الان غیب شدن اگه بیان به شما خواهند گفت تجربشونو تازه من که باز دیدم مثبته.بعضی کاربرا میگفتن هیچ شرکت هاستی خوب نیست مگه خلافش ثابت بشه!!!

hoster
June 30th, 2016, 18:32
شما با توجه به نام کاربریتون احتمالا ارائه دهنده هاست هستین.اکثر افرادی که مثل من فقط یک وب مسترن حرفای منو تایید میکنن که شاید هاست خوب از 1000 شرکت 10-15 تا خوب نهایت باشه.مشکل تمام افراد حالا چه کسبه چه ارائه دهنده هاست چه فروشگاه اینترنتی اینه که خودشونو جای مشتری نمیذارن . من به شخصه فقط 3-4 شرکتو دیدم که بها میدن به مشتری البته خب با همه هاستا کار نکردم قاعدتا ولی ایران سرور نت افراز انلاین سرور و سرور ساز حتی نصف شب هم تیکت بدی همونجا جواب میدن.حالا دوستم روی یکی از شرکتایی که کمتر معروف بود هاست داشت هاردش سوخت تا 2 روز جواب تیکت ندادن بعدش هم گفتن حالا 2 روز دان بودن به جایی بر نمیخوره!!! خیلی از بچه های همین انجمن هم که الان غیب شدن اگه بیان به شما خواهند گفت تجربشونو تازه من که باز دیدم مثبته.بعضی کاربرا میگفتن هیچ شرکت هاستی خوب نیست مگه خلافش ثابت بشه!!!

خیر بنده کارم هاستینگ نیست
خوب اگه اون دوست شما یکم بیشتر هزینه می کرد و از سرویس های ابری استفاده میکرد قطعا به این مشکل نمی خورد !!
همانطور که گفته شد همه چیز بیشتر بر میگرده به انتخاب کاربر !
(( و همه یه جورایی خوبن ))

webdevoloper
July 1st, 2016, 02:11
بنده با خیلی از هاستینگ ها مخصوصا اونایی که تو این انجمن سرویس ارائه میدن کار کردم....معمولا مشکلات مربوط به خودشون رو دارن. مثلا پشتیبانی بد! ضعیف بودن دانش پشتیبانی! محدودیت بیش از حد سرویس ها! دون شدن هفته 3-4بار سایت ها و....

chaishpish
July 1st, 2016, 02:43
هیچکس نمیشه بهترین گفت حتی کسایی هستن میگن ما اولینیم ولی یکهو کل سایت و سرورای بک آپشون میپرن حتی شرکت های بزرگ