PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کانفیگ سرور ایران

farhadpm
June 11th, 2016, 16:37
با سلام

بنده یه سرور از دیتا سنتر افرانت دارم که چند روزه داری حمله شدید و اتک میباشد و تنها راه چاره برا ی بنده ایران اکسس کردن بوده که تو سط دیتاسنتر صورت گرفته و فعلا کاربرای ایرانی فقط میتونند به سایت مراجعه کنند.
با توجه به اینکه هزینه سئو و بک لینک کرده ام و داری رتبه درگوگل میباشم احتمالا این حرکت باعث بشه که خطای 404 برا موتور جستجوی گوگل پیش بیاد .و رتبم رو از دست بدم

از اساتید محترم درخواست دارم اگر کانفیگی خاصی برای این موارد هست اعلام کنند بنده حاظرم هزینش رو هم بپردازم فقط نمیخوام رتبه گوگل رو از دست بدم لطفا پیام خصوصی ارسال کنید یا راه های تماس رو در همین پست اعلام کنید تا بتونم با شما تماس بگیرم

ممنون

company_hosting
June 11th, 2016, 16:42
با سلام

بنده یه سرور از دیتا سنتر افرانت دارم که چند روزه داری حمله شدید و اتک میباشد و تنها راه چاره برا ی بنده ایران اکسس کردن بوده که تو سط دیتاسنتر صورت گرفته و فعلا کاربرای ایرانی فقط میتونند به سایت مراجعه کنند.
با توجه به اینکه هزینه سئو و بک لینک کرده ام و داری رتبه درگوگل میباشم احتمالا این حرکت باعث بشه که خطای 404 برا موتور جستجوی گوگل پیش بیاد .و رتبم رو از دست بدم

از اساتید محترم درخواست دارم اگر کانفیگی خاصی برای این موارد هست اعلام کنند بنده حاظرم هزینش رو هم بپردازم فقط نمیخوام رتبه گوگل رو از دست بدم لطفا پیام خصوصی ارسال کنید یا راه های تماس رو در همین پست اعلام کنید تا بتونم با شما تماس بگیرم

ممنون

سلام

چقدر میتوانید هزینه کنید ؟ حداکثر هزینه مد نظر شما ؟

mhiizadi
June 11th, 2016, 16:44
سلام .
چه اتکی می باشد ؟ چه لایه ای ؟ اطلاعی از این موارد دارید ؟ ...

amirfateh
June 11th, 2016, 16:46
باسلام،
مستقیم از افرانت سرویس دارید؟
مورد استفاهد شما چیست؟
گیم سرور هستید؟

novin-web
June 11th, 2016, 16:46
سلام
کاربر گرامی این مشکل به لایه 3 و 2 بر میگرده و باید سخت افزاری کارهایی رو انجام بدید
ولی پیشنهاد ما به شما استفاده از تکنولوژی کلاستر هست
بودجه مورد نظرتون رو میتونم بدونم؟

mobinhost.in
June 11th, 2016, 16:48
با سلام

در ابتدا باید بررسی شود که اتک شما به چه صورت هست

در صورتی تمایل با ما در ارتباط باشید تا بررسی گردد امگان کنترل اتک شما وجود دارد یا نه ؟

farhadpm
June 11th, 2016, 17:05
نوع اتک http , XMLRPC

- - - Updated - - -

خیر مستقیم از افرانت ندارم مورد استفاده یک سایت که فقط پست توش میزارم که برای گوگل سئو شده است و نقش ریدارکت رو داره .یعنی تو نتایج گوگل هست ولی وقتی کاربر کلیک میکنه به سایت دیگه ای ریدایرکت میشه . سایت اصلی که کاربر بهش منتقل میشه رو یکلود هست و شکل اتک نداره و بنا به دلایلی نمیتونم سرورایران رو روی کلود ببرم میخواستم بدوم راه حلی هستکه بشه جلوگیری کرد

- - - Updated - - -

باسلام،
مستقیم از افرانت سرویس دارید؟
مورد استفاهد شما چیست؟
گیم سرور هستید؟

خیر مستقیم از افرانت ندارم مورد استفاده یک سایت که فقط پست توش میزارم که برای گوگل سئو شده است و نقش ریدارکت رو داره .یعنی تو نتایج گوگل هست ولی وقتی کاربر کلیک میکنه به سایت دیگه ای ریدایرکت میشه . سایت اصلی که کاربر بهش منتقل میشه رو یکلود هست و شکل اتک نداره و بنا به دلایلی نمیتونم سرورایران رو روی کلود ببرم میخواستم بدوم راه حلی هستکه بشه جلوگیری کرد

- - - Updated - - -

نوع اتک http , XMLRPC

سلام .
چه اتکی می باشد ؟ چه لایه ای ؟ اطلاعی از این موارد دارید ؟ ...

- - - Updated - - -

سلام

چقدر میتوانید هزینه کنید ؟ حداکثر هزینه مد نظر شما ؟

مشکلم حل بشه هزینه مهم نیست یه چیز منطقی باشه تقدیم میکنم

amirfateh
June 11th, 2016, 17:45
اتک داخل ایران راه حل جامعی نداره
با توجه به توضیحات که گفتید عجیب هست روی سایت شما اتک هست.