PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی درگاه پرداخت ابنترنتی مطمئن

Arminit
June 11th, 2016, 12:53
سلام خدمت دوستان عزیز

با درگاه ها من کار میکردم که الان بیشترشون فی*لت*ر شدن و اصلا سرویس نمیدن

همشونم مشکل پیدا کردن

تا چند وقت پیش یکم خوب بودن سرپا بودن الان همه ی سرویس هاشون بهم ریخته

یه درگاهه خوب و مطمئن که درصدشم کم باشه ( اینایی که من کار میکردم 1% و جدیدا 0% بودن ) معرفی کنید بی زحمت

در ضمن ussd کد هم داشته باشن

ممنون

samansystems
June 11th, 2016, 12:55
www.zarinpal.com
کارمزد 1 درصد (تسويه پايا)
کارمزد نيم درصد (تسويه زرين کارت)

almandata
June 11th, 2016, 12:57
فراگیت خوبه

راشا پی هم خوبه

- - - Updated - - -

فراگیت خوبه

راشا پی هم خوبه

bahra
June 11th, 2016, 13:00
زرین پال و شتاب ها

Arminit
June 11th, 2016, 14:31
درگاه هایی که باهاشون کار کردید لطفا پیشنهاد بدید

والا تو گوگل سرچ کنیم زیاد میاد

bahra
June 11th, 2016, 14:33
درگاه هایی که باهاشون کار کردید لطفا پیشنهاد بدید

والا تو گوگل سرچ کنیم زیاد میاد

اگر درگاه پایدار و قابل اعتماد می خواهید زرین پال

sepahanserver
June 11th, 2016, 15:03
درود

درگاه فراگیت پیشنهاد میگردد

Iranicaserver
June 11th, 2016, 15:38
با سلام خدمت شما زیرن پال تاید شده است

friend_sre
June 11th, 2016, 16:26
فراگیت هم تایید میشه . قبل از اون هم پارسپال و سیباپال کار کردم که فیل شدن.

tarf
June 11th, 2016, 16:40
با فراگیت کار می کنم راضیم

geniune
June 11th, 2016, 17:33
قابلیت ussd کد در زرین پال وجود دارد و تنها درگاه بی نقص فعلی میباشد در صورتی که زرین کارت دریافت کنید

iHSG
June 11th, 2016, 17:38
قابلیت ussd کد در زرین پال وجود دارد و تنها درگاه بی نقص فعلی میباشد در صورتی که زرین کارت دریافت کنید

پرداخت فاکتور های اینترنتی از طریق ussd که طبق این تاپیک http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=165601 از مهر ماه حذف میشه.

payamkutah.com
June 11th, 2016, 20:22
سلام خدمت دوستان عزیز

با درگاه ها من کار میکردم که الان بیشترشون فی*لت*ر شدن و اصلا سرویس نمیدن

همشونم مشکل پیدا کردن

تا چند وقت پیش یکم خوب بودن سرپا بودن الان همه ی سرویس هاشون بهم ریخته

یه درگاهه خوب و مطمئن که درصدشم کم باشه ( اینایی که من کار میکردم 1% و جدیدا 0% بودن ) معرفی کنید بی زحمت

در ضمن ussd کد هم داشته باشن

ممنون

فراگیت

زرین پال و شتاب ها.

اگر نماد دارید درگاه اختصاصی بگیرید و راحت بشید.

eramserver
June 11th, 2016, 20:24
با سلام .
از درگاه بانک (http://dargahbank.ir/affiliates/?id=490) استفاده کنید امکاناتشون مناسبه و واریز ها هم تا ب حال آنی بوده !

مینا-صیفی
June 11th, 2016, 21:03
www.directpay.ir

.Secret.
June 11th, 2016, 23:27
وقت بخیر
مدتیست با فراگیت همکاری می کنیم تا اینجا بسیار راضی هستیم, تسویه بسیار سریع , منظم و دقیق و پشتیبانی بسیار عالی و حرفه ای

sajad_afshar
June 11th, 2016, 23:43
دوستان عزیز فعلا بهترین سیستم به نظر من که امکانات عالی داره و همینطور داره اضافه میشه استفاده از درگاه بانک (http://l1l.ir/65o) هست. ضرر نمیکنید ثبت نام کنید اگه خوشتون نیومد استفاده نکنید. اما مطمئن هستم خوشتون میاد.

geniune
June 11th, 2016, 23:51
پرداخت فاکتور های اینترنتی از طریق ussd که طبق این تاپیک http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=165601 از مهر ماه حذف میشه.

با این حال درگاه بانک توصیه می شود ...
برتریت هاش هم میشه از انتخاب چند بانک عامل - امکان انتخاب کارمزد توسط مشتری یا پذیرنده و ... میبایست توسط استارتر بررسی شود نام برد ...

Riko
June 12th, 2016, 00:17
زرین پال اول پیشنهاد میشود و دوم هم فراگیت

asrno
June 12th, 2016, 01:26
از من نظر فراگیت خوبه

چون مال پرشین اسکریپته من بهش اعتماد دارم.

زرین پال 4 روز! طول میکشه پول خودتو بهت بده(تسویه حساب)

friend_sre
June 12th, 2016, 05:28
با این حال درگاه بانک توصیه می شود ...
برتریت هاش هم میشه از انتخاب چند بانک عامل - امکان انتخاب کارمزد توسط مشتری یا پذیرنده و ... میبایست توسط استارتر بررسی شود نام برد ...

این مواردی که بعنوان مزیت گفتید توی همه درگاه ها وجود داره!

در مجموع شما توی پست هاتون یکبار گفتید زرین پال ، یک بار گفتید فراگیت و الان هم درگاه بانک (:|

samansystems
June 12th, 2016, 05:35
زرین پال 4 روز! طول میکشه پول خودتو بهت بده(تسویه حساب)

از زرين کارت استفاده کنيد :->
https://www.zarinpal.com/zarincard.html

korosh7000
June 12th, 2016, 13:45
درود
بنده بعد از کلی تحقیق درباره درگاه ها فراگیت رو انتخاب کردم پشتیبانیش خوبه، درگاه هم بعد از عضویت که میخوای راه بندازی هم میتونی مستقیم بگیری هم غیر مستقیم یعنی بصورت گزینه ای هست

درضمن درگاه بانک ملی رو هم که خیلی ها ندارن داره

asrno
June 12th, 2016, 14:02
از زرين کارت استفاده کنيد :->
https://www.zarinpal.com/zarincard.html

مگه بیکاریم 50 تومن بدیم زرین کارت بگیریم که پول خودمونو زودتر بهمون بدید.میریم درگاه مستقیم از بانک میگیریم. یا اصلا از بقیه درگاه های واسط معتبر استفاده میکنیم.

samansystems
June 12th, 2016, 14:09
مگه بیکاریم 50 تومن بدیم زرین کارت بگیریم که پول خودمونو زودتر بهمون بدید.میریم درگاه مستقیم از بانک میگیریم. یا اصلا از بقیه درگاه های واسط معتبر استفاده میکنیم.

البته در صورت استفاده از زرين کارت تسويه معمولا از بانک هم سريعتر هست o:-)
در زرين کارت شما ميتونيد يکبار در روز از تسويه زير 400 هزار تومان به صورت آنی و آنلاين استفاده کنيد. اينکار بدون دخالت نيروی انسانی و از طريق وبسرويس های موجود انجام ميشه. بنابراين حتی اگر 2 شب باشه و شما به پولتون نياز داشته باشيد و تو خيابون باشيد، ميتونيد به کمک اپليکيشن زرين پال (http://zarinpal.mobi)، انتقال به زرين کارت رو ثبت کنيد و وجه رو دريافت کنيد.
متاسفانه بعد از ******** تقريبا درگاه واسط معتبری وجود نداره و اکثر درگاه های موجود با توجه به استفاده از شرايط موجود، وارد اين حوزه شدن و هنوز مدت زيادی از فعاليت اونها برای مشخص شدن سابقه، وضعيت و اعتبار تقريبا! وجود نداره.

asrno
June 12th, 2016, 14:22
البته در صورت استفاده از زرين کارت تسويه معمولا از بانک هم سريعتر هست o:-)
در زرين کارت شما ميتونيد يکبار در روز از تسويه زير 400 هزار تومان به صورت آنی و آنلاين استفاده کنيد. اينکار بدون دخالت نيروی انسانی و از طريق وبسرويس های موجود انجام ميشه. بنابراين حتی اگر 2 شب باشه و شما به پولتون نياز داشته باشيد و تو خيابون باشيد، ميتونيد به کمک اپليکيشن زرين پال (http://zarinpal.mobi)، انتقال به زرين کارت رو ثبت کنيد و وجه رو دريافت کنيد.
متاسفانه بعد از ******** تقريبا درگاه واسط معتبری وجود نداره و اکثر درگاه های موجود با توجه به استفاده از شرايط موجود، وارد اين حوزه شدن و هنوز مدت زيادی از فعاليت اونها برای مشخص شدن سابقه، وضعيت و اعتبار تقريبا! وجود نداره.

اول بکم اصلا و اصلا نمی ارزه واسه این چیزایی که شما گفتید 50 تومن خرج کرد . چون تسویه حساب کمتر از 24 ساعت رو جاهای دیگه رایگان انجامش میدن. دوم هم اینکه درگاه معتبر هست شما فقط خودتونو زیادی بزرگ دیدید. شما در برابر پی لاین و جهان پی و پارس پال عددی نیستید(از نظر ارائه خدمات و کیفیت خدمات) . تا همین چند وقت پیش 2.5 درصد کارمزد میگرفتید . سوم این که کسی که میخواد بره توی خیابون و فکر کنه قراره پول لازم داشته باشه .قبلش درخواست تسویه حساب میده . چون توی این محدوده هم رقیب بزرگی ندارید هیچ اقدامی برای بهتر کردن خدماتتون و مدت زمان تسویه حساب و ... نمیکیند. خیلی از کاربراتون از روی مجبوری از سایتتون استفاده میکنن و بعد از این که درگاه های دیگه باز شن از نظر من میرن . من با خیلیاشون تو گروه های وب مستر های تلگرام صبحت و بحث داشتم خیلی ها میگفتن مجبوریم دیگه چاره ای نیست . اخه کی دلش میخواد 4 روز منتظر بمونه تا تسویه پولشو بگیره . تازه خیلی شیک و مجلسی هم دارید میگید که هرکی میخواد زود پولشو بگیره 50 تومن بده زرین کارت بگیره . از نظر من این ایرادا اگه برطرف شه تازه اون موقع میشه درمورد رضایت از زرین پال فکر کرد. حرفای من جنبه انتقاد داشت امیدوارم این مشکلاتو حل کنید.

melismspanel
June 12th, 2016, 14:28
در گاه مستقیم از بانک بگیرید بهتره.

در حال حاضر درگاه واسط زرین پال بهتره

samansystems
June 12th, 2016, 14:33
اول بکم اصلا و اصلا نمی ارزه واسه این چیزایی که شما گفتید 50 تومن خرج کرد . چون تسویه حساب کمتر از 24 ساعت رو رایگان انجامش میدن. دوم هم اینکه درگاه معتبر هست شما فقط خودتونو زیادی بزرگ دیدید. شما در برابر پی لاین و جهان پی و پارس پال عددی نیستید(از نظر ارائه خدمات و کیفیت خدمات) . تا همین چند وقت پیش 2.5 درصد کارمزد میگرفتید . سوم این که کسی که میخواد بره توی خیابون و فکر کنه قراره پول لازم داشته باشه .قبلش درخواست تسویه حساب میده . چون توی این محدوده هم رقیب بزرگی ندارید هیچ اقدامی برای بهتر کردن خدماتتون و مدت زمان تسویه حساب و ... نمیکیند. خیلی از کاربراتون از روی مجبوری از سایتتون استفاده میکنن و بعد از این که درگاه های دیگه باز شن از نظر من میرن . من با خیلیاشون تو گروه های وب مستر های تلگرام صبحت و بحث داشتم خیلی ها میگفتن مجبوریم دیگه چاره ای نیست . اخه کی دلش میخواد 4 روز منتظر بمونه تا تسویه پولشو بگیره . تازه خیلی شیک و مجلسی هم دارید میگید که هرکی میخواد زود پولشو بگیره 50 تومن بده زرین کارت بگیره . از نظر من این ایرادا اگه برطرف شه تازه اون موقع میشه درمورد رضایت از زرین پال فکر کرد. حرفای من جنبه انتقاد داشت امیدوارم این مشکلاتو حل کنید.

البته من فکر ميکنم شما با دوستان تو تلگرام در ارتباط نيستنيد. چون اگر در ارتباط بوديد، در جريان سرعت تسويه حساب بوديد. ولی باز هم بابت انتقاد ممنون هستيم.
ان شاء الله در صورت تمايل به استفاده از تسويه سريع و با کارمزد پايين تر از زرين کارت استفاده کنيد.

geniune
June 12th, 2016, 14:44
این مواردی که بعنوان مزیت گفتید توی همه درگاه ها وجود داره!

در مجموع شما توی پست هاتون یکبار گفتید زرین پال ، یک بار گفتید فراگیت و الان هم درگاه بانک (:|

زرین پال قابلیت هایی که بهش اشاره کردم نداره !!

بنده اون سرویسی که در اون لحظه بهترین عملکرد رو داره دارم معرفی میکنم و تعصبی روی درگاه ها ندارم !! این یک مزیت هست که بنده دارم اینطور نظر میدم و باید دید که کاربر چه مسائلی براش مهم هست و درگاه واسطی که مورد قبولش هست بهش معرفی میشه
گفتند ussd کد گفتیم زرین پال
فراگیت هم فعلا بهش حمله شده عاقلانه ست برای جلوگیری از ضرر مالی از درگاه های دیگر استفاده بشه
درگاه بانک هم فعلا داره خوب عمل میکنه

کاربران فقط میخوان 1- درگاه واسط مورد اعتماد باشه 2- پشتیبانی و تسویه حساب سریع داشته باشه 3- قابلیت های کاربردی زیادی داشته باشه ...
سه درگاهی که معرفی شد تست شده و مورد اعتماد می باشد ...

یا حق

asrno
June 12th, 2016, 14:53
البته من فکر ميکنم شما با دوستان تو تلگرام در ارتباط نيستنيد. چون اگر در ارتباط بوديد، در جريان سرعت تسويه حساب بوديد. ولی باز هم بابت انتقاد ممنون هستيم.
ان شاء الله در صورت تمايل به استفاده از تسويه سريع و با کارمزد پايين تر از زرين کارت استفاده کنيد.

جالبه خودتون توی سایتتون این مسئله مدت زمان تسویه رو تایید کردید اما اینجا رد میکنید.
3175031751
اینم مدرک

samansystems
June 12th, 2016, 15:02
جالبه خودتون توی سایتتون این مسئله مدت زمان تسویه رو تایید کردید اما اینجا رد میکنید.
3175031751
اینم مدرک

من رد نکردم.
شما گفتيد 4 روز طول ميکشه گفتم سريعتر هست که مدارک شما هم اين رو تاييد ميکنه :-*
باز اگر از همين دوستتون در خصوص آخرين تسويه حساب و زمانش سوال کنيد قطعا نتايج پايين تر و مثبت تری رو دريافت ميکنيد.
با تمام شرايط بالا شما سريعترين زمان تسويه حساب رو هم ميتونيد با زرين کارت تجربه کنيد.

geniune
June 12th, 2016, 15:04
3175031751
اینم مدرک

نقره ای 3-4 روز
طلایی 8 تا 24 ساعت
زرین کارت 1 دقیقه تا 12 ساعت

samansystems
June 12th, 2016, 15:07
زرین کارت 1 دقیقه تا 12 ساعت

زرين کارت
زير 400 هزار تومان، يکبار در روز آنی
بالاتر از 400 هزار تومان، يا تراکنش دوم به بعد زير 400 هزار تومان در روز، يک دقيقه تا 12 ساعت بعد از ثبت.

asrno
June 12th, 2016, 15:20
من رد نکردم.
شما گفتيد 4 روز طول ميکشه گفتم سريعتر هست که مدارک شما هم اين رو تاييد ميکنه :-*
باز اگر از همين دوستتون در خصوص آخرين تسويه حساب و زمانش سوال کنيد قطعا نتايج پايين تر و مثبت تری رو دريافت ميکنيد.
با تمام شرايط بالا شما سريعترين زمان تسويه حساب رو هم ميتونيد با زرين کارت تجربه کنيد.

خب دقیقا بحث من همینه چرا باید 3 روز طول بکشه؟
درحالی که پی لاین و جهان پی در حالت عادی کمتر از 12 ساعت تسویه میکردن.
ضمنا عکس گرفته شده هم که از تلگرام فرستادم مال همین امروزه که در مورد اخرین تسویه حساب جواب دادن صددرصد.
بله سریع ترین تسویه حساب رو میتونیم تجربه کنیم منتها با پرداخت هزینه.

samansystems
June 12th, 2016, 15:26
خب دقیقا بحث من همینه چرا باید 3 روز طول بکشه؟
درحالی که پی لاین و جهان پی در حالت عادی کمتر از 12 ساعت تسویه میکردن.
ضمنا عکس گرفته شده هم که از تلگرام فرستادم مال همین امروزه که در مورد اخرین تسویه حساب جواب دادن صددرصد.
بله سریع ترین تسویه حساب رو میتونیم تجربه کنیم منتها با پرداخت هزینه.

اينکه چرا در زرين پال اينطور هست و در سايت x اينطور نيست دليلش برميگرده به سياست و هدف اصلی زرين پال که تضمين تراکنش برای فروشنده و خريدار هست.
و شايد دليل وجود زرين پال هم امروز همين موضوع بوده و هست.
در مورد دوستتون ازشون در خصوص جزئيات سوال کنيد قطعا نتيجه برای شما مناسب تر هست. (ايشون کليات رو بر اساس قوانينی که زمان عضويت پذيرفتند اعلام کردن.)
اين رو مد نظر داشته باشيد تو اکثر سرويس های مشابه برای تسويه سريع شما بايد هزينه عضويت سالانه و موارد مشابه رو پرداخت ميکرديد. در زرين پال بجای اين هزينه سالانه يکبار برای هميشه زرين کارت رو تهيه ميکنيد و هم سرعت رو بالاتر ميبريد و هم کارمزد رو پايين تر مياريد.

asrno
June 12th, 2016, 15:44
اينکه چرا در زرين پال اينطور هست و در سايت x اينطور نيست دليلش برميگرده به سياست و هدف اصلی زرين پال که تضمين تراکنش برای فروشنده و خريدار هست.
و شايد دليل وجود زرين پال هم امروز همين موضوع بوده و هست.
در مورد دوستتون ازشون در خصوص جزئيات سوال کنيد قطعا نتيجه برای شما مناسب تر هست. (ايشون کليات رو بر اساس قوانينی که زمان عضويت پذيرفتند اعلام کردن.)
اين رو مد نظر داشته باشيد تو اکثر سرويس های مشابه برای تسويه سريع شما بايد هزينه عضويت سالانه و موارد مشابه رو پرداخت ميکرديد. در زرين پال بجای اين هزينه سالانه يکبار برای هميشه زرين کارت رو تهيه ميکنيد و هم سرعت رو بالاتر ميبريد و هم کارمزد رو پايين تر مياريد.

والا ما هزینه سالانه نداشتیم . فقط کارمزد نیم درصدی روی هر پرداخت میدادیم. و بجز اون هیچ چیز دیگه ای نداشتیم.
ضمنا مدت زمان تسویه برمیگرده به کیفیت خدمات دهی و سرویس پس با این تفاسیر سیاست شرکت شما طوریه که رضایت مشترکان تون رو نادیده بگیرید
دلیل ***** شدنشون هم چیز دیگه ای بود .
بنده فکر میکنم دلیل وجود زرین پال و ***** نشدنش چیز دیگریه

friend_sre
June 12th, 2016, 18:43

حداقل 2 ماه قبل از ***** شکن شرکت ها بنده بنر تبلیغات فراگیت رو توی سایت پرشین اسکریپت و ووکامرس پارسی دیده بودم . خواهشا اگه میخواید برید بالا ، برید بالا ، ولی با پایین آوردن بقیه نرید بالا .

persianws
June 12th, 2016, 19:18
در مورد زرین پال در سطح نقره ای درسته 3-4 روز مطرح شده اما تا این لحظه تمامی تسویه حساب های ما رو کمتر از 24 ساعت انجام دادن برای ما ... قبلا هم با شرکت های دیگه به صورت پایا تسویه میکردیم و همین زمان تقریبا میشد !
سیاست های هر شرکت متفاوته اما اطمینان به درگاه پرداخت بعد از مشکلات پیش اومده خیلی سخت شده ولی زرین پال سیستم مطمنی هست با این وجود که نیاز به تغییراتی دارد.

asrno
June 12th, 2016, 19:56
حداقل 2 ماه قبل از ***** شکن شرکت ها بنده بنر تبلیغات فراگیت رو توی سایت پرشین اسکریپت و ووکامرس پارسی دیده بودم . خواهشا اگه میخواید برید بالا ، برید بالا ، ولی با پایین آوردن بقیه نرید بالا .

فراگیت مال پرشین اسکریپته . پرشین اسکریپت هم بیشتر از 8 سال سابقه داره و قابل اعتماده . البته خودشون اینو نگفتن که فراگیت مال اوناست ولی توی صفحه تماس با ما ادرس دفتر پرشین اسکریپت با فراگیت یکیه. فقط امیدوارم رقیباش بلایی سرش نیارن.

اما پیشنهاد من اینه اگه براتون امکان داره حتما درگاه مستقیم بگیرید. اگه امکان نداره برید سراغ درگاه واسط

DJ_2015
June 14th, 2016, 04:10
درگاه بانک تایید میشه؟
http://dargahbank.ir

geniune
June 14th, 2016, 13:57
درگاه بانک تایید میشه؟
http://dargahbank.ir

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=167400

navid_nasim
June 22nd, 2016, 14:36
با سلام خدمت اساتید عزیز
من میخوام فروش محصولات آرایشی و بهداشتی انجام بدم و چند ماهی دارم اطلاعات وارد سایتم میکنم سرم شلوغ بوده ولی الان میبینم واسط پرداخت ها جمع شدن امروز خبر دار شدم حالا کدوم درگاه واسط نسبت به اونای دیگه بهترن البته اونایی که استفاده کردن راهنمایی بفرمایند . اول میخوام ببینم فروشم چطوره آیا به صرفه است که برم دنبال نماد که درگاه مستقیم بانک بگیرم به همین خاطر فعلا نمیخوام که ریسک کنم.;;)

Raymvnd
June 22nd, 2016, 15:06
با سلام خدمت اساتید عزیز
من میخوام فروش محصولات آرایشی و بهداشتی انجام بدم و چند ماهی دارم اطلاعات وارد سایتم میکنم سرم شلوغ بوده ولی الان میبینم واسط پرداخت ها جمع شدن امروز خبر دار شدم حالا کدوم درگاه واسط نسبت به اونای دیگه بهترن البته اونایی که استفاده کردن راهنمایی بفرمایند . اول میخوام ببینم فروشم چطوره آیا به صرفه است که برم دنبال نماد که درگاه مستقیم بانک بگیرم به همین خاطر فعلا نمیخوام که ریسک کنم.;;)

درود..زرین پال استفاده کن خیالت راحت کن...نیازی به نماد نیست!

navid_nasim
June 22nd, 2016, 18:00
درود..زرین پال استفاده کن خیالت راحت کن...نیازی به نماد نیست!

ممنون از جوابتون

این آسان پرداخت چیه میشه راهنمایی بفرمایید؟

xvz123
June 22nd, 2016, 22:11
dargahpardakht.com
بهترین بوده و هست

navid_nasim
June 23rd, 2016, 11:42
دوستان این درصد بازاریاب (از کامرزد هر تراکنش زیر مجموعه) در ساین درگاه پرداخت چیه؟

Mehran18
June 24th, 2016, 20:22
سلام
می تونید از سرویس درگاه پرداخت شتاب ها (http://shetabha.com) استفاده کنید
کارمزد 1% ولی یکی از امکانات اختصاصی سایت بازاریابی هست که بوسیله اون می تونید کارمزد رو بدون نیاز با هماهنگی مدیریت و کاملا اتوماتیک به 0% تغییر بدید

آرکانت
June 24th, 2016, 20:31
سلام
می تونید از سرویس درگاه پرداخت شتاب ها (http://shetabha.com) استفاده کنید
کارمزد 1% ولی یکی از امکانات اختصاصی سایت بازاریابی هست که بوسیله اون می تونید کارمزد رو بدون نیاز با هماهنگی مدیریت و کاملا اتوماتیک به 0% تغییر بدید

از دوستان خوب و قابل اعتماد می باشند

sajad_afshar
June 24th, 2016, 20:33
دوستان عزیز فعلا بهترین سیستم به نظر من که امکانات عالی داره و همینطور داره اضافه میشه استفاده از
درگاه بانک (http://l1l.ir/65o)
هست. ضرر نمیکنید ثبت نام کنید اگه خوشتون نیومد استفاده نکنید. اما مطمئن هستم خوشتون میاد.

دیگر امکانات این درگاه واسط :

+ افزایش امتیاز با فعالیت : هر موردی که مربوط به حساب کاربری شما در درگاه بانک است امتیاز شما را افزایش می دهد و با امتیازات خود مزایای خارق العاده ایی دریافت می کنید !

+ امکان کسب درآمد وبمستران :این نیز یک نوآوری دیگر از درگاه بانک است ، تمامی مدیران سایت ها و گروه های اینترنتی می توانند از حساب کاربری خود در درگاه بانک کسب درآمد کنند.

+ درگاه مستقیم از چندین بانک مختلف

+ اپلیکیشن اندرویدی درگاه بانک(در حال تهیه)

+ دریافت آنی تراکنش ها با تلگرام

+ ماژول ها و کد های آماده اتصال سایت به درگاه

+ و امکانات بسیاری که فقط با استفاده از این سایت میتونید با اون آشنا بشید .

برای ورود به سایت روی بنر زیر کلیک کنید .

http://img.dargahbank.ir/banner/468_60_DargahBank_02.gif (http://l1l.ir/65o)

برای عضویت اینجا (http://l1l.ir/65o) کلیک کنید

hamwork
June 24th, 2016, 20:41
به نظر من بهترین سیباپال هست
تسویه خیلی سریع و پاسخگویی فوق العاده مناسب

payamkutah.com
June 24th, 2016, 21:16
فراگیت

شتاب ها

درگاه بانک

ldda company
June 24th, 2016, 22:04
با سلام ...

اگر فعالیت شما به صورت اولا قانونی و ثانیا به صورت حرفه ای هست ، پیشنهاد من زرین پال هست . شما میتونی برای اینکه هم اعتماد مشتریانت رو نسبت به کسب و کار خودت بالاتر ببری و هم اینکه از تسویه حساب سریعتری برخوردار بشی ، سطح خودتون رو به طلایی ارتقا بدید . این کار صرفا به نفع شما نیست ، بلکه هم به نفع خود شماست و هم به نفع مشتریان شما چرا که اگر سطح شما طلایی باشه و لوگو زرین پال رو در سایت خودتون بزنید ، خیلی راحت مشتریان شما با دیدن سطح تایید طلایی شما در سرویس زرین پال اعتمادشون از کسب و کار شما بالاتر میره ...
علاوه بر اون سرویس زرین پال جزو محبوب ترین و معروف ترین سرویس دهنده ها در زمینه درگاه پرداخت واسطه هست ...

اما اگر به هر دلیلی قصد استفاده از زرین پال رو ندارید ، پیشنهاد بعدی من به شما فراگیت هست ، اونم به واسطه شناخت و تجربه ای که داشتم . فراگیت رو بعد از زرین پال بهتون پیشنهاد میکنم ...

ضمنا یه مورد خیلی مهم : لطفا سیاست امنیت اطلاعات و قوانین هر کدوم از سرویس دهنده های درگاه پرداخت واسطه ای که قصد استفاده ازش رو داشتید رو اول از هر اقدام دیگه ای ( حتی ثبت نام ) به خوبی و با دقت مطالعه کنید .

Raymvnd
June 24th, 2016, 23:21
ممنون از جوابتون

این آسان پرداخت چیه میشه راهنمایی بفرمایید؟

درود...آسان پرداخت اینه که یه ساب دامین ایجاد می کنید که صفحه ایجاد می کنید برای پرداخت مبالغ دلخواه انجام میشه...

Mehran18
June 24th, 2016, 23:56
از دوستان خوب و قابل اعتماد می باشند

خوشحالیم که تونستیم اعتماد شمارو جلب کنیم

navid_nasim
June 26th, 2016, 03:20
ممنون از جواب دوستان و راهنمایی خوبتون نظراتتون و تجربه کار با واسط ها واقعا در انتخاب واسط مناسب و مهمه .البته در همه زمینه ها همینطوره.پ س به نظرم در این تاپیک همیشه نظرات توونو و بنوبسید منم بعدا حتما نظر خودمو در مورد کار با زرین مینویسم

به نظر من بهترین سیباپال هست
تسویه خیلی سریع و پاسخگویی فوق العاده مناسب

اون که فعلا مشکل داره .

hegza
June 30th, 2016, 01:17
دوستان عزیز فعلا بهترین سیستم به نظر من که امکانات عالی داره و همینطور داره اضافه میشه استفاده از
درگاه بانک (http://l1l.ir/65o)
هست. ضرر نمیکنید ثبت نام کنید اگه خوشتون نیومد استفاده نکنید. اما مطمئن هستم خوشتون میاد.

دیگر امکانات این درگاه واسط :

+ افزایش امتیاز با فعالیت : هر موردی که مربوط به حساب کاربری شما در درگاه بانک است امتیاز شما را افزایش می دهد و با امتیازات خود مزایای خارق العاده ایی دریافت می کنید !

+ امکان کسب درآمد وبمستران :این نیز یک نوآوری دیگر از درگاه بانک است ، تمامی مدیران سایت ها و گروه های اینترنتی می توانند از حساب کاربری خود در درگاه بانک کسب درآمد کنند.

+ درگاه مستقیم از چندین بانک مختلف

+ اپلیکیشن اندرویدی درگاه بانک(در حال تهیه)

+ دریافت آنی تراکنش ها با تلگرام

+ ماژول ها و کد های آماده اتصال سایت به درگاه

+ و امکانات بسیاری که فقط با استفاده از این سایت میتونید با اون آشنا بشید .

برای ورود به سایت روی بنر زیر کلیک کنید .

http://img.dargahbank.ir/banner/468_60_DargahBank_02.gif (http://l1l.ir/65o)

برای عضویت اینجا (http://l1l.ir/65o) کلیک کنید

این لینک مفهومش چیه؟
http://dargahbank.ir/violation-web-sites/

payamkutah.com
June 30th, 2016, 01:26
این لینک مفهومش چیه؟

سیستم عضو گیری درگاه بانک هست .
شما با این لینک عضو میشید و از هر تراکنش به ایشون درصدی سود میرسه.

aznadesign
June 30th, 2016, 01:30
با عرض سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات حضرتعالی،

زرین پال و فراگیت تائید شده هستن. حتما از این دو سرویس دهنده بگیرید.

با تشکر

sajad_afshar
June 30th, 2016, 01:34
پشتبانی دقیق این درگاه برای فعالیت کاربران

DANG3R
June 30th, 2016, 01:47
این لینک مفهومش چیه؟

درود
این لینک که گذاشتین ،
قصد اسپم ندارم ولی چه کسی انتشار اسم رو به این درگاه اجازه داده؟
آخر الزمون شده
چه چیز ها که آدم نمیبینه

hegza
June 30th, 2016, 01:59
سیستم عضو گیری درگاه بانک هست .
شما با این لینک عضو میشید و از هر تراکنش به ایشون درصدی سود میرسه.

دوست عزیز در اون لینک داره اسم ملت رو پابلیک میکنه. هیچ جای دنیا همچین کاری نمیکنن. حتی تو کشورمون با اینکه همه میدونستن بابک زنجانی .زدی کرده هنوز بهش میگن ب.ز !!!!!!!!!!!

chaishpish
June 30th, 2016, 02:00
دوست عزیز من پشنهاد میکنم کار حرفه ای دارید انجام میدی با 80 تومن میتونید مجوز لازم برای نماد-ستاد سامندهی سایتها- بگیرید و از درگاه بانک ملت-پاسارگادو... استفاده کنید بدون کارمزد مستقیم میره حسابتون
35 تومن تایید آدرس میگیرن-40 تومن دفتر اسناد رسمی اگر آشنا دارید 15 تومن-5 تومن اداره پست به همین راحتی من 7 روزه تونستم درگاه بگیرم

hegza
June 30th, 2016, 02:02
درود
این لینک که گذاشتین ،
قصد اسپم ندارم ولی چه کسی انتشار اسم رو به این درگاه اجازه داده؟
آخر الزمون شده
چه چیز ها که آدم نمیبینه

سوال منم از اون فردی که این درگاه رو معرفی کرد همینه

nevergotme
June 30th, 2016, 02:12

اوففف ، چرا اون لیستو گذاشته صفحه اصلی سایتش ! (هممون میدونیم پف)

TATSERVER.NET
June 30th, 2016, 02:23

نمونه بارز خط مشی رازداری و سیاست حفط حریم خصوصی کاربران در کشور ج.ا.ا (:|

farawebhost
June 30th, 2016, 03:15
Zarinpal
زرین پال
مطمئن و بهترین در ارائه درگاه و پشتیبانی
شاید، شاید، و بازهم شاید یه کم کارمزدش بالا باشه، ولی خیال آدم راحته

به نظر بنده، استفاده از درگاه واسط مطمئنی مث زرین پال از درگاه مستقیم هم بهتره،
اگر مشاهده کنید جدیدا سایتهای معتبر هاست هم موقع پرداخت میبینید که درگاه پیشفرضشون روی زرین پاله

دلیل هم، پشتیبانی بهتر، دارا بودن همه نوع ماژول و افزونه و اسکریپت پرداخت به صورت رایگان برای تمام سیستم ها و پرداخت ussd و غیره

قصد تبلیغ هم ندارن، فقط قصدم اطلاع رسانی بود دوستان

فرستاده شده از KIW-L21ِ من با Tapatalk

friend_sre
June 30th, 2016, 05:44
بله منم موافقم که نباید این وبسایت های متخلف به همین راحتی توی سایت درگاه بانک (DargahBank.ir) منتشر بشن .
چون تخلف خودش چند نوع داره :
1 - تخلف از قوانین شرع
2 - تخلف از قوانین عرف
3 - تخلف از قوانین داخلی درگاه پرداخت
و.....

شاید این کاربرها فقط به جهت اینکه با قوانین داخلی درگاه پرداخت در تضاد بودن متخلف شناخته شده باشن.

اصلا حرکت حرکت درستی نیست .

حتی دادگاه هم بجز مفسدین فی العرض و برخی موارد دیگه اسم هر متخلفی رو علنا منتشر نمیکنه ....

این کار از نظر بنده محکوم هست .

ldda company
June 30th, 2016, 13:01
انتشار و عیان ساختن اشتباهات و خطا های برادران متخلف در هر جامعه ای ، نهی شده و یک عمل بسیار زشت و ناپسند هست . درگاه بانک هم نباید و نمی بایست این کار رو انجام میداد و اطلاعات این افراد رو در وب سایت رسمی خودش برای عموم به نمایش میگذاشت ...

این کار قبل از غیر قانونی بودن ، یک عمل غیر اخلاقی و همچنین غیر حرفه ای هست . من شخصا در این زمینه مخالف سیاست های این درگاه واسط بانکی هستم و در صورت لزوم ازشون شکایت میکنم ...

patrisict
June 30th, 2016, 15:25
از درگاه بانک استفاده میکنیم و مشکلی تا به حال نداشتیم.
وب سایت پی لاین هم خوب کار میکرد امیدوارم مشکلشون هرچه زودتر حل بشه و دوباره شروع به کار کنند

farari2
July 1st, 2016, 01:52
من هم با فراگیت کار کردم عالی بود درگاه بانک واقعا افتضاحه و خیلی راحت موجودی حسابتون رو بلوکه میکنه و کاملا ریسکی هست همکار کردن باهاشون
سایت http://pardakhtiha.com هم خیلی عالیه
این سایت هم خوب جواب داده ولی تجربه کار خودم اول فراگیت بعد هم piratepay.ir
موفق باشید

- - - Updated - - -

من هم با فراگیت کار کردم عالی بود درگاه بانک واقعا افتضاحه و خیلی راحت موجودی حسابتون رو بلوکه میکنه و کاملا ریسکی هست همکاری کردن باهاشون
سایت http://pardakhtiha.com هم خیلی عالیه
این سایت هم خوب جواب داده ولی تجربه کار خودم اول فراگیت بعد هم piratepay.ir
موفق باشید

ldda company
July 1st, 2016, 02:18
درگاه بانک رسما میگم کارت تمام هست دیگه ...

من از طریق مراجع قضایی پیگیری میکنم کار شما رو . تحت هیچگونه شرایطی حقی نداشتید که اطلاعات وب سایت های متخلف رو در سایت خودتون درج کنید . کار شما خودش جرم هست و مستحق پیگیری توسط مراجع قضایی . شخصا تا نهایت کار پیگیر میشم تا سزای این رفتار غیر حرفه ای رو ببینید و همچنین درس عبرتی بشه برای سایر همکاران عزیز که در حوزه درگاه واسط بانکی فعالیت میکنن ...
علاوه بر اون هیچگونه حقی مبنی بر بلوکه کردن وجه موجود در حساب های کاربری متخلف رو ندارید . نه تنها شما بلکه این طرف صحبت من با تمامی درگاه های پرداخت واسطه هست . هیچکدوم از شرکت های فعال در این زمینه چنین اجازه ای رو ندارن . بستن حساب های بانکی تنها و تنها توسط مراجع قضایی همچون دادگستری و دادستانی به همراه مدارک مذکور و استعلام های قانونمند امکان پذیر هست .

حالا نام این پست من رو میخواید بزارید تخریب یا تهدید یا هر چیز دیگه ای . اما هدف من تنها رسیدن حق به حقدار هست . اینکه سایت های متخلف باید تنبیه بشن شکی نیست و از این حیث کار درگاه بانک کاملا درست بوده که جلوی فعالیت اینگونه افراد سودجو رو گرفته . اما اینکه اقدامات ناپسند و غیر قانونی مثل افشای اطلاعات این دست از کاربران و همچنین بلاک کردن وجه موجود در حساب های کاربری این دست از افراد خلاف قانون کشور و سیستم بانک داری اسلامی و مرکزی در خصوص فعالیت های شرکت های درگاه واسط پرداختی هست ...

بر اساس همین دلایل فعالیت کلی سیستم شما نادرست و غیر قانونی و در نهایت سیاست های شما اشتباه هست و طبق همین مدارک و شواهد موجود ، پیگیر شکایت از کسب و کار اینترنتی درگاه واسط بانکی " درگاه پرداخت " خواهیم شد ...

- - - Updated - - -

دوستان عزیز ، تمامی صحبت های من با مدرک و شواهد محکم هست ...

همگی دوستان به آدرس : http://dargahbank.ir/violation-web-sites/ مراجعه کنن ...

تا دیروز این آدرس حاوی اطلاعات فاش شده از وب سایت ها و افراد متخلف بوده . هم اکنون به این صفحه مراجعه کنید . در صفحه پیغامی نوشته شده مبنی بر اینکه :

نمایش این مطلب تنها برای همکاران امکان پذیر است .

من از هر دو حالت این صفحه تصویر تهیه کردم و ضمیمه پرونده قضایی کسب و کار درگاه پرداخت واسط بانکی " درگاه بانک " کردم . این دوستان با این کار قصد داشتن ظاهرا این اقدام غیر قانونی خودشون رو از چشم کاربران پنهان کنن که با اخذ تصویر و مدارک کافی دیگه قادر به انجام این کار نخواهند بود ...

hegza
July 1st, 2016, 04:45
بله اینکارشون بر خلاف قانونه. خودش داره کار غیر قانونی میکنه ملتی داریما(درگاه واسط هنوز قانونی نیست)

32187

par30fun
July 1st, 2016, 14:39
اول که ما خیلی وقته باهاشون کار میکنیم جز خوبی چیزی نداشتن ..
بعد هم که خودت داری میگی .. افراد متخلف .!.!.!
به نظر من فرد متخلف هیچ توقعی دیگه نباید داشته باش ..
اگه پیگیری هم کنه اولین کسی که پاش گیره خودشه ..

viasky
July 1st, 2016, 14:42
بردن آبروی یک نفر اصلا کار درستی نیست

ldda company
July 1st, 2016, 15:13

دوست عزیز . طبق تمامی مدارک و شواهد موجود که گرد آوری شده ، کسب و کار درگاه پرداخت واسط " درگاه بانک " به واسطه سیاست های نادرست خودش ، خودش در حال حاضر مجرم و متخلف هست . ما هم در حال پیگیری این موضوع از طریق مراجع قانونی هستیم تا سزای این رفتار ناردست خودشون رو ببینن . ضمن اینکه از قانون و آئین نامه کشوری در خصوص بانکداری اسلامی هم تبعیت نکردن . افشای اطلاعات توسط مراجعی غیر از مراجع دولتی و غیر از راه های قانونی ، تخلف حساب میشه و مستحق مجازات هست ...

دوست یا همکار عزیز من ، من به وسیله قانون حق همون افراد متخلف رو از درگاه بانک میگیرم . این من نیستم که این کار رو میکنم بلکه خود قانون تصویب شده کشوری هست که این کار رو انجام میده . قانون پشتیبان سخنان و ادعا های من در خصوص متخلف بودن درگاه بانک هست ...

ضمنا در خصوص برخورد با مجرمین و افراد متخلف سود جو ، در بالاتر هم عرض کردم که از این نظر کاملا کار درگاه بانک درست بوده و کار درست رو در قبال برخورد با مجرمین انجام دادن که جلوی سود جویی و سوء استفاده بیشتر رو گرفتن . اما مشکل در جاهای دیگه ای هست . مثل بلوکه کردن موجودی حساب کاربران که این از افشای اطلاعات هم جرم سنگین تری به حساب میاد ...

در کل تا روز دادگاه تا دعوای حقوقی بین ما و درگاه بانک شکل بگیره ، منتظر خواهیم بود . ضمن اینکه شرکت صاحب امتیاز این کسب و کار هم باید پاسخگو باشن ...
پیگیر هستیم ...

warlock
July 1st, 2016, 15:27
آقا در حال حاضر بهترین کدام هست ؟

نظرتون درباره شتاب ها چیست ؟

ldda company
July 1st, 2016, 15:45
آقا در حال حاضر بهترین کدام هست ؟

نظرتون درباره شتاب ها چیست ؟

درود ...
ببینید ، اگر کسب و کارتون قانونی هست و همچنین میخواید حرفه ای فعالیت کنید ، از زرین پال استفاده کنید . سطح کاربری خودتون رو هم به طلایی ارتقا بدید . اینطوری زرین کارت رایگان بهتون تعلق میگیره و همچنین با درج لوگوی تاییدیه زرین پال در سایت خودتون ، خیلی شیک ، مشتریانتون با دیدن سطح تایید طلایی ، اعتمادشون هم نسبت به کسب و کارتون افزایش پیدا میکنه ...

اگر هم به هر دلیلی قصد ندارید از زرین پال استفاده کنید ، پیشنهاد بعدی من فراگیت هست . اونم به واسطه شناختی که ازشون دارم ...

warlock
July 1st, 2016, 15:59
مرسی
بله کسی و کار من قانونی هس
بله من از زرین پل استفاده میکنم و کارت زرین پال رو هم دارم و جز کاربران نسخه طلایش هم هستم

ولی دوست داشتم اعلام کنم اینج ولی واقعا بدترین پشتیبانی رو داره
جوابگویی بعد از 24 تا 48 ساعت
اونم توی روزهای اداری

واقعا و شدید پشتیبانی صفری داره
به خاطر همین میخام سایت هام رو ببرم یک جای دیگر
حتی تماس تلفن هم نمیدن

الان سایت بنده با درگاه دیگران اوکی هستند ولی با زرین پال ارور میده هرچی هم پیام میدم بهشون و .. اصلا جوابم نمیدن و یا دیر به دیر جواب میدن که پاسخگوی مشکل من نیست و همش هم بازه زمانی از بین میره

به خاطر همین دنبال یک درگاه دیگری هستم که واقعا معتبر باشد و همچنین پشتیبانی خوبی هم داشته باشد

mnajafi33
July 1st, 2016, 16:06
مرسی
بله من از زرین پل استفاده میکنم و کارت زرین پال رو هم دارم و جز کاربران نسخه طلایش هم هستم

اونم توی روزهای اداری

حتی تماس تلفن هم نمیدن

الان سایت بنده با درگاه دیگران اوکی هستند ولی با زرین پال ارور میده هرچی هم پیام میدم بهشون و .. اصلا جوابم نمیدن و یا دیر به دیر جواب میدن که پاسخگوی مشکل من نیست و همش هم بازه زمانی از بین میره

به خاطر همین دنبال یک درگاه دیگری هستم که واقعا معتبر باشد و همچنین پشتیبانی خوبی هم داشته باشد

اگه نماد داری که به فکر درگاه مستقیم باش چون این دردسر ها رو نداری
اگه هم میخوای واسط کار کنی فراگیت رو پیشنهاد میدم

ldda company
July 1st, 2016, 16:11
مرسی

اونم توی روزهای اداری

حتی تماس تلفن هم نمیدن

من که تا حالا بیشتر از 8 الی 12 ساعت نشده پاسخ دادن تیکت ها بهم . اما خب اکثر اوقات ( مخصوصا در اوقات اداری ) در بیش از 98 درصد مواقع ، نهایتا بین 10 تا 20 دقیقه بعد از ارسال تیکت پاسخ میدن ...
اما خب همونطور که گفتم اگر به هر دلیلی نمیخواید از زرین پال استفاده کنید ، فراگیت پیشنهاد میشه ...

nevergotme
July 1st, 2016, 16:23
طوری اسم این فروشنده های فــیلترشکن رو نوشتن ، انگار خودشون از بدو ورود به اینترنت 1 بار هم از فیـلتر شکن استفاده نکردند ! متاسفم.

Dictator_
July 1st, 2016, 16:26
بله اینکارشون بر خلاف قانونه. خودش داره کار غیر قانونی میکنه ملتی داریما(درگاه واسط هنوز قانونی نیست)

سیاست حریم خصوصی مشتریان ................. رسما وجود نداره.

ایشون میتونستن فقط آدرس وب سایت متخلف رو بزارن نهایتااااااا نه مشخصات رو اینطوری .......

kandi
July 1st, 2016, 16:35
زرین پال زیاد مناسب نیست 24 ساعت بعد جواب تیکت هارو میدن , واریز آنی هم ندارن , درگاهشون هم مستقیم نیست و ...
فعلا از سر ناچار فراگیت کارکردش بهتره اگه اونم ناکار نکنن : https://faragate.com

par30fun
July 1st, 2016, 16:54
دوست عزیز . طبق تمامی مدارک و شواهد موجود که گرد آوری شده ، کسب و کار درگاه پرداخت واسط " درگاه بانک " به واسطه سیاست های نادرست خودش ، خودش در حال حاضر مجرم و متخلف هست . ما هم در حال پیگیری این موضوع از طریق مراجع قانونی هستیم تا سزای این رفتار ناردست خودشون رو ببینن . ضمن اینکه از قانون و آئین نامه کشوری در خصوص بانکداری اسلامی هم تبعیت نکردن . افشای اطلاعات توسط مراجعی غیر از مراجع دولتی و غیر از راه های قانونی ، تخلف حساب میشه و مستحق مجازات هست ...

دوست یا همکار عزیز من ، من به وسیله قانون حق همون افراد متخلف رو از درگاه بانک میگیرم . این من نیستم که این کار رو میکنم بلکه خود قانون تصویب شده کشوری هست که این کار رو انجام میده . قانون پشتیبان سخنان و ادعا های من در خصوص متخلف بودن درگاه بانک هست ...

ضمنا در خصوص برخورد با مجرمین و افراد متخلف سود جو ، در بالاتر هم عرض کردم که از این نظر کاملا کار درگاه بانک درست بوده و کار درست رو در قبال برخورد با مجرمین انجام دادن که جلوی سود جویی و سوء استفاده بیشتر رو گرفتن . اما مشکل در جاهای دیگه ای هست . مثل بلوکه کردن موجودی حساب کاربران که این از افشای اطلاعات هم جرم سنگین تری به حساب میاد ...

در کل تا روز دادگاه تا دعوای حقوقی بین ما و درگاه بانک شکل بگیره ، منتظر خواهیم بود . ضمن اینکه شرکت صاحب امتیاز این کسب و کار هم باید پاسخگو باشن ...
پیگیر هستیم ...

بلاکه کردن موجودی حساب نیز برای جلوگیری از سو استفاده انجام داده میشه تا در صورتی که هر یک از خریداران در رابطه با محصولاتی که به فروش رسیده شکایت کنند که محصول به دستشان نرسیده است مبلغ بلاکه شده به حساب خریداران بازگشت داده شود. شما از خود سایت درگاه بانک برید پیگیری کنید در صورتی که مدرکی دارید ارسال کنید از طریق همون سایت پیگیری کنید. آوردن این بحث ها و مشکلات به انجمن ها نه تنها مشکل شما رو حل نمیکنه بلکه باعث میشه تاپیک از موضوع اصلی خودش خارج بشه

این موضوع قبلا هم در انجمن بحث شده است و تمامی درگاه های واسط چنین قوانینی دارند
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=167400&page=3

زرین پال :
https://www.zarinpal.com/terms.html
بند 37 : زرین‌پال اجازه دارد، کاربرانی که خلاف قوانین فوق را اجرا می‌کنند متوقف کرده و تصمیم‌گیری نهائی در مورد حساب و موجودی آن را به‌صراحت به کاربر متخلف اعلام نماید.
—-------------
درگاه بانک :
http://dargahbank.ir/terms
بند های 10 ، 11 و 12
—-------------
فرا گیت :
https://faragate.com/page/terms
بند 3 : کاربرانی که بعد از عضویت ، قوانین فراگیت را نقض نمایند ، کاربر خاطی محسوب شده و حساب کاربری آنها مسدود خواهد شد .
—-------------
شتاب ها :
http://www.shetabha.com/news/view/41
—-------------

و شما باید قوانین را مطالعه کنید قبل از استفاده از یک سرویس دهنده.
اگر پیش از استفاده قوانین رو مطالعه می کردید و اگر بندی مطابق میل شما نبود می تونستید ثبت نام نکنید.
مانند این هست که بدون مطالعه قراردادی اون رو امضا کردید ...

من اگر بخوام کاملا بی طرفانه قضاوت کنم اول یاید به همه اعضای انجمن بگم که ابتدا مشکلتون رو سعی کنید از خود درگاه های واسط حل کنید اگر به نتیجه نرسیدید تاپیک بزنید. خیلی تاپیک ها میبینم که میان از زرین پال بد میگن که پشتیبانی نداره و فلانه ... خوب الان مطرح کردن این موضوع آیا باعث بهتر شدن پشتیبانی زرین پال میشه ؟
تا کسی میاد یه درگاه جدید ثبت میکنه و میخواد شروع به کار کنه همه در علیهش جبهه میگریم و میخوام تا میتونیم چوب بزاریم تو کارش ... روزی دست خداست و با سنگ اندازی در کار دیگران روزی ما افزایش پیدا نخواهد کرد ...
هر شرکت نواقص و عیب هایی داره که باید برای حلش تلاش کنیم اگر مشکلی در سایت ها میبینید در خود سایت ها مطرح کنید. تماس بگیرید از خودش شرکت ها پیگیری کنید.

navid_nasim
August 9th, 2016, 23:36
با سلام خدمت دوستان
با توجه به نصایح دوستان در مورد درگاه که گفتند که درگاه مستقیم بگیر با توجه به قانونی بودن کارم دنبال نماد رفتم بعد از 1 ماه نماد گرفتم واقعا از سایت نماد هم تشکر میکنم واقعا خوب پشتیبانی میکنن.

اما سوال بنده از عزیزان اینه که درگاه کدوم بانک رو پیشنهاد میدید. البته بانک سامان در شهر من شعبه نداره از شانس بد من.بانک ملی و بانک ملت چطورن ؟

Majiiid
August 10th, 2016, 01:46
با سلام خدمت دوستان
با توجه به نصایح دوستان در مورد درگاه که گفتند که درگاه مستقیم بگیر با توجه به قانونی بودن کارم دنبال نماد رفتم بعد از 1 ماه نماد گرفتم واقعا از سایت نماد هم تشکر میکنم واقعا خوب پشتیبانی میکنن.

اما سوال بنده از عزیزان اینه که درگاه کدوم بانک رو پیشنهاد میدید. البته بانک سامان در شهر من شعبه نداره از شانس بد من.بانک ملی و بانک ملت چطورن ؟
از درگاه ملت استفاده کنید
در درگاه های ملت و پاسارگاد مهم نیست تو چه بانکی حساب داشته باشی ولی از سامان اطلاعی ندارم ک حتما باید حساب تو همون بانک داشته باشی یا فرقی نمیکنه! برین از طریق سایت درگاه سامان بپرسین

saeed_slow
August 10th, 2016, 16:47
آقا ما با پشتیبانی درگاه پرداخت پال pardakhtpal.com صحبت کردیم و سایت هامون هم براشون فرستادیم که همشونم در ساماندهی ثبت شده گفتن برای اینکه فیلم خارجی گذاشتین درگاه مسدود میشه!

یعنی اینا از سازمان *****ینگ هم خودمختار ترن چون فیلم های ما دوبله فارسی هست و اگر مشکل داشت تا الان مسدود میشد

اینارو گفتم که سر خود نرید تو هر کدوم ازین سایت ها ثبت نام کنید بعد حسابتون مسدود کنن چون اگه کارشما قانونی هم باشه بعضی وقتا اذیت میکنن.

- - - Updated - - -

32187

دیگه اینجوریشو ندیده بودیم خخخخ

پس کسانی که از dargahbank.ir استفاده میکنن حواسشون باشه خلافی مرتکب نشن چون درگاه واسط درگاه بانک آبروشون تو نت میبره

navid_nasim
August 13th, 2016, 00:48
از درگاه ملت استفاده کنید
در درگاه های ملت و پاسارگاد مهم نیست تو چه بانکی حساب داشته باشی ولی از سامان اطلاعی ندارم ک حتما باید حساب تو همون بانک داشته باشی یا فرقی نمیکنه! برین از طریق سایت درگاه سامان بپرسین

ممنونم از پاسخ شما
با بانک سامان صحبت کردم بسیار خوش برخورد و مسول که در اسرع وقت بهم درگاه هم دادن لازم نیس اونجا حتما حساب داشته باشی.ولی بانک ملت ثبت نام کردم ولی هنوز در حال بررسیه اصن خشم نیومد اگر چه اونجا رو هم حتما میگیرم.

itjavani
August 13th, 2016, 00:51
از همه psp ها فعال تر سامان کیش هست. و در هر بانکی حساب داشته باشی بهت درگاه میده و به اون بانک واریزی میکنه. میتونید آنلاین درخواست درگاه بدید.

shaparakpay.com
August 17th, 2016, 23:27
درگاه پرداخت واسط شاپرک پی
ورود به سایت شاپرک پی
SHAPARAKPAY.COM (http://shaparakpay.com)

k-pax
August 17th, 2016, 23:50
درگاه بانک ملت خوبه

بانک سامان هم خوبه اما باهاش کار نکردم ( از دوستان شنیدم )

peym@n
August 17th, 2016, 23:59
درگاه پرداخت واسط شاپرک پی
ورود به سایت شاپرک پی
SHAPARAKPAY.COM (http://shaparakpay.com)

خدا خیر بده اقای فخر آبادیو
مقدمات کلاهبرداری رو جوره کرده

uria
August 20th, 2016, 20:00

شما کلاهبرداری از سمت ما دیده اید ؟ یا پولی از شما نزد ما مونده ، که به همین راحتی توهین میکنید؟

itjavani
August 20th, 2016, 21:30

من اینطور فکر نمیکنم
جناب فخر آبادی کار خودشو کرده و داره سیستم رو میفروشه. بهتر از کسایی هست که هزینه این اسکریپت نه چندان سخت رو به چند برابر قیمت میگیرند.
این شما هستید که بعنوان کاربر باید تشخیص بدید از چه کسی و چجوری سرویس بگیرید.