PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باز شدن سایت هایی که فقط روی سرور ایران هست

sir1
June 11th, 2016, 11:52
با سلام
یه مودم به نام 150M Wireless Lite N ADSL2+ Modem Router و مدل Model No: TD-W8950ND دارم که فقط سایت های که روی سرور ایران هست را باز میکنه در تنظیمات مودم به کدوم بخش برم که بتونم سایت هایی که روی سرور خارجی هم هستن باز کنم.
الان حتی گوگلم باز نمینه

iHSG
June 11th, 2016, 12:15
سلام
دو حالت داره: 1.یا مشکل از ISP هستش که اینطوریه 2.یا مشکل از MTU مودم هستش که بازم بر می گرده به ISP که چرا در حالت Auto خوب کار نمیکنه.
در تنظیمات مودم اون جا که یوزر و پسورد اینترنت ISP رو وارد میکنید یه فیلد هم داره به نام MTU اون رو روی اعدادی فکر کنم از 1400 تا 1500 می تونید بذارید.
برای اینکه هم بفهمید بهترین MTU برای شما چیه دستور زیر رو برای چند تا سایت خارج از کشور در CMD ویندوز اجرا کنید:

ping google.com -f -l 1492

به جای 1492 در کد بالا همانطور که گفتم بین 1400 تا 1500 اعداد رو امتحان کنید هر کدوم که پینگ کمتر و سرعت بیشتری داشت مسلماً اون MTU برای شما بهتره.

sir1
June 11th, 2016, 12:41
مودم برای اداره هست و مطمنم یه جا محدود کردن. حالا به کدوم بخش برم و چیو تغییر بدم را نمیدونم.
اون isp ها در کدوم بخش هست؟

iHSG
June 11th, 2016, 12:45
مودم برای اداره هست و مطمنم یه جا محدود کردن. حالا به کدوم بخش برم و چیو تغییر بدم را نمیدونم.
اون isp ها در کدوم بخش هست؟

isp یعنی شرکت ارائه دهنده اینترنت بخشی در مودم نیست.
من دقیق نمی دونم اسم بخش ها در مودم شما چیه اما همون جا که یوزر و پسورد اینترنت رو در آدرس تنظیمات مودم 192.168.1.1 وارد کردید اون جا یه فیلد هم به نام mtu باید داشته باشه.

srsh
June 11th, 2016, 15:30
شایدسرویس اینترانت فعال هست
با سرویس تبدیل اینترانت به اینترنت در خدمتیم
20ping.ir