PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یاهو مسنجر ۱۵ مرداد تعطیل می‌شود !

Ramin
June 11th, 2016, 11:04
http://up.vbiran.ir/uploads/27813146562794013889_4beaab4b-a220-49ca-b9d1-daec718c5151.jpg

یاهو امروز اعلام کرد که پیام‌رسان یاهو مسنجر را در تاریخ ۵ آگوست (15 مرداد 1395) به صورت رسمی تعطیل می‌کند. هم‌اکنون دانلود‌های نسخه‌های پیشین این پیام‌رسان دیگر در یاهو در دسترس نیستند و پس از این تاریخ کاربران حتی دیگر قادر به وارد شدن به این برنامه و ارسال پیام‌ نیز نیستند.

علاوه‌بر اینکه کاربران امکان وارد شدن به یاهو مسنجر به صورت رسمی و ارسال پیام را نخواهند داشت، همچنین از طریق دیگر نرم‌افزار‌های طرف سوم نیز نمی‌توان از این پیام‌رسان استفاده کرد.

این نرم‌افزار خاطره‌انگیز یاهو اواخر ۱۹۹۰ از طرف شرکت یاهو منتشر شد و خیلی زود توانست کاربران زیادی را بدست آورد. سخنگوی این شرکت اعلام کرده که این پیام‌رسان مخصوصا در کشور‌های آسیایی - اقیانوسیه طرفداران زیادی داشته است. اما اکنون یاهو یک پیام‌رسان بین پلتفرمی دارد که ظاهری بسیار مدرن‌تر پیدا کرده است. وی گفت:

دسامبر سال ۲۰۱۵ ما یک Yahoo Messenger جدید برای موبایل، وب و ایمیل یاهو در دسکتاپ با ظاهری مدرن معرفی کردیم. این تغییر بزرگ در ظاهر همچنین سرعت بسیار بیشتر، امکان ارسال پیام‌ها به صورت هوشمند، تصاویر و حتی تصاویر گیف را در گفتگو‌های تک به تک فراهم می‌کند. در حالی که سعی کرده‌ایم ارتباط قوی بین محصول خاطره‌انگیز قبلی و پیام‌رسان جدید برقرار کنیم، اما تمام کاربران خود را تشویق می‌کنیم که به یاهو مسنجر جدید مهاجرت کنند، چرا که یاهو مسنجر قدیمی از تاریخ ۵ آگوست دیگر پشتیبانی نخواهد شد. ما همچنان تمرکز ویژه‌ای روی پیام‌رسان جدید خود قرار خواهیم داد و هدف ما فراهم آوردن بهترین تجربه برای کاربران خودمان است.

پیام‌رسان قدیمی یاهو از تاریخ ۱۵ مرداد ماه دیگر در سیستم‌عامل‌های ویندوز، مک، اندروید و iOS پشتیبانی نخواهد شد. یاهو طی چند ماه پیش در تلاش برای از بین بردن سرویس‌های غیرضروری است که دیگر کاربران خود را از دست داده‌اند. برای مثال می‌توان همین یاهو مسنجر یا دیگر مجله‌های دیجیتالی این شرکت را نام برد.

یاهو امروز همچنین اعلام کرد که از اول سپتامبر سرویس Yahoo Recommends را که ابزاری برای پیشنهاد خواندن مقاله‌ها در اینترنت است دیگر پشتیبانی نخواهد کرد.

https://yahoo.tumblr.com/post/145715934739/q2-2016-progress-report-on-our-product

tikweb.ir
June 11th, 2016, 11:15
نسخه جدید یاهومسنجر یعنی همین ؟
https://mobile.yahoo.com/messenger

بعد اکانت های قبلی داخلش قابل استفادست؟
نسخه ویندوز دیگه نداره؟

armin.rf
June 11th, 2016, 11:28
نسخه موبایلش در یک کلام افتضاح :(

خیلی نسبت به ورژن های قبلی بد تر شده

viasky
June 11th, 2016, 11:44
1. واقعا نسخه جدید قابل استفاده نیست و خیلی بد عمل میکنه
2. حداقل برای بنده به این ترتیب بود که تلگرام جایگزین یاهو شد
در دوره ای داره عقب نشینی میکنه که رقابت در اوج هست و یاهو همچنان یکی از پرطرفدار ترین پیغام رسان هاست
ولی با این عقب نشینی حتما باید منتظر یک مسنجر جدید باشیم چرا که رقبا نیز از این فرصت استفاده خواهند کرد
پیروز باشید

miladtnt
June 11th, 2016, 11:51
تلگرام واقعا یه چیز بی نظیره ! و بنظرم میتونه تو دنیا واتساپ و خیلی برنامه های دیگه رو کنار بزاره

فکر نکنم گسترش دهنده هاش دست رو دست بزارن قطعا باید به فکر ویدیو کال و تماس صوتی تلگرامم باشن... فقط امیدوارم هیچوقت ***** نشه ! یا مثل یاهو مسنجر نشه

نسل قبلی ما طرفدار یاهو بودن چون زمان اونا اونجور بود ولی نسل جدید بیشتر با تلگرام کار داره ! فقط امیدوارم هیچوقت تلگرام سقوط نکنه

iHSG
June 11th, 2016, 11:54
سلام
یاهو چندین ساله که داره با شکست دست و پنجه نرم میکنه.
تا حالا هم شرکت های بزرگ دیگه ای تو فکر خریدش بودن اما همه شون پشیمون شدن.
مثلاً چندین سال پیش شایعه بود که مایکروسافت می خواد یاهو رو بخره اما با اینکه خبر تایید شد اما بعدش پشیمون شدن.
یا بعد از اون روزنامه وال استریت آمریکا به صورت رسمی اعلام کرد که شرکت گوگل درحال مذاکره برای خرید یاهو هستش اما اونم بهم خورد.

در کل کلاً شرکتی شکست خورده است که حتی بزرگای صنعت کامپیوتر پیشگویی میکنن که به زودی به تاریخ خواهد پیوست.

novinvps.com
June 11th, 2016, 12:02
سلام
کلا یاهو مسنجر تعطیل میشه یا نسخه ی های قدیمی فقط؟

سیدرضا بازیار
June 11th, 2016, 12:03
یاهو به تاریخ پیوست
اما شکلک هاش تا ابد در ذهن من باقی میمونه. :d

Santourio
June 11th, 2016, 12:06
یاهو هم جز اون چیز هایی میشه که 10 سال دیگه همه ما میگیم یادش بخیر یک مسنجری بود ..... :d

iHSG
June 11th, 2016, 12:06
تلگرام واقعا یه چیز بی نظیره ! و بنظرم میتونه تو دنیا واتساپ و خیلی برنامه های دیگه رو کنار بزاره

فکر نکنم گسترش دهنده هاش دست رو دست بزارن قطعا باید به فکر ویدیو کال و تماس صوتی تلگرامم باشن... فقط امیدوارم هیچوقت ***** نشه ! یا مثل یاهو مسنجر نشه

نسل قبلی ما طرفدار یاهو بودن چون زمان اونا اونجور بود ولی نسل جدید بیشتر با تلگرام کار داره ! فقط امیدوارم هیچوقت تلگرام سقوط نکنه

تلگرام خیلی با دولت ایران راه آمده اما اگه خبر ها رو خونده باشید مسئولین ایران از تلگرام درخواست دسترسی برای رسد اطلاعات رد و بل شده کاربران ایرانی رو داشتن که تلگرام قبول نمیکنه.
در این زمینه خبرگذاری های ایرانی چیزی ننوشتن چون می دونن خبرش مورد داره اما پاول دورف (مدیر تلگرام) روز سه شنبه 20 اکتبر 2015 در صفحه شخصی توئیتر خودش اینطوری نوشته بود: "مقامات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران از تلگرام خواسته اند تا جاسوسی از شهروندان با این پیام رسان ممکن شود اما تلگرام با این درخواست مخالفت کرده و اعلام کرده که کمکی در این زمینه به آن ها نخواهد کرد"

به همین دلیل مسئولین ایران در به در دنبال جایگزین کردن تلگرام با محصولی بومی و ایرانی هستن که بتونن به اهداف سیاسی خودشون برسن.

این موضوع رو فقط سایت BBC و صدای آمریکا عمومی کرده که چون فـیلتر بودن عکس گرفتم ببینید: http://8pic.ir/images/z4wx29grlsq8fxk7ezvl.jpeg

امیدوارم الان مدیران نگن سیاسیه چون واقعاً وقتی کشور ما کاری رو انجام میده باید مرد باشه روش هم وایسه نه که لا پوشونی کنه که چی مثلاً مردم ما اعتماد کامل به کشور داشته باشن :)

viasky
June 11th, 2016, 12:11
سلام
کلا یاهو مسنجر تعطیل میشه یا نسخه ی های قدیمی فقط؟
فقط نسخه های قدیمی از کار می افته
تحت وب و موبایل فعال هستند

delta
June 11th, 2016, 12:14
زمانی ما بودیم و یک اینترنت ذغالی دیال اپ و یاهو مسنجر...شب تا صبح لذت چت و صحبت در گروه ها..هیچوقت دیگر مثل ان لذت تکرار نخواهد شد..

bahra
June 11th, 2016, 12:21
بدترین حالت ممکن:68:

mohsen1771
June 11th, 2016, 12:27
خیلی ناراحت شدم. واقعا من هنوزم یاهو مسنجر رو دوست دارم. و هنوزم بهترین مسنجره دنیاست

m2n
June 11th, 2016, 12:32
خب شد تعطیل شد از یک بوم و دو هوا راحت میشیم الانم بنده مجبورا یاهو نصب می کنم

Mr.Pouria
June 11th, 2016, 12:37
مارو بگو امیدمون به این بود یه روز گروه های یاهو بازم بر میگردن :| ( گروه هایی که توش جویین میشدین با یاهو مسنجر و میشد چت به صورت عمومی و خصوصی کردیه چیزی تو مایه های تلگرام )

نه اینکه حالا گروه ها فعال نمیشن خود مسنجر هم داره حذف میشه ...

فقط میشه گفت هیف ...

a970
June 11th, 2016, 12:39
این خبر واسه کسایی که فیلم جنگ ستارگان را تو cmd با اینترنت ذغالی 16کیلوبیت می دیدند ، خیلی ناراحت کننده هست...
زمان روم ها یاهو ، مشکلات همیشه هندزفری :)) ، شکلک ها دوست داشتنی یاهو ، واقعا حیف شد ؛
یاهو رقابت رو باخت ، دلیل اصلی هم عدم تغییر سیاست ها با توجه به شرایط بازار بود ، مثل نوکیا !

یاهو هنوز هم در ایران پر استفاده هست ، کم رنگتر شده ولی هنوزم نقش مهمی داره ...
یکم غیرقابل باور هست مسنجری که شاهکار یاهو بود تعطیل بشه ...

miladtnt
June 11th, 2016, 12:39
تلگرام خیلی با دولت ایران راه آمده اما اگه خبر ها رو خونده باشید مسئولین ایران از تلگرام درخواست دسترسی برای رسد اطلاعات رد و بل شده کاربران ایرانی رو داشتن که تلگرام قبول نمیکنه.
در این زمینه خبرگذاری های ایرانی چیزی ننوشتن چون می دونن خبرش مورد داره اما پاول دورف (مدیر تلگرام) روز سه شنبه 20 اکتبر 2015 در صفحه شخصی توئیتر خودش اینطوری نوشته بود: "مقامات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران از تلگرام خواسته اند تا جاسوسی از شهروندان با این پیام رسان ممکن شود اما تلگرام با این درخواست مخالفت کرده و اعلام کرده که کمکی در این زمینه به آن ها نخواهد کرد"

به همین دلیل مسئولین ایران در به در دنبال جایگزین کردن تلگرام با محصولی بومی و ایرانی هستن که بتونن به اهداف سیاسی خودشون برسن.

این موضوع رو فقط سایت BBC و صدای آمریکا عمومی کرده که چون فـیلتر بودن عکس گرفتم ببینید: http://8pic.ir/images/z4wx29grlsq8fxk7ezvl.jpeg

امیدوارم الان مدیران نگن سیاسیه چون واقعاً وقتی کشور ما کاری رو انجام میده باید مرد باشه روش هم وایسه نه که لا پوشونی کنه که چی مثلاً مردم ما اعتماد کامل به کشور داشته باشن :)

چه همه جا *****شه چه نشه مسنجر ایرانی هیچوقت نمیتونه طرفدار پیدا کنه چرا ؟ نمونش فیس نما ! حالا رقیب هم نداشت شد این ! ولی یه نگاهی به سایت telegram.me تو الکسای ایران نگا کنین فک کنم کاملا متوجه میشین ی صفحه ای مثل telegram.me ک توش مطلب خاصی نیست چقدر تو الکسا رتبه داره و این بخاطر لینکای کانالو گروهو ایناس...

delta
June 11th, 2016, 13:03
این خبر واسه کسایی که فیلم جنگ ستارگان را تو cmd با اینترنت ذغالی 16کیلوبیت می دیدند ، خیلی ناراحت کننده هست...
زمان روم ها یاهو ، مشکلات همیشه هندزفری :)) ، شکلک ها دوست داشتنی یاهو ، واقعا حیف شد ؛
یاهو رقابت رو باخت ، دلیل اصلی هم عدم تغییر سیاست ها با توجه به شرایط بازار بود ، مثل نوکیا !

یاهو هنوز هم در ایران پر استفاده هست ، کم رنگتر شده ولی هنوزم نقش مهمی داره ...
یکم غیرقابل باور هست مسنجری که شاهکار یاهو بود تعطیل بشه ...
من یکبار رو تیزرش کلیک کردم یک صفحه باز شد گفت 1 میلیون دلار برنده شدی!! انموقع هنوز ایمیلهای خالی بندی رو کسی جریانش رو نمیدونست..ما 2 ساعت اواره کوچه خیابون بودیم بتونیم باهاشون تماس بگیریم!! اخرشم فهمیدیم خالی بندیه! :d

Iranicaserver
June 11th, 2016, 15:47
یادش بخیر با دیال آپ وصل می شدیم چه کیفی میکردیم اخ اخ کلا رفتیم به گذشته

M_Piyer
June 11th, 2016, 15:51
بهترینه من هنوزم یاهو استفاده میکنم

asrhosting
June 11th, 2016, 16:05
یاهو خیلی وقته مرده .

mhiizadi
June 11th, 2016, 16:11
غم انگیز ترین خبر ممکن بود برای من . :(

emperatoor73
June 11th, 2016, 17:32
اگر اینطوری باشه باید به فکر انتقال ایمیلها به جیمیل باشم....یه موقع میبینیم میگن سرویس ایمیل یاهو داره تعطیل میشه!!!

فرستاده شده از CHM-U01ِ من با Tapatalk

Z.eus
June 11th, 2016, 17:51
روز های طلایی یاهو دیگه گذشته!
وقتی رقیب سر سختی مثل گوگل و.. تلگرام و.. داشته باشند نتیجه همین میشه.
وقتی برای ریپورت های فیک و بدون بررسی، آیدی کاربران رو DeActive میکنن؛ همان بهتر است که بسته شود.

dave_m
June 11th, 2016, 18:14
قدیمیا هنوز یاهو مسنجرو به طور سنتی استفاده میکنن ولی باید قبول کنیم دیگه با وجود واتس اپو تلگرام و لاین دیگه مرده. همین واتس اپ اگه چت تصویریش و تلگرامم قابلیت چت صوتی تصویریشم راه بندازه عالی میشه.

فرستاده شده با Tapatalk

downloaddl
June 11th, 2016, 18:17
سلام
یاهو چندین ساله که داره با شکست دست و پنجه نرم میکنه.
تا حالا هم شرکت های بزرگ دیگه ای تو فکر خریدش بودن اما همه شون پشیمون شدن.
مثلاً چندین سال پیش شایعه بود که مایکروسافت می خواد یاهو رو بخره اما با اینکه خبر تایید شد اما بعدش پشیمون شدن.
یا بعد از اون روزنامه وال استریت آمریکا به صورت رسمی اعلام کرد که شرکت گوگل درحال مذاکره برای خرید یاهو هستش اما اونم بهم خورد.

در کل کلاً شرکتی شکست خورده است که حتی بزرگای صنعت کامپیوتر پیشگویی میکنن که به زودی به تاریخ خواهد پیوست.

مگه شرکت یاهو فقط سرویس مسنجر داره ؟!
دقیقا شما اشتباه فکر می کنید.
هنوز خیلی جاها دارن از سرویس های یاهو استفاده می کنند.
یک نگاه به رطبه یاهو بندازید.
5جهانی
آیا این یعنی شکست ؟!
آیا این یعنی به تاریخ پیوستن ؟!

خیلیا هستن هنوز از سرویس ایمیل یاهو استفاده می کنند.
خیلیا هستن از سرویس جستوجوگر یاهو استفاده می کنند.

یاهو فقط سرویس مسنجر نداره

SaeedFazlollahzadeh
June 11th, 2016, 18:30
یاهو تک بود اما تک نموند! بی نظیر بود اما بی نظیر نموند! کاربر پسند بود اما کاربر پسند نموند!
اکثر چیزاش بود اما نموند
خودمم از جمله ی افرادی هستم که تو چت روم ها بودم و خیلی هم حال میداد، مخصوصا اولین ویس چتم با یاهو که سال 1999 یا 2000 بوده (79 و 80 شمسی) و هیچ وقت از یادم نمیره
اما یه سوال: چرا اینقدر تلگرام رو با بقیه مسنجر ها مقایسه میکنید؟
کاربران واتس اپ: 1 میلیارد / کاربران تلگرام: تقریبا 50 میلیون
فرض کنیم 50 میلیون درست باشه، یعنی به ازای هر کاربر تلگرام که عمدتا هم ایرانی هستند، 200 کاربر در دنیا وجود داره که از واتس اپ استفاده میکنن
درسته تلگرام فقط تو ایران تا این حد محبوبه اما خواهشا تو آمار ها و ارقام جهانی ازش استفاده نکنید
تلگرام به نظرم (نظر شخصی) هرگز یک شبکه ی اجتماعی نیست، چون فلسفه ی وجودیش فرق داره با بقیه (پیشنهاد میکنم دلیل تولیدش رو بخونید) و تلگرام صرفا ایران اجتماعی هست (ایران#جهان)
موید باشید

friend_sre
June 11th, 2016, 18:36
Buzzz!!!

geniune
June 11th, 2016, 18:37
وبمسترای قدیمی هیچوقت یاهو مسنجر رو فراموش نمیکنند ...

زمانی که یاهو بود کارها سریعتر انجام میشد !!! تلگرام جدا از مزایاش مفید برای وبمستران نیست . همش انحرافه

در کل خاطره ی خوبی که اگه برگرده لذت بخشه ...

iHSG
June 11th, 2016, 18:45
مگه شرکت یاهو فقط سرویس مسنجر داره ؟!
دقیقا شما اشتباه فکر می کنید.
هنوز خیلی جاها دارن از سرویس های یاهو استفاده می کنند.
یک نگاه به رطبه یاهو بندازید.
5جهانی
آیا این یعنی شکست ؟!
آیا این یعنی به تاریخ پیوستن ؟!

خیلیا هستن هنوز از سرویس ایمیل یاهو استفاده می کنند.
خیلیا هستن از سرویس جستوجوگر یاهو استفاده می کنند.

یاهو فقط سرویس مسنجر نداره

این حرف رو من نگفتم من از ماهنامه دانش و کامپیوتر به صورت نوشته شده خودم نقل قول کردم.
تمامی این خرید ها هم سندش در شماره های مختلف ماهنامه دانش و کامپیوتر هستش.

بعدش منظور اینا از شکست یاهو آمار استفاده مردم نسبت به سایر رقباش هستش که نسبت به دهه قبل فقط رشد نزولی داشته و ارزش سهامش هم همش داره میاد پایین.

T.Toosi
June 11th, 2016, 18:49
والا من هنوز ازش استفاده میکنیم با اینکه این همه مسنجر های جدید و بهتر اومده اما یاهو نمیشن برای من :-< اسپمر چت رم مینوشتیم وقتی استرات میکردیم 500 تا آنلاین میگرفتیم یادش بخیر.. 360 ـشم بست آخه .. هرچی میاد دستش جمع میکنه...

مینا-صیفی
June 11th, 2016, 19:25
حالا باید ادد لیست های یاهو مسنجر را انتقال به تلگرام بدم وای خیلی بد شد ولی من شک کردم این چند سال اینده مسنجر بسته بشه چون مسنجر های موبایلی جدید با قدرت و امکانات مناسب امد طرفدار زیاد داره از وقتی یاهو روم رو بست دیگه باطل شد الانم این بسته بشه ساماندهی بشه قشنگ هم چت روم نداره هم لزومی نداره باز بزاره همون یاهو میل همه استفاده میکنند بیشتر و مموتور جستجو گرش . ولی برای مایی که همش یاهو استفاده میکنیم از قدیم تا حال سخته رها کردنش حالا میشه تحت وب وارد میل بشیم از انجا چت کنیم با ادد لیست یا نمیشه ؟

Moh9reX
June 11th, 2016, 19:41
فقط نسخه ویندوز یاهو مسنجر بسته میشه و کماکان از طریق اندروید، iOS و نسخه Web (که البته هیچکدوم چنگی به دل نمی زنن) میشه یاهو مسنجر رو استفاده کرد.

یاهو از وقتی تموم شد که Marrisa Mayer اومد ;)

downloaddl
June 11th, 2016, 23:26
این حرف رو من نگفتم من از ماهنامه دانش و کامپیوتر به صورت نوشته شده خودم نقل قول کردم.
تمامی این خرید ها هم سندش در شماره های مختلف ماهنامه دانش و کامپیوتر هستش.

بعدش منظور اینا از شکست یاهو آمار استفاده مردم نسبت به سایر رقباش هستش که نسبت به دهه قبل فقط رشد نزولی داشته و ارزش سهامش هم همش داره میاد پایین.

براتون یک مثال بزنم

خواننده " علی عظیمی " دعوت در برنامه ایکس شد همان شب مردم کامنت هایی مبنی بر این که این کیه اوردین و اصلا معروف نیستو فلانو بهمانو بسیار .
وقتی کار های این خوانندرو گوش میدین میفهمید چرا ملت چرتو پرت نوشتن
وقتی به پیچ ایشون سر بزنید باز هم میفهمید ملت چرتو پرت نشوتن راجب ایشون.

حالا یاهو هم همین طوری شده
چون شما از یاهو استفاده نمی کنید فکر می کنید یاهو مرده
من از نرم افزار بازار استفاده نمی کنم فکر می کنم بازار مرده ولی کی خبر داره از مخاطب های ایشون ؟!

همه از ساسی مانکن بدنشون میاد بعد هرجا میرم آهنگ هاش داره پلی میشه
آمارو ارقامی هم داخله ایران گرفته میشه همین شکلیه

خیلی از کشور های دیگه هستن که از تمام سرویس های یاهو استفاده می کنند.

تمامی این آمار و ارقام نظر های شخصی هست.

صفر کردم به چند کشور خارجی و با چشم دیدم که خیلی از سرویس های یاهو دارن استفاده می کنند.

هنوز تو ایران در سطح شهر راه میریم روی تابلو ها روی کارت های ویزیت بیشتر ایمیل ها یاهو هستن.

سطح شهر رستوران هایی مثله هفت خان و سوفی و سَفیر هست پس کی میره دیگه هَبر کسیف ؟!

داخل این انجمن همه از سی پنل و whmcs استفاده می کنند.
پس حتمی دایرکت ادمین و پلسک باید از دید ما ورشکست شده باشن.

اگر یک سایت مخاطب هاش کم بشه قطعا رنکشم کم میشه ;)

اینها که من گفتم فقط یک مثال بود
و الان دوستان میان بهم میگن
مَرتیکه اسپم نده برو غلط املایی هاتو درست کنن.

کمی واقع گرایی نیاز داریم .

Netfollower
June 11th, 2016, 23:32
چند روز پیش
برادر دوستم که کار اموزمه
اومده بود سمت دفتر
یهو رو لپ تاپ یاهو مسنجرو دید
فریاد زد شما هنوز از اینا استفاده میکنی؟؟ :)))

اما از این نسل جدید
یاهو مسنجر برای من
هنوزم به خوبی همون روزایی که
با کارت اینترنت و هزارتا بدبختی کانکت میشدیم

keyhan7
June 11th, 2016, 23:34
یاهو مسنجر کاربرد خودش رو داشت و تلگرام هیچ وقت جایگزین خوبی نیست

Hi Data
June 11th, 2016, 23:43
سلام

خبر بدی بود.

فکر میکنم ادمین انجمن باید به فکر آیکون تلگرام برای پروفایل ها باشه.

mohsen1771
June 12th, 2016, 00:06
چند روز پیش
برادر دوستم که کار اموزمه
اومده بود سمت دفتر
یهو رو لپ تاپ یاهو مسنجرو دید
فریاد زد شما هنوز از اینا استفاده میکنی؟؟ :)))

اما از این نسل جدید
یاهو مسنجر برای من
هنوزم به خوبی همون روزایی که
با کارت اینترنت و هزارتا بدبختی کانکت میشدیم
واسه منم همین اتفاق افتاد :)) هرکی یاهو میبنیه میگه هنوز یاهو داری؟:))

w.h.t
June 12th, 2016, 00:10
در چنین شرایطی متاسفانه فقط باید گفت:
Buzz منو کاشتی رفتی تنها گذاشتی رفتی :d

واقعا خبر بدی بود که شنیدم . تقریبا 90 درصد هاستینگ ایران روی یاهو مسنجر میچرخید :|

Ringmoon
June 12th, 2016, 01:37
خدا نکنه سرویس ایمیلو تعطیل کنن که بیچاره میشیم

mehrshad.ho
June 12th, 2016, 13:36
خبر تعطیلی یاهو مثل خبر مرگ حبیب غیر باور هست

mehdi741
June 12th, 2016, 13:48
طبق تاریخی که اعلام کردن تمامی سرویس هاشون غیر فعال میشن و سرورهاشون تخته میشه شرکتی که با دادن یک ریپورت زرتی ایمیلی رو دیکتیو میکنه همون بهتر بره به جهنم و نباشه یه ایمیل داشتم با دادن یک ریپورت بسته شد حتی تماس با شرکتشون گرفتیم از بس ما رو امروز فردا کردن که دیگه بیخیالش شدیم همون بهتر بره به جهنم

مینا-صیفی
July 28th, 2016, 14:56
دوستان قرار بود یاهو مسنجر بسته بشه اما امروز نسخه جدید داده یاهو !!!

http://soft98.ir/software/40-yahoo_messenger.html

DEFALT
July 28th, 2016, 14:57

درود ، شاید واقعاً قصد دارند یاهو مسنجر رو تعطیل نکنند که نسخه جدید ارائه دادند ..

Hi Data
July 28th, 2016, 15:00

عجب!

شاید Verizon قصد داره همین اسم یاهو رو ادامه بده. اگر اینطوری باشه که خیلی خوبه!

مینا-صیفی
July 28th, 2016, 15:02
عجب!

شاید Verizon قصد داره همین اسم یاهو رو ادامه بده. اگر اینطوری باشه که خیلی خوبه!
من با یاهو میل وصل هستم مسنجر را پاک کردم شما این جدیده را نصب کنید ببینید چطوریه احتمالا 15 مرداد یاهو مسنجر قبلی بسته میشه و این جدیده جایگزین میشه و فکر کنم امکان اپگرید را قرار بدند .

Hi Data
July 28th, 2016, 15:05
من با یاهو میل وصل هستم مسنجر را پاک کردم شما این جدیده را نصب کنید ببینید چطوریه احتمالا 15 مرداد یاهو مسنجر قبلی بسته میشه و این جدیده جایگزین میشه و فکر کنم امکان اپگرید را قرار بدند .

الان نصب کردم، پیشنهاد میکنم اصلا نصب نکنید! شبیه مسنجر تلگرام کامپیوتر شده. اون یاهو مسنجری که ما دوست داشتیم دیگه نیست ...

DEFALT
July 28th, 2016, 15:08
الان نصب کردم، پیشنهاد میکنم اصلا نصب نکنید! شبیه مسنجر تلگرام کامپیوتر شده. اون یاهو مسنجری که ما دوست داشتیم دیگه نیست ...

درود ، میشه شات قرار بدید ..

مینا-صیفی
July 28th, 2016, 15:09
وقتی بسته بشه مجبوریم چون مشتری در ادد لیست داریم خلاصه بتونند پیام بدند . اما اگر بدتون میاد شما یاهو میل مثله من لاگین کنید نیاز به مسنجر برنامه نباشه .

viasky
July 28th, 2016, 15:17
باسلام
دوستان این نسخه که معرفی فرمودید
نسخه رسمی و اصلی یاهو نیست
فرد عزیزی اومده مسنجر تحت وب و برای شما داخل برنامه داره باز میکنه
من اشتباه کردم نصب کردم چون حتی به امنیتش و مطمئن نیستم
اول فکر کردم رسمی بود
دقیقا فقط همین صفحه برای شما باز میشه:
https://messenger.yahoo.com/
توضیحات برنامه:
Yahoo Messenger Desktop Open Source CreditsThis application uses Open Source components

خلاصه عرض کنم این برنامه یک مرورگر بیشتر نیست و ارتباطی به یاهو و نسخه جدید یاهو مسنجر نداره
پیشنهاد هم نمیشه
موفق باشید

hoster
July 28th, 2016, 15:25
تقریبا 1 سالی هست که یاهو مسنجر و گذاشته بودیم کنار
با بسته شدن یاهو کار مستر فروشا و اونایی که پول میگیرفتن متود دی اکتیو مینوشتن بسته میشه ..
چه شاخ شاخ بازی هایی که به خاطر یاهو بود ...
و چقد تو همین یاهو میشدن و به قول خودشون مشهور بودن ...

یادش بخیر ...

Riko
July 28th, 2016, 15:26
باسلام
دوستان این نسخه که معرفی فرمودید
نسخه رسمی و اصلی یاهو نیست
فرد عزیزی اومده مسنجر تحت وب و برای شما داخل برنامه داره باز میکنه
من اشتباه کردم نصب کردم چون حتی به امنیتش و مطمئن نیستم
اول فکر کردم رسمی بود
دقیقا فقط همین صفحه برای شما باز میشه:
https://messenger.yahoo.com/
توضیحات برنامه:
Yahoo Messenger Desktop Open Source CreditsThis application uses Open Source components

خلاصه عرض کنم این برنامه یک مرورگر بیشتر نیست و ارتباطی به یاهو و نسخه جدید یاهو مسنجر نداره
پیشنهاد هم نمیشه
موفق باشید

یعنی از سایت یاهو دانلود کنی نسخه اصلی نیست ؟

viasky
July 28th, 2016, 16:21
یعنی از سایت یاهو دانلود کنی نسخه اصلی نیست ؟

لینک مستقیم سایت یاهو و دارید جهت دانلود؟
یاهو درحال حاضر تحت وب فقط هدایت‌میکنه به مسنجر
این‌مسنجری‌که دوستان معرفی ‌فرمودند و بنده داخل یاهو ندیدم اصلا
شامل و توضیحات مسنجر نیز داخل خودش موجوده وحتی سورس هم برای دانلود قرار داده شده
کار خود یاهو نیست ، البته کار خاصی هم انجام نمیده
فقط‌یک‌مرورگره
موفق باشد

- - - Updated - - -

توضیحات تکمیلی
انتشار دهندگان:
Jakub Szwacz Marcel Wiehle
وب سایت:
http://marcel.wiehle.me/

- - - Updated - - -

لینک دانلود مستقیم:
https://messenger.yahoo.com/download
البته همچنان همون برنامه و همون امکانات هست
یعنی قالب مرورگر و باز شدن وب سایت به عنوان‌مسنجر
که نویسنده برنامه هم همون شخصی هستند که عرض‌کردم

i.sharifi
July 28th, 2016, 16:33
وبلاگ رسمی یاهو این موضوع رو (نسخه جدید برای سیستم عامل ویندوز و مک) منتشر و تایید کرده .
از ابتدا هم قرار نبود یاهو مسنجر رو به طور کلی تعطیل کنند . در سایت یاهو اعلام شده بود که در حال کار بر روی نسخه جدیدی از مسنجر برای سیستم عامل های ویندوز و مک هستند که در نهایت برنامه آماده شده .
لینک مستقیم برای دانلود مسنجر :

https://s.yimg.com/jd/desktop/0.8.109/yahoo-messenger-0.8.109-win32.exe

*
yimg.com متعقل به شرکت یاهو است .
**
همچنین در سافت پدیا هم خبری در این خصوص منتشر شده :

http://news.softpedia.com/news/the-living-dead-yahoo-launches-new-messenger-app-for-the-desktop-506704.shtml

Riko
July 28th, 2016, 16:35
این هم لینک بررسی کنید

https://messenger.yahoo.com/download

viasky
July 28th, 2016, 16:50
دوستان بنده توضیحات و عرض‌کردم لینک‌خود یاهو‌هم قرار دادم
ولی این‌مسنجر‌توسط تیم یاهو درست نشده و قابلیت خاصی نداره
برنامه باز‌میشه ، برای ‌شما‌وب سایت یاهو و باز‌میکنه همین

hostorder
July 28th, 2016, 17:03
من یک مشکل خوردم رمزم یادم رفته بازگردانی میزنم فقط گوشیم یک زنگ میخوره و فقط بعد یه یاهو میل لاگین میکنه کسی میتونه کمکم کنه

peym@n
July 28th, 2016, 17:08
درود
فکر کنم کلا میخوان متحول کنند
ولی خیلی بد میشه این مسنجر خیلی دوست داشتنی هست با این ظاهرش

viasky
August 4th, 2016, 21:22
خداحافظی همیشگی با یاهو مسنجر
شرکت یاهو اعلام کرده در پنجم ۱۵ مرداد ماه (فردا) قرار است یاهو مسنجر را که دارای عمر بیش از ۱۸ سال است برای همیشه «ساین آف» کند. (یادآوری)

Majiiid
August 4th, 2016, 21:57
وای که جدایی چقدره سخته!

mizban97
August 4th, 2016, 21:59
سلام
یاهو مسنجر نسخه 11 برای ویندوز هم منتشر شد.
از لینک زیر میتونید دانلود و روی pc خود استفاده کنید.
https://s.yimg.com/jd/desktop/0.8.109/yahoo-messenger-0.8.109-win32.exe

ولی اصلا چیز جالبی نیست همان مسنجر قدیمی حال و حوای خاصی داشت.
موفق باشید.

Ringmoon
August 5th, 2016, 03:14
سلام
ساعات پایانی :(

DEFALT
August 5th, 2016, 03:19
درود ، امروز جمعه 15 مرداد و روز آخر یاهو مسنجر هست !

+ واقعاً موندم چرا میخوان اینکار رو انجام بدند ، خوب این همه یاهو کاربر دارد به راحتی میتونند تبلیغات انجام بدند و 1000 کار دیگر ، ولی میخوان ببندند ...

موفق باشید .

armin.rf
August 5th, 2016, 03:24
یاهو اشتباهات زیادی انجام داده اینم روش

خالی از لطف نیست اگر اشتباهات مدیران یاهو رو نزاریم!
http://dl3.baran-web.ir/uploads/photo-2016-08-05-03-23-12.jpg

viasky
August 5th, 2016, 03:24
این تصمیم قبل از واگذاری یاهو گرفته شده
شاید گروه جدید سیاست دیگه ای داشته باشه و شاید یاهو مسنجر تعطیل نشه...
یعنی امیدوارم که اینطور باشه

amin karimi
August 5th, 2016, 03:35
سلام عرض میکنم خدمت شما بزرگان انجمن

من نسخه جدید ویندوزشو نصب کردم (یاهو)چرا اینجوریه
من ی چیزیو رک بگم اگر تلگرام سرور های ایران میزبانیش میکردن دوروز قط بود سه روز کند بود اما واقعا تلگرام ندیدم مشکلی براش پیش بیاد
ی زمانی روم یاهو بود من بیشتر روم 62 میرفتم همه ویس میدادن خدایی عالمی داشت یادش بخیر اون زمان ها سرور اختصاصی پنتیوم بود چقدر افتضاح بود
یاهو به خاطرات پیوست....

:-| این شکلک هیچ وقت فراموشم نمیشه

mr.jabbari
August 5th, 2016, 03:36
http://up.vbiran.ir/uploads/27813146562794013889_4beaab4b-a220-49ca-b9d1-daec718c5151.jpg

یاهو امروز اعلام کرد که پیام‌رسان یاهو مسنجر را در تاریخ ۵ آگوست (15 مرداد 1395) به صورت رسمی تعطیل می‌کند. هم‌اکنون دانلود‌های نسخه‌های پیشین این پیام‌رسان دیگر در یاهو در دسترس نیستند و پس از این تاریخ کاربران حتی دیگر قادر به وارد شدن به این برنامه و ارسال پیام‌ نیز نیستند.

علاوه‌بر اینکه کاربران امکان وارد شدن به یاهو مسنجر به صورت رسمی و ارسال پیام را نخواهند داشت، همچنین از طریق دیگر نرم‌افزار‌های طرف سوم نیز نمی‌توان از این پیام‌رسان استفاده کرد.

این نرم‌افزار خاطره‌انگیز یاهو اواخر ۱۹۹۰ از طرف شرکت یاهو منتشر شد و خیلی زود توانست کاربران زیادی را بدست آورد. سخنگوی این شرکت اعلام کرده که این پیام‌رسان مخصوصا در کشور‌های آسیایی - اقیانوسیه طرفداران زیادی داشته است. اما اکنون یاهو یک پیام‌رسان بین پلتفرمی دارد که ظاهری بسیار مدرن‌تر پیدا کرده است. وی گفت:

پیام‌رسان قدیمی یاهو از تاریخ ۱۵ مرداد ماه دیگر در سیستم‌عامل‌های ویندوز، مک، اندروید و iOS پشتیبانی نخواهد شد. یاهو طی چند ماه پیش در تلاش برای از بین بردن سرویس‌های غیرضروری است که دیگر کاربران خود را از دست داده‌اند. برای مثال می‌توان همین یاهو مسنجر یا دیگر مجله‌های دیجیتالی این شرکت را نام برد.

یاهو امروز همچنین اعلام کرد که از اول سپتامبر سرویس Yahoo Recommends را که ابزاری برای پیشنهاد خواندن مقاله‌ها در اینترنت است دیگر پشتیبانی نخواهد کرد.

https://yahoo.tumblr.com/post/145715934739/q2-2016-progress-report-on-our-product

یاهو مسنجرم کلا فاز رفتن برش داشته :| الان یاهو مسنجر کلا تعطیل شه دیگ کجا هستش که به راحتی بشه ارتباط داشت؟؟؟؟؟؟؟؟ :| یعنی شکل یاهو باشه

T.Toosi
August 5th, 2016, 03:37
سلام، سرویس مسنجر به کل بسته نمیشود، ورژن جدید یاهو 0.8.109 برای دسکتاپ، آندروید و ios منتشر شده که میتونید با هم اکانت های قبلی لاگین کنید.

https://messenger.yahoo.com/download/

برداشتن شبیه تلگرام درستش کردن :63:

viasky
August 5th, 2016, 03:37
سلام عرض میکنم خدمت شما بزرگان انجمن

من نسخه جدید ویندوزشو نصب کردم (یاهو)چرا اینجوریه
من ی چیزیو رک بگم اگر تلگرام سرور های ایران میزبانیش میکردن دوروز قط بود سه روز کند بود اما واقعا تلگرام ندیدم مشکلی براش پیش بیاد
ی زمانی روم یاهو بود من بیشتر روم 62 میرفتم همه ویس میدادن خدایی عالمی داشت یادش بخیر اون زمان ها سرور اختصاصی پنتیوم بود چقدر افتضاح بود
یاهو به خاطرات پیوست....

:-| این شکلک هیچ وقت فراموشم نمیشه
هرکی بوت می کردن
می گفتن هکر اومد!

mr.jabbari
August 5th, 2016, 03:41
سلام، سرویس مسنجر به کل بسته نمیشود، ورژن جدید یاهو 0.8.109 برای دسکتاپ، آندروید و ios منتشر شده که میتونید با هم اکانت های قبلی لاگین کنید.

https://messenger.yahoo.com/download/

برداشتن شبیه تلگرام درستش کردن :63:

بدتر شده که بهتر نشده :|

- - - Updated - - -

هرکی بوت می کردن
می گفتن هکر اومد!

دلم برا اون موقع تنگ شده که ملت دنبال ایدی با انلاین بالا بودن >:P

amin karimi
August 5th, 2016, 03:43
یادش بخیر کامپیوتر طرف ریست میکردی بعد اون هر کاری میگفتی انجام میداد :">

T.Toosi
August 5th, 2016, 03:51
بدتر شده که بهتر نشده :|

- - - Updated - - -

دلم برا اون موقع تنگ شده که ملت دنبال ایدی با انلاین بالا بودن >:P

خیلی داغونه، من که پاکش کردم...

داستان شرکت hooli شده تو سریال silicon valley

viasky
August 5th, 2016, 03:53
من که از مسنجر خودم عکس گرفتم الان:71:=;

mr.jabbari
August 5th, 2016, 03:59

8-}8-}8-}8-} خدا کنه فقط یاهو فاز تسو بر نداشته باشه داد و بیداد کرده باشه در عمل کاری نکنه خخخخخخ یا بزنه کلا ببنده یا از این نسخه های جدید نده که کلا داغونه :|

armin.rf
August 5th, 2016, 04:33
در حال انیستال برنامه :((

تا پاک نکردم کی میاد یه تبادل کنیم

انلاینام 20 تا لیستم 360 تا :)

+ فروش آیدی چهار حرفی +
+فروش آیدی انلاین بالا +
+ دی اکتیو و اکتیو کردن ایدی +

:((

+++++++++++++++++++

پ.خ چک کنید

- - - Updated - - -

خواهشی که از مدیریت دارم این تاپیکو حذف نکنه بلکه مرحم درد باشه :))

مینا-صیفی
August 5th, 2016, 09:30
من همون روزی که خبر بسته شدن را شنیدم از ریشه یاهو مسنجر ار پاک کردم فقط با یاهو میل الان وصل میشم .
دوستان 15 مرداد شده یاهو الان بسته شده یا هنوز نشده هروقت شد اطلاع بدید

RealHAM
August 5th, 2016, 09:34
فعلاً بالاست

Ringmoon
August 5th, 2016, 10:09
به نظر من این ورژن جدید زود به زود آپدیت میشه و پیشرفت میکنه اگه اینطور باشه خیلی بهتر از قبل هم میشه احتمالا امروز ارور آپدیت به نسخه جدیدو میده

VipSc
August 5th, 2016, 11:46
همچنان، مسنجر پابرجاست و قطع نشده

DEFALT
August 5th, 2016, 11:51
عرض نکردند ساعت کی دقیق قطع خواهد شد :63:

p.1514
August 5th, 2016, 11:54
سلام تو اطلاعیه اخرش که توی خوده یاهو قسمت تبلیغاتش بود نوشته بودند هنوز هیچی مشخص نیست!

DEFALT
August 5th, 2016, 11:58
سلام تو اطلاعیه اخرش که توی خوده یاهو قسمت تبلیغاتش بود نوشته بودند هنوز هیچی مشخص نیست!

:109: میشه متن کامل و لینک رو اینجا قرار بدید :109:

p.1514
August 5th, 2016, 12:01
سه روز پیش دیدم
توی خوده سایت یاهو اون قسمتی که عکس وتبلیغات میذاره صفحه اصلی ...وسط سایت!
عکسشم علامت خطر بود

nevergotme
August 5th, 2016, 12:35
هنوز هستا :دی

mehdi741
August 5th, 2016, 13:39
فعلا اکتیو هست و پا بر جا احتمالا تا شب سرورهاشون رو اف میکنند و به لقاح الله میپیوندن روحشون شاد و یادشون گرامی کجایی یاهووی من که چه شبها تا صبح باهات خاطره دارم از نظر بنده درسته مسینجر های دیگری هستن ولی هیچ کدومشون مثل یاهوو نمیشن من با یاهوو بزرگ شدم و فکرشم نمیکردم یک روز بخواد جمع کنه بره این طوری که داره پیش میره بعید نیست یه روزی هم گوگل جمع کنه بره

VipSc
August 6th, 2016, 00:06
همچنان من به یاهو مسنجر کانکتم

Mr.Pouria
August 6th, 2016, 00:09
همچنان من به یاهو مسنجر کانکتم

روی ساعت رسمی سرور ها خاموش میشه ...

Gmt 00:00 سرور ها قطع میشه

یعنی حدودا 3:20 دقیقه دیگه

programmer6811
August 6th, 2016, 00:27
روی ساعت رسمی سرور ها خاموش میشه ...

Gmt 00:00 سرور ها قطع میشه

یعنی حدودا 3:20 دقیقه دیگه

بعد یاهو چه .... کنیم؟

یه جز تلگرام

:)

OmidX
August 6th, 2016, 00:34
آقا الان این ۳۰۹ نفری ک تو مسنجر من ادن چرا تو نسخه ی جدید نیستن ؟؟؟ !!!

programmer6811
August 6th, 2016, 00:36
آقا الان این ۱۱۹ نفری ک تو مسنجر من ادن چرا تو نسخه ی جدید نیستن ؟؟؟ !!!

من نسخه جدید و نصب کردم همشون بودن

شاید یه مشکلی توی نصب بوده

:113:

rezaonline.net
August 6th, 2016, 01:04
در حال انیستال برنامه :((

تا پاک نکردم کی میاد یه تبادل کنیم

انلاینام 20 تا لیستم 360 تا :)

آنلاین 30تا لیستم تقریبا 750 تا!!!
این روزها اکثرا میان اکانت تلگرامم اونایی که حسابی گرم احوال پرسی میکنن بعد میپرسم شما ؟
میگه من قبلا توی یاهو بهت پیام میدادم :((
http://s2.zipupload.ir/direct/uid_1_fid535_1395-05-16_01_02_55_958571209.png

sarwhost
August 6th, 2016, 01:17
توی برنامه جدید همه اکانتها اومدن اتفاقا خیلی خوب شده و مشکلی نداره چت مثل اسکایپ شده

T.Toosi
August 6th, 2016, 01:17
همه شاکی شدن :70:

https://forums.yahoo.net/t5/Messenger/bd-p/Messenger

https://yahoo.uservoice.com/forums/396522
(https://yahoo.uservoice.com/forums/396522)

peym@n
August 6th, 2016, 01:23
همه شاکی شدن :70:

https://yahoo.uservoice.com/forums/396522

درود
عادت میکنن
ولی شخصا معتقدم بسیار بد شده هست
حال و هوای یاهو یه چیز دیگه بود
الان با تلگرام زیاد فرق نداره

mr.jabbari
August 6th, 2016, 02:46
درود
عادت میکنن

به نظر من ملت میریزن تو همین تلگرام دیگ کلا یاهو تعطیل :71:

viasky
August 6th, 2016, 03:10
امیدوارم این یک تبلیغ برای زنده کردن مجدد نام یاهو و سر زبون اومدن و تیتر شدن یاهو نباشه...
فعلا که خبری نیست
شاید تجدید نظر کردن!

saeed1988m
August 6th, 2016, 03:12
یاهو مگه قرار نبوده امروز تعطیل بشه هنوز که میشه کانکت شد به آی دی

armin.rf
August 6th, 2016, 03:30
فعلا که بازه !

شاید این تاپیکو دیده و برای از بین نبردن خاطرات هنوز بازه :d

پاشو ببند برو دیگه الکی ما رو احساساتی کرده

friend_sre
August 6th, 2016, 03:32
درود
عادت میکنن

کلا اون دوران همه چی حال و هوای دیگه ای داشت ....

نوجوونی کجاییی که یادت بخیر

به خداحافظی تلخ تو سوگند نشد که تو رفتی و ............ :(

buzzz!!!

ehsan-a
August 6th, 2016, 18:49
کاش که هیچوقت بسته نشه . ;;)

armin.rf
August 6th, 2016, 19:03
و این هم ۱۶ مرداد و همچنان پایدار ......

دنیا جهان بخت و طلا و سومی هم یاهو ....

ظاهرا این کارشون تنها برای خبر ساز شدن و تیتر شدن بوده

Riko
August 6th, 2016, 19:10
و این هم ۱۶ مرداد و همچنان پایدار ......

دنیا جهان بخت و طلا و سومی هم یاهو ....

ظاهرا این کارشون تنها برای خبر ساز شدن و تیتر شدن بوده

نه یادشون رفته رو Close کلیک کنن :D