PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست عالی با قدرت Hostdl

powerweb
November 8th, 2010, 01:48
با سلام اساتید هاست عالی و خوب چه میزبانی چه دانلود با قیمت مناسب مثله هاست دی ال به مشخصه های همئن سرور اگه وجود داره بگید لطفا پست الکی ندید همه هاست ها خوب هستن ولی من با قدرت و مشخصه hostdl میخواهم
با تشکر

Aria
November 8th, 2010, 01:55
سلام.

قدرت و مشخصات HostDL میشه HostDL.com !

اگر از سرویسشون راضی هستید دلیلی برای تغییر سرویس وجود نداره و اگر راضی نیستید دقیقاً بفرمایید چه مواردی مد نظرتون هست تا همکاران آفر هاشون رو به شما بدند.

با تشکر.

sharax
November 8th, 2010, 02:04
aria جان درست ميگن
شما بگو چي ديدي از hostdl شايد تو بچه هاي ما هم ديدي

powerweb
November 8th, 2010, 02:19
آخه سایت های موزیک دیگه نمیتون روی این سرور باشن و سرعت و قدرت و پشتیبانی 24 ساعته واقعی 5 صبح هم میل بزنی کارتو انجام میده حداکثر جوابش 5 دقیقست

AmirHosein
November 8th, 2010, 02:24
سلام.

قدرت و مشخصات HostDL میشه HostDL.com !

اگر از سرویسشون راضی هستید دلیلی برای تغییر سرویس وجود نداره و اگر راضی نیستید دقیقاً بفرمایید چه مواردی مد نظرتون هست تا همکاران آفر هاشون رو به شما بدند.

با تشکر.
منم ممنون میشم بدونم برام سوال هست هاست دی ال چی داره؟
با تشکر:53:

sharax
November 8th, 2010, 02:29
خوب دوست عزيز بيشتر هاسينگ ها بچه ها شب ها بيدارند
حالا هاست دانلود فكر كنم چند تايي ساپورتر داره ولي هاستينگ موفقيتش به آپتايم و امنيت هست و پشتيباني قوي، بخش كوچكي پشتيباني سريع هست به نظر من
ولي بازم دوستان آفر ميدن حالا اگه ببينن

lvlehrad
November 8th, 2010, 02:33
اینکه هاست دی ال چی داره رو یکم بگردی میبینی چی داره الان ایشون چی میخوان مهم هست !

در ضمن دوست عزیز اینکه برای سایت های موزیک از این به بعد مشکل ایجاد خواهد شد برای همه هاستینگ های ایرانی هست نه تنها هاست دی ال !(منظورم سایت موزیک غیر مجاز هست)

من پیشنهاد میکنم از هاستینگ خارجی هاست بگیری تا مشکلی برات پیش نیاد

powerweb
November 8th, 2010, 02:35
خوب دوست عزيز بيشتر هاسينگ ها بچه ها شب ها بيدارند
حالا هاست دانلود فكر كنم چند تايي ساپورتر داره ولي هاستينگ موفقيتش به آپتايم و امنيت هست و پشتيباني قوي، بخش كوچكي پشتيباني سريع هست به نظر من
ولي بازم دوستان آفر ميدن حالا اگه ببينن
همه اینهایی که گفتی عزیز hostdl داره

sharax
November 8th, 2010, 02:50
حالا چرا اينقدر داغ hostdl رو به سينه ميزني؟
بيخيال اسپم زياد ميشه ولي بهتره بري دنبال vps هم پشتيباني بالا هست هم كيفيت بالا هم امنيت و...
چون سايت موزيك هستين پيشنهاد ميدم كه بهتره براي شما

delta
November 8th, 2010, 02:51
هاست دل خیلی چیزا داره که تو این چندین سال هیچوقت تو هیچ میزبانی هاست دیگری ندیدم. سرعت بالا و کم نیاوردن و کمی امنیت + وارز بودن هاست تنها چیزی هست که یک مشتری میخواد.که متاسفانه برخلاف شعار دیگر هاستینگای محترم هیچ وقت ندیدم از کسی.حتی بزرگترین ها که اسمشون رو نمیگم و فقط به اسم ادعا دارند.. فکر نکنم خیلی از شماها باشید که بتونید سرور 24 هسته با 48 گیگ رم داشته باشید شخصی و روش هاست بفروشید.در صورتی که هاست دل چندین سرور از این بالاترش رو هم داره.
وطن دانلود..میهن دانلود. دانلودها.پی سی دانلود.ترفندستان.کمیاب آنلاین و خیلی بزرگای دیگر الکی رو سرورهای آنها نیستند با اینکه گران قیمت هست ولی بازم رو سروراش هستند.خود من با وجود داشتن چندین وی پی اس و حتی پیشنهادهای اسپانسری رو سرورهای قدرتمند بازم رو هاست دل گزاشتم سایت اصلی رو.چون الان تو این 2 سال شاید روی هم نیم ساعت هم قطع نشه.. با وجود انواع دی داس و..پشتیبانیشون هم واقعا عالی بوده و واقعا تو همه موارد فهیم هستند و سررشته دارند.. یک مشکلی برای هاست من پیش امده بود هیچ کسی نمیفهمید جریان چیه..اینا تو 2 دقیقه کمتر مشکل رو پیدا کردند..
اینجاست که بقیه دوستان هم باید بدونن قیمت پایین معیار انتخاب یک هاست نیست.بلکه کاربلد بودن و داشتن سرورهای قدرتمند+ پشتیبانی عالی باعث میشه یک هاست معروف بشه.. حالا شماها بیایید قیمت سیب زمینی بفروشید هاستتون رو و هزار تا تعریفم کنید!
( صحبت من فقط با مدعیان ارزان فروش بود)

powerweb
November 8th, 2010, 12:43
آفری موجود نبود

sepiddownload.com
December 1st, 2012, 15:50
هاست دل خیلی چیزا داره که تو این چندین سال هیچوقت تو هیچ میزبانی هاست دیگری ندیدم. سرعت بالا و کم نیاوردن و کمی امنیت + وارز بودن هاست تنها چیزی هست که یک مشتری میخواد.که متاسفانه برخلاف شعار دیگر هاستینگای محترم هیچ وقت ندیدم از کسی.حتی بزرگترین ها که اسمشون رو نمیگم و فقط به اسم ادعا دارند.. فکر نکنم خیلی از شماها باشید که بتونید سرور 24 هسته با 48 گیگ رم داشته باشید شخصی و روش هاست بفروشید.در صورتی که هاست دل چندین سرور از این بالاترش رو هم داره.
وطن دانلود..میهن دانلود. دانلودها.پی سی دانلود.ترفندستان.کمیاب آنلاین و خیلی بزرگای دیگر الکی رو سرورهای آنها نیستند با اینکه گران قیمت هست ولی بازم رو سروراش هستند.خود من با وجود داشتن چندین وی پی اس و حتی پیشنهادهای اسپانسری رو سرورهای قدرتمند بازم رو هاست دل گزاشتم سایت اصلی رو.چون الان تو این 2 سال شاید روی هم نیم ساعت هم قطع نشه.. با وجود انواع دی داس و..پشتیبانیشون هم واقعا عالی بوده و واقعا تو همه موارد فهیم هستند و سررشته دارند.. یک مشکلی برای هاست من پیش امده بود هیچ کسی نمیفهمید جریان چیه..اینا تو 2 دقیقه کمتر مشکل رو پیدا کردند..
اینجاست که بقیه دوستان هم باید بدونن قیمت پایین معیار انتخاب یک هاست نیست.بلکه کاربلد بودن و داشتن سرورهای قدرتمند+ پشتیبانی عالی باعث میشه یک هاست معروف بشه.. حالا شماها بیایید قیمت سیب زمینی بفروشید هاستتون رو و هزار تا تعریفم کنید!
( صحبت من فقط با مدعیان ارزان فروش بود)
یکمی تند رفتید ها... اینطوری کسی هم که هاست و کیفیت خوب نداره قیمتشو میبره بالا و میشه هم قیمت کیفیت خوبا و ادعا میکنه که ما هم جزو هاستینگای برتر کشور هستیم.بعد تشخیصشون هم خیلی سخت میشه و شایدم مشکلات دیگه ای هم بوجود بیاد...

fathipours1
December 1st, 2012, 17:10
تاپیک های مربوط به هاست دی ال تو این چند روز کم بوده که تاپیک 2 سال قبلو میارید بالا ؟