PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایران و Google Business

JeyServer
June 10th, 2016, 18:08
سلام همکاران عزیز
ما به تازگی جی سرور (http://www.jeyserver.com) رو بر روی نقشه گوگل ثبت کردیم و بعد از چند روز تائید شد و الان هم قابل نمایش هست:->
منتهی زمانی که میخوام از طریق لینک "ادعای مالکیت این کسب و کار" به مدیریت این آدرس اقدام کنم با خطای زیر مواجه میشم:

متأسفیم، این کسب و کار محدود شده است
براساس شرایط خدمات (https://www.google.com/intl/fa/+/policy/pages-services.html?_ga=1.267653067.430346227.1465451484 )، این کسب و کار را به دلیل دسته یا منطقه آن نمی‌توان اضافه کرد.

از دوستان کسی راهی برای دور زدن این تحریم سراغ داره؟

JeyServer
June 11th, 2016, 12:01
بالا باش!

Mr.Pouria
June 11th, 2016, 12:41
بالا باش!

چیز شکن استفاده کنید بدون مشکل کار میکنه ....
بهتره امریکا باشه ...

JeyServer
June 11th, 2016, 12:44
برادر ما اگر ما از ابزاری که فرمودید استفاده نمیکردیم اصلا به این صفحه نمیرسیدم و در همون صفحه معروف خطای 403 گوگل باقی میموندم

Mr.Pouria
June 11th, 2016, 12:48
برادر ما اگر ما از ابزاری که فرمودید استفاده نمیکردیم اصلا به این صفحه نمیرسیدم و در همون صفحه معروف خطای 403 گوگل باقی میموندم

درسته اما خوب با بعضی از ای پی ها امکان عبور هست ... معمولا بعضی از ای پی ها تا یه جا بیشتر پیش نمیره ...

اگه با چند ای پی مختلف از کشور و شهر های مختلف تست کردید نشد میتونید با پشتیبانی گوگل تماس بگیرید یه جورایی حل میکنن براتون ...

iHSG
June 11th, 2016, 12:55
سلام
شاید از روشی دیگه ایرانی بودن شما رو متوجه میشه.
معمولاً مرورگر IE که خودش لوکیشن ایران رو به همه سایت ها ارسال میکنه اما مرورگر فایرفاکس و کروم هم به صورت پیش فرض این کار رو نمیکنن اما در تنظیماتشون میشه اعمال کرد.
در فایرفاکس به بخش Options => Content => Languages => Choose برید و ببینید بالاترین زبان چی انتخاب شده اگه Persian بود مطمئناً از همین طریق فهمیده که شما ایرانی هستید.

JeyServer
June 11th, 2016, 12:59
دوستان معلومه که موقعیت مارو متوجه میشه!
چون دفتر مارو در شهر اصفهان شناسایی کرده و زمانی که ما برای مالکیت اون اقدام کنیم پس طبیعتا ما هم ایرانی هستیم دیگه!

iHSG
June 11th, 2016, 13:01
دوستان معلومه که موقعیت مارو متوجه میشه!
چون دفتر مارو در شهر اصفهان شناسایی کرده و زمانی که ما برای مالکیت اون اقدام کنیم پس طبیعتا ما هم ایرانی هستیم دیگه!

به نکته خیلی انحرافی اشاره کردید :)
پس احتمالاً گوگل مرز داره که اجازه افزودن شهر های ایران رو میده اما اجازه دسترسی یه ایرانی رو به اون صفحه نه!!!
به نظر من می خواین با اینترنت یه vps ویندوزی تست کنید ببینید اون جا چطوریه.

JeyServer
June 11th, 2016, 13:06
به نکته خیلی انحرافی اشاره کردید :)
پس احتمالاً گوگل مرز داره که اجازه افزودن شهر های ایران رو میده اما اجازه دسترسی یه ایرانی رو به اون صفحه نه!!!
به نظر من می خواین با اینترنت یه vps ویندوزی تست کنید ببینید اون جا چطوریه.

قبلنا امتحان کردیم و نتیجه ای در بر نداشته
هرچند که به نظرم بی نتیجه خواهد بود، ولی بار دیگه تلاش میکنم با اکانت گوگلی با کشوری غیر از ایران ثبت و فعال شده اقدام کنم
نتیجه حاصل رو اینجا اطلاع میدم

kingashkan
June 11th, 2016, 13:12
دادا یادته ناحیه کاربریت مشکل داشت 7 تومن ازت هاست گرفتم هاسته نمی امد بعد جواب تیکت هامو نمی دادی ؟؟؟؟؟؟

JeyServer
June 11th, 2016, 13:22
دادا یادته ناحیه کاربریت مشکل داشت 7 تومن ازت هاست گرفتم هاسته نمی امد بعد جواب تیکت هامو نمی دادی ؟؟؟؟؟؟

خیر متاسفانه یادم نیست.
الان میتونید در ناحیه کاربری با نام کاربریتون تیکت ارسال کنید و در صورت تمایل شماره کارت بانکیتون یا سرویس مدنظرتون رو اعلام بفرمایید تا رضایت خاطر شما جلب بشه.

mri_6889
June 12th, 2016, 16:12
علت کاملا مشخص است.
شما با پیلتر شکن رد میشی و گوگل نمیتونه بفهمه توی ایران هستی. بعدش میخوای ادعای مالکیت مکانی(تجاری/اداری) در ایران رو داشته باشی. خوب همانطور که خود شما گفتید، گوگل اجازه نمیده که شما مکانی در ایران رو از طریق گوگل بیزنس روی نقشه قرار بدهید. یعنی هر چند IP شما مکان دیگری را نشان میدهد، امّا روی نقشه مکانهای داخل محدوده ایران قابل علامت گذاری مبتنی بر گوگل بیزنس نیست. تقریبا فکر کنم راهکاری هم نداشته باشه. مگر اینکه بعدا گوگل این حساسیت به نقشه رو بر دارد. چون به هر حال بیزنس های بین المللی که اصالت خارجی دارند، مثل دفتر مرکزی سامسونگ در ایران بخواهند مکان خود یا نمایندگی هایشان را از طریق گوگل بیزنس معرفی کنند.

گوگل بیزنس در واقع راهکار جامعی برای بیزنس ها است. یکی از قسمتهای این راهکار جامع این است که شما مکان فیزیکی بیزنس خودتان را روی نقشه گوگل تعیین کنید و به نوعی خودتان را از طریق نقشه گوگل تبلیغ کنید. حتّی فکر کنم این گوگل بیزنس با Google Adwords یکپارچه هست و شما میتوانید تعیین کنید که مثلا در ازای جستجوی واژه های معینی، آدرس و نقشه مکان بیزنس شما رو نشان دهد. تقریبا یک چیز جامع. خوب معلوم است که گوگل که سرویسهای رایگانش هم تقریبا برای ایران مسدود است، این سرویس را به بیزنس های واقع در ایران نمیدهد.