PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لوگ های سرور کجاست؟

angel
November 7th, 2010, 23:54
سلام. من VM های مربوط به سرورم مدام هنگ میکنند و باعث میشه هیچ کدوم از سایت هام لود نشه تا زمانی که برم و VM ها رو ریست کنم. تقریباً هر روز ظهر این اتفاق میافته و دیگه داره منو دیونه میکنه!! شما چیزی در این رابطه نمی دونید که کمک کنه بفهمم چرا؟؟؟ امروز از بخش performance توی vmware Esxi4 چک کردم قبل از هنگ زدن یه پیک cpu و پیک network بالا داشتم.؟؟

میخواستم بدونم که لوگ های دقیق مربوط به اتفاق های توی سرور رو چجوری میتونم ببینم؟ اینها در کدوم بخش vmware esxi ذخیره میشن؟

Online24
November 7th, 2010, 23:58
سیستم عامل شما ؟ سرویس های راه اندازی شده بر روی این سرور ها ؟ و نوع کنترل پنل ها در صورتی که نصب کردید ؟؟

vmware esxi فقط عمل مجازی سازی برای شما انجام میده و از سرویس های سیستم های عامل VM ها LOG تهیه نمیکند . ( این کار توسط سیستم عامل و نرم افزار های هر VM به طور مجزا انجام میشود )

angel
November 8th, 2010, 00:15
سیستم عامل شما ؟ سرویس های راه اندازی شده بر روی این سرور ها ؟ و نوع کنترل پنل ها در صورتی که نصب کردید ؟؟

vmware esxi فقط عمل مجازی سازی برای شما انجام میده و از سرویس های سیستم های عامل VM ها LOG تهیه نمیکند . ( این کار توسط سیستم عامل و نرم افزار های هر VM به طور مجزا انجام میشود )

ممنون از شما. سیستم عامل CentOS 5.5 ، سرویس ها رو الان نمی دونم از کجا باید ببینم تا لیستش رو اینجا بنویسم؟ نوع کنترل پنل هم kloxo .
خب اگه centOS لوگ تهیه کنه شاید بتونم اونها رو چک کنم ؟ (چجوری و از کجا ؟) . و یا اینکه از چه نرم افزاری برای تهیه log دقیق استفاده کنم؟

Online24
November 8th, 2010, 00:29
LOG های مربوط به سیستم عامل CentOS تحت دایرکتوری /var/log/ موجود هستند .

و LOG های تهیه شده توسط Kloxo تحت /var/log/kloxo/

تهیه LOG توسط خود سیستم عامل و نرم افزار های آن تهیه میشود . ( البته اگر قصد تغییر یا بهینه کردن رویه تهیه log را داردید ، یا توجه به open source بودن سیستم عامل centos و کنترل پنل kloxo طبق Documentation های هرکدام میتونید این کار رو انجام بدید . )