PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای ساخت پلاگین

farshid17
June 10th, 2016, 15:43
با سلام من می خواستم برای اسکریپت سایتم پلاگین (وردپرس و cms رایگان نیست )درگاه واسط بسازم می خوام خودم بلد کنم که متکی به سازننده اسکریپت نباشم چون پاسخگویی ایشون خیلی پایینه درگاه واسط با تشکر فیلم اموزش یا pdf یا هر چیز دارید برام بزارید

Iranicaserver
June 10th, 2016, 16:10
شما بفرماید اسکریپت سایتتون فروشگاهی هست در مورد چی هست و زبون برنامه نویسیش چی هست
برای درگاه اگر کارتون لنگ هست اکثر درگاهای واسط اسکریپت آزاد و بدون دردسر برای پرداخت آنلاین دارند که می تونی ازشون استفاده کنید و نیاز به برنامه نویسی هم نداره

farshid17
June 10th, 2016, 16:42
زبان php و اسكريپت اكانت vip هست

Rezash
June 10th, 2016, 17:20
اکثر درگاه های واسط با curl و درگاه های مستقیم با soap کار میکنند.
توجه کنید که نوشتن پلاگین پرداخت آنلاین نیاز به مهارت بالایی دارد. اگر چه کدهای ساده ای دارد ولی کوچکترین اشتباه می تونه ضرر مالی بزرگی رو به همراه داشته باشه
به عنوان نمونه چند سال پیش یکی از سایت های فروش کارت شارژ بدلیل یک اشتباه ساده با هر بار وریفای شدن پرداخت یک کارت شارژ میداد، کاربر با یک بار پرداخت و صرفا زدن دکمه f5 چند کارت شارژ میگرفت ...
شما دقیقا در چه مرحله ای هستید ؟ نه سورس خودتون مشخص هست و نه درگاهی که قصد استفاده دارید. راهنمایی خاصی نمیشه کرد!

Mehran18
June 11th, 2016, 16:53
می تونید بعد از عضویت در شتاب ها (http://shetabha.com) درخواست ساخت پلاگین بدید و کمتر از 24 ساعت پلاگین مورد نظرتون رو بصورت رایگان دریافت کنید.