PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تعرفه اینترنت داخلی نصف شد

viasky
June 10th, 2016, 07:32
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت در مراسم کاهش تعرفه ترافیک داخلی برای کاربران نهایی با اشاره به اینکه این کاهش به اصلاح تعرفه‌ی اینترنت که وزیر قول داده بود ارتباطات ندارد و آن موضوع در حال پیگیری است، اعلام کرد که تعرفه تبادل ترافیک داخلی برای کاربران نهایی از ۳۶۰۰ تومان به ۱۸۰۰ تومان خواهد رسید.

http://cdn01.zoomit.ir/2016/6/fd308f6d-9e41-44f4-90b9-3e2378f143ac.jpg

ZOomit

djmojtaba
June 10th, 2016, 08:25
هنوز توی پنل های کاربری که اعمال نشده

farshid17
June 10th, 2016, 08:51
دوستان با تماس به شركت هاي اينترنتي سوال كنيد و خبرهاي اينجا اعلام كنيد كه چه كسي اول اينكار رو انجام داده

سیدرضا بازیار
June 10th, 2016, 09:31
سایت زومیت چند روز پیش هم گفت ارسال کالا از آمازون آزاد شده...
حالا هم نصف شدن تعرفه فیل.تر.نت...
احتمالا فردا هم میگه احمدی نژاد کاندید شده :d

Moh9reX
June 10th, 2016, 10:03
معاون وزیر ارتباطات با تاکید بر اینکه پیش از این درباره شبکه‌ ملی اطلاعات آدرس‌های غلطی داده شده، گفت: با کاهش تعرفه دسترسی به سرویس‌های داخلی به دنبال ایجاد شرایطی هستیم که کاربر نهایی طعم واقعی شبکه ملی اطلاعات را بچشد.

به گزارش سافت گذر (http://www.softgozar.com) به نقل ازایسنا، مراسم امضای تفاهم‌نامه کاهش تعرفه ترافیک داخلی برای کاربر نهایی بین مدیران عامل شرکت‌های رایتل، شاتل، آسیاتک، آپارات، تلوبیون و فیلیمو صبح امروز با حضور معاون وزیر ارتباطات در محل این وزارتخانه به امضاء رسید.

محمدجواد جهرمی در این مراسم به ارائه‌ی توضیحاتی درباره تخفیفی که شرکت ارتباطات زیرساخت برای ارائه‌کنندگان خدمات قائل شده پرداخت و اظهار کرد: با راه‌اندازی مرکز تبادل داده شبکه ملی اطلاعات به عنوان هسته اصلی این شبکه یکی از موضوعات اصلی که موجب تمایز شبکه ملی اطلاعات با شبکه بین‌المللی اینترنت می‌شود، بحث تعرفه دسترسی خواهد بود.

مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت در ادامه عنوان کرد: در واقع این تفاوت قیمت جهت ملموس‌تر شدن فعالیت‌های شبکه ملی اطلاعات است.

وی ادامه داد: زمانی انتقاد می‌شد که چرا شبکه ملی اطلاعات توسعه داده نمی‌شود، اما به هر حال مراحل اجرای این طرح فراز ‌و نشیب‌های اجتناب‌ناپذیری دارد.

جهرمی در ادامه با بیان این‌که دسترسی به خدمات نسل سوم و چهارم و یا شبکه فیبر نوری و همچنین سرمایه‌گذاری ۲۰۰۰ میلیارد تومانی زیرساخت در این حوزه موجب توسعه اینترنت در کشور شده و زیرمجموعه‌های شبکه ملی اطلاعات نیز به شمار می‌روند، گفت: طی سال‌های گذشته بحث‌هایی درباره کیفیت اینترنت و لزوم بهبود آن مطرح بود که اکنون در برخی نقاط براساس شاخص‌های طراحی شده کیفی تا ۹ برابر ارتقا داشته‌ایم.

مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت ادامه داد: البته در برخی نقاط هم میزان بهبود کیفیت در حد ۲۰ درصد بوده و در مجموع می‌توان گفت از نظر کیفی شرایط در کل کشور ۵۰ درصد بهبود یافته است.

معاون وزیر ارتباطات در ادامه صحبت‌های خود با تاکید بر این‌که با راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات این هدف مهم دنبال می‌شود که به جای محتوای خارجی و ترویج آن از تولیدات بومی استفاده شود، بیان کرد: برای توسعه ICT کشور ما در شرکت ارتباطات زیرساخت از بخشی از درآمد خود گذشتیم.

وی ادامه داد: پیش از این برای خرید ۱۰ گیگابیت پهنای باند لازم بود شرکت‌ها هزینه‌ای معادل ۱.۷ میلیارد تومان به شرکت ارتباطات زیرساخت پرداخت کند، اما اکنون به واسطه تخفیف‌های در نظر گرفته شده این رقم برای هر STM۱۰ به حدود ۹ میلیون تومان رسیده و با توجه به این‌که طی هفته‌های گذشته ما شش STM۱۰ واگذار کرده‌ایم در واقع می‌توان گفت در طول ماه حدود ۱۱.۵ میلیارد تومان از درآمدهای شرکت‌ را به نفع توسعه ICT حذف کرده‌ایم.

جهرمی همچنین به شرکت‌های مختلفی که نسبت به عقد تفاهم‌نامه اقدام کرده بودند اشاره کرد و گفت: براین اساس شرایط به گونه‌ای پیش‌رفته که این شرکت‌ها تعرفه خود را برای محتوای داخلی تا حدود ۵۰ درصد کاهش داده‌اند و دیگر یک گیگابایت مصرف برای سایت آپارات یا فیلمیو به اندازه ۳۶۰۰ تومان قیمت نخواهد داشت.

مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت در عین حال به مطالبی که در شبکه‌هایی مانند تلگرام منتشر می‌شود اشاره کرد و گفت: اکنون بخش عمده‌ای از مطالبی که بر روی تلگرام ارسال می‌شود حالت ویدئویی دارد، حال فرض کنید یک کاربر در طول ماه پنج گیگ دانلود داشته باشد که لازم است برای هر گیگابایت آن رقمی معادل ۳۶۰۰ تومان پرداخت کند، اکنون اگر این کاربر در قالب این تفاهم‌نامه از شبکه‌های مذکور برای دریافت فایل تصویری اقدام کند، هزینه او نصف خواهد شد.

معاون وزیر ارتباطات با ابراز امیدواری نسبت به پیوستن سایر ارائه‌کنندگان محتوا به این بخش افزود: از دیگر بخش‌هایی که جا دارد به این مرکز بپیوندد می‌توان به شبکه بانکی کشور، نظام مالیاتی، مراکز علمی و شبکه دولت اشاره کرد.

جهرمی همچنین تاکید کرد: برای آنکه شبکه ملی اطلاعات از شهریورماه با عرضه و سرویس‌دهی مناسبی فعالیت کند، لازم است این بخش‌ها به آن بپیوندند. پیش از این نیز وزیر ارتباطات اعلام کرده بود که در خصوص شبکه ملی اطلاعات گاهی اطلاعات و آدرس غلط داده شده است، اما ما اکنون امیدواریم با اتفاقاتی که در تغییر تعرفه استفاده از محتوای داخلی رخ داده مردم طعم واقعی این شبکه را درک کنند و به یاد داشته باشند که شبکه ملی اطلاعات محدودیت نبوده و شکوفایی فناوری در داخل کشور به‌شمار می‌رود.

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت در پایان صحبت های خود نیز به پیگیری تغییر تعرفه‌های ارتباطی که در کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در دست بررسی است اشاره کرد و گفت: کاهش تعرفه‌ای که به واسطه عقد این تفاهم نامه در برخی شرکت‌های ارائه کننده خدمات ارائه شده با تعرفه‌های کلی متفاوت است و در نهایت در تعیین تعرفه‌های جدید اینترنت نیز این موضوع مورد توجه قرار دارد که برای دسترسی به محتوای داخلی هزینه‌های پائین‌تری در نظر گرفته شود.

almandata
June 10th, 2016, 10:43
کاندید شده !

http://www.asiatech.ir/%D8%A7%D9%85%D8%B6%D8%A7%D8%A1-%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%87%D9%85-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%87%D8%B4-%D8%AA%D8%B9%D8%B1%D9%81-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9-%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84%DB%8C

viasky
June 10th, 2016, 11:05
دوست گرامی خبر به همراه تصویر درج شده است
پس مستند هست و مشکلی نداره اما روند تغییر قیمت ها کمی زمان خواهد برد
نمونه سایت های معتبر دیگه ای که این مورد و تایید کرده اند
http://www.jamaran.ir/fa/n132826/%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B3_%D9%87%D8%A7%DB%8C_ %D8%A7%D8%B5%D9%84%DB%8C/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D9%86%D8%B4%D8%B1/%D9%85%D8%B9%D8%A7%D9%88%D9%86_%D9%88%D8%B2%DB%8C% D8%B1_%D8%AA%D8%B9%D8%B1%D9%81%D9%87_%D8%A7%DB%8C% D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA_%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D 9%84%DB%8C_%D9%86%D8%B5%D9%81_%D8%B4%D8%AF

http://khabarfarsi.com/ext/16875999

http://asrebazar.com/News/23331/%D8%AA%D8%B9%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84%DB%8C-%D9%86%D8%B5%D9%81-%D8%B4%D8%AF

http://spinews.ir/technology/50127-%D8%AA%D8%B9%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84%DB%8C-%D9%86%D8%B5%D9%81-%D8%B4%D8%AF.html

http://www.rahefarda.com/technology/71456

متوجه نشدم مشکل شما دقیقا با چی بود...
موفق باشید

novinvps.com
June 10th, 2016, 11:11
سلام
با اجرای این طرح کلیه ی دانلود های داخلی نصف خواهد بود یا فقط برای سایت هایی که مثل اپارات و... که نوشته شده است؟

ciel2050
June 10th, 2016, 12:51
سلام
با اجرای این طرح کلیه ی دانلود های داخلی نصف خواهد بود یا فقط برای سایت هایی که مثل اپارات و... که نوشته شده است؟

با سلام

بنابه گفته خودشون کلیه دانلود هایی که در بستر اینترنت داخلی هستن هزینشون نصف خواهد شد

Matplotlib
June 10th, 2016, 13:04
جایی رو میشناسید بشه اینترانت با سرعت خوب تهیه کرد؟ (روی بستر فیبر نوری چه طور؟)

dave_m
June 10th, 2016, 13:05
فرقی ام به حال ترافیک نامحدودها داره؟ تخفیف میخوره؟

فرستاده شده با Tapatalk

iHSG
June 10th, 2016, 13:10
سلام
از این حرفا زیاد بوده و همش هم در حد حرف مونده.
عید پارسال هم گفته بودن اینترنت 30 درصد ارزان تر میشه اما ارزون تر که نشد هیچ گرون ترم شد بعد به اپراتور های شرکت های خصوصی میگی وزیر ارتباطات تو اخبار 30 : 20 گفته 30 درصد ارزون تر میشه چرا یک سال گذشته هنوز اعمال نشده میگه همچین مصوبه ای برای ما نیامده.
الان اینم در حد حرفه تا وقتی هزینه هر گیگ ترافیک از 3600 تومان الان به همین 1800 تومان که میگید نیامده نمیشه باور کرد.
به نظر من کاش دولت ما اول عمل میکرد بعد حرف میزد اما دولت ما اینطوری اول حرف یه کار یا پروژه رو میزنه بعد یا 5 سال بعد اجراییش میکنه یا کلاً اجراش نمیکنه و فقط با همون حرفش ملت رو شاد میکنه :)

viasky
June 10th, 2016, 13:11
سلام
از این حرفا زیاد بوده و همش هم در حد حرف مونده.
عید پارسال هم گفته بودن اینترنت 30 درصد ارزان تر میشه اما ارزون تر که نشد هیچ گرون ترم شد بعد به اپراتور های شرکت های خصوصی میگی وزیر ارتباطات تو اخبار 30 : 20 گفته 30 درصد ارزون تر میشه چرا یک سال گذشته هنوز اعمال نشده میگه همچین مصوبه ای برای ما نیامده.
الان اینم در حد حرفه تا وقتی هزینه هر گیگ ترافیک از 3600 تومان الان به همین 1800 تومان که میگید نیامده نمیشه باور کرد.
به نظر من کاش دولت ما اول عمل میکرد بعد حرف میزد اما دولت ما اینطوری اول حرف یه کار یا پروژه رو میزنه بعد یا 5 سال بعد اجراییش میکنه یا کلاً اجراش نمیکنه و فقط با همون حرفش ملت رو شاد میکنه :)

شاید تخفیف ها و ارزان شدن های قبلی در خرید شما تاثیری نداشته
ولی خوب الان‌به صراحت قید شده کاهش قیمت برای کاربر نهایی
یعنی شما

novinvps.com
June 10th, 2016, 13:26
سلام مجدد
فکر میکنم با این وضعیت اگر اجرایی بشه. اکثر مشترکین اقدام به خرید سرورهای ایرانی کنند.
یا به عبارتی سرورهای خارجی مورد استقبال مثل قبل قرار نگیره
نظر شما همکاران؟

iHSG
June 10th, 2016, 13:31
شاید تخفیف ها و ارزان شدن های قبلی در خرید شما تاثیری نداشته
ولی خوب الان‌به صراحت قید شده کاهش قیمت برای کاربر نهایی
یعنی شما

من که از خدامه.
اگه اجرا بشه مثلاً من که الان برای 20 گیگ حجم ماهانه 60 هزار تومان میدم اون موقع باید 36 هزار تومان بدم که خدایی خیلی خیلی برام به صرفه تر میشه.
اما من مطمئنم حتی اگر زیر ساخت هم پهنای باند رو ارزون تر به شرکت ها بده بازم این شرکت ها از سودشون نمیگذرن و قیمت ها یا پایین نمیاد یا اینطوری که ما فکر میکنیم و انتظار داریم پایین نمیاد.

nevergotme
June 10th, 2016, 13:32
راست میگه ، فقط اینا حرف میزنن هر سال 5-6 تا وعده میدن اینا ، تکراری شده، فک نکنم اینا از سودشون بزنن به فکره مردم باشن خیلی بعیده.

navid2zp
June 10th, 2016, 13:33
مسئله ای که الان میاد وسط این هست که سایت هایی که سرور های ایران رو مورد استفاده قرار نمیدن الان دچار مشکل میشند
مخصوصا سایت هایی که پهنای باند بالایی مصرف می کنند و هارد بالایی هم نیاز دارند

با این قیمت سرور های ایرانی و مخصوصا پهنای باند اون ها واقعا دو دستگی بزرگی ایجاد میشه
دیگه مسئله کیفیت کار تا حدی کنار میره و هرکی که سرمایه بیشتری داشته باشه بهتر میتونه جلو بره

انتقال پهنای باند خارج به داخل وظیفه دولت هست و باید شرایطی رو فراهم کنه که این اتفاق رخ بده. به عنوان مثال آماده سازی دیتاسنتر های استاندارد با شرایط مناسب مثل همه کشور ها و همینطور پیاده کردن کش سرور های منطقه ای که ترافیک خارج رو تا حدی به داخل انتقال بده

متاسفانه با این کار بار مسئولیت انتقال پهنای باند رو به عهده سرویس دهنده های خصوصی گذاشتند
دقت کنید متوجه میشید که با این که قیمت نصب پهنای باند خارجی هست ولی همچنان سود بسیار مناسبی دارند چون مصرف داخل هزینه چندانی براشون نداره

در حال حاظر میشه گفت دوره دوره ای هست که یا سرویس دهنده های تبدیل اینترانت به اینترنت (به طور کل سرویس دهنده هایی که پهنای باند شمارو به داخل منتقل می کنند از طریق vp.n ها و ...) و یا سرویس دهنده هایی که قدرت انتقال سرور های خودشون رو به داخل ایران دارند.

viasky
June 10th, 2016, 13:35
سلام مجدد
فکر میکنم با این وضعیت اگر اجرایی بشه. اکثر مشترکین اقدام به خرید سرورهای ایرانی کنند.
یا به عبارتی سرورهای خارجی مورد استقبال مثل قبل قرار نگیره
نظر شما همکاران؟

حتما همینطور میشه
البته باز هم دانلود رایگان شب یه چیز دیگست...
همچنان دوستانی که دانلود‌می‌کنند ، دانلود رایگان شب و بیشتر دوست دارند

- - - Updated - - -

مسئله ای که الان میاد وسط این هست که سایت هایی که سرور های ایران رو مورد استفاده قرار نمیدن الان دچار مشکل میشند
مخصوصا سایت هایی که پهنای باند بالایی مصرف می کنند و هارد بالایی هم نیاز دارند

با این قیمت سرور های ایرانی و مخصوصا پهنای باند اون ها واقعا دو دستگی بزرگی ایجاد میشه
دیگه مسئله کیفیت کار تا حدی کنار میره وواقعا
د که سرمایه بیشتری داشته باشه بهتر میتونه جلو بره

انتقال پهنای باند خارج به داخل وظیفه دولت هست و باید شرایطی رو فراهم کنه که این اتفاق رخ بده. به عنوان مثال آماده سازی دیتاسنتر های استاندارد با شرایط مناسب مثل همه کشور ها و همینطور پیاده کردن کش سرور های منطقه ای که ترافیک خارج رو تا حدی به داخل انتقال بده

متاسفانه با این کار بار مسئولیت انتقال پهنای باند رو به عهده سرویس دهنده های خصوصی گذاشتند
دقت کنید متوجه میشید که با این که قیمت نصب پهنای باند خارجی هست ولی همچنان سود بسیار مناسبی دارند چون مصرف داخل هزینه چندانی براشون نداره

در حال حاظر میشه گفت دوره دوره ای هست که یا سرویس دهنده های تبدیل اینترانت به اینترنت (به طور کل سرویس دهنده هایی که پهنای باند شمارو به داخل منتقل می کنند از طریق vp.n ها و ...) و یا سرویس دهنده هایی که قدرت انتقال سرور های خودشون رو به داخل ایران دارند.

چیزی جز این نیست واقعا
دقت بفرمایید این تغییرات فقط‌به نفع مجموع زیرساخت کشور هست
راحت عرض‌کنم این ارزانی بخاطر ‌شما نیست....
متاسفانه

samansystems
June 10th, 2016, 13:37
جایی رو میشناسید بشه اینترانت با سرعت خوب تهیه کرد؟ (روی بستر فیبر نوری چه طور؟)

وی ادامه داد: پیش از این برای خرید ۱۰ گیگابیت پهنای باند لازم بود شرکت‌ها هزینه‌ای معادل ۱.۷ میلیارد تومان به شرکت ارتباطات زیرساخت پرداخت کند، اما اکنون به واسطه تخفیف‌های در نظر گرفته شده این رقم برای هر STM۱۰ به حدود ۹ میلیون تومان رسیده و با توجه به این‌که طی هفته‌های گذشته ما شش STM۱۰ واگذار کرده‌ایم در واقع می‌توان گفت در طول ماه حدود ۱۱.۵ میلیارد تومان از درآمدهای شرکت‌ را به نفع توسعه ICT حذف کرده‌ایم.

http://tehran-ix.ir/

(http://tehran-ix.ir/)

Iranicaserver
June 10th, 2016, 13:37
گرون نکند ما ارزون نمی خواهیم
اینا همش کشکه توی ایران چیزی ارزون نمیشه

samansystems
June 10th, 2016, 13:40

خوب وقتی بسته 5 گيگ رو ميخريديد 25 تومن الان از ايرانسل ميخريد 10 تومن يعنی ارزون شده ديگه.

viasky
June 10th, 2016, 13:40
گرون نکند ما ارزون نمی خواهیم
اینا همش کشکه توی ایران چیزی ارزون نمیشه

گرون تر از اینترنت ایران‌هیچ‌جا ندیدم
چون سرویس نامحدود نداره
مثلا من ۳۰‌ مگابیت سرعت ترافیک‌نامحدود گرفتم ۱۷ یورو
کیفیت ‌هم مقایسه‌نمی‌کنم
ولی همچین‌نیزی داخل ایران... بیش از ۲۰۰ یورو‌میشه

iHSG
June 10th, 2016, 13:44
خوب وقتی بسته 5 گيگ رو ميخريديد 25 تومن الان از ايرانسل ميخريد 10 تومن يعنی ارزون شده ديگه.

گفته بودن هزینه ترافیک adsl ارزون میشه نه 3g.
بعد اون موقعی که این خبر رو داده بودن هنوز 3g در انحصار رایتل بود.

Iranicaserver
June 10th, 2016, 13:50
چون سرویس نامحدود نداره
کیفیت ‌هم مقایسه‌نمی‌کنم

بله شما درست می فرماید اینجا بغیر از گرونی مشکل بی کیفیتی هم درگیر هستیم در مقایسه همین نوار غزه سرعت اینترنتش از ایران بهتر
اینا هم حتما دورهمی توی برج میلاد نشتن و ماه رمضونی افطاری خاویار طلایی زدن و حرف مفت تحویل دادن زیاد جدی نگیرید اینا برای خرج کردن بیت المال همچین همایش های که خودشون رو مطرح کنند زیاد میزارند

samansystems
June 10th, 2016, 13:53
گفته بودن هزینه ترافیک adsl ارزون میشه نه 3g.
بعد اون موقعی که این خبر رو داده بودن هنوز 3g در انحصار رایتل بود.

همين از انحصار خارج کردن باعث ارزونتر شدن اينترنت شد.
adsl هم ارزون شده. تبليغ isp ها تو خيابونا پر شده که اشتراک سالانه رو ميتونيد با زير 20 هزار تومن بخريد.
از 10 گيگ تا 20 گيگ و 30 گيگ هديه هم روش ميدن.
همين الان های وب تبليغاتش تو تهران پر هست. فکر کنم 20 گيگ ميده با 30 گيگ هديه ميده با قيمت 32 هزار تومن.
سرعت هم که باز شده و قبلا بايد بابت هر سرعت يک پولی ميداديد ولی الان سرعت رو تا 8 مگابيت و 10 مگابيت باز کردن.

zeroday
June 10th, 2016, 13:56
من زنگ زدم پارس آنلاین گفت همچین چیزی نیست ...

viasky
June 10th, 2016, 14:01
من زنگ زدم پارس آنلاین گفت همچین چیزی نیست ...

یک‌منشی ساده از‌هیچی‌خبر نداره
با یکی از‌مسئولین آسیاتک تماس بگیرید

iHSG
June 10th, 2016, 14:02
همين از انحصار خارج کردن باعث ارزونتر شدن اينترنت شد.
adsl هم ارزون شده. تبليغ isp ها تو خيابونا پر شده که اشتراک سالانه رو ميتونيد با زير 20 هزار تومن بخريد.
از 10 گيگ تا 20 گيگ و 30 گيگ هديه هم روش ميدن.
همين الان های وب تبليغاتش تو تهران پر هست. فکر کنم 20 گيگ ميده با 30 گيگ هديه ميده با قيمت 32 هزار تومن.
سرعت هم که باز شده و قبلا بايد بابت هر سرعت يک پولی ميداديد ولی الان سرعت رو تا 8 مگابيت و 10 مگابيت باز کردن.

دوست عزیز شما انتظار داری 20 گیگ برای یکسال گرون هم باشه؟
من با سرویس های چرت و پرت یکساله به اصطلاح جشنواره شرکت ها کاری ندارم من قیمت ترافیک که الان چند ساله 3600 تومان است رو میگم.
20 گیگ برای من کمتر از 1 ماه تموم میشه تازه اونم بدون دانلود هیچ چیزی.
بعد تقریبا هر روز قطعی و بی کیفیتی رو دارم.

نمی دونم چی به شما میرسه که انقدر طرفداری الکی میکنید!

nevergotme
June 10th, 2016, 14:03
چون سرویس نامحدود نداره
کیفیت ‌هم مقایسه‌نمی‌کنم

200 یورو ؟!

30 مگابایت نامحدود رو بستر وایرلس بخوان بدن بالای 8 میلیون میگیرن : \

viasky
June 10th, 2016, 14:05
200 یورو ؟!

30 مگابایت نامحدود رو بستر وایرلس بخوان بدن بالای 8 میلیون میگیرن : \

واقعا؟!
پس این نامحدود شاتل‌چیه؟

samansystems
June 10th, 2016, 14:10
دوست عزیز شما انتظار داری 20 گیگ برای یکسال گرون هم باشه؟
من با سرویس های چرت و پرت یکساله به اصطلاح جشنواره شرکت ها کاری ندارم من قیمت ترافیک که الان چند ساله 3600 تومان است رو میگم.
20 گیگ برای من کمتر از 1 ماه تموم میشه تازه اونم بدون دانلود هیچ چیزی.
بعد تقریبا هر روز قطعی و بی کیفیتی رو دارم.

نمی دونم چی به شما میرسه که انقدر طرفداری الکی میکنید!

:) خوب چی به شما ميرسه که همه چی رو انکار ميکنيد.
جسارتا ميگيد از چه آی اس پی ای سرويس ميگيريد ؟؟؟؟؟
تقريبا تمام isp ها 100 گيگ ترافيک رو زير 200 هزار تومان ميفروشن. من نميدونم شما چرا با اين مصرف بالا، بسته های 3600 ای رو ميخريد!

من نميگم قيمت ها عالی هست. قيمت ها بالا هست ولی اين واقعيت قابل انکار نيست که دو سال گذشته هم قيمت و هم سرعت خيلی خيلی بهتر از قبل شده.

nevergotme
June 10th, 2016, 14:10
اینا نامحدوداشون هم محدوده حاجی ، بهش میگن مصرف منصفانه مثلا 100 گیگ بیشتر دانلود کنی ، سرعتت رو همچین میکشن پایین (سرعت اسمی) که اصن نتونی تکون بخوری ! نامحدود واقعی هر مگ حدود 300 هزار تومن میگیرن !

این برا پارس آنلاین هستش روی نامحدود بزنید اینترنت 128 کیلوبیت رو زده 27 هزار تومن ! ، روشون نشده سرعتای بالاترو رو بزنن خودت حساب کن

http://www.parsonline.com/adsl/sales/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA/

viasky
June 10th, 2016, 14:13
اینا نامحدوداشون هم محدوده حاجی ، بهش میگن مصرف منصفانه مثلا 100 گیگ بیشتر دانلود کنی ، سرعتت رو همچین میکشن پایین (سرعت اسمی) که اصن نتونی تکون بخوری ! نامحدود واقعی هر مگ حدود 300 هزار تومن میگیرن !

این برا پارس آنلاین هستش روی نامحدود بزنید اینترنت 128 کیلوبیت رو زده 27 هزار تومن ! ، روشون نشده سرعتای بالاترو رو بزنن خودت حساب کن

http://www.parsonline.com/adsl/sales/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA/

۶ مگ
نامحدود، حدود ۴۰۰ هزار‌تومان ماهیانه
درسته؟

سیدرضا بازیار
June 10th, 2016, 14:28
یادمه در اوایل که ایرانسل اومد و توی منطقه ما خط نمیداد هم این تعرفه ها واسه اس ام اس بود و بعد که همه جا رو پوشش داد اون رو گران کرد
فعلا شبکه 4g توی برخی مناطق خاص راه اندازی شده و واسه تبلیغ قیمت رو کم کرده تا همه خط بخرن و مودم و... بعدش که پوشش سراسری شد میبینید که چقدر گران میشه...
این کلک ها قدیمی شده!

iHSG
June 10th, 2016, 14:30
تقريبا تمام isp ها 100 گيگ ترافيک رو زير 200 هزار تومان ميفروشن. من نميدونم شما چرا با اين مصرف بالا، بسته های 3600 ای رو ميخريد!

من نميگم قيمت ها عالی هست. قيمت ها بالا هست ولی اين واقعيت قابل انکار نيست که دو سال گذشته هم قيمت و هم سرعت خيلی خيلی بهتر از قبل شده.

چون من 60 تومان ماهیانه بیشتر ندارم بدم همینم که میدم خیلی اذیتم میکنه.
از اکثر isp ها سرویس داشتم پارس آنلاین، آسیاتک، های وب، مخابرات و....
الانم به خاطر قیمت های پایین تر آسیاتک روی آسیاتک هستم و با اینکه برخلاف اون یکی خط در منزل که مخابرات دارم و خدایی هیچ وقت قطع نمیشه این آسیاتک تقریبا هر هفته 2 روز چند ساعت قطعی دارم که چون چراغ لینک خاموش نمیشه اپراتور هاش نمیفهمن برای چیه چون میگن تو لاگ های سیستم ما فقط قطع شدن لینک ثبت میشه که مودم من 24 ساعته روز روشنه و لینکش فعاله شاید آخرین باری که مودم رو خاموش و روشن کردم برای 2 هفته پیش بود که اونم سر یه مشکل که خود آسیاتک گفته بود انجام دادم.

من هیچ وقت الکی نه دفاع میکنم نه انکار.من همه جا رک و پوست کنده حقیقت رو میگم و از هیچ کس هم نه ترسی دارم نه برام مهمه که ناراحت بشن یا نه.

متاسفانه باید قبول کنید کیفیت اینترنت در قبال قیمتی که از مشترکین میگیرن خیلی پایین تره.

nevergotme
June 10th, 2016, 14:30
128 ضربدر 8 = 1 مگابیت
28 هزار تومان ضربدر 8 = 224 هزار تومان

هر مگ 224 هزار تومان ، حالا شما این رقم ضربدر چندمگابیت کن.

samansystems
June 10th, 2016, 14:45
چون من 60 تومان ماهیانه بیشتر ندارم بدم همینم که میدم خیلی اذیتم میکنه.

به جای 60 هزار تومان 64 هزار تومان بخريد. به جای 20 گيگ 40 گيگ بگيريد.
تو يکماه هم مصرف نکنيد تو 4 ماه مصرف کنيد.
31722

http://www.asiatech.ir/%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA-ADSL-2

srsh
June 10th, 2016, 14:45
به گزارش روابط عمومی شرکت آسیاتک، با امضای این تفاهم‌نامه که در حضور مدیرعامل شرکت زیرساخت به امضاء رسید، کاربرانِ نهایی شرکت های آسیاتک، رایتل و شاتل که از سایت های آپارات، فیلیمو و تله ویبیون‌ استفاده می‌کنند با کاهش قابل توجهی در تعرفه اتصال به شبکه روبرو می‌شوند.

iHSG
June 10th, 2016, 14:48
به جای 60 هزار تومان 64 هزار تومان بخريد. به جای 20 گيگ 40 گيگ بگيريد.
تو يکماه هم مصرف نکنيد تو 4 ماه مصرف کنيد.
31722

http://www.asiatech.ir/%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA-ADSL-2

من که تو آسیاتک 40 گیگ ماهانه ندیدم.
همانطور که گفتم هم فقط ماهانه میخرم نه حتی 3 ماهه.
ماهانه 40 گیگ هم فقط یه سرویس داره که 90 هزار تومان هستش.

samansystems
June 10th, 2016, 14:49
یادمه در اوایل که ایرانسل اومد و توی منطقه ما خط نمیداد هم این تعرفه ها واسه اس ام اس بود و بعد که همه جا رو پوشش داد اون رو گران کرد
فعلا شبکه 4g توی برخی مناطق خاص راه اندازی شده و واسه تبلیغ قیمت رو کم کرده تا همه خط بخرن و مودم و... بعدش که پوشش سراسری شد میبینید که چقدر گران میشه...
این کلک ها قدیمی شده!

چون mvno ها داره راه ميفته احتمال افزايش قيمت تقريبا بعيد هست. کاهش قيمت خواهد بود.

- - - Updated - - -

من که تو آسیاتک 40 گیگ ماهانه ندیدم.
همانطور که گفتم هم فقط ماهانه میخرم نه حتی 3 ماهه.
ماهانه 40 گیگ هم فقط یه سرویس داره که 90 هزار تومان هستش.

خوب ازشون سوال کنيد که داستان اين 40 گيگ چی هست. فکر ميکنم بايد اشتراکتون رو تغيير بديد.

viasky
June 10th, 2016, 14:52
بجای این شبانه رایگان و فشفشه و نارنجک و آبشار و...
نرخ هر گیگ و پایین بیارن بهتر نیست؟
۲ هزار‌تومان هم بشه خوبه

iHSG
June 10th, 2016, 14:56
خوب ازشون سوال کنيد که داستان اين 40 گيگ چی هست. فکر ميکنم بايد اشتراکتون رو تغيير بديد.

اگه منظورتون سرویس نامحدود با حداقل تبادل 40 گیگ که 65 ازار تومان هست احتمالا خبری از سرویس های نامحدود آسیاتک ندارید.
نامحدود آسیاتک یعنی 2 بار تقسیم بر 8 شدن سرعت سرویس یعنی مثلا سرعت نامحدود اگه 512 کیلوبیت باشه یه بار تقسیم بر 8 میشه که به بایت تبدیل میشه که میشه 64 کیلوبایت بعد در سرویس های نامحدود برنزی این 64 کیلوبایت دوباره تقسیم بر 8 میشه که میشه 8 کیلوبایت سرعت واقعی تازه اونم با idm فرق برنزی و نقره ای و طلایی هم اینه که در تقسیم دوباره کا برای برنزی 8 است برای نقره ای 6 و برای طلایی 4 هستش یعنی همین 64 کیلوبایت در نامحدود طلایی تقسیم بر 4 میشه 16 کیلوبایت اونم با حداکثر سرعت idm.

حالا از نظر شما با ابن شرایط بلانسبت شما مغز خر خوردم نامحدود آسیاتک بگیرم؟

samansystems
June 10th, 2016, 15:07
اگه منظورتون سرویس نامحدود با حداقل تبادل 40 گیگ که 65 ازار تومان هست احتمالا خبری از سرویس های نامحدود آسیاتک ندارید.
نامحدود آسیاتک یعنی 2 بار تقسیم بر 8 شدن سرعت سرویس یعنی مثلا سرعت نامحدود اگه 512 کیلوبیت باشه یه بار تقسیم بر 8 میشه که به بایت تبدیل میشه که میشه 64 کیلوبایت بعد در سرویس های نامحدود برنزی این 64 کیلوبایت دوباره تقسیم بر 8 میشه که میشه 8 کیلوبایت سرعت واقعی تازه اونم با idm فرق برنزی و نقره ای و طلایی هم اینه که در تقسیم دوباره کا برای برنزی 8 است برای نقره ای 6 و برای طلایی 4 هستش یعنی همین 64 کیلوبایت در نامحدود طلایی تقسیم بر 4 میشه 16 کیلوبایت اونم با حداکثر سرعت idm.

حالا از نظر شما با ابن شرایط بلانسبت شما مغز خر خوردم نامحدود آسیاتک بگیرم؟

نامحدود نگيريد. محدود بگيريد بعد برای خودتون بسته بخريد. بسته 40 گيگی.
پارس آنلاين محدود دارم هر گيگ رو هم در حدود 1900 خريدم. 100 گيگ خريدم 5 6 ماه ازش استفاده ميکنم.
اينم سرعتش:
http://www.speedtest.net/my-result/5393129898

اگر هم سرعتش بالاتر نميره چون خط نميکشه وگرنه خودش که 16 مگابيت رو داره تبليغ ميکنه.

تا جائی که ميدونم بقيه ISP ها هم همين شرايط رو دارن و سرعت رو باز ميکنن تا شما حجم مصرفيتون بالاتر بره و زودتر بسته بخريد. چون بسته خريدن و مصرف کردن اينترنت به نفع اونهاست نه مصرف نکردن شما.
يکی از اينترنت های بک آپ شرکت هم آسياتک هست. فکر ميکنم اونم همين شرايط رو داره. چون تا حالا افت سرعت روش حس نکردم.

- - - Updated - - -

31723
سرويستون رو به اين تغيير بديد. بعد از تموم شدن حجم هم بسته 40 گيگی بخريد.
سرعتش هم 6 مگابيت هست.
BMW هم جايزه ميبريد تازه :)

geniune
June 10th, 2016, 15:12
آسیاتک که چک کردم هنوز اعمال نشده ... اگه جایی نوشته بوده چه زمانی اجرا خواهد شد بگید چون من بررسی کردم این مورد رو ندیدم

مخابرات هم یک طرح رمضان داره جدیدا در سایت mr2020.ir
کسانی که مخابرات اینترنت دارند بررسی کنند شاید براشون مفید باشه

سیدرضا بازیار
June 10th, 2016, 15:12

خخخخخخخخخ
این جاش رو خیلی باحال گفتید :d

nevergotme
June 10th, 2016, 15:14
توقع ما ، یعنی من ، یه اینترنت 3-4 مگ نامحدود 2 مگ هم شد کافیه ، با قیمت ماهیانه 50 - 60 تومن هستش ، یا یه پینگ خوب ... اینترنت هیولا 1 گیگ نخواستیم ، والا به خدا به تب راضی شدیم.

viasky
June 10th, 2016, 15:20
توقع ما ، یعنی من ، یه اینترنت 3-4 مگ نامحدود 2 مگ هم شد کافیه ، با قیمت ماهیانه 50 - 60 تومن هستش ، یا یه پینگ خوب ... اینترنت هیولا 1 گیگ نخواستیم ، والا به خدا به تب راضی شدیم.

امریکا اینترنت ۱ گیگا به روستاها رسوند
سرعت پایه هم ۱۰۰ مگابیت هست
اصلا به‌جرات‌میگم ۷۰ درصد ‌نیاز‌کاربران‌در بستر اینترانت تامین میشه
فیسبوک
اینستا
وایبر
یوتیوب
اسپوتیفای
ایمیل( یاهو ، جیمیل و...)
و....
هر آنچه‌که‌فکر‌کنید
مگر اینکه نیاز به تبیان داشته باشند...
میشه اینترنت

nevergotme
June 10th, 2016, 15:22
الان میخوای چیزمون رو بسوزونی دیگه دمه شما گرم =((

iHSG
June 10th, 2016, 15:37
نامحدود نگيريد. محدود بگيريد بعد برای خودتون بسته بخريد. بسته 40 گيگی.
پارس آنلاين محدود دارم هر گيگ رو هم در حدود 1900 خريدم. 100 گيگ خريدم 5 6 ماه ازش استفاده ميکنم.
اينم سرعتش:
http://www.speedtest.net/my-result/5393129898

اگر هم سرعتش بالاتر نميره چون خط نميکشه وگرنه خودش که 16 مگابيت رو داره تبليغ ميکنه.

تا جائی که ميدونم بقيه ISP ها هم همين شرايط رو دارن و سرعت رو باز ميکنن تا شما حجم مصرفيتون بالاتر بره و زودتر بسته بخريد. چون بسته خريدن و مصرف کردن اينترنت به نفع اونهاست نه مصرف نکردن شما.
يکی از اينترنت های بک آپ شرکت هم آسياتک هست. فکر ميکنم اونم همين شرايط رو داره. چون تا حالا افت سرعت روش حس نکردم.

- - - Updated - - -

31723
سرويستون رو به اين تغيير بديد. بعد از تموم شدن حجم هم بسته 40 گيگی بخريد.
سرعتش هم 6 مگابيت هست.

من نمی دونم چرا شما حرف منو متوجه نمیشید که میگم این جشنواره های سالانه رو نمی تونم بخرم.
من اصلا پول خرید سالیانه رو ندارم نمی دونم شما چرا خودتون که یه شرکت بزرگ در ایران هستید رو با یه کاربر خوتگی مثل من مقایسه میکنید کاش یه بار هم خودتون رو جای یکی مثل بنده و یا حتی با وضعیت بدتر از بنده که حتی 60 هزار تومان هم ندارن میذاشتید.
من پراید هم ندارم اما هیچ علاقه ای هم به این تبلیغات bmw و... ندارم که مثلا خیلی تمسخر آمیز می خواین ثابت کنید کا شما درست میگید و من بلد نیستم :(

- - - Updated - - -

نکته دیگه اینکه 40 گیگ 3600 تومان میشه بیشتر از 120 هزار تومان که به نظر من با این وضعیت همین سرویس ماهانه که میگیرم خیلی بهتره اصلا هم به 6 مگ سرعت نیاز ندارم چون خطم 2 مگ بیشتر جواب نمیده.

samansystems
June 10th, 2016, 15:47
من نمی دونم چرا شما حرف منو متوجه نمیشید که میگم این جشنواره های سالانه رو نمی تونم بخرم.
من اصلا پول خرید سالیانه رو ندارم نمی دونم شما چرا خودتون که یه شرکت بزرگ در ایران هستید رو با یه کاربر خوتگی مثل من مقایسه میکنید کاش یه بار هم خودتون رو جای یکی مثل بنده و یا حتی با وضعیت بدتر از بنده که حتی 60 هزار تومان هم ندارن میذاشتید.
من پراید هم ندارم اما هیچ علاقه ای هم به این تبلیغات bmw و... ندارم که مثلا خیلی تمسخر آمیز می خواین ثابت کنید کا شما درست میگید و من بلد نیستم :(

- - - Updated - - -

نکته دیگه اینکه 40 گیگ 3600 تومان میشه بیشتر از 120 هزار تومان که به نظر من با این وضعیت همین سرویس ماهانه که میگیرم خیلی بهتره اصلا هم به 6 مگ سرعت نیاز ندارم چون خطم 2 مگ بیشتر جواب نمیده.

:) شما اصلا دقت نميکنيد و بدون دقت ميگيد گرونه پول ندارم نميشه بده داغونه سرعتش کمه و اين صحبتا!
آقا طبق اين عکسی که ارسال شد شما برای يکسال 44 هزار تومان ميديد 24 گيگ هم هديه ميگيريد. (شما همين الان داريد بابت 20 گيگ 60 تومن ميديد بنابراين اين تغيير به نفع شماست.)
بعد هم هر وقت 24 گيگ تمام شد 64 تومن ميديد 40 گيگ ميخريد.
نه گرونه نه از بودجه شما فراتر ميره. بودجه شما ماهی 60 هزار تومان هست که با اين طرح تقريبا نصف اون رو هزينه ميکنيد.

taksis
June 10th, 2016, 15:54
ما میگیم شاه نمیخوایم نخست وزیر عوض میشه:))
کیفیتو ببرید بالا.
والا ما حاضریم گیگی ۱۰ هزار تومن بدیم اما اینترنت درست حسابی داشته باشیم.
الان ارزونش میکنن کیفیتش میشه مثل .....
لا اله الا الله
من دقیقا سالی ۳۴۰-۳۵۰ گیگ مصرفمه.همشو یه جا میخرم ارزونتر در میاد.
سرعت و کیفیت مهمه که زیر خط فقره

iHSG
June 10th, 2016, 16:07
:) شما اصلا دقت نميکنيد و بدون دقت ميگيد گرونه پول ندارم نميشه بده داغونه سرعتش کمه و اين صحبتا!
آقا طبق اين عکسی که ارسال شد شما برای يکسال 44 هزار تومان ميديد 24 گيگ هم هديه ميگيريد. (شما همين الان داريد بابت 20 گيگ 60 تومن ميديد بنابراين اين تغيير به نفع شماست.)
بعد هم هر وقت 24 گيگ تمام شد 64 تومن ميديد 40 گيگ ميخريد.
نه گرونه نه از بودجه شما فراتر ميره. بودجه شما ماهی 60 هزار تومان هست که با اين طرح تقريبا نصف اون رو هزينه ميکنيد.

دوست عزیز 64 تومان 40 گیگ برای استفاده 1 ماهش هست برای یکسال بایدبیشتر از 600 هزار تومان بدیم.
خب به نظرتون ابن به صرفه تره که من گیگی 3 هزار تومان ماهانه 20 گیگ داشته باشم یا گیگی 3600 تومان.

- - - Updated - - -

بعدش ایگه علاقه ای به ادامه این بحث ندارم.
شما راست میگی اینترنت ایران خیلی ارزونه من نفهمم که فکر میکنم گرونه.

dave_m
June 10th, 2016, 16:07
این قصه سر دراز دارد........
اقا نخواستیم همون بیان فیبرو و کابل کشیارو ردیف کنن خطوط کشش دریافت داشته باشن مابقیش پیشکش

فرستاده شده با Tapatalk

iHSG
June 10th, 2016, 16:18
دوست عزیز 64 تومان 40 گیگ برای استفاده 1 ماهش هست برای یکسال بایدبیشتر از 600 هزار تومان بدیم.
خب به نظرتون ابن به صرفه تره که من گیگی 3 هزار تومان ماهانه 20 گیگ داشته باشم یا گیگی 3600 تومان.

- - - Updated - - -

بعدش ایگه علاقه ای به ادامه این بحث ندارم.
شما راست میگی اینترنت ایران خیلی ارزونه من نفهمم که فکر میکنم گرونه.

البته همین الان زنگ زدم 1544 از آسیاتک پرسیدم.
ظاهراً اینکه میگید درسته و هزینه ترافیک ضربدر تعداد ماه های سرویس نمیشه که من اشتباه فکر میکردم و پوزش می طلبم.
اما پرسیدم که 40 گیگ حجم 64 تومان دارید گفت نه ما فقط یه سرویس 30 گیگ حجم 50 هزار تومان داریم.

ظاهراً باید به صرفه تر باشه ببینید من 44 هزار تومان الان میدم و 24 گیگ برای یکسال میگیرم درست؟

خب حالا می خوام ماه بعد همین 30 گیگ 50 هزار تومان رو بگیرم با مالیات و... یعنی کمتر از 60 هزار تومان میشه؟

اگر اینطوره پس حق با شماست یه چند هزار تومانی به نفع من میشه.

خیلی ممنون از شفاف سازی و این راه حل :)

dave_m
June 10th, 2016, 16:26
چون سرویس نامحدود نداره
کیفیت ‌هم مقایسه‌نمی‌کنم
همه میدونن ایرانی جماعتو از هرچی منع کنند نسبت به اون چیز حریص تر میشن.
یونان بودی کجا بودی دقیق خاطرم نیست اما اگه همین کیفیت و قیمت اینترنت شمارو تو ایران داشتیم، هم رو پیشرفت اقتصاد تاثیر بسزایی داشت هم تو صرفه جویی در زمان کاربر. حالا سوالم اینه یکی لطف کنه جواب بده. چرا ما نباید کیفیت اینترنتمون مث اروپا باشه؟؟؟

فرستاده شده با Tapatalk

iHSG
June 10th, 2016, 16:28
البته همین الان زنگ زدم 1544 از آسیاتک پرسیدم.
ظاهراً اینکه میگید درسته و هزینه ترافیک ضربدر تعداد ماه های سرویس نمیشه که من اشتباه فکر میکردم و پوزش می طلبم.
اما پرسیدم که 40 گیگ حجم 64 تومان دارید گفت نه ما فقط یه سرویس 30 گیگ حجم 50 هزار تومان داریم.

ظاهراً باید به صرفه تر باشه ببینید من 44 هزار تومان الان میدم و 24 گیگ برای یکسال میگیرم درست؟

خب حالا می خوام ماه بعد همین 30 گیگ 50 هزار تومان رو بگیرم با مالیات و... یعنی کمتر از 60 هزار تومان میشه؟

اگر اینطوره پس حق با شماست یه چند هزار تومانی به نفع من میشه.

خیلی ممنون از شفاف سازی و این راه حل :)

دوست عزیز پس باز حرف من شد!

همین الان تماس گرفتم که مثلاً این سرویس جشنواره تابستانی 44 هزار تومان سالانه رو بگیرم.
آسیاتک گفت این سرویس فقط برای مشترکین جدید هستش و شما نمی تونید بگیرید که خب این یک.

دو اینکه گفت این حجم 30 گیگ 50 هزار تومان الان چند روزه تخفیف خورده که اینطوریه و تا چند روز دیگه به قیمت قبلیش یعنی 82 هزار تومان بر می گرده.

یعنی حجم هاشون میگن از نیمه شعبان تا الان تخفیف خورده و تا چند روز آینده به قیمت قبلی بر می گرده.

پس با این اوصاف همین سرویس 20 گیگ 60 هزار تومان فعلی من خیلی بهتر و به صرفه تره.

viasky
June 10th, 2016, 16:36
یونان بودی کجا بودی دقیق خاطرم نیست اما اگه همین کیفیت و قیمت اینترنت شمارو تو ایران داشتیم، هم رو پیشرفت اقتصاد تاثیر بسزایی داشت هم تو صرفه جویی در زمان کاربر. حالا سوالم اینه یکی لطف کنه جواب بده. چرا ما نباید کیفیت اینترنتمون مث اروپا باشه؟؟؟

فرستاده شده با Tapatalk
بنده برای یونان و ایتالیا هر دو با یک قیمت این سرویس و تهیه کردم
وضعیت اینترنت ایران: شاید تحریم - شاید کم توجه بودن دولت - شاید دانش پایین و... خیلی چیزها
البته یک مورد هم فراموش نکنیم
اینترنت به ایران اومد ولی فرهنگش نیومد
فرهنگ استفاده و...
دقت بفرمایید شاید این اینترنت قوی به شما و دانشجو ها - اساتید - محقق ها و دکترها چه در زمینه تحصیل و چه کار کمک کنه
ولی شک نکنید عده ی بسیاری هم ترک تحصیل خواهند کرد
دولت از سیستم مقابله استفاده میکنه
*****ینگ بیشتر میشه
واقعا شما خواهید ماند و آپارات و تبیان و چند سایت خبری
حالا سرعت شما 50 مگابیت هم باشه اصلا مهم نیست....
وقتی پروتکل و پسوند ***** میشه ( خاطرات چند سال قبل)
انتظار نداشته باشید سرعت دانلود شما 2 مگابایت باشه و بتونید گوگل و باز کنید....
پیروز باشید

mgt1234
June 10th, 2016, 16:37
آسیاتک که چک کردم هنوز اعمال نشده ... اگه جایی نوشته بوده چه زمانی اجرا خواهد شد بگید چون من بررسی کردم این مورد رو ندیدم

جریان این سایت چیه؟
فقط برای خراسان رضویه؟

samansystems
June 10th, 2016, 16:37

همین الان تماس گرفتم که مثلاً این سرویس جشنواره تابستانی 44 هزار تومان سالانه رو بگیرم.
آسیاتک گفت این سرویس فقط برای مشترکین جدید هستش و شما نمی تونید بگیرید که خب این یک.

دو اینکه گفت این حجم 30 گیگ 50 هزار تومان الان چند روزه تخفیف خورده که اینطوریه و تا چند روز دیگه به قیمت قبلیش یعنی 82 هزار تومان بر می گرده.

یعنی حجم هاشون میگن از نیمه شعبان تا الان تخفیف خورده و تا چند روز آینده به قیمت قبلی بر می گرده.

پس با این اوصاف همین سرویس 20 گیگ 60 هزار تومان فعلی من خیلی بهتر و به صرفه تره.

ازشون سوال کنيد اين گيگی 1600 تومان که تو تصوير ارسال شده براتون فرستادم چی هست.
بقيه isp ها تا گيگی 1900 تومن هم ميدن (در ازای خريد 100 گيگ)
در مورد اينکه ميگن برای اشتراک جديد: خوب شما اشتراک رو لغو کنيد بعد بعنوان مشترک جديد اشتراک بگيريد :)
يا روی يک خط تلفن ديگه اشتراک جديد بگيريد. (قيمت خط تلفن 50 هزار تومان هست.)

مد نظر داشته باشيد اگر آسياتک به شما گيگی 1600 نميده از بقيه آی اس پی ها ميتونيد اين سرويس ها رو بگيريد. کمی جستجو کنيد اکثر isp ها طرح های ارزون قيمتی برای شروع دارن و بعد ازون هم قيمت پهنای باند پايين تر از چيزی هست که الان ميخريد.

viasky
June 10th, 2016, 16:39

عزیز اینترانت بگیر هر گیگ حدود 300 تومان
یک سرور مجازی ایران ارزون هم بگیر تونل بزن
هرکاری دوست داشتی انجام بده
من ایران بودم فقط این کار و انجام می دادم
به همین راحتی

iHSG
June 10th, 2016, 16:48
عزیز اینترانت بگیر هر گیگ حدود 300 تومان
یک سرور مجازی ایران ارزون هم بگیر تونل بزن
هرکاری دوست داشتی انجام بده
من ایران بودم فقط این کار و انجام می دادم
به همین راحتی

آخه چند تا بحث هست:

1.اینکه مطمئنید اگه آسیاتک بفهمه اینترانت رو به اینترنت تبدیل کردیم چیزی نمیگه؟
2.بعضی ها میگن اینترانت تبدیل شده به اینترنت سرعت و حتی پایداری جالبی نداره.
3.تونل کردن که من اصلاً بلد نیستم اما وقتی تونل کنیم به اینترنت سرور مجازی فعالیت های ما توسط مدیریت اون هاستینگ اگه به vps ما دسترسی داشته باشه قابل پیگیری نیست؟
4.با تونل کردن به سرور مجازی حتماً نیاز به ایران هست که سرور مجازی ایران هم که هزینه ترافیکش باز میشه یه چیزی مثل همین هزینه اینترنت معمولی.سرور مجازی آلمان هم که برای این کار بگیریم هم به دلیل فاصله جغرافیایی و پینگ کیفیت بدتری داره و هم به صورت پیش فرض فیـلترینگ هم رد میکنه که خب این موضوع در خونه ای که بچه هم توش باشه نکته خیلی منفی حساب میشه.

- - - Updated - - -

ازشون سوال کنيد اين گيگی 1600 تومان که تو تصوير ارسال شده براتون فرستادم چی هست.
بقيه isp ها تا گيگی 1900 تومن هم ميدن (در ازای خريد 100 گيگ)
در مورد اينکه ميگن برای اشتراک جديد: خوب شما اشتراک رو لغو کنيد بعد بعنوان مشترک جديد اشتراک بگيريد :)
يا روی يک خط تلفن ديگه اشتراک جديد بگيريد. (قيمت خط تلفن 50 هزار تومان هست.)

مد نظر داشته باشيد اگر آسياتک به شما گيگی 1600 نميده از بقيه آی اس پی ها ميتونيد اين سرويس ها رو بگيريد. کمی جستجو کنيد اکثر isp ها طرح های ارزون قيمتی برای شروع دارن و بعد ازون هم قيمت پهنای باند پايين تر از چيزی هست که الان ميخريد.

گیگی 1600 فقط برای همین جشنواره است که تو تصویر زده.
برای خرید گیگ اضافی هم ظاهراً از نیمه شعبان قرار بوده تا 18 این ماه تخفیف بذارن که گذاشتن و قرار بود 18 به قیمت قبلی برگرده اما میگن با توجه به استقبال زیاد تا چند روز دیگه تمدید شده بعد من پرسیدم یعنی به این قیمت های ترافیک نمیشه دائمی تکیه کرد و هر ماه با همین قیمت خرید گفت نه اصلاً مگه اینکه حجم ترافیک یکسالتون رو به خاطر این تخفیف بخرید که من ماهی 20 گیگ ام سالیانه میشه حداقل 240 گیگ که اگه بخوام با همین تعرفه 30 گیگ 50 هزار تومان بخرم یعنی 400 هزار تومان برای یکسال که خب در این وضعیت تخفیف برای حجم یکسال من خیلی ارزون تر وضعیت معمولی حساب میشه اما خب همانطور که گفتم من 60 تومان ماهانه بودجه برای اینترنت ندارم و خب مسلماً نمی تونم یه دفعه 400 تومان بدم.

بازم از پیگیری شما ممنونم :)

viasky
June 10th, 2016, 16:50
1. مشکلی پیش نمیاد بنده خیلی استفاده کردم در چند شهر
2. اگر خوب انجام بدید اصلا مشکلی نداره
3. از جایی تهیه کنید که براتون انجام بده این مورد و اصلا سخت نیست
4.یک سرور مجازی با نرخ 20 تومان هم می تونید تهیه کنید که ترافیک نامحدود هست از ایران
شما بیشتر ار 100 گیگ استفاده ندارید حتما و مصرف شما شخصی هست ( بهترین مشتری برای یک سرویس دهنده)
اینترانت به اینترنت تبدیل میشه ولی ***** سرجای خودش هست
چون هر دو ارتباط در بستر شبکه ایران انجام میشه
یک بار انجام بدید و خودتون و راحت کنید واقعا PPTP باشه هم دیگه الان هرچی داشته باشید وصل میشه
موبایل و... ( حتی Smart TV و ریسیور؟)
موفق باشید

dave_m
June 10th, 2016, 17:01
@viasky

تحریم کشکه. بخوان از همین روسیه ام میتونن بگیرن. دانش فنیشم دارن. ایران اساتید مخ زیاد داره. ولی گویا دولت بودجشو نداره بده مخابرات.فیبر گرونه. اونوقت بودجه دارن بدن این کشورهای عربی. حالا این به کنار. چرا ترافیکو چندبرابر قیمت اصلیش به ملت ارائه یا فرو میکنن؟

فرستاده شده با Tapatalk

heatleap
June 10th, 2016, 17:02

والا برای ما که مخابرات داریم میگن مخابرات با این کیفیت افتضاحش ارزونه ارزونه هر گیگ ترافیک رو 3920 تومن میخریم 9 درصد هم مالیات میدیم(مالیات 8 درصده ها ما یه درصد عیدی میدیم)
تنها اینترنت قابل استفاده ما همینه.کاری ندارم که قبلا این مخابرات ما خودش از پارس آنلاین سرویس میداد.
512 دارم.چقدر باید دانلود بده؟حد اقل 200 تا درسته؟باور میکنین مکسیموم سرعتش 50 تاست؟

nevergotme
June 10th, 2016, 17:02

فرستاده شده با Tapatalk

حرام است.

they said

navid2zp
June 10th, 2016, 17:10

درباره این طرح اطلاعی دارید؟
بنده الان سرویس 3 ماه دارم که 100 گیگ هم حجم خریداری کردم
ترافیک هم از 3 تا 8 رایگان هست
این تفاوتی که داره فقط سرویس 1 ساله میده؟
زده سرعت تا 10 مگ آزاد ولی داخل پنل کدوم یکی از پلن ها به حساب میاد؟

viasky
June 10th, 2016, 17:11
تا صفحه 7 رفت
یکی پست و لایک نکرد :d

iHSG
June 10th, 2016, 17:14
تا صفحه 7 رفت

به نکته خوبی اشاره کردید، متشکر شدم :)

dave_m
June 10th, 2016, 17:33
تا صفحه 7 رفت
الان از پشت صحنه اشاره میکنن:

خواستیم ریا نشه.
نخواستیم با لایکمون منیت استارترو افزایش بدیم.

من به خودم افتخار میکوونم برا اینکه جزوی از ملتی هستم که همه دکترن، فقط مطباشونو بستن[emoji16]

فرستاده شده با Tapatalk

klax0n
June 10th, 2016, 17:49
آقا لینک اصلی خبر توی سایت وزارت ارتباطات هست و به این صورته:

سه اپراتور اينترنتي و سه سرويس دهنده خدمات اينترنتي، براي كاهش تعرفه ترافيك داخلي براي كاربران نهايي تفاهم نامه امضاء كردند.به گزارش مركز روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات؛ مراسم "امضاي تفاهم‌نامه اپراتورهاي اينترنتي جهت كاهش تعرفه ترافيك داخلي براي كاربران نهايي" با حضور مدير عامل شركت ارتباطات زيرساخت و مديران اپراتورهاي اينترنتي و سرويس دهندگان برگزار شد.
با توجه به امضا اين تفاهم شركت هاى اينترنتى و موبايلى با ارتباطات مستقيم با مراكز تبادل اطلاعات كشورى، هزينه ها را كاهش خواهند دادكه اين كاهش هزينه ها براى كاربر نهايي بيشتر در استفاده از تصاوير و فيلم ها خواهد بود.
گفتني است اين تفاهم نامه پيرو افتتاح پروژه مراكز تبادل ترافيك شبكه ملي اطلاعات امضا شد، كه اين مركز افزايش سرعت و كيفيت و همچنين شاهد هزينه خدمات اينترنتي، استفاده بهتر و از محتوا و خدمات داخلي، محلي سازي توزيع ترافيك و استفاده بهينه از منابع ارتباطي كشور به همراه ايجاد بستري مناسب و مطابق بااستانداردهاي بين‌المللي براي شبكه‌هاي توزيع محتوايي داخلي را به ارمغان مي‌آورد.
مراكز تبادل ترافيك شبكه ملي اطلاعات داراي مزايايي همچون ايجاد زيرساخت لازم جهت پياده‌سازي اين شبكه و بومي‌سازي دسترسي به اطلاعات، جلوگيري از خروج سرمايه‌ها و گردش منابع در داخل كشور است.
در اين مراسم تفاهم نامه اي ميان شركت هاى رايتل به عنوان اپراتور موبايلى ، شركت هاى اينترنتى شاتل و آسياتك و سه شركت ارائه دهنده خدمات تصويرى آپارات، فيليمو و تلويبيون امضا شد.

منبع: لینک (https://www.ict.gov.ir/fa/news/19024/%D8%A7%D9%85%D8%B6%D8%A7%D8%A1-%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%87%D9%85-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%A7%D9%BE%D8%B1%D8%A7%D8%AA%D9%88%D8%B1%D9%87%D 8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%87%D8%B4-%D8%AA%D8%B9%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9-%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84%D9%89-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%86%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
گفته فقط برای سه سایت: آپارات، فیلمو و تلویبیون
و تنها توسط رایتل، شاتل و آسیاتک

و درسته اینترنت ایران داغونه ولی کسی نمیتونه این رو کتمان کنه که توی دو سه سال اخیر با همون قیمت قبل سرعت حداقل ۱۰ برابر شده و کیفیت هم خیلی بهتر شده
بابا سه سال پیش من گیگی ۵تومن پول میدادم، با سرعت ۱۰۰کیلوبیت دانلود میکردم و بیشتر وقت‌ها هم قطع بود
ولی الان یه خورده هوشمندانه و با دقت خرید کنید انقدر طرح تشویقی هست که تقریبا گیگی ۲تومن در میاد، با سرعت بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ کیلوبایت دانلود میکنم و قطعی در حد ماهی ۲ ۳ بار بیشتر نداریم

درسته مسئولان به فکر افزایش پهنای باند کشور نبودن و حتی مخالفت هم میکردن باهاش ولی این رو هم دقت کنید که دولت همه پهنای باند رو باید به قیمت‌های نجومی از کشورهای همسایه خریداری کنه و همه میدونیم دلیلش چیه

Hi Data
June 10th, 2016, 17:52
خوشبختانه وضعیت اینترنت مخابرات تو زنجان (ابهر) خوبه. سرعت 8 مگ حجم 15 و 1 تا 7 رایگان رو به قیمت 30 تومان میخریم. که تا 1 مگ سرعت میده.

همچنین سرویس اینترانت استانی رو با هزینه ماهانه 2 تومن میشه خرید (که من سرویس 8 مگ گرفتم روش بود).

این سرویس 100-10 نام داره که نامحدود میشه از دانلودسنتر مخابرات زنجان دانلود کرد. جدیدا هم سرویس آپلود سنتر دارن میارن ( آپلود فایل ها با vps به آپلودسنتر و دانلود رایگان با اینترانت :))