PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست آنتی دیداس قوی

farhadpm
June 9th, 2016, 05:00
با سلام
بنده چندین سایت دارم که زیر حمله شدید هست . روزای اول تونستم با استفاده از سروییس کلود پروتکشن سنترال هاستینگ جلوی اتک رو بگیرم ولی چون بنده هاست اختصاصی آلمان دارم نمیدونم چجوری ip سررو رو پیدا کرده والان داره به ip سرور میزنه واقعا دیگه کلافه شدم دوستان بحث هزینش نیست میخوام مشکلم کامل برطرف بشه کسی اگر پیشنهادی قطعی داره بگه . من برا ی هاستم 1 دونه ip اضافه گرفته بودم که سایت هام رو روی اون ip ران میکردم انقد راتک شدید بوده که دیتاسنتر ip رو بسته و الان به اجبار از ip اصلی سرور دارم استفاده میکنم

viasky
June 9th, 2016, 05:04
لطفا در بخش مناسبی درخواست خود را ارسال بفرمایید
در صورتی که مایل بودید با بنده در تماس باشید
مشکلات شما برطرف خواهد شد
arman021
June 9th, 2016, 06:25
با سلام
بنده چندین سایت دارم که زیر حمله شدید هست . روزای اول تونستم با استفاده از سروییس کلود پروتکشن سنترال هاستینگ جلوی اتک رو بگیرم ولی چون بنده هاست اختصاصی آلمان دارم نمیدونم چجوری ip سررو رو پیدا کرده والان داره به ip سرور میزنه واقعا دیگه کلافه شدم دوستان بحث هزینش نیست میخوام مشکلم کامل برطرف بشه کسی اگر پیشنهادی قطعی داره بگه . من برا ی هاستم 1 دونه ip اضافه گرفته بودم که سایت هام رو روی اون ip ران میکردم انقد راتک شدید بوده که دیتاسنتر ip رو بسته و الان به اجبار از ip اصلی سرور دارم استفاده میکنم

از این سرویس استفاده کن :

https://www.cloudflare.com/

بعد از ثبت نام و ثبت سایتت و تغییر DNS یک گزینه هست Iam under attack اونو فعال کن تا حده زیادی جلو اتک ها رو میگیره همچنین آی پی ایت رو هم مخفی میکنه.

DaryaHost
June 10th, 2016, 01:39
با سلام

با سلام

دوست عزیز چنیدین راه برای مقابله با اتک وجود دارد

در مرحله اول طبق پیشنهاد دوستان استفاده از سایت های مورنظر برای فوروارد کردن دی ان اس
و در مرحله بعدی بستن تمامی آیپی های خارج روی سرور برای رفع موقت اتک ها

که در هر دو مرحببه هیچ هزینه ای در بر ندارند

اما اگر اتک ها بسیار شدید باشند و قصد هزینه کردن داشته باشید که باید فایروال سخت افزاری روی سرورتون تهیه کنید تا به صورت کامل از ایم مشکل رهایی پیدا کنید که میتونیم براتون این کار رو با قیمت مناسبت انجام بدیم

راهنمایی بیشتر هم نیاز داشتید در تلگرام پاسخگوتون هستم

09212182842