PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در باره گرفتن درگاه بانکی خارجی

mersad-mr
June 8th, 2016, 21:06
سلام
دوستان می دونید که توی بانک های خارج از کشو حساب داشته باشیم یک سری سایت ها هستن که درگاه میدن ..

من سوالم اینجا این هست که بانکی هست که ایرنتی بشه حساب باز کرد ؟

مدارک خارجی بنام خودم - آدرس و......... همه چیز از آمریکا دارم . فقط نمی دونم چه بانکی میشه آنلاین حساب باز کرد و استفاده کرد

farshid17
June 8th, 2016, 21:33
پی پال

- - - Updated - - -

ولی برای اینکار یک vps امریکا بگیر به چیلتر شکن اعتماد نکن شاید قطع شه با vps امریکا ویندوز از داخل همون تمام کار هات انجام میدی

Raymvnd
June 8th, 2016, 21:38
درود...نیازی به پی پال نیست...
با OKpay و Paymentwall به همه شبکه پرداختی جهان دسترسی داشته باشید و نیازی به هیلتر شکن نیست......

sarvar
June 8th, 2016, 21:49
درود...نیازی به پی پال نیست...
با OKpay و Paymentwall به همه شبکه پرداختی جهان دسترسی داشته باشید و نیازی به هیلتر شکن نیست......
سلام
البته توجه داشته باشيد ملاك نبايد فقط داشتن حساب باشد
كارمزد انتقال و دريافت پول در هر سيستم مالي از همه مهمتر است
در بيشتر اين سيستم ها كارمزد خيلي زيادي دريافت ميكنن

hegza
June 8th, 2016, 21:52
پی پال

- - - Updated - - -

ولی برای اینکار یک vps امریکا بگیر به چیلتر شکن اعتماد نکن شاید قطع شه با vps امریکا ویندوز از داخل همون تمام کار هات انجام میدی

داشتن درگاه واسط به اینطریق اصلا توصیه نمیشه و با تراکنش های خاص فوری مسدود میشید و تازه باید بیوفتید دنبال پی پال از لمیت بیرونتون بیاره که سخته.

بانک کشاورزی ترکیه یا همون اگری بانک براتون حساب باز میکنه

mersad-mr
June 8th, 2016, 22:07
دوستان پی پال حساب دارم اما نمی خوام پی پال یا درگاه واسطه باشه می خوام درگاهی باشه که کاربر مثل بقیه سایت ها توی سایت خودم اطلاعات کارتشو وارد کشده تراکنش انجام بشه.

Paymentwall به چه صورت هست ؟

Raymvnd
June 8th, 2016, 22:42
سلام
البته توجه داشته باشيد ملاك نبايد فقط داشتن حساب باشد
كارمزد انتقال و دريافت پول در هر سيستم مالي از همه مهمتر است
در بيشتر اين سيستم ها كارمزد خيلي زيادي دريافت ميكنن
کلا سایت های واسط پرداخت خارجی با این که بین المللی هست بسته به انتقال وجه تا سقف ۵۰ دلار ممکنه دریافت کنه...
بهتره توی کارمزد فکر نکنید چون همه درگاه واسطه خارجی دریافت کارمزد نسبت به کارمزد بانکی ایران بالاست....
بهتره به فکر نقل و انتقال پول باشید نه کارمزد....

- - - Updated - - -

دوستان پی پال حساب دارم اما نمی خوام پی پال یا درگاه واسطه باشه می خوام درگاهی باشه که کاربر مثل بقیه سایت ها توی سایت خودم اطلاعات کارتشو وارد کشده تراکنش انجام بشه.

Paymentwall به چه صورت هست ؟

Paymentwall عضو بشید و سایت ثبت کنید سریع یک ثانیه کد مرچنت بهت میده و با همون اکانت دارید با ۱۴۰ درگاه پرداخت جهانی دسترسی دارید و طرف کاربر ویزاکارت یا مسترکارت داره می تونید با پی منت وال پرداختی انجام بده یه اوکپی هم همین طور که خودش کارت میده...
تازه پی منت وال به شبکه شتاب ایران وصل بشه به کارت های ایران سازگار پیدا می کنه می تونه پرداختی داخل ایران انجام بدید...

mersad-mr
June 9th, 2016, 00:22
- - - Updated - - -[/COLOR]

Paymentwall عضو بشید و سایت ثبت کنید سریع یک ثانیه کد مرچنت بهت میده و با همون اکانت دارید با ۱۴۰ درگاه پرداخت جهانی دسترسی دارید و طرف کاربر ویزاکارت یا مسترکارت داره می تونید با پی منت وال پرداختی انجام بده یه اوکپی هم همین طور که خودش کارت میده...
تازه پی منت وال به شبکه شتاب ایران وصل بشه به کارت های ایران سازگار پیدا می کنه می تونه پرداختی داخل ایران انجام بدید...

عزیز یک سوال
کاربر باید وارد این سایت بشه بعد پرداخت انجام بده یا همون توی سایت من اطلاعات کارتشو وارد میکنه سایت من تراکنش رو انجام میده ؟

Raymvnd
June 9th, 2016, 01:47
عزیز یک سوال
کاربر باید وارد این سایت بشه بعد پرداخت انجام بده یا همون توی سایت من اطلاعات کارتشو وارد میکنه سایت من تراکنش رو انجام میده ؟
خود پیمنت وال نه ..ولی اگه کاربر حساب درگاه دیگه داره و بخواد پرداختی بده باید خود حساب لوگین بشه نه اکانت پیمنت وال...

mersad-mr
June 9th, 2016, 01:48
خود پیمنت وال نه ..ولی اگه کاربر حساب درگاه دیگه داره و بخواد پرداختی بده باید خود حساب لوگین بشه نه اکانت پیمنت وال...

میشه ای دی تلگرام بدین ؟

Raymvnd
June 9th, 2016, 02:04
میشه ای دی تلگرام بدین ؟
http://telegram.me/RaymondDragon