PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید کالا از Amazon

Moh9reX
June 7th, 2016, 21:04
سلام.

چند وقت پیش سایتهای خبری اعلام کردن که ارسال کالا از آمازون به ایران ممکن شد.

می خواستم ببینم آیا کسی تجربه خرید از این فروشگاه اینترنتی رو داشته؟ و الان امکانش هست که خرید کنیم؟

علاوه بر هزینه خود کالا، چه هزینه هایی رو خریدار باید متحمل بشه؟ (لطفا تمام هزینه های جانبی از قبیل پست، گمرکی و.. رو در نظر بگیرید)

از راهنماییتون متشکرم.

TolooSoft
June 8th, 2016, 00:04
سلام
درمورد این مبحث حرف بسیاره ولی در عمل در حال حاضر از سایت امازون به صورت مستقیم امکان خرید نیست
فقط وفقط سایت ایبی شرکت پست یه سایت و شرکتی رو معرفی کرده که این شرکت مثلا کارگذار و طرف قرار داد با ایبی هست
که اونهام ببخشید خیلی احمقانه فعالیت میکنن یکسری جنس از سایت ایبی رو داخل سایتشون قرار دادن با قیمتهای فوق فضایی یعنی اگه یه جنس رو شما بتونی بدی به دوستانی که کارشون جنس اوردن از امریکاست و قیمتشون مثلا برای یک جنس 100$ در میاد 400 هزار تومان این شرکت قیمت میده 550
بعد از قیمت فضاییشون بحث تعدد و تنوع اجناسه که هر جنسی داخل سایتشون وجود نداشت شما هم امکان سفارش ندارید...

Ashkankamangar.ir
June 8th, 2016, 00:08
سلام.

چند وقت پیش سایتهای خبری اعلام کردن که ارسال کالا از آمازون به ایران ممکن شد.

می خواستم ببینم آیا کسی تجربه خرید از این فروشگاه اینترنتی رو داشته؟ و الان امکانش هست که خرید کنیم؟

علاوه بر هزینه خود کالا، چه هزینه هایی رو خریدار باید متحمل بشه؟ (لطفا تمام هزینه های جانبی از قبیل پست، گمرکی و.. رو در نظر بگیرید)

از راهنماییتون متشکرم.

من یه خرید از امازون داشتم ندیدم چیزی به نام ایران توی لیست
در ضمن امازون برای ماه اول ارسال سریع رایگان داره از ماه های بعدی باید هزینه بدید
من یه وسیله خریدم البته پست شد اتریش دقیقا دو روز بعد اومد
و توی بسته بندی شیک
از ایبای خریدم که ایران رو توی لیستش داره از انگلیس تا اتریش 14 روز کاری طول داد
اگر دوس دارید حساب و کتاب کنید من براتون به آدرس خودم بگیرم و پست کنم ایران

Raymvnd
June 8th, 2016, 01:50
در پاسخ به سؤال دیجیاتو تأیید شد؛ امکان ارسال کالا به ایران از سوی فروشگاه آمازونhttp://dgto.ir/2yy

downloaddl
June 8th, 2016, 02:21
در پاسخ به سؤال دیجیاتو تأیید شد؛ امکان ارسال کالا به ایران از سوی فروشگاه آمازون

http://dgto.ir/2yy

داخل لیست کشور ها هنوز ایران اضافه نشده .

31693

Raymvnd
June 8th, 2016, 02:34
داخل لیست کشور ها هنوز ایران اضافه نشده .

31693
به مرور زمان اضافه می کنن چون زمان می خواد

hegza
June 8th, 2016, 04:33
خرید مستقیم ممکن نیست.
فقط واسطه ها انجام میدن که میارن دبی یا ترکیه بعد وارد کشور میکنن