PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا این درگاه تائید می شود ؟

Marketer
June 7th, 2016, 11:12
درود

دوستان درگاه پرداخت شتاب ها رو تائید میکنید ؟

0up
June 7th, 2016, 11:14
1. درگاه بانک
2. زرین پال
3. شتاب ها

par30fun
June 8th, 2016, 16:58
فقط درگاه بانک (http://dargahbank.ir/affiliates/?id=4734)
واریزی و پشتیبانی عالی
امکاناتی که نظیرش جایی نیس :79:

nevergotme
June 8th, 2016, 17:05
پرسید تائید میشه یا نه ، بعد شما تبلیغ یه جا دیگرو میکنید ؟ م.ل

par30fun
June 8th, 2016, 17:31
پرسید تائید میشه یا نه ، بعد شما تبلیغ یه جا دیگرو میکنید ؟ م.ل

تجربه و پیشنهادمون رو گفتیم o:-) خودش مختاره به انتخاب ..

OMIDTU5
June 8th, 2016, 18:02
تایید میشن ولی سخت گیرن و اگر سایتتون مجاز نباشه مسدود میشید .

Riko
June 8th, 2016, 18:10
درود

دوستان درگاه پرداخت شتاب ها رو تائید میکنید ؟

نظر بنده نمیتونم نظر تاییدی بدم بستگی به خودتون داره. خودم زرین پال استفاده می کنم سابقه ی خوبی دارن و هر وقت درخواست پرداخت که دادم ، پرداخت کردن.

par30fun
June 8th, 2016, 18:21
نظر بنده نمیتونم نظر تاییدی بدم بستگی به خودتون داره. خودم زرین پال استفاده می کنم سابقه ی خوبی دارن و هر وقت درخواست پرداخت که دادم ، پرداخت کردن.

زرین پال مگه 3 - 4 روز پول رو نگه نمیداره ؟؟
یعنی یه تراکنش از سایتت زده بشه 3 - 4 روز بعد پول میاد دستت درسته ؟؟
اما مثلا درگاه بانک تسویه حسابش تقریبا آنی هست

Riko
June 8th, 2016, 18:29

مال من که یک روزه واریز می کنن. اره زرین پال آنی نداره، بعضی از درگاه های واسط آنی دارن مثل جهان پی که قبلا ازش استفاده می کردم.

OMIDTU5
June 8th, 2016, 18:30

اون نگه داشتن پول به کنار ... دائم چماق به دست رو سرت وایسادن ببینن چیکار میکنی و در مواردی که در حیطه اختیارات یک درگاه واسط نیست دخالت میکنن

مثلا حل اختلاف به هر دلیلی بین مشتری و صاحب حساب !!

samansystems
June 8th, 2016, 18:33
مال من که یک روزه واریز می کنن. اره زرین پال آنی نداره، بعضی از درگاه های واسط آنی دارن مثل جهان پی که قبلا ازش استفاده می کردم.

اگر از زرين کارت استفاده کنيد، ميتونيد از تسويه آنی (آنی واقعی نه تقريبا آنی :) ) استفاده کنيد.
https://www.zarinpal.com/zarincard.html

- - - Updated - - -

اون نگه داشتن پول به کنار ... دائم چماق به دست رو سرت وایسادن ببینن چیکار میکنی و در مواردی که در حیطه اختیارات یک درگاه واسط نیست دخالت میکنن

وظيفه اصلی زرين پال تضمين تراکنش هاست و اگر امروز زرين پال وجود داره، دليلش رعايت و حفظ همين موارد و نظارت دقيق روی کار پذيرندگان بوده و هست.

Rezash
June 8th, 2016, 18:42

این بیشتر یک مزیت هست تا یک مشکل !
تضمین تراکنش برای مشتری

par30fun
June 8th, 2016, 18:42
اگر از زرين کارت استفاده کنيد، ميتونيد از تسويه آنی (آنی واقعی نه تقريبا آنی :) ) استفاده کنيد.

- - - Updated - - -

وظيفه اصلی زرين پال تضمين تراکنش هاست و اگر امروز زرين پال وجود داره، دليلش رعايت و حفظ همين موارد و نظارت دقيق روی کار پذيرندگان بوده و هست.

اینا باعث موندن زرین پال شده درست ...
ولی خب کسی که درگاه داره از زرین پال اذیت میشه .. نباید تر و خشک پای هم بسوزن
حداقل میخواد سختگیری کنه کاربرایی که قابل اعتماد هستن رو حسابشون جدا کنه از بقیه
به نظرم زرین پال پول رو چند روز نگه میداره تا بتونه از سود بانکی نهایت استفاده کنه !

saeed1988m
June 8th, 2016, 18:49
دوستان هر شرکتی و درگاهی سیاست های خاص خودشو داره

samansystems
June 8th, 2016, 18:50
اینا باعث موندن زرین پال شده درست ...
ولی خب کسی که درگاه داره از زرین پال اذیت میشه .. نباید تر و خشک پای هم بسوزن
حداقل میخواد سختگیری کنه کاربرایی که قابل اعتماد هستن رو حسابشون جدا کنه از بقیه
به نظرم زرین پال پول رو چند روز نگه میداره تا بتونه از سود بانکی نهایت استفاده کنه !

کاربرای قابل اعتماد از سطح تاييد طلائی و يا زرين کارت استفاده ميکنن و از سريعترين تسويه حساب ها بهره مند ميشن.
سرعت تسويه حساب روی زرين کارت، از تمام سرويس های مشابه سريعتر هست و تسويه زير 400 هزار تومان هم يکبار در روز آنی انجام ميشه.
آنی بودن به اين معنی هست که اينکار به صورت سيستمی و بدون دخالت نيروی انسانی انجام ميشه.
يعنی لازم نيست مدير زرين پال يا مدير مالی زرين پال بيان بشينن پای سيستم تاييد کنن تراکنش رو و واريز کنن.
خود سيستم با اتصالی که به وبسرويس های مختلف داره تسويه رو همون لحظه ميزنه.
اينطوری 2 ظهر باشه يا 8 شب يا 3 نصف شب، کاربر از تسويه بهره ميبره.
ضمن اينکه حتی اگر به سيستم و کامپيوتر دسترسی نداره با اپليکيشن موبايل زرين پال (http://zarinpal.mobi/) از وسط خيابون ميتونه انتقال به زرين کارت رو بزنه و همون زمان از POS يا خود پرداز خريد کنه.

پی نوشت: جاش تو اين تاپيک نبود ولی چون داشت تخريب زرين پال توسط بعضی دوستان انجام ميشد شفاف سازی شد تا خدای نکرده ابهامی نباشه.

nevergotme
June 8th, 2016, 18:53

خب این که خوبه ، باعث میشه اونایی که کلیپ +18 میفروشن یا لخت کننده افراد کارشون متوقف شه

مینا-صیفی
June 8th, 2016, 21:59
www.directpay.ir هم خوبه .

viasky
June 8th, 2016, 22:08
کاملا درسته
قبلا هم عرض کردم وظیفه اصلی درگاه واسط تضمین خرید سالم و بدون مشکل هست برای کاربر
یکی از دلایلی هم که پول باید برای مدتی غیرقابل برداشت باشه همینه
موفق باشید

viphyip
June 8th, 2016, 22:29
زرین پال عالی با داشتن زرین کارت شما همیشه پول تو حساب شما است

Mehran18
June 9th, 2016, 08:00
دوستان عزیر هر سوالی داشتید می تونید در هر روز هفته تماس تلفنی یا ایملی داشته باشید شماره تماس شتاب ها : 02156692663 می باشد .

از سایر همکاران درگاه واسط عزیز هم که در تایپیکی که در مورد درگاه شتاب ها ایجاد شده و توضیجات درگاه خودشون رو دادن هم تشکر می کنیم.

DJ_2015
June 9th, 2016, 11:26

سلام
من یک مورد رو خوب متوجه نشدم.اگر زرین کارت داشته باشم کارمزد تسویش 0.5 درصد هست و برای هر تراکنش درگاه پرداخت مستقیم(زرین گیت) هم 0.5 درصد از حسابم کسر میشه؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.