PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل ساخت یک حافظه یا یک متغیر مثل حافظه کش

saeed.spore
June 7th, 2016, 00:11
سلام درود بر کاربران و اساتید محترم
بنده برنامه برای پروژه ساختم که
مشکلی سختی بر خوردم
فایل php ایجاد کردم که در درخواست اول یک پاسخی دریافت میکنه
و در درخواست دوم با درخواست اول یکی میکنه و در دیتابیس ذخیره میکنه
راحت بگم یک ربات تلگرام

که درخواست اولش = با آهنگ و درخواست دوم = با عکس
مشکل اینه که وقتی درخواست اول داده میشه درخواست دومی را نیاز نمیدونه و اطالاعت قبلی را پاک میکنه
در متود getupdates چک کردم ولی مشکل اینه هیچ زمینه ای وجود نداره که شبیه به هم باشه به غیر از اطالاعت کاربری
که اون ها را نمیشه کلید اصلی برای دیتابیس انتخاب کرد
شما راه کاری اگه در نظر دارید بگید ممنون میشم

T.Toosi
June 7th, 2016, 01:40
باسلام، به دلیل اینکه بعد از اتمام تفسیر و اجرا تمامی متغیر ها از بین میروند، باید از دیتابیس و یا شناسه ها استفاده کنید من نفهمیدم دقیقا چه میخواهید اما مثلا کاربر قرار است اول آهنگ بفرستد و سپس عکس، ابتدا که آهنگ را گرفتم آیدی کاربر و آیدی فایل را دخیره خواهم کرد سپس هر برای هر ارسال چک میکنم کاربری که پیام فرستاده است آیا در دیتابیس من آهنگی دارد ؟ اگر دارد و پیام فعلی او دارای عکس بود در فیلد عکس همون ردیف موزیکی که با درخواست اول ایجاد شده است، ذخیره خواهم کرد و البته راه های بیشتری هم هست.. البته برداشت من این بود همچین چیزی میخواهید اگر غیر این است بیشتر توضیح دهید.

saeed.spore
June 7th, 2016, 01:50
باسلام، به دلیل اینکه بعد از اتمام تفسیر و اجرا تمامی متغیر ها از بین میروند، باید از دیتابیس و یا شناسه ها استفاده کنید من نفهمیدم دقیقا چه میخواهید اما مثلا کاربر قرار است اول آهنگ بفرستد و سپس عکس، ابتدا که آهنگ را گرفتم آیدی کاربر و آیدی فایل را دخیره خواهم کرد سپس هر برای هر ارسال چک میکنم کاربری که پیام فرستاده است آیا در دیتابیس من آهنگی دارد ؟ اگر دارد و پیام فعلی او دارای عکس بود در فیلد عکس همون ردیف موزیکی که با درخواست اول ایجاد شده است، ذخیره خواهم کرد و البته راه های بیشتری هم هست.. البته برداشت من این بود همچین چیزی میخواهید اگر غیر این است بیشتر توضیح دهید.
ببینید معمولا اطلاعات اهنگ در تگ هاش ذخیره میشه این عکسی که کاربر ارسال میکنه از تگ های اهنگ میگیره میگذاره داخل کپشن عکس . مشکل اینه که هیچی چیزی وجود نداره که با هم یکسان باشه که وقتی باز عکس را ارسال کرد دنبالش داخل دیتابیس بگرده و اطلاعات را برسی کنه و عکس را هم کنار اطلاعات اهنگ داخل. همون سطر از دیتابیس ذخیره کنه . خیلی گیجم کرده خودمم . چون یک کاربر میتونه در روز 20 تا اهنگ و عکس برای این دیتابیس ارسال کنه