PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طرح از شما کد از ما ( psd2html )

tarahebartar
November 7th, 2010, 12:47
سلام خدمت کاربران گرامی این انجمن
می تونیم فایل های psd شما رو به صورت کد های استاندارد html و یا php ... در بیاریم و به صورت صفحات وب در کمتر از 3 ساعت به شما تحویل دهیم :

برای کاربران این انجمن که اکثراً هاستیگی هستند می توانیم :
* قالب مربوطه را تبدیل به سیستم مدیریت هاستینگ سیکما
* تبدیل به سیستم هاستینگ آدونیس
* تبدیل به سیستم هاستینگ فا هاستینگ

کنیم .

* هزینه تبدیل هر psd :
10000 تومان .
* هزینه تبدیل چند psd :
5000 ( برای تعداد 3 تا 5 )
3000 ( برای تعداد 6 تا 15 )

برای تبدیل کافیست با ایمیل زیر تماس بگیرید :
tarahebartar@gmail.com

موفق باشید .

amiri113
November 7th, 2010, 13:15
دستی انجام ميديد اين کار رو يا از نرم افزار خاصی استفاده ميکنيد؟
يکدونه از قالب هایی که درست کرديد رو ميتونيد لينک بديد ؟
و شماره تماس در صورتی که داريد؟

ممنون
علی امیری

tarahebartar
November 7th, 2010, 13:36
سلام . بله دستی کد نویسی می شند .
می تونید فایل psd بدید و به عنوان نمونه به زبان دلخواه تحویل بگیرید .

با تشکر

amiri113
November 7th, 2010, 13:39
تلفنتون رو نداديد ؟

Metalik
November 7th, 2010, 13:58
سلام
فارسی و راست به چپ یا انگلیسی و چپ به راست بودنش مشکلی نداره؟ هر دو نوع رو توانایی دارید؟

tarahebartar
November 7th, 2010, 14:30
همراه : 09381339394

سلام
فارسی و راست به چپ یا انگلیسی و چپ به راست بودنش مشکلی نداره؟ هر دو نوع رو توانایی دارید؟

سلام . مشکلی ندارد . تنها شلوغ بودن قالب و .... زمان تحویل رو بالا می برد .

Red.Mer
November 7th, 2010, 14:37
سلام
آیا با PSD میتونید یه غالب برای سما سی ار ام (samaCRM) درست کنید؟
http://www.webhostingtalk.ir/f42/10343/

tarahebartar
November 7th, 2010, 15:18
سلام
آیا با PSD میتونید یه غالب برای سما سی ار ام (samaCRM) درست کنید؟
سما سی آر ام (نرم افزار مديريت فروش هاست و دامين و ...) + دروازه پرداخت آنلاين زرين پال (http://www.webhostingtalk.ir/f42/10343/)

سلام
بله قالب رو به صورت html براتون طراحی می کنم به سبک css .
بعد کافیه کد های هر سیستمی ( مانند : سیکما . فا هاستینگ . و.... ) و از جمله سیستم (samaCRM)جایگزین می کنیم و تحویل شما می دیم .

kingoftehran
November 7th, 2010, 15:38
آقا فتوشاپ توی سه سوت این کار را انجام می ده و راحت هم می تونید بگید css بده یا هر جوری که اصلا شما بخواهید کد html بده این که دیگه پول دادن نمی خواد.

tarahebartar
November 7th, 2010, 16:36
آقا فتوشاپ توی سه سوت این کار را انجام می ده و راحت هم می تونید بگید css بده یا هر جوری که اصلا شما بخواهید کد html بده این که دیگه پول دادن نمی خواد.

دوست عزیز ممنون می شم روش کارتون رو بهم بگید ؟( چه طوری میشه توی سه سوت !!! ) این کار رو انجام می دید ؟
اصلا فکر کنید من بلد نیستم شما اگر کامل برای بنده شرح دادید و خودتون توستید فایل psd من رو کد نویسی کنید من هم رایگان ارائه می دم

ممنون

amiri113
November 7th, 2010, 17:18

اونايي که نرم افزار ها ميدن کامل و خوب نيستن.
اين که دستی انجام ميشه متفاوت هستش.

مثل فرش دستباف و ماشينی :دی

mibfa
November 7th, 2010, 17:43
سلام

كدام شهري ؟

css تحويل ميدي ؟

tarahebartar
November 7th, 2010, 18:19
سلام

كدام شهري ؟

css تحويل ميدي ؟

سلام . بله css > html .
مگه فرقی هم می کنه مال کدوم شهر باشم ؟ اسپم !

Rezash
November 7th, 2010, 19:59
سلام
بله ! دوستان لطفا نديده پيش داوري نكنيد ! كد نويسي كردن و تبديل يك psd به html به صورت اصولي و دستي كار هر كسي نيست !
لطفا نمونه كار طراحي خودتون رو ارسال كنيد.
اگر كد نويسي اصولي و درست باشه انشالله پروژه زياد ميارم خدمتتون !

mibfa
November 7th, 2010, 20:08
سلام . بله css > html .
مگه فرقی هم می کنه مال کدوم شهر باشم ؟ اسپم !

سلام

نمونه + ايميل + شماره تماس

دوست عزيز اگر فرقي نداشت براي ما كه نمي پرسيديم . اگر شيراز بوديد براي كاري ميخواستيم كه بي جواب گذاشتيد .

alirezakhani
November 7th, 2010, 20:29
سلام به همه دوستان وهمكاران كسي هست كه قالب رو هم طراحي كني به صورت psd وهم به html تبديل كنه
لطفاَ طراحان حرفه اي برا يما چند نمونه كا ربزارند به صورت پيغام خصوصي
باتشكر
ا زهمه ..

kingoftehran
November 7th, 2010, 21:38
با سلام
دوست عزیز یک psd به من بدید تا با فتوشاپ واسه شما تبدیلش کن و کیفیت کار را ببینید.
من 8 سال کارم طراحی وب هست و اوایل ما کدهامونا توی notpad می نوشتیم و تیم فنی ما به اکثر برنامه ها مسلط هستند.
image ready که کنار فتوشاپ هست فول کارا را می کنه و یک مقدارم که خودتون سفارشی کنیدش همه چیز ردیفه.
البته من جهت کامل تر شدن اطلاعات ملت این موضوع گفتم و قصد پایین آوردن زحمات و کار کسی را نداشتم.

mibfa
November 7th, 2010, 23:03
با سلام
دوست عزیز یک psd به من بدید تا با فتوشاپ واسه شما تبدیلش کن و کیفیت کار را ببینید.
من 8 سال کارم طراحی وب هست و اوایل ما کدهامونا توی notpad می نوشتیم و تیم فنی ما به اکثر برنامه ها مسلط هستند.
image ready که کنار فتوشاپ هست فول کارا را می کنه و یک مقدارم که خودتون سفارشی کنیدش همه چیز ردیفه.
البته من جهت کامل تر شدن اطلاعات ملت این موضوع گفتم و قصد پایین آوردن زحمات و کار کسی را نداشتم.

دوست عزيز حرف شما كاملا درسته . با فتوشاپ ميشه html را در اورد ولي css و php را كه نميشه . شايد هم من بلد نيستم

sharax
November 7th, 2010, 23:56
دوست عزيز به نظر من شما يكي از نمونه كار هاتو بزار بچه ها ببينند
چون بايد نوع كدنويسي در شما معلوم باشه كه در چه حدي كار مي كنيد
psd زياده تو نت گير بياريد و درست كنيد اگر نمونه نداريد
با تشكر

---------- Post added at 11:56 PM ---------- Previous post was at 11:54 PM ----------

دوستان اگر نمي گين تبليغ وسط كار ديگران :ي
html رو به جوملا و هر سيستم ديگه اين تبديل هم ميكنيم!

group_sra
December 24th, 2010, 19:09
دوستان بنده هم میتونم psd های شما را با بهترین کیفیت ممکن و با هماهنگی کامل با تمامی مرورگرهای معمول به html/css تبدیل کنم و کاملا ولیدیت html/css تحویل شما بدهم نمونه کار هم هرکس خواست پیغام بده تا بهش بدم .

موبایل : 09151025287
ایمیل : group_sra@yahoo.com

akbari
December 24th, 2010, 23:55
دوستان بنده هم میتونم psd های شما را با بهترین کیفیت ممکن و با هماهنگی کامل با تمامی مرورگرهای معمول به html/css تبدیل کنم و کاملا ولیدیت html/css تحویل شما بدهم نمونه کار هم هرکس خواست پیغام بده تا بهش بدم .

موبایل : 09151025287
ایمیل : group_sra@yahoo.com

بهتر بود توی یک پست جدید میزدید تا اینکه اینجا مطرح کنید
tarahebartar لطفا آی دی یاهو من را اد کنید
shamimi
December 25th, 2010, 01:00

كجاي فتوشاپ اينجوري مي كنه ؟

root
December 25th, 2010, 04:04
سلام
خیلی منم مشتاق شدم نمونه کار شما رو ببینم لطف کن برام ایمیل کن
کار خیلی دارم اگر همه چی خوب باشه :39:
Saleh[at]parsdev[dot]com
ممنونم