PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آسیاتکی ها بیاید

mohammad933
June 6th, 2016, 23:04
سلام
اسیاتکی های عزیز کسی که نت نامحدود از اسیاتک داره اسم سرویسش+سرعت دانلودش از هستی دانلود+پینگ با اروپا،اسیا،استرالیا و امریکاش جنوبی بده بی زحمت
مرسی از کمکتون

iHSG
June 6th, 2016, 23:16
سلام
من الان محدود 20 گیگ دارم اما قبلاً نامحدود طلایی 512 با قیمت 80 هزار تومان ماهانه داشتم حداکثر سرعت دانلودم با idm روی 16 کیلوبایت بود.
معمولاً هم بین 8 تا 16 کیلوبایت متغیر بود ولی الان با محدود 20 گیگ که ازشون دارم سرعت دانلودم حداقل 150 کیلوبایت با idm است.

کلاً سرویس نامحدود آسیاتک به هیچ وجه من الوجود تایید نمیشه.

karwan125
June 6th, 2016, 23:30
من بهتون پیشنهاد میکنم اصن سمت آسیاتک نیاید سرویس صبحانه - 12 گیگ یک ساله رو 3 روز خریداری کردم , واقعا پشیمونم . بالای 25% Packet Lost دارم و همراه با قطع و وصلی مکرر .

سواد پشتیبان فنی شون واقعا در حد بسیار پایینی هستش ! بابت مشکل وقتی باهاشون صحبت میکنی یه سری جواب بهتون میدن که اصن بی ربط به سوال شما هست.

ali02
June 6th, 2016, 23:34
من بهتون پیشنهاد میکنم اصن سمت آسیاتک نیاید سرویس صبحانه - 12 گیگ یک ساله رو 3 روز خریداری کردم , واقعا پشیمونم . بالای 25% Packet Lost دارم و همراه با قطع و وصلی مکرر .

سواد پشتیبان فنی شون واقعا در حد بسیار پایینی هستش ! بابت مشکل وقتی باهاشون صحبت میکنی یه سری جواب بهتون میدن که اصن بی ربط به سوال شما هست.
در این موارد احتمال مشکل داشتن خط هم هست

mohammad933
June 6th, 2016, 23:52
تشکر اما خودم اسیاتک دارم
میخواهم بدونم سرویس های 512 و 1 و 2 مگ نامحدودشون چطور هست؟از لحاظ پینگ با اروپا و سرعت اپلود و داناود

kavoshco
June 7th, 2016, 00:21
میخواهم بدونم سرویس های 512 و 1 و 2 مگ نامحدودشون چطور هست؟از لحاظ پینگ با اروپا و سرعت اپلود و داناود

بنده تقریبا با اکثر isp ها کار کردم !

اینترنت نامجدود به شدت توصیه میشه استفاده نکنید ، بعد کمی استفاده لیمیتتون میکنن !
مشکل به حدی حاد میشه که تلگرامم وصل نمیشه ، چه برسه به پکت لاست و سرعت دانلود !

98M!zban
June 7th, 2016, 00:34
به شما پیشنهاد میکنم از 3g و 4g ایرانسل استفاده کنید و به هیچ وجه به سمت شرکت های adsl نرید دیگه

kavoshco
June 7th, 2016, 00:47
به شما پیشنهاد میکنم از 3g و 4g ایرانسل استفاده کنید و به هیچ وجه به سمت شرکت های adsl نرید دیگه

در نظر داشته باشید که 3g و 4g همه جا پوشش دهی مناسب و پهنای باند مناسب ندارن ...

geniune
June 7th, 2016, 01:16

تری جی رایتل استفاده میکردم برای مدتی ( 2 ماه )

پینگ ضعیف
افت سرعت در ساعات اوج و... داشت

الان آسیاتک دارم طرح 60 گیگ 60 تومن سالیانه

پینگ عالی
سرعت دانلود 1180
آپلود رایگان
شبانه از ساعت 2 تا 8 هم 80% رایگان (هر یک گیگ 200 مگ حساب میشه )

از این بهتر ؟ یا طرح های سنگین تری جی با مشکلاتش ...
به منطقه مربوطه ...
فورجی هم تست کردم تری جی ازش بهتر بود ...
در کل adsl پایداری بالاتری داره و تری جی فقط خوبیش اینه همه جا نت داری همین :53:

iHSG
June 7th, 2016, 09:33
در نظر داشته باشید که 3g و 4g همه جا پوشش دهی مناسب و پهنای باند مناسب ندارن ...

بله به منطقه است اصلاً هم ربطی به شهر نداره.
مثلاً الان همه فکر میکنن تهران که پایتخت هستش پوشش سراسری 3g و 4g داره در صورتی که اینطور نیست.
جنوب شهر همین تهران هنوز خیلی جا ها هستش که هنوز 3g رو ساپورت نمیکنه چه برسه به 4g.
من تو خونه خودم و تا فاصله چند کیلومتری بیرون خونه ام نمی تونم 3g داشته باشه چه برسه به 4g.
بعد 2g هم که بعضی اوقات از سر اجبار (یعنی adsl نداشتم) استفاده میکردم دم به ساعت قطعی داشت چه ایرانسل چه همراه اول چه رایتل چون از هر سه تاشون سیم کارت اعتباری دارم فقط تالیا ندارم هیچ کدوم 3g در منطقه زندگی بنده آنتن نمیدن :) جالب تر اینکه وایمکس هم در منطقه زندگی بنده آنتن نمیده طوری که 5 سال پیش زنگ زدم مبین نت گفتم اینجا رو پوشش میدید چک کرد گفت نه بعد گفتم ممکنه بعداً پوشش بدید گفتش احتمالش هست الان بعد از 5 سال زنگ زدم میگه نه هنوز پوشش نمیدیم.نکته دیگه اینکه از مسئول همراه اول در مرکز مخابراتی منطقه خودمون در مورد آنتن دهی 3g پرسیدم که آیا در آینده بهتر میشه یا نه گفت همراه اول فعلاً برنامه ای برای تغییر پوشش دهی خودش نداره احتمالاً تا چند سال آینده هم پوشش دهی همینطوری که هست می مونه :)

مینا-صیفی
June 7th, 2016, 11:48

قطع وصلی پی در پی مشکل از خط تلفن شماست که نویز داره .

- - - Updated - - -

نامحدود خود پشتیبانی میگه سرعتش پایینه خوب نیست و سرعتش هم تقصیم بر 8 میشه اون میشه سرعت شما و بیش از اون تبادل حجمی استفاده کنید سرعت محدود تر میشه .

iHSG
June 7th, 2016, 11:55
نامحدود خود پشتیبانی میگه سرعتش پایینه خوب نیست و سرعتش هم تقصیم بر 8 میشه اون میشه سرعت شما و بیش از اون تبادل حجمی استفاده کنید سرعت محدود تر میشه .

خوب شد خانم صیفی اینو گفتن.

دوستان بگم منظور آسیاتک در تقسیم بر 8 شدن سرعت سرویس های نامحدود تبدیل بیت به بایت نیست بلکه دو بار سرویس شما تقسیم بر 8 میشه.

یعنی مثلاً 512 کیلوبیت بخرید تقسیم بیت به بایتش میشه سرعت واقعی 64 کیلوبایت بعد دوباره آسیاتک این 64 کیلوبایت هم تقسیم بر 8 میکنه که میشه 8 کیلوبایت اما من چون 512 طلایی داشتم تقسیم بر 4 میشد که حداکثر سرعتم میشد 16 کیلوبایت.

یعنی این کم فروشی علنی است شما اینو برید تو کشور های پیشرفته بگید بهتون میخندن.